• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Gábi...to jsou věci...ale věřím, že to tvůj případ určitě nebude...hlavně klídek..a dobré bašty pro mimíse, ať roste...

Holky, teď jsem četla o nějaké Katce tady z koníka..byla už ve vysokém stadiu těhotenství a tento týden myslím měla s manžou autonehodu..a ještě jel s nima mám pocit nějaký 17letý kluk..Její manžel umřel, ona má obličej hodně zničený a ten kluk vážně zraněný...to je šílený... :frowning2:
22. říj 2008 v 15:31  • Odpověz
ne, nejsem....ale v rodině diabetes je...raději to nebudu zkoumat a uvidím co nového za tři týdny...
22. říj 2008 v 15:31  • Odpověz
22. říj 2008 v 15:33  • Odpověz
Šari, jak víš,že je z koníka????

jinak Gag, Vítek se o tebe postará. i když tě trošku postrašil, což nemusel :angry: no zase když ti to bude moc dloubat hlavou, tak zajdeš na kafe :grinning: nenápadně :sweat_smile: a doma tě nechtěl nechat???? no jen abys to s nervíkama ty tři týdny vydržela. já žiju vždy od kontroly ke kontrole.

Já jsem po obědě spala - už zase - fakt jsem hrozná, ale pořád si říkám, že musím, a ted jsme vyzvedli z družinky od kamarádky Kačenku a psaly jsme úkol :grinning:
22. říj 2008 v 15:49  • Odpověz
Vím, protože se o tom bavily holky z BTVII., kam občas skáknu...a také tady byla založena diskuze...ale už nevím název...zkusím to najít...
22. říj 2008 v 16:06  • Odpověz
tak jsem si to početla.. teda až do konce. jestli Adminovi nidko nelhal, tak už to má holka za sebou :frowning2: no upřímně, já se bojím ted jezdit v autě, Tomáš je ze mě na nervy, ale jak mu říkám, ï malá nehoda nám může Domina vzít. tak na to, že máme nové auto, jezdí podle předpisů - a mín. naštěstí. chápe mě.
22. říj 2008 v 16:25  • Odpověz
Luci....takové neštěstí se může stát kdekoliv...a komukoliv...já ani nevím proč, věřím na osud...prostě, co se má stát, to se stane..a člověk to ničím neovlivní...to bychom pak nemohli ven ani na krok... I když tvůj Tomáš jezdí opatrně, tak ho může srazit nějaký jiný šilenec, který tu opatrnost neřeší...ale.....rozhodně se tu nebudeme strašit nějakými špatnými zprávami.... Tobě roste Domča v bříšku a těší se až se na tebe a Tomáše poprvé usměje..:slight_smile:)))....a proto...byste měli být veselí rodiče...:grinning:....

A já zatím jen veselá snažilka :grinning: :grinning: :grinning:....
22. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
Tady už asi nikdo není :pensive: :angry: :unamused: :frowning2: :confused: :rolling_eyes: taaaak páááčko zítraa....

Jani....hups na manžílka !!!!! :wink:
22. říj 2008 v 17:38  • Odpověz
Ježíš holky, teď jsem to dočetla, to je strašný, ale popravdě, myslím že ji je teď líp...nedovedu si představit že by se mi něco takového stalo,radši bych chtěoa umřít taky...ach jo :frowning2:
Na manžela hupsnu večer a zítra...snad to klapne...já taky obdivuju holky co i ve vysokém stupni těhu jezdí autem...asi bych na to neměla odvahu...
22. říj 2008 v 18:11  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...to s beruškou je hrozné, neznala sem ji osobně, ale občas zavítala do dikuse na beremes e.. http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=43839&vReferer=%2Fphotos%2Fberuska21 je to okamžik a změní se celý život... :unamused: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=99794&vReferer=%2Fphotos%2Fberuska21
beruška to vzdala...
23. říj 2008 v 07:07  • Odpověz
Ahojky holky,teď jsem dočetla ty články co jste psaly, o té autonehodě,je to šílené. :astonished: A to jsou ti co jsi posílala Gabi na tom Bereme se?
23. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
Jj, to je její album na bereme se
23. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
Dobré ranko.... :slight_smile:
23. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky, už jsem tady taky. dnes s dobrou náladou. byla jsem na UZ a viděla Domina a taky mám první 3D fotku. takže až na to bříško jsme v pořádku :grinning: a už na 7.11. jsem objednaná na 3D UZ celkový i s DVD. tak se moc těším.
23. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
ahojky Luci....nooo a kdepak je fotečkaa?.....přidej do albumku...také se chci potěšit..:slight_smile:
23. říj 2008 v 10:47  • Odpověz
Luc rychle, rychle já chci vidět foto Domina :grinning: tak šup sem s ním...
já včera osočila manžela, že nechce mimčo...pořád řešil, že příští rok nebudeme moct jet na dovolenou protože buď budu těhotná, nebo rodit...tak jsem mu říkala, že je mi úplně jasný, že dnes k žádnýmu snažení nedojde, tak ať je v klidu :grinning: že do léta těhotná určitě nebudu, když na to takhle prdí...tak mi řekl, že jsem blbá :angry: a že na mě vlítne hned jak dojedu z práce :grinning: a prý si mám vzít na pátek dovolenou, když jsem se ptala proč, tak mi řekl, že po dnešku nebudu moct zítra chodit :grinning: :grinning: no jo chudáček měl nakázanej dva dny půst...tak je z toho nervozní :grinning:
23. říj 2008 v 11:14  • Odpověz
Jani...to jsem zvědavá, jak dodrží slovo :grinning:....

Normálně, co se mi dneska stalo...vystupovala jsem z metra a natáhla jsem se na schodech, jak jsem dlouhá a široká...děs..letěl telefon a rozlítly se i špagety, co jsem si nesla k obědu :astonished: Mě tam sbíral nějakej mladík..Ty jooo, takhle červená jsem už dlouho nebyla... :sweat_smile: :sweat_smile:
23. říj 2008 v 11:22  • Odpověz
na foto se taky těším, sems ním...janco, večer zmákni .-) :grinning:
Šári: den blbec, se mi občas taky stane...bych si raději prokopla :slight_smile:))...teď nemáš nic k obídku...
23. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
U mě docela výkon, že si něco beru k obědu z domova a já to takhle rozházím po metru :grinning:... No, teď už se tomu směju, ale pěkně jsem se styděla...
23. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
Jůůů, to známe...já se takhle jednou natáhla v Brně v Globusu...jela jsem s vozíkem a jak jsem spěchala, tak jsem v zatáčce dostala smyk a už jsem ležela...hotovka...jak říkáš, já byla rudá až na zadní části těla :grinning:

mimochodem kde mám Alici-clostilbegytku, potřebuju nějaké dojmy,rady atd... že ona ještě leží na manželovi :grinning:
ALICE KDE JSI!!!!!!!!

Ty Šárko a máte v metru bezdomovce a podobné existence??? Ty ti budou vděčni za každou špagetu :grinning: :grinning: a až tě uvidí příště s kastrůlkem tak ti ty nohy budou podrážet sami :grinning:
23. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
holky, fotka už tam je :o) jen se opravdu musím pustit do toho alba at to tam je od začátku. zatím tam dávám nepřehledně jen po jedné :sweat_smile:

jjinak šari, směju se na celé kolo. jako je mi jasné, jak ti bylo, ale tohle :grinning: já bych se smála, i kdybych tam byla s tebou jako tvá kamarádka. já jsem taková :sweat_smile: takže bych svým smíchem upotala ještě větší pozornost na tebe :dizzy_face: no fatk. hlavně ty špagety :grinning: to už zase dlouho do práce nic nedoneseš, co????

Jani, ten večer ti začínám závidet.. teda.. a stou dovnčou. no to i Tom tenkrát pořád dedukoval, kam jako těhu budu moc.. že chce ason do Řecka..sobec jeden :angry:
23. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz
Jééé to je brouček krásnej...to je super vidět fotku mimouše ještě než se narodí...fakt bomba...

:grinning: děvčátka, jsem moc ráda, že jsem vás pobavila svým ranním špagetovým faux-pas :grinning:... no...si myslím, že chvilku s tím nošením oběda fakt vynechám...

Jani...jojo, máme bezdomovce na každém kroku...hlavně tady na Smícháči, tady si člověk může vybírat..vždycky, když mě nějaký osloví, tak mu řeknu, že s ním do toho krámu dojdu a ten chleba mu koupím, ale určitě mu nedám prachy, aby si šel koupit chlast..což je to, proč vlastně žebrají... :unamused: :angry:
23. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz
jéééé to je krásný...já chci taky...hele Luc nemáš tam náhodou i jinou fotku pupíku???
Jo Šári já to zde mám taky, ale k nám si ti somráci do lékárny chodí kupovat alpu, pak to naředí s nějakým červeným čučem a my tomu s holkama říkáme Alpský Ryzlink :grinning:

jinak dámy...začínám mít pocit, že se ze mě stává slepice, peří mi sice neroste, ale kdybych produkovala skořápky, tak mám do nich parádní bílek :grinning: :grinning: hotovka, takovej plodnej hlen jsem dlooooooouho neměla...asi nikdy :grinning:
23. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz
Jo a byla jsem si dlachnit mimíška :grinning: malou Kristýnku, ta je tak krááááásna :grinning: to bylo super
23. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: ko ko ko ko kooooooo kooooo dááááák.....:grinning:... teď mi to připomnělo film Bestiář..jak tam Vašut hraje toho kohouta nebo co to je...tak to bys mohla dneska manžílka do něčeho takového obléknout :grinning:...budete sehraná dvojka....

Ten Alpský Ryzlink to je fakt dobrý..:slight_smile:...oni taky vypijou všechno :confounded:
23. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
Ještě bych potřebovala vysvětlivku ke slovu "dlachnit"...:grinning:..cože to znamená ???
23. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz
A Jani, když je plodný hlen, tak to už praskl folík, nebo teprve praskne??....
23. říj 2008 ve 14:57  • Odpověz
Jani to je super, jak z toho máš radost :grinning: no a jak píše šari, udělej ze sebe PÁVA a bude mít šok :grinning:

večer se při ordinaci začnu snažit dělat to album. stejně jsem sama doma, tak aspon nebudu jen čumět na TV :sweat_smile: takže ráno Vás bude čekat plno nových fotek. zkusím i nějakou svatební :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a opět mám doma Kačenku a jdeme psát úkoly :grinning: , je to dobrý trénink :dizzy_face:
23. říj 2008 v 15:10  • Odpověz
Tu se člověk pobaví...ještě Ti chybí žloutek a je hotovo .-) :grinning: ...akorát mě štvě, že nevím co dřív, tak vás nestíhám číst...
Fosikulka by měla lupnout po hleníku a po dobu 12 hodin je možnost otěhotnět, někde píšou i více...Já sexíkovala 21 ráno, po obědě hleník a prý podle dr. vychází oplodnění na 21...

Přál bych Vám vidět včera obličejík manžy na ultrazvuku...stál, jak tvrdé Y nebo I a nezmohl se ani na slovo...

licko: to foto je úžasné, jaký má nosík :slight_smile: :dizzy_face:
23. říj 2008 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.