• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ninoušku těhoušku.....vítej mezi námi... :wink:
20. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj Ninousku, tak to moc gratuluji :slight_smile: :wink: ...
Šári Tobě taky k prasklé "fosikule"...uvidíš, třeba se zadaří :slight_smile:)) a budeš následovať Káťu :slight_smile:), Míša Tě moc pozdravuje...že Knotům taky moc gratuluje, nemáš nějakou ofiko adresu, žebych poslala gratulaci a velký pugét :slight_smile:
lucie: Někde jsem to četla, zkusím to najít... :wink:
20. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
Luci...no, dr. mi řekl, ať dorazím tak týden po zpožděné ms... tak snad to tak bude...ale určitě to nevydržím a testnu už koncem tohoto týdne.. :slight_smile: to bych měla být 12 DPO...
20. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz
gag...Myslíš jako poštovní adresu?,...to nemám...zkusím zjistit...včera jsem držela Katčinýho prcka v ruce, je to takový malý pišišvorek, ale je krásný...úplně jsem se u toho klepala, jak jsem se bála, abych ho neupustila :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz
No teda..necekala sem tolik uvitani! Dekuji.. :slight_smile:
Andreiko, jo zjistila sem to az v 7 tt, nedostala sem predesly mesic menses, ale nedelala sem si z toho hlavu, protoze to bylo v tom obdobi u me docela normal...no ale pak mi zacalo byt cim dal tim vic blbe, prsa mi natekly, atd..tak sem si udelala test no a hned // carky, nemohla sem tomu uverit! No ale zatim vsechno v poradku a tehu probiha, tak jak ma :slight_smile: A co ty? U tebe tez vse O.K.?
20. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz
ninousek, tak to jsi nějak podobně těhu jako já :slight_smile:))
20. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz
Co se tyce meho zivotniho stylu nez sem se dozvedela, ze jsem tehotna...strava O.K., ale nejaky ten alkohol a cigarety tam bohuzel mely nejakou roli!! Delala sem si hrozne starosti jestli bude vse v poradku..ale pan doktor rikal, ze telo je tak zarizene,na zacatku tehu, aby to mimi neublizilo..mimi neni jeste napojeno na krevni obeh mamci! Samozrejme, ze to nejlepsi nebylo, ale uz se stalo! Na druhou stranu hned, kdyz sem to mela potvrzene uz sem na zadne z techto neresti ani nepomyslela ... :wink: To sem chtela jeste dodat pa :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj gag, ja uz sem v 17 tt..jen sem popisovala, kdy sem to zjistila.. :slight_smile: Takze ty jsi taky takova cerstva tehulka!! Vse nejlepsi.. :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz
ninousek....ty pises odnekud ze zahranici??... :fearful:
20. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz
aha, teď sem byla teda mimo :slight_smile:, sorry :slight_smile:...sem to pochopila jako teď, že jsi v 7 tt :grinning:
20. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz
Jo ziji uz delsi dobu v Rakousku... :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
Gag, moc díky. to je přesně ono :grinning: Domino bude moc rád :sweat_smile:
20. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
ninousek....tak to jo..:slight_smile:... :slight_smile:
20. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz
lucie: není zač
20. říj 2008 v 15:03  • Odpověz
Tady to nějak váázne....chtělo by to novou těhulku....co říkáš Jani??...Nebo raději dvě :grinning:
20. říj 2008 v 15:48  • Odpověz
Čaute beruny...já jsem se zrovna táááááááááááák nasrala, pardon :angry:
ráno mi opět klekl mobil,tak jsem našim ukořistila jinej co nepoužívají a ten mi mrcha jedna klekl taky,tak teď přemýšlím jaký má manža číslo,páč když ho nepotřebuju, tak ho vím a když ho potřebuju tak ne...já se na to... :angry:
Jinak Ahoj Nino, zdravím těhuli :grinning:
my budeme se Šárou snad za chvíli taky...mě se zrovna probudila Fosikula na pravém vaječníku, jejda,to pěkně bolí!!!!!
Já už na kontrolu jestli praskly nejdu, dr.říkala, že podle hormon profilu co mi dělala,tak toho hormonu co může za prasknutí - nějak jsem zapomněla jak se mu nadává - mám dost...tak snad to klapne.říkala, že se můžeme snažilkovat i dnes, ale pak má manža nechat spermijky dozrát :grinning: chi chi bude půst a hlavně mi řekla, že ve čtvrtek pozdě večer už bude pozdě...nechápu jak to pozná...seděla u kalendáře a mumlala si něco ve smyslu,dnes je 15mm, zítra 18mm, ve čtvrtek 20mm...jsem nějak nechápala...ale hlavně když to k něčemu bude :grinning:
20. říj 2008 v 16:19  • Odpověz
Tak to se ti ani nedivím...a co ten nový mob??...ještě sis nevybrala ??... :astonished:
Jééééjdaaaaaa....ty už můžeš snažílkovat, to je fajn...tak na to hupsněte...ať je mimi na cestě..:grinning:... Jseem zvědaváá jak nám to tento měsíc dopadne...
20. říj 2008 v 16:40  • Odpověz
já jsem taky zvědavá jak to dopadne, každopádně u nás tenhle měsíc prý dvojčata nehrozí :grinning:
no telefony mám vybraný dva sony ericsson a LG, jenže se nemůžu rozhodnout...ach jo,já jsem hrozná :grinning:
chudák manžel, ho ve čtvrtek zničím...se má na co těšit :grinning: :grinning: akorát jsem si chtěla ráno koupit nějaký pěkný spodní prádlo a oni ty můry měly zavřený...tak má smůlu... :grinning:
20. říj 2008 v 16:55  • Odpověz
Joooo až takhle se vším všudy..ho chceš lákat, jooo?.. :grinning: no super... No, u mě ještě dvojčátka možný jsou..protože mi praskly obě dvě...tak uvidím....bylo by fajn, kdyby vyšlo alespoň jedno....
20. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
jůůůůů to by bylo perfektní kdyby ti klaply obě dvě :grinning: no budeme si muset ještě 14 dní počkat, sama jsem zvědavá, ale nechci se k tomu moc upínat, i když celou dobu nic jiného nedělám :grinning:
jééé já už jdu domů...tak holky zítra ahoj...ještě se sem mrknu večer.pa.
20. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
tak páčko....a držím pěstičky, ať pěkně dorostou...prasknou...setkají se se spermijkama..a pak už jen ať se buňky dělí až do alelujaaa...:slight_smile:
20. říj 2008 v 17:05  • Odpověz
ahojte,dlhšie som tu nebola..dnes som zasa písala Adminkovi..on ma vždy tak podporí a je mi lahšie..

tak pekný dník :wink:
20. říj 2008 v 17:07  • Odpověz
ahojky berti...copak???....přece tobě musí být krásně těhu....snad nemáš nějaké problémky???....
20. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
ale..neviem či mám..ale začala som sa cítit nejako inak..a..všeličo..okrem toho sa mi snívalo,že som potratila,prestali ma bolieť prsia atd..no,som hrozná stresáčka.v stredu mám UZ dúfam,že bude srdiečko..ešte furt meriam BT..v 8tt :grinning: :grinning: :grinning:
to je diagnoza sama o sebe :grinning: :confused:
20. říj 2008 v 17:10  • Odpověz
saharka a tebe na tej folikulom.čo povedali..tuším ti dali nejaké prášky..
ahaaa...už jsem si to u adminka přečetla...nebooj, bude to dobré...to si jen mimi dělá místečko...roste a potřebuje více prostoru... :wink: ... občas se k vám mrknu do bazálky..také měřím...
no, já byla dnes u dr...a po píchnutí pregnylu u mě proběhla ovulka...a dnes zkontroloval, že mi i folikuly praskly...tak teď už jen musím počkat..zda se zadařilo :wink: .. a jestli ne, tak zase odznovu..od zítřka začínám brát duphaston...abych měla normálně dlouhý cyklus...
20. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
áno?a kde máš graf?resp.kedy testuješ? :wink:
20. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/231858

můj grafík..doufám, že ta teplota nepůjde dolů ... :unamused:
20. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.