• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak super..dúfam,že Vám to čoskoro výjde :dizzy_face:
20. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
neboj..a aku si mávala LF?
20. říj 2008 v 17:14  • Odpověz
no...u mě ani ovulka moc neprobíhala..a cyklus dlouhy cca 23 dní...
20. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
tak to je dobré že si sa zverila lekárom..zchvílku budeš tehulka,viem to :wink:
20. říj 2008 v 17:17  • Odpověz
tak se uvidí...no... ale moc díky za podporu... :wink: :slight_smile:
20. říj 2008 v 17:18  • Odpověz
berti...musím na schůzku a dnes už nebudu...držím palečky, ať je u tebe vše jen dobré...ať mimísek sílí... :slight_smile:
20. říj 2008 v 17:19  • Odpověz
dakujem..aj tebe nech sa darí..pekný deň.cmuk :wink:
20. říj 2008 v 17:23  • Odpověz
ahoj holky,

jen hlásím, že jsem doma. trápilo mě delší dobu tvrdnutí bříška a dnes to vyvrcholilo a letěla jsem k paní doktorce.spíš mě tam dohnala kolegyně, která se o mě stará - zlatíčko. protože já bych to podcenovala. tak mám Magne B6, klidový režím a ...ve středu se uvidíme znova. až mi bude rošku lépe, tak se určo připojím, ale dnes mi dělá dobře jen ležení - ale třeba dostatek spánku udělá své a bude mi fajn a budu tady elý den :grinning:
20. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
teda Luc, co nám to provádíš??? Hlavně buď v pohodě, hoď si nožky nahoru a odpočívej...Ty jsi v těch lázních asi málo odpočívala, že?
Tak holky zase zítra.Pa
20. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ráno...
janco: Gratuluji, doufám, že snažilkování přinese ovoce :slight_smile:,
lucko, drž se a odpočívej... :wink:
Ahoj Bertico, koukám, že jsi z června 2009 přemístila sem :slight_smile:...neboj, vše bude ok...
21. říj 2008 v 07:10  • Odpověz
Ahoj holky, krásné ráno...
u nás je teda dost mlhavo, ráno jsme z auta neviděli na krok před sebe...
Bertic co je za problém? Musím mrknout na těhu test ať jsem v obraze, ale neboj všechno bude v pohodě...

Jinak holky včera si ze mě manža dělal srandu, že je sice pěkný že se máme ve čtvrtek snažilkovat, ale on prý bude stávkovat...ženský to prý taky dělají :grinning: a říkal, že by ho pak zajímalo co řeknu mudr když nebudu těhotná...no víte paní doktorko,já se tolik snažím o miminko, ale ono to nejde a mudr.Co na to manžel? Já nevím on se mnou nespí :grinning: :grinning: :grinning:
No ten mě zase dostal,ale aspoň jsem se zase jednou pořádně zasmála...a řekla mu, že může být v klidu, protože chlap jde docela lehce znásilnit,tak se může bránit jak chce :grinning:
21. říj 2008 v 07:47  • Odpověz
Hele Gábi, jsem teď koukala, že jsi měla v regionech příspěvek hned pode mnou,tak jsem hodila okem a u nás se KOPR říká....doufám že prominete...kurevský odpor k práci :grinning:
21. říj 2008 v 07:55  • Odpověz
Ahojky...zdravím těhule i snažilky..dneska je brrr den...fuj, se mi nechtělo vstávat..a ten můj chrupkal..no, hodila jsem po něm pohledem, že už asi neusnu, když jsem odcházela :angry: :grinning:
21. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahojky...Janco: no něchtěla sem být tak sprostá, ale občas řekneme to a občas to...hodí se oboje :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Šári nápodobně, myslela sem, že mrštím budíkem o zeď...nějak mě to zmáhá vstávat v 6 :frowning2:
21. říj 2008 v 10:47  • Odpověz
Tak já si dneska holky asi 20 minut pospala, mě se sice zdálo, že ten budík zvonil, ale nějak jsem to zazdila a spinkala dál až mi Martin říká, že jestli mi to nevadí, že není šest, ale 6.20 :grinning: ale aspoň jsem se chvilku navíc prospala
21. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
holky, ale máte můj obdiv...vstávat v 6, to by mě zabila... vstávám po sedmé a i to je problém...no...je pravda, že se nikdy před dvanáctou do postele nedostanu... :sweat_smile:
21. říj 2008 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky,
tak já jsem teda vyspinkaná. vstala jsem zároven s Tomem (v 6:20), ale pak od 7hod jsem byla zpět v posteli. četla jsem si, ¨pak se přesunula k TV a zase ležela. nejvíc si to užívají moje princezny. akorát jim nestačí moje tělo. jedna leží na nohou, druha na prsou a jsem ráda, že dýchám :grinning:
zrovna obědvám, udělaal jsem si špagety. nějak po dovolené nejsme nachystaní na to,že bychom měli i doma obědvat :grinning: a velmi jsem se díky Janči nasmála :grinning: máte doma krásně veselo.
21. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
jéé Luci, ti závidím..dneska bych spala také až do aleluja...snad to nějak do večera přežiju.... :rolling_eyes:
21. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jééé,já bych taky chtěla být zalezlá v posteli, klidně se psem, to je mi fuk, akorát by to nesměla být naše Bellina,sice je to štěně, ale vlčáka...ale doma moje mamka spí v podobných pozicích s kocourem, když se otočí na břicho tak ji lehne až nahoru na záda :grinning:
tak já se zrovna napapala a asi prasknu, fuj, jsem se krapet přejedla asi mi bude pěkně těžko, ještě že jdu dneska cvičit... :grinning:
Jo Luc,já mám doma totiž pobucha, můj manžel je pořád samá srandička ale jak jde o vážnou věc,tak si z toho taky dělá srandu, teda jenom občas, ale já si říkám, že se aspoň zasměju...
21. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz
Ti Lucko závidím...ikdyž, jak je teď nádherně, tak by mě to lákalo ven...

Dobře sem se nadlábla, pěkně polívčičku, salátek a ještě sem si dala po obědě kafíčko a kinder mléčný řez...abych na konci těhu neměla 30 kg nahoře.... :fearful: :confused: :sweat_smile:
21. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
Vím, že to sem nepatří...
# # posílám Vám odkaz na projekt občanského sdružení Asistence " Za MHD
# přístupnou"
# # - jedná se o podporu vozíčkářů, kteří to při cestování naším hlavním městem
# # opravdu nemají lehké...(beriéry v metru, málo tramvajových nízkopodlažních spojů, téměř nemožné cestování do
# # centra města - výstupy tramvají přímo do vozovky - bez ostrůvků a tak
# dále...). Výzvu můžete sami podpořit na http://www.zamhdpristupnou.cz/.
# #
# # Mrkněte se, je tam všechno k výzvě Za MHD přístupnou - je možné se tady s
# # výzvou obecně seznámit, připojit se k ní, přečíst si tématické články z novin
# a další zajímavosti.
21. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz
hmmm, Gabča mě zrovna naladila na kávičku, hned si jdu jednu uvařit, jenom asi vynechám tu čoklit...pak bych se neusnela, po těch hranolkách... :frowning2:
21. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz
já mám vycházky, takže teoreticky ven mohu, ale moc nechci. až podle zítřka. slíbila jsem TOmovi, že budu ležet a ležet.. a jen důležité věci dělat mimo postel.
teda, ten kinder řez..sakra. jdu si dát kompot. je to taky sladké a možná méně cukrovité :grinning: ale dala bych si Nutellu jen doma ení...musím nadiktovat Tomovi nákup :angry:
21. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz
Já taky včera Martinovi diktovala nákup, ale nějak nic nedonesl, prý se mu nechtělo, tak si večer udělal topinky, doma zase smrad a u televize skučící manžel, že umírá a v kuchyni řvala andulka, protože z toho smradu chudák málem zdechl taky,ještě ke všemu, jak Mates větral tak nám do baráku vlítl komár ??!! nechápu v takové zimě, takže jsme asi od 22.00 do 23.30 hledali komára.....ale jinak super noc :grinning: hlavně že jsem šla v půl desáté spát :grinning:
21. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jančoo...ty dneska plníš funkci rozveselovače...protože ten komár mě teda dostal :grinning: ...
21. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
jejda holky to jsem ráda, že vás bavím :grinning:
Tak ať vás pobavím úplně...včera jsem četla diskuzi holek od nás z regionu a pořád se bavili s jednou novou že je stejný ročník, jako některé jiné holky....tak jsem pročítala stránky ještě i dozadu a pořád jsem si říkala, že to není možný, že někde musí mít napsaný kolik jí je a v pasu má jenom dítě...jo tak milá Janička až asi po půl hodině zjistila, že Zuzka má přezdívku Zuzule80, hmmmm tak kde asi ty holky zjistily jak je stará, že??!!! :grinning:
no měly ze mě srandu a manžel se mi smál asi hodinu...prý bych se měla obarvit na blond úplně,ať to trochu maskuju :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky holky! Musela sem se jit trochu odreagovat.. :wink: U nas se zrovna cely dum prestavuje, takze stresu kopec...ale tak nejak dobreho stresu!Je to nas baracek a to delame vse pro toho maleho mimiska.. Takze snad mimco chape. :slight_smile: Dneska mi nainstalovali ceske kanaly v televizi...pro me jelikoz nekolik roku kolem sebe mam jen nemcinu se ceska televize naramne hodi,(samozrejme jen kvuli zpravam :grinning: ) ani sem nevedela, ze existuje tolik ceskych kanalu! Takze nam pribyl dalsi reciver, dalsi krabice na chytani prachu...Ale co, aspon se budeme v budoucnu moct divat na vecernicek! :wink:
21. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz
Chtela sem se zeptat vas, ktere uz prekrocily fazi snazilek do fazi tehulek...Kdy jste na sobe zacaly pozorovat zvetsovani briska?? Diky za odpoved :slight_smile:
21. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz
ninousek....já jsem zaznamenala růst bříška asi tak poslední půlrok...a příčina je klidný a spokojený život s miláčkem...snad brzy bude těhulkkovský... :sunglasses:
jinak vítej dnes...
21. říj 2008 v 15:03  • Odpověz
:grinning: To taky znam! A jde daleko snadneji nez brisko tehulkovske! :slight_smile:
21. říj 2008 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.