• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Jůůů, to se zítra těším.... :sunglasses: na fotečky...a na vyprávění janči po sexuálním maratonu :grinning:
23. říj 2008 v 15:25  • Odpověz
hej,já se zde píšu se zprávou a ono mě to vyhodilo!!! Sakriš, tak znovu...
Dlachnit=chovat, ale manžela taky občas dlachním, to když vedle něho ležím a mačkám mu špíky na břichu, nebo on mě :grinning:

a já mám zatím jenom hlen, jinak mě v jiných cyklech bolí i vaječníky, takže dle moji dedukce si myslím, to stejné co už stihla napsat Gábi, že k ovu teprve dojde a bolest značí že fosikuly praskly, což ale nechápu, když mudra říkala, že ovu bude odpoledne a pozdě večer už se snažit nemusíme protože to bude zbytečné a nebo mě teď napadla úplně šílená věc...co když NEPRASKNOU !!!! :frowning2: :frowning2:
23. říj 2008 v 15:31  • Odpověz
Gábi...21. to je datum??..nebo hodina?...snažím si uděla statistiku :grinning:...jestli to moje sexíkování stačilo...

Já měla 13.10 bílek ráno, večer byl sexík..druhý den nic..a ten další den zase až večer sexík.. Co myslíte???..mohlo to vyjít ?.....chjo...já spekuluju různě...běs...
23. říj 2008 v 15:44  • Odpověz
JANI.... PRASKNOU !!!!!!!!!!! Musíte se na to dneska vrhnout s takovou vervou, že to nevydrží a prasknou !!!!!!! :sunglasses:
23. říj 2008 v 15:44  • Odpověz
jj, 21.9. :slight_smile:), neboj jani ,určitě lupnou, tak pěkný zbytek dne, letím pryč, hurááá
23. říj 2008 v 16:06  • Odpověz
Gag a počkej, kde máme fotku od tebe?? neříkej,že sis nenechala vytisknout, když už jsi tam měla sebou nastávajícícího tatku :grinning: jinak už ted uvažujeme, po kom ten nosík má.. takový pršák měla moje ségra :confounded: snad se mu ještě zvětší. jo a už má 700g :grinning: za chzvíli bude jako mouka :dizzy_face:

jo a zapoměla jsem napsat, že opět pan doktor řekl, že mé tělo se zbláznilo a vůbec jsem neotěhotněla díky OVU testům. haha. takže já už nikomu netadím :unamused: a Šari ty jsi taky věděla přesně datum jako Jani? ale zase si myslím, že jste to pěkně naplánovali a ty dva dny jste se trefili.

Jana se taky trefí :grinning: a myslím, že budou mít i plodný víkend :grinning:
23. říj 2008 v 16:15  • Odpověz
no...já jsem měla ten bílek a byla jsem na Pregnylu a pak na folikulometrii mi řekl, že folíky praskly...tak snad se uvidí :grinning:
23. říj 2008 v 16:19  • Odpověz
No jasně že do toho teď vlítnem obě, to by bylo nespravedlivý kdyby jenom jedna :grinning:
Jo Gábi kde je foto???? Luc a nezačnete Dominovi potom říkat dvounulka, že ne?? :grinning: :grinning:
Holky bacha, bolí mě levý vaječník, mudra říkala, že sází na ten vlevo...cha už jsem psala manžovi, že za hodinu jedu domů a pak se na něj vrhnu, ještě neodepsal :grinning:
Asi dostal strach :grinning:
Luc a prosím tě to mi jako vysvětli, jak jsi vlastně otěhotněla...teda postup je mi jasnej :grinning:
23. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
Holky těhulky...prozraďte...jaké jste měly/jestli jste měly..nějaké příznaky před tím, než jste zjistily, že jste těhu??.....
23. říj 2008 v 16:45  • Odpověz
Jo tak to by mě taky zajímalo...takže těhule pište
tak beruny, já se za chvíli odeberu směrem domů k ložnici :grinning: zítra dám vědět jak to dopadlo, akorát mě štve, že se to nezjistí hned, jestli to klaplo nebo ne :frowning2:
23. říj 2008 v 16:53  • Odpověz
no, to mě teda taky drtí...nejraději bych šla hned po sexíku na gyn..kde by mi řekli, jestli to klaplo nebo ne... do druhého dne bych byla ochotná počkat... :grinning:
23. říj 2008 v 17:00  • Odpověz
tak příznaky - jen děsná únava, ale to jsem netušila, že jsem těhu. já čekala na ty ovu dny :grinning: takže jen se mi moc chtělo spát a přisuzovala jsem to moc aktivitě v práci a tak. jinak nic. jsem bezpříznaková. prsa normál, břicho taky. jo vlastně, až to, že mě 4dny před očekávanou MS bolelo břícho a měla zácpu způsobilo, že jsme si dělala ty TT testy a OVU testy. takže je fakt, že ještě zácpa :grinning: ale to už jsem byla 6tt a něco. dřív jsem to nezjistila. a vy to vlastně zjistíte někdy kolem 4tt.. ale taky by se mi líbilo, kdyby mi to řekli hned další den. ale co vím tak holky po IVF chodily už na krev 5den nebo tak nějak.. takže vy tak 10den byste na krev mohly letět :grinning:

Jani. tak postup už nevím, ale vím že jsem si v MS kalendáři vždy spočetla 13den od MS a plus mínus dva dny jsme na to skočili. jenže podle toho, jak jsem otěhotněla, tak jsem ovu měla až 20DC :grinning: takže opravdu z lásky se DOmino zplidol. lépe zní to, že se zplidol díky OVU testům, ale to nevyšlo :grinning:
no ale ty nám postup zítra napíšeš :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. říj 2008 v 17:58  • Odpověz
holky bacha. po hodině jsem udělala album :grinning: sice sem měla trošku problémky s tím, že mi tam vypadla jedna fotka, ale plno jiných tam najdete :grinning:

a upřímně, byste mě měly následovat. at se taky mohu kochat :grinning: protože takhle veřejně se ukazovat..uff, málem jsem nedostala odvahu :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
Ähojky, pěkné ráno...my v tom spěchu a radosti na foto nějak úplně zapomněli...stejně nebylo nic moc vidět...malý puleček :slight_smile:))...jdu za 14 dní n ultrazvuk znovu, tak si řeknu o fotečku :wink:

lucko, koukala sem na foto, super...bříško máš pěkné, moc Ti to sluší :slight_smile: :wink:

Šári první příznaky byly bolestivá prsa a to dost...
24. říj 2008 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky...
Luc super fotky :grinning: ten pupík ti stráááááášně sluší

tak berušky, mám obavu, že tenhle měsíc zde bude jediná nová těhule...a to Šárka...já rozhodně ne...jedině že by se mudra spletla :frowning2:
ještě teď se mi chce řvát...probrečela jsem celou noc, mám totálně opuchlé oči...a důvod???
Manža musel být včera dlouho v práci, měli nějakou šílenou poradu, jeho kolega jde do předčasného důchodu, protože s firmou to jde z kopce....a doma?? Když jsme dojeli, tak mi manžel oznámil, ať se nezlobím, ale on prostě nemá náladu :frowning2: :frowning2: :frowning2: !!!!!!!
No jenže já jsem bohužel tvor velice tvrdohlavý, což u váhy není až tak zvykem, takže jsem se nasr....a i když se to manžel snažil zachránit napuštěnou vanou, svíčky...já prostě nemohla, byla jsem tak vytočená, že jsme se ještě ke všemu pohádali...manžel mi řekl, že má pocit, že se snahou o dítě snažím zachránit naše manželství, protože on má pocit, že to s námi jde za poslední půl rok krapet z kopce, sice se nehádáme, ale není to ono...bodejť, já se upnula k dítěti a tak se bez mučení přiznávám, že na "normální" sex prostě nemám náladu a je mi jasné, že to na mě jde poznat, takže asi budu muset ubrzdit jinak nebudu mít ani dítě, ale ani manžela...ach jo, já jsem úplně na dně, už nevím co mám dělat, celou noc jsem přemýšlela, že si vezmu dovolenou a nějak odjedu sama, nebo jestli opravdu nebude lepší se rozvést, protože se spolu poslední dobou trápíme...hotovka...a jak to dopadlo, manžel měl po ránu skvělou náladu a absolutně nechápal, proč já jsem naštvaná a nemluvím s ním, ještě se mi smál, když jsem vystupovala z auta a nechtěla mu dát pusu, prý co blbnu... :frowning2:
24. říj 2008 v 08:27  • Odpověz
ahojky,

Jani, tak upřímně jsem čekala cokoliv, že denska napíšeš, ale tohle ne. tohle bych asi taky Tomovi jen tak neodpoustila. chápu, když se v práci zdrží kdykoliv (mimochodem tento týden nedorazil nikdy dřív jak ve 20hod a později), ale když se zdrží v tak důležitý den.. to bych vypěnila i já. hlavně celý rok jsi to až tak neřešila, jako poprvé tento měsíc, kdy jíš tabletky a chodíš k paní doktorce. to měl pochopit. my se taky milovali podle těch OVU testů... přijeli jsme z Ostravy, po 4hodinách jízdy, totálně KO, ale když testy ukázali //, tak Tom věděl, že prostě teď se miluje kvůli mimi a ne kvůli romantiky a chtíči - to bylo porpvé, když jsem to opravdu takhle určila, asai jako ty včera.
a je fakt, že já za ten půlrok snad jen 3x vzpomínám, že jsem při milování nemyslela na otěhotnění. jinak jsem to v hlavě měla pořád. ale tohle musí pochopit :frowning2:
ale zase na druhou stranu ho chválím, že ráno byl milý a snažil se. že to bral takhle. opravdu jste mohli být ještě rozhádaní a on se snažil aspon trochu to urovant. púočkje, třeba tě nějak dneska překvapí. no i když, radši nebudeme spekulovat, kdyby nepřekvapil, byla bych zklamaná víc jak ty :unamused: , že to tady píšu a že jsou chlapi burani a nic takového je nenapadne.
24. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
Ahoj Jančo...
zkus se tím netrápit a nad celou věc se povznést...prostě chlap...někde sem to tuhle četla, že to snažení o miminko nemá být až moc nucené, nechat to spíš v poklidu...protože chlap to pak vezme, jako úkol, což on bohužel nemá rád, rozkazy, úkoly atd...na druhou stranu by on měl pochopit, co všechno ty tomu obětuješ a čím vším jsi prošla při vyšetření fosikul atd...zkus si udělat pěkný večer a v klidu s ním promluvit a zbytečně se netrápit a nestresovat, zato žádný chlap nestojí a stejně jsou všichni stejní :wink: ...stres a trápení miminku nesvědčí :slight_smile:...udělej si něčím radost, ať máš lepší náladu a večer to zkus probrat...mimčo vyjde příští měsíc... :wink:
24. říj 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,přidávám se ke Gabče.Přítel byl ze mně taky špatný,když jsme se chtěli milovat tak se mě ptal jestli chci se milovat a nebo jestli chci sexík kvůli dítěti.Ono to opravdu není dobré,a to ze dvou důvodů.Pokud budeš pořád na to myslet a trápit se tím,tak to stejně nepůjde,nervíky tam pracují a ještě k tomu se rozhádáš s chlapem.Takže nemysli na to tolik a ono to půjde hned,uvidíš :wink:
24. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
souhlasím s Gag, udělej si dneska něčím radost - ale něčím větším :grinning: žádná jenom čokoláda, ale něco co si delší dobu přeješ :wink:
24. říj 2008 v 09:08  • Odpověz
Dneska dostanu novej telefon, tak se tím aspoň zabavím, ale mám obavu jak dopadnu zítra...jdu slavit narozky, tak už teď se děsím toho, že se pěkně zleju :grinning: no aspoň si pročístím hlavu,zabiju pár mozkových buněk :grinning: a nechám to koňovi...
Už jsem přemýšlela i v noci, že asi příští měsíc řeknu dr.ať se jenom podívá jak mi rostou fosikuly ale ať mi neříká kdy bude ovu...jinak mám obavu že to dopadne jak včera...
Sice mi říkala, že když za tři mšsíce nebudu těhu tak nás pošle do CARu, ale asi jí vysvětlím, že s tím ještě počkáme...jinak holky díky za pochopení...já už se mu několikrát snažila vysvětlit, že mimo plodné dny se miluji protože chci, ale že musí pochopit, že když vím a já to na sobě bohužel i poznám, že mám ovu, tak musí on pochopit, že se prostě miluji kvůli dítěti...včera jsem byla hnusná, jsem mu nakonec řekla, že s ním žádný dítě nechci, když je takovej :frowning2:
No asi půjdu dneska do města a něčím si udělám radost...ale nevím čím :grinning:
čokolády už jsem snědla, tak tu si kupovat nebudu.... :grinning:
jenže já jsem v tomhle hrozná, já už dneska vím, že pokud za mnou nepřijde on, tak já jsem schopná třeba 14 dní stávkovat :frowning2:
24. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahojky Jani, holky.....copak to čtu?...no..myslím, že většina rad tady byla řečena, napsána.. :unamused: Já už jsem si prodělala taky takový rozhovor s přítelem...Řekl, že se nechce milovat tak, že prostě musí za každou cenu, protože jsou plodné dny...Tak jsme se dohodli, že já mu nebudu říkat, kdy mám plodné dny/ovulaci, kdy třeba dostanu další injekci pregnylu, aby mi praskly fosikuli...jeho to hodně ovlivňuje prý... tak jsem se rozhodla, že budu mlčet a on se nebude ptát...zkusíme to tak příští měsíc..a když to nevyjde, tak další a další...:slight_smile:...

Tento měsíc z toho asi nic nebude :frowning2:... bohužel jsem nevydržela a dnes ráno jsem testovala, hlupaňa jedna... Jsem jen 10 DPO,...a samozřejmě jak jinak, testík vyšel negativně..
24. říj 2008 v 10:09  • Odpověz
Luci...super fotky, moc ti to tam sluší...a bříško máš náhodou řádný :grinning:... :sunglasses: :wink:
24. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
Śári, nevzdávej to...já měla první dost citlý test pozitivní a to dost slabě v den očekávané menstuace...nezoufej...
janca, aspoň kožich :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
Gábi... díky.. :slight_smile:
24. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
Šári Gabča má pravdu, taky znám holky, co měli těhu test negativní a až třeba druhý den po vynechání byly //
co kožich...nové auto :grinning:
Já si taky říkala, že mu to neřeknu...jenže jsem to nevydržela...protože se mě ptal jak jsem dopadla na utz...moje zlatíčko si totiž myslelo, že už jsem těhu, když jsem mu řekla že fosikuly máme dvě ale praskne jenom jedna...koukal na mě a říká, to už seš jako těhotná? No a já mu nato řekla, že ne, že ovu mám až ve čtvrtek :frowning2:
No jo, příští měsíc na to musím jít jinak, ale asi řeknu i dr.že to nechci vědět, prostě je mi jasné, že se musíme snažit od 12-16DC, no a spermií máme dost, tak to třeba vyjde :sweat_smile:
24. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
jani...je fajn, že víš, že je dost spermii...my to ještě nevíme..sice přítel má 15 syna...ale to je 15let, co to šlo.. teď to může být jiné... já bych to asi nevydržela nevědět, jestli tam fosikule je nebo není...já si myslím, že bych to vydržet mohla, neříct mu to...hlavně vím, že to bude pro mé dobro, když mu to neřeknu...nebude to vědět, tudíž si nebude myslet, že se s ním miluju jen pro to... uvidíme, třeba to fungovat nebude..
Jinak teď už testovat nebudu...počkam na ms...jestli nepřijde, tak až 2-3 den po vynechání to zkusím...
24. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
Zkus to vydržet, o to to bude větší překvápko :dizzy_face: ale je pravda, že je škoda že nevíte jestli je na tom Mišoš jak před lety...přeci jenom je to dlouhá doba, ale myslím, že pokud to ještě párkrát neklapne po tom pregnylu, tak tě asi i dr pošle na spermiogram...teda tebe ne :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 11:50  • Odpověz
jj.. zkusím...
dneska mě normálně pálí na obou stranách, jak jsou vaječníky.. :unamused: jestli to nebude tou flaškou šáňa, co jsme včera s mišošem zvládli..uff...
v pondělí mááám dovoooo...co vyyy ???... máte dovo, podnikáte něco??....my budeme mít o víkendu a po a út mišoše syna, tak budou výletky a tak..bude sranda..
24. říj 2008 v 11:59  • Odpověz
jani si to nech říct,a le už nic neříkej manžovi...prostě sexík jenom pro zábavu,a l ty budeš vědět, že to je správný den :slight_smile: :wink:

to se máš, my musíme do práce...stejně Míša zase v neděli letí směr Ural, takže být sama ěkde by mě moc nebralo...dneska musím dodělat dva dorty, mamča má zítra 55 a Míšova babička taky slaví narozky...se fakt těším...
24. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
Jéé, tak to budeš slaměná vdova..jede na dlouho?..to to tam má jako permanentní práci, nebo jen projekt na chvíli?..

Jaňuloooo....se mě už několikrát doktooor ptal, jestli jsem byla na vyšetření průchodnosti vejcovodů..byla jsi na tom?...jaké to je?... :confounded:
24. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.