• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Jo tak to jsme dvě...já taky zaznamenala za posledních pár měsíců nárust bříška... :grinning:
Jsem zvědavá co ti písne Luc, naposledy si stěžovala, že ji pupík ještě nenarostl...
já jdu babulky domů,ale odpoledne se ještě přihlásím.pa
21. říj 2008 v 15:14  • Odpověz
Saharka...verim,ze bude brisko brzy tehulkovske! My jsme se snazili pres 9 mesicu, brala sem nekolik let HA ..prestala sem v listopadu minuleho roku a tak nejak v cervenci me to prestalo bavit, porad na to myslet, stresovat se kvuli spravnemu nacasovani atd...i ten sex nestal za moc, kdyz to tak musim rict! :slight_smile: No a mesic na to sem byla tehulka..pro me to bylo k neuvereni! Preji hodne stesticka :wink:
21. říj 2008 v 15:18  • Odpověz
Jdu behat s pejskem...stavim se jeste vecer! Pa :slight_smile:
21. říj 2008 v 15:31  • Odpověz
tak páčko fšeckiiii.....já půjdu až za dvě hoďky doom....

nin....my se snažíme chvilku...když to do půl roku nepůjde, tak se na vše také vyprdnu a nechám tomu volný průběh...tééééda, doufám, že to vydržím...
21. říj 2008 v 16:13  • Odpověz
zase jsem se vyspinkala a tak jsem se připojila.

Ninoušku, já začínám mít teprve bříško a všichni mi pořád říkají, že ho mám nějaké malé :angry: tak jsem si ho na dovolené nafotila. začnu pomalu dávat fotky... :grinning:

Janií, tak co veselého se přihodilo na cvičení? :grinning: taky se tady díky tobě pořád bavím.
21. říj 2008 v 17:59  • Odpověz
No na cvíču se nic převratného nestalo, zjistila jsem akorát že nedosáhnu rukama na zem,když se zohnu, ale to přikládám tomu, že mám dlouhé nohy :grinning: jinak manžel zrovna vaří...holky nevím co kuchtí, ale line se tu docela divná vůně, chtěla jsem dnes udělat rizoto, ale bylo mi odpoledne nějak divně,tak jsem si šla lehnout a manža mi řekl, že vařit nemusí, páč nemá hlad...a teď...ty brďo cítím vajíčka, viděla jsem těstoviny...to zase bude nějaká žlučníková kolika...Karel opět řve v kleci, on mi tu andulku normálně otráví :frowning2:
hmmm, jdu hledat algifen...jé ono to začíná vonět :grinning:
21. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
chudák manža, kdyby tušil, jak ho pomlouváš :grinning: a on se snaží..hele, ale nechceš to jíst, že ne???? po cvičení v 21hod...nenenene :angry:
21. říj 2008 ve 21:13  • Odpověz
neeeee, to bych skončila ve špitále, já nějak vůbec nemůžu večer nebo takhle pozdě jíst, je mi pak hrozně špatně, proto občas nechápu manžu když dojde ve dvě ráno s pařby a jde se koukat do lednice co by jako snědl, brrr.
No právě dodlabal slyšela jsem prásknout mikrovlnku,asi si tam schoval zbytek na později a neslyším žádné mlaskání, jenomfotbal :angry:
jééé ten by mi dal, kdyby to četl...už takhle se mě ptá co tady pořád datluju...

Ty jo já občas pročítám tu diskuzi první mimi, jak tam je ta Luci co jim umřel Davídek, ale nechci tam psát, je to hrozný, ale prosím tě, hlavně se nestresuj, u tebe bude všeeeeechnoooo v pořádku, neboj...jo a chtěla jsem ti říct, že když budeš náhodou přenášet až do 8.2. tak bude mít malej narozky jako moje mamka :grinning:
21. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz
tak náhodou po pařbě mám hlad i já. nejlepší je pizza nebo hambrger :o) to jsem vždycky dlabala v hladovém okynku. a ráno, tak 5rohlíku a bylo mi fajn. když jsem to nesnědla, bylo mi celý den bblě :grinning:

no na té diskuzi první mimi. víš, mě by fakt zajímalo co se stalo. celou dobu byla v pořádku, pak ji vlastně vyvolávali porod a přesto to dopadlo špatně. to je v dnešní době strašně divné. ještě s tím, že já vlastně pořádně nevím, kdy budu rodit :grinning: sice jsem četla v časopise, že UZ je přesnější než datum poslední MS, ale pořád to mám 3týdny od sebe. no když se narodí 2.2. tak to je má nej kamarádka, 5.2. máma od Toma a 8.2. tvá máma.. zatím si píšu seznámek. at vím, s kým má datum narození :grinning:

já už chci aspon vánoce :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
neboj to uteče jako voda, já se vždycky bavím na začátku diskuzí jak tam holky píšou: já jsem teprve na začátku atd a v pasu už mají že mají domaměsíční mimi...hrozně to utíká..
Jinak pokud tě to takhle zajímá,tak v mém okolí mám takový maminky dvě...moji spolužačce umřela malá týden před porodem, měla omotanou pupeční šňůru kolem krčku a ještě ke všemu byla nějaká zasukovaná,takže měla málo kyslíku...ale...ona flákala UTZ,takže to doktor nemohl zjistit...a druhé kamarádce se stalo, že jí mimi umřelo v osmém měsíci, ale mělo hodně špatné srdíčko,ona to věděla od nějakého tuším čtvrtého měsíce, ale i přes riziko potratu nebo toho že mimi brzo umře si ho nechala, měla před tím dva potraty, tak proto...jinak obě mají v dnešní době, zdravý a krásný ne už miminka ale dítka...takže podle mě pokud chodíš pravidelně na návštěvy tak určité věci musí dr.objevit...ale přiznám, že u té Lucky je mi to taky divný...
neboj to bude v pohodě....
21. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz
tak to jsi mě uklidnila. k doktorce chodím vždy, když mě chce vidět a ted vlastně už 2x navíc, zítra jdu zase. vždycky s tomem říkáme, že je potřeba ještě aposn4týdny a tak.. tak snad to Domino chápe :grinning:

s tím začátkem a pak už dítětem..to se taky bavím. než si uvědomím, že to vlastně přepočítává i u starých zpráv, tak hledím na to, o čme píše, když už je před porodem :grinning:

tak mě ted volal Tom, že za 10min bude u garáze. tak mu půjdu naproti. ráno odjel v 7hod a vrací se až ted ....
21. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz
ty jo,tak ty jsi byla doma úplně sama? Teda, to je blbý... ale s tou doktorkou ti to schvaluji, tu první kamošku poslala dr na 3D utz a ona si řekla, že je to zbytečný, páč si to musela zaplatit, víš co je to taky takový to co by kdyby, ale sama pak říkala, že kdyby na ten utz šla tak by možná doktor zjistil tu omotanou šňůru...
zrovna mi přišla sms, že se kamarádce narodila Kristýnka :grinning: zítra na ni musím jít mrknout do porodnice...
21. říj 2008 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky holky.....koukám..včera večer komunikace o papání...:grinning:... Jinak dobré ranko.... :slight_smile:
22. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...teda spíš dopoledne :slight_smile:))...dneska nějak nestíhám, do toho mě čeká první návštěva gynekologie a ultrazvuk...asi je mi z toho nějak divně, celé dodpoledne je mi blivno, když čítám příspěvky o jídle, tak se to zhoršuje...mizím na wc... :frowning2: :wink:
22. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky, já dnes taky totálně nezvládám...zavařila jsem počítač :grinning: museli jsme ho s kolegem ve finále úplně restartovat...to se mi dlouho nestalo, ale za nákup 3200,- to stálo :grinning:
jinak dnes jsem o hladu, nevzala jsem si z domu papu, zůstalo pěkně v lednici, mamka je celý den v práci, tak ani nemůžu jít somrovat o kus žvance a do kantýny po včerejšu nejdu...chtěla jsem dnes jogurt a nemá,tak držím protestní hladovku :grinning:
hmmm,jen je otázka jestli to vydržím :grinning: nebo se naštvu a objednám si nějaký salátek z pizzerie...jejda to bych mohla....tak a je po hladovce...
Gábi pak písni jak jsi dopadla u mudry, ani nevím jestli už máte za sebou srdíčko nebo to bude teprve dnes...
Jo a Šáruš kdy máš vlastně dostat MS??
22. říj 2008 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky,
tak dneska kdybyste mě viděli, tak mě asi plácnete. u paní doktorky byly jen sestřičky.. a asi 2min jim trvalo, než jsme uslyšeli přes přístroj srdíčko. můžu Vám říct, že to byli nejhorší dvě minuty mého dosavadního života. přitom v noci Domino kopal, ale pak člověk uvažuje co je a tak.. obrečela jsem to asi hodinu. manžel nadával, že mě tak vystresovali, ale ..... jsem prostě histerka..no naštěstí mám super kamarádku a ta mě zítra vezme na UZ k jejímu doktorovi, at vidím, že je vše ok. at to srdíčko slyším. potřebuji se uklidnit. fakt den bblec.
na další kontrolu ke své jdu v pondělí.

Jani salát z pizzy zní dobře. já jdu přes cestu na meníčko. hlady být nemohu a vařit se mi nechce. na to jsem líná. ale zítra už se přemůžu. a dokonce jsme si na pátek koupila květák, že udělám ten, věřím, že budu mít sílu a chut.
a teda to jsi měla pěklnou tržbu :grinning: zbylo nvám tam něco??? :sweat_smile:
22. říj 2008 v 11:09  • Odpověz
Luc, klid, histerka nejsi, já bych totiž histerčila taky...jo něco málo nám zde zbylo, ale vzhledem, k tomu, že včera měla odpolední kolegyně co je na půl úvazku a moc se v objednávkách neorientuje,tak nám nepřišlo žádné zbožo,tak tady toho moc nemáme...
jo tak nakonec jsem si dala prsa u draka - jak říká můj manžel z hovnošlapa - jinak kuře :grinning: a zeleninku...
a nebyla bych to já kdybych si nedala zase nějakou bombu...tak jsem si opět!!! koupila asi 2kg hroznů a už jsem se do nich pustila, ale zbytek jsem si pro jistotu zamkla do skříně ať zbyde na Matesa a Karlíka, no a já z toho aspoň nebudu tak nafouklá, ale včera mi zde dealerka nechala vzorek novým tabletek proti nadýmání,tak je třeba budu moct vyzkoušet :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
HOoj, tady Šáruš...dneska je nějaký fofr....Jani, ms mám mít až za dlouho...asi tak za 11 dní, ale mám už 8DPO, tak jsem zvědavá...jestli mám testovat okolo 11-12DPO nebo se na to vyprdnout a počkat, jestli se mi zmešká mršule...
22. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
No já nevím čoveče, měla bych strach ...víš co znám holky i tady z diskuzí co měly biochemické těhu - myslím že se tomu tak říká - znamená to, že se sice vajo oplodní, ale nakonec se neudrží, jenže začne produkovat hcG, takže tobě to ukáže // ale nakonec mrchu stejně můžeš dostat. Aha teď to čtu znova, to bys vlastně byla už 19DPO, aha tak to by asi mělo být jednoznačný...no ale možná bych počkala tak dva dny před MS...ale víš co já ti takhle radím, ale sama bych si nejradši udělala těhu test hned druhý den :grinning:
ale co by bylo asi 100% tak test z krve, podle nárustu hcG by ti řekli jak to vypadá...pokud by bylo nízké tak je to blbý, ale kdyby skočilo vysoko tak ti můžeme gratulovat.Máš nějaký obtíže???
22. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky babušky...tak jsem zpět...těhotenství odpovídá 6+1tt, mimi je velký 4,2 mm vše ok, ale mám podezření na rozdvojenou dělohu, tak jdu zjišťovat co to je... :frowning2:
22. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz
Janii, co to povídáš..biochemické těhu??...tak takhle daleko jsem ještě nedošla..nebudu se raději strašit...uvidím jak vydržím s testováním..ale znáš to... no a obtíže.. myslíš asi příznaky...jen každý den mě teď bolí v kříži a jsem nafouknutá, ale to mám snad každý měsíc..a možná si to také vsugeruju...kdo ví..uvidím až za pár dní...nebudu stresovat..co má být , tak příjde.. :sunglasses:

Gábi...co to toooo....jaká rozdvojená děloha??..to existuje?...doufám, že bude vše ok...dej vědět...budu držet palečky... :confused: :slight_smile:
22. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz
Asi existuje, teď sem o tom něco četla, ale Vítek se tvářil v pohodě a nic neříkal, že prý to není 100%, že to z ultrazvuku na 100% nepozná, prý si nemám dělat hlavu, totť vše co mi k tomu řekl...
22. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
Ježíš, co to je??? To jsem snad nikdy neslyšela, tak pak písni co jsi zjistila, to mě dost zajímá...
Šári nevím jestli jsem ten termínus technicus napsala dobře, já tomu říkám pseudotěhu...může se stát že se vajíčko sice oplodní, ale neuhnízdí, takže dojde k normální MS, jenže to malé vajo začne produkovat hcG tak proto se moc nedoporučuje dělat testy extra brzo...ale neboj, to bude v pohodě a za pár dní nám tady přibude další těhule :grinning:
22. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
Jj, přesně pseudotěhu, pak končí ms, třeba i trochu opožděnou...
22. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
Jani, já doufám, že přibudou těhule dvě...kéž by :wink:.... nebudu testovat brzo...chci doufát, co nejdéle.. :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz
Já bych to zkusila vydržet co nejdýl...víš jak, stejně i kdyby jsi to zjistila třeba plácnu týden před MS, tak na utz nebude nic vidět, dr.ti udělá jenom krev a budeš muset čekat do nějakýho 6-7tt na srdíčko...to nemá cenu se pak při sebemenším píchnutí nervovat...cha ale já to stejně dělat budu :grinning:
holky jsem zvědavá, ale normálně už teď mám obavu že to neklapne...zítra dělám do 17.00 než dojedu domů bude 18.30 a pochybuju o tom, že manža bude doma...takže dovalí kolem 21.00 a to dle paní dr.bude asi pozdě...ach jo já se nervuju a ještě ani není kvůli čemu...no neva přinejhorším ohnu nějakýho chlapa na zastávce :grinning:
22. říj 2008 ve 14:59  • Odpověz
janco, tak jedině ráno :slight_smile: :wink:
22. říj 2008 v 15:02  • Odpověz
no jo jenže to zase bude brzo a když já jsem ráno hrozně lenošná :grinning: :grinning: mě by se asi vůbec nechtělo, krom toho manža bude ve čtvrtek vstávat v 6.20 a já až v 8.00 :grinning: no nějak to vymyslím...přece se tam ty potvory musí nějakou chvilku udržet nebo ne???
22. říj 2008 v 15:09  • Odpověz
potvůrky vydrží až 24 - 36 hodin...
...našla jsem souvislost mezi diabetes a dvourohou dělohou - jmenuje se to MODY 5 (mature onset diabetes in young) - je to genetická porucha. samozrejme nevim, jestli je to muj pripad, spise spekuluji. Je to mutace genu na 17 chromozomu a zapricinuje i ledvinove problemy. Coz jsem tedy hodne cetla na internetu, ze nektere holky, kt. mely bicornuate uterus tak meli i neco s ledvinama......ale opravdu spise spekuluji, protoze o tom zase tak moc nevim

obr: http://www.netterimages.com/images/vpv/000/000/005/5161-0550x0475.jpg různé anomálie
22. říj 2008 v 15:19  • Odpověz
počkej, teď nechápu já??? Ty jsi diabetička???
22. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.