• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Naštěstí jenom na týden...pak už až do konce roku bude doma (už nemá vízum :slight_smile:), teda normálně ve firmě v Pcích...dělá projekt s Brněnskou Altou...takže se předělává jeden blok továrny...
24. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
Teda to je hrozný, já vždycky napíšu nějakej sáhodlouhej příspěvek a pak mi dojdou lidi, musím se vrátit do našeho programu a ono mě to vyplivne ve... :angry:
já jdu taky v pondělí směr práce :rolling_eyes: se mi nechce už teď...Martin bude doma ach jo...
No ale Gábi taky bych radši byla v práci než sama doma, to je fakt.
Já mám v úterý rande se spolužačkou, co jsem jí slíbila návštěvu nejdřív když jí umřelo první miminko a pak když se narodilo to druhé...hm,Tobiášek má 30.10. jeden rok, tak to jsem fakt nestihla :sweat_smile:

Šári na neprůchodnosti jsem nebyla, ale mudra říkala, že pokud do půl roku nebudu těhu, tak mě asi pošle, ale prý to není tak strašný, napumpujou tě plynem, udělají dírku na kameru a optiku, mrknou, případné srůsty hned odstraní a zase tě probudí, prý brnkačka, ale asi se budu modlit, ať tam nemusím...jo a taky jsem četla že po laparce jsou ty vejcovody takový profouklý, že většina holek i když byla v pořádku hned otěhotní...
24. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
jo ale taky jsem někde četla, že se to vyšetření dělá i tak, že do tebe píchnou nějakou kontrastní látku a pak tě prosvítí :grinning:
něco jako CT nebo rentgen...ale o tom toho moc nevím, mě mudr říkala o laparoskopické operaci, ale vy v Práglu máte určitě nějaký super vymoženosti, tak třeba se na tebe mrknout jinak :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz
tady to dneska žije. já jsem se rozhododla, že dnes na oběd udělám obalovaný květák.. chodí jke mě na oběd i kolegyně, at se necítím sama a hlavně pro sebe bych si teda nevařila. no ale to jsem si ušila pěkný bič. proč je tak super jídlo tak náročné na přípravu??? začala jsem v 9hod, v 11:30 přišla kolegyně a má 30min na jídlo, takže navařeno být muselo :grinning: a ted už jsem vyzvedla KAčku. naštestí žádné úkoly na prázdniny a protože má trochu rýmu, tak máme puštěného rákosníčka a já si lehnu a budu koukat - snad neusnu. to se mi kdysi při hlídání podařilo.
v podnělí jsem doma a Tomáš taky :grinning: půjde se mnou na kontrolu a když bude fajn, tak třeba pojedeme do Sconta vybírat nový obývák. ale v sobotu, v neděli i úterý má zápas. já nepojedu, rpotžoe to nechci riskovat. ani nemá být nějak pěkně. takže budeme s babetkou ležet a ležet :unamused:

Šari a tebe plácnout za ty testy :angry: .. jako kdyby jsi napsala, že jsi třeba šla na krev, tak tě více pochopím,.... testy jsou "jen" testy a zatím můžou lhát.

Jani, už sis vybrala značku toho auta??? ale kožich zní náhodou taky dobře :grinning: takové kožené sáčko na podzim se taky hodí :grinning: :grinning: já jsem si kupovala vloni na podzim nové tak dlouho, až začala být zima :grinning: na jaře jsem to taky nestihla a ted jsem ráda, že jsem nevyhodila to staré, co se mi už nelíbilo, protože mi bylo velké. ale já do něho ted dorostla :wink:
24. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz
Ještě ne, ale bundička zní taky dobře :grinning: ale já jsem na tom jak ty, taky jsem si loni nutně potřebovala sehnat kozačky...hi hi koupila jsem je v březnu, no ale pak jsem si v květnu, když byla najednou hrozná kosa říkala, jestli je ještě nevytáhnu :grinning:
Autíčko, hmmm můj sen Seat Leon nebo Ford Focus...doma mám Oplíka Vectru, chudinka už má deset let a já jí mám tři, tak dlouho jsme ještě auto neměli, vždycky je vyměňujeme po dvou letech :grinning: jako ponožky :grinning:

Co má za zápas?? Manža jde taky...na kuželky :grinning: :grinning: a bude mít asi i trojboj...pivo, rum, slivovici... :grinning:
24. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz
luci, já vím...jsem trubka a teď se kaju...mě to štve...ale prostě....jak psaly někde holky v jiné diskuzi...on ten test na mě tak koukal a říkal "počůrej mě" :grinning: Ale teď už určitě vydržím do termínu ms....opravduuuuuuuu :grinning: :slight_smile:
24. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
nevydržíš :grinning: :grinning: já to taky nikdy nevydržela a testovala den před MS :grinning: pak jsem si vždycky nadávala :grinning:
24. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
jaňuloooooooooooo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nech tohoooo!!!!!!!!!!§
24. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
nenechám :grinning: :grinning: :grinning: to je jako kdybych to řekla já :grinning:
se znám...taky jsem říkala, že Marťošovi neřeknu, že mám ovu a stejně jsem mu to vykecala :angry: :angry:
24. říj 2008 ve 14:20  • Odpověz
no dobře...tak já se o to alespoň pokusím... :sunglasses: :angry: to bude dřina..
24. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz
Jedině, žeby Šári neměla doma žádný test, ikdyž to byl lékarny byly jak magnet a stejně by tam zašla :slight_smile:))
24. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz
Budoucí mamčíi, mějte se pěkně...a krásný víkend, mizím domu...všeho mám plné kecky... :slight_smile:))
pa, pa
24. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz
no..mám lékárnu u práce...mrcha jedna...:slight_smile:...

páčko gábi.....a všem, jestli půjdete...já budu mít zachviličku schůzku...a pak asi taky pofrčím dooom..
24. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz
jo to znám, já mám taky lékárnu při ruce :grinning:
teď mám černej puntík....zapomněla jsem na oddělení zavolat, že jim nedojdou injekce, asi půjdu v pondělí na kobereček, i když doufám, že staniční sestra, je to kamoška, z toho nebudě dělat vědu...ach jo, dneska den debil...teď mě napadá že včera byl taky den D :grinning:
24. říj 2008 v 15:05  • Odpověz
Jani...a už si se s manžou udobřila ???....on s tebou evidentně už jo, podle toho, co jsi vyprávěla ráno :wink:
24. říj 2008 v 15:09  • Odpověz
tak já hlásím, že jsem usnula a vzbudil mě až zvonek. jsem opravdu hlídačka :grinning: ještě že si Kačka kreslí a kouká na pohádky. ale venku je dobrá kosa, co jsem poznala, když jsem vlezla do pokoje, kde větrám na vyprané prádlo :grinning:

tomáš má zase hokejbal - je trenér, takže bude křičet na kluky, jak to hrají :grinning: je to 2. nejvyšší soutěž v republice, takže žádné pivko nic.. tam se opravdu musí makat. až ty kluky obdivuji. hlavně ten čas, co tomu věnují.

Jani, při pátku je to dobrá zpráva, že tě v podnělí možná čeká kobereček. to by mě fakt těšilo :angry:
24. říj 2008 v 15:11  • Odpověz
Jen odpočívej mamino...sil není nikdy dost... :wink:
24. říj 2008 v 15:22  • Odpověz
jdeš na tu schůzku??? nebo stvrdneš tady??? :grinning:
24. říj 2008 v 15:27  • Odpověz
tak jsem dala další fotku do Alba. i kamarádka se smála nad tím nosem od Domina :grinning: a já z fotek zjistila, že je asi podobný mě... že takový pršák křížený s knoflíkem jsem měla taky. tak se pobavte :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 16:38  • Odpověz
luci...tak mám po..šmejdi přišli pozdějc, tak jsem tu musela tvrdnout...njn...půl hodinky a jdu doooom...tradááá.. a přede mnou čtyři dny volna...
jinaaak...jsi byla moooc pěkňoučká... :wink:
24. říj 2008 v 17:21  • Odpověz
Šéééf odešel....jdu dříííív....páčkooo..krásný víkend...a krásné volné dny, kdo máte...jáááá jjooooo....hulalalalaaaa:grinning: mi šibe...
24. říj 2008 v 17:36  • Odpověz
No sice si to Šára přečte až ve středu :angry: ale neva...no udobřili, jak se to vezme, my máme takovou nuceně nemluvící domácnost...co chceš k obědu,nevím, udělám guláš, jo, zavezeš mě do hospody, asi jo..hotovka, ale manža mi nakonec pochválil br guláš, tak uvidíme s jakou si ho dovezu dom :grinning:
musím kouknout Lucikovi do albíčka co tam má za novinky
24. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz
Jéééé můj manža má podobnou fotku, kdy byl malý mimi, on byl hrozně roztomilej, měl hrozně veliký kukadla a stráááááááášně vysoký čelo...to mu ale zůstalo :grinning:
Ale fotečka pěkná :grinning:
Šárko tebe jsme ještě zvětšenou neviděly!!!!!
24. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz
Jo mimochodem, teď jsem v regionech četla, že ta Beruška z té havárky neumřela a dokonce to podle vyšetřévání policie vypadá, že za tu nehodu může její manžel :frowning2: tak to je hustý, holky z diskuze se jí skládaly na kytku na pohřeb, bylo jim sice divný, že neviděli parte a ona ani není mrtvá...ježíš to je hrozný...já na jejím místě bych se stejně probudit nechtěla :frowning2:
24. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz
ahojky, tak já jsem dneska sama doma (sice až odpoledne, ale ted manža spinká) tak se budu pohybovat i tady :grinning:

Jani, tak to by mě zajímalo, kdo napsat Adminovi, že už to má Beruška za sebou. no upřímně, mám stejný názor jako ty. Ztratit manžela i miminko, které rostlo v bříšku... ne to bych zažít nechtěla. a jestli je ještě viník její manžel, tak ji bude lépe s nima nahoře.

jo jinak v hokejbalu jsme včera dopadli dobře :grinning: a ted se zrovna dívám na hokejbal, co byl včera v televizi..snažíme se tento sport trošku medializovat :grinning:
26. říj 2008 v 08:06  • Odpověz
Čauky,tak já včera pěkně zapila narozky, doufám, že zase dlouho nikam nepůjdu, hlavička mě ráno pěkně bolela, no ráno, vstávala jsem v 11.56 :grinning: ale až pak jsem zjistila, že se měnil čas :grinning:
no jo, já nevím kdy já vyrostu z toho, že se víno nemá míchat s tequilou :grinning:

S tou Beruškou je to fakt mazec, taky jsem docela nepochopila tu Henrietu co tam holkám psala nejdřív o tom, že měla tu havárku a pak že umřela, dokonce tam holky řešily, že to musí být některá z nich a jenom kvůli té havárce si založila nový jméno, nechápu...včera jsem byla taky docela v šoku, minulý týden tady spadnul ultralight, a umřeli tgam dva lidi, včera mi kámoška řekla, že to byla její nadřízená a šéf, taky mazec...

dnes jsem měla úžasnej oběd, byla jsem lenošná dělat knedlík doma, tak jsem vytáhla z mrazáku jinej...no tak jsme zůstali jenom na polívce,knedlík byl totiž pěkně hnusnej :angry:
26. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
já se přiznám, že s obědem jsem dneska taky líná. kuřecí vývar je od včera, takže ten už jsem si ohřála, ale koupila jsem si bramoborvý salát. měla jsem na něho chut a dělat si ho jen pro sebe by mě nebavilo... tak snad nebude moc hnusnej. ale asi si obalím řízeček :grinning: to zas jo.

já jdu zítra na tu kontrolu a já se tak bojím, že mě pošle do práce :sweat_smile: je to takový fajn pocit mít celé dny jen pro sebe. asi to ted užívám, pak to může být otrava.. ale :grinning:

PS: teda tequila... ááá tak to jsi jela dobře :grinning: a co žaludek, ten to přežil????
26. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz
žaludek to chudák zvládl, ale ta hlava...jo jak jsem stará tak jsem blbá, dobře mi tak...
Jů řízeček a br salát,my se teď vrátili z restaurace, manža psychicky nerozchodil, že oběd nebyl a bram guláš prý třetí den jíst nebude, tak jsme se jeli napapat asi to takhle budu dělat častěji :grinning:
ale pěkně jsem se nadlábla, to budou kilečka jenom lítat..
třeba tě nechá doma až do konce těhu , uvidíš, mě už by se asi do práce taky nechtěló kdybych byla jednou doma...tak pak písni jak jsi dopadla, ach jo já musím zítra zase pracovat :angry:
26. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
teda to jste měli super večeři :grinning: to už ti určitě i chutnala, rptože někdy v poledne si myslím, že bys restauraci neocenila :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 18:30  • Odpověz
To máš pravdu v poledne jsem do sebe nasoukala polívku a byla jsem ráda, že jsem ráda :grinning: ale teď jsem si to vynahradila :grinning:
chtěla jsem jít žehlit, ale prdím na to, v úterý jsem doma, tak budu žehlit a uklízet...by mě zajímalo, proč ještě nikdo nevynalezl oblečení který se žehlit nemusí :angry:
26. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.