• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Krásné pondělní ráno...zase ta práce brrrr...Jančo nechceč jít žehlit i k nám? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2008 v 06:49  • Odpověz
Krásné ránko holky,beru taky dobrocolníka na to žehlení,hlásí se někdo? :grinning:
27. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
Andreo, škoda že bydlíš tak daleko :slight_smile: :grinning:
27. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
No jo,ale dneska na to kašlu,to neuteče,a chodit máme pořád ještě v něčem.Dneska nás čeká lítání po obchodech s mamkou,zařizuje bejvák,takže teď je na řadě kuchyň a koupelka.
27. říj 2008 v 08:41  • Odpověz
Jéé, tak to Ti závidím, když mám náladu, tak mě plánování a zařizování baví :slight_smile:...ať dobře pořídíte :wink:
27. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
Čaute beruny,
tak zase v práci :confounded: ráno se mi vůbec nechtělo vstávat a to jsem vlastně spala o hodinu dýl...Luc je dneska na kontrole, tak jsem zvědavá s čím dorazí...
Tak na žehlení jsem hodila bobek, ale manža ráno potřeboval modráky :grinning: hmmm,jsou vypraný a zmačkaný v koši...jak mě mohlo napadnout, že je bude potřebovat, že??
Ale jinak ségra má skoro švagruši, kterou žehlení hrozně baví, no jo ale oni mají nějaký spešl super přístroj na žehlení tak to jde samo a manžova sestřenice takya strašně ráda žehlí, nechápu :slight_smile:
27. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
Aha, tak to teda nechápu...žehlení moc nemusím...dneska asi budu muset, hroma roste a roste a nechce nijak ubívat...to jsem zvědavá co Lucka :slight_smile:)...ke všemu je tu dneska tolik práce :frowning2:((((
27. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
Hmmm, Lucka se zatím nehlásí, doufám, že ju mudra neposlala do práce...stejně už půjde za chvilku na mateřskou tak by ju mohla nechat doma...
27. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem na deset byla objednaná a pěkně jsem tam zvrtdla. tam bylo mamin :grinning: teda těhulek. no tak zlepšení mám na 50%. to znamená, zlepšilo se to, ale nesmím cvičit, plavat a jet do Ostravy na týden k rodičům - je to dlouhá cesta. a do práce taky nejdu :sweat_smile: kontrola až 25.11.

no a tím, že jsem tam tak zvrdla, tak mě hned vyzvedl manžel a jeli jsme do Sconta (proto jsem Vám nestihla napsat). chceme koupit nový obývák a ten nábytek z obýváku /je honě neutrální/ dáme tak na tři roky do pokojíčku. no ale byla jsem zklamaná. líbili se nám max. 3 obýváky,ale každý měl nějakou vadu. a hlavně dohromady jsme se neshodli :grinning: takže nás čeká ještě Asco. Ikeu totiž nemusíme ani jeden.

a pro pobavení - vlezli jsme do tří obchodů s kočárky a odešli pěkně znechucení.. jsem zvědavá co vybereme. i Tomáš se pak smál. no jeden máme v TOP, ale ještě jsem ho neviděla osobně. a Tomáš začíná být nervozní že doma nic není. že nemáme ani dudlík a tak :grinning: . tak jsem mu vysvětlila, že na 1.12. začnu sepisovat věci a pak to objednám třeba na netu.

jinak žehlím ráda. hlavně u televize - Ordinace je super kulisa na žehlení. jen bych chtěla nové prkno. nejlíp o 10cm vyšší než mám ted a to nejde :o()(( neexistuje.
27. říj 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahoj Luc, tak to je dobrý že tě nechala doma, ne?? Aspoň se nebudeš nervovat v práci. Hele a prkno si nech udělat u nějakýho truhláře :grinning: :grinning:
a nebo zavítej na nějakou plastiku, kde ti určo bezbolestně amputují nějaký ten cm navíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky HELP, manža mě chce opít...nachystal mi vanu s pěničkou, svíčky, láhev vína, on ho nepije, tak jenom já, manža má oblíbený rum s kolou :confounded: akorát mi neustále dolívá, tak mám obavu, že budu pěkně vysmátá, asi ze mě bude alkoholik :grinning:
no nic, vypadá to na nějaké manželské povinnosti, jéééé zrovna v televizi vykládají jak jsou berušky promiskuitní, to je mazec :grinning: ha ha asi už blbnu z toho vína, ale manža se vytáhl, rozdělal mi moje oblíbené rulandské tentokrát šedé, ježišmarja ony jsou šikmovoký slunéčka.....no nic jdu spát
27. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz
ahoj, teda jak jsi šla spát?? to teda kecáš..po vaně a vínu.. jsi nám to trochu zkrátila :grinning:
28. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky holky, zdravim vas...nebyla sem tady ted delsi dobu, protoze nam nesel internet skrz te stavby..no ale konecne uz to zas funguje! Dneska sem si volala na kliniku na objednani terminu, ORGANSCREENING..tak doufam, ze bude vse v poradku! A hlavne sem si uvedomila, ze uz sem v 18 tt., tzn.ze se uz by se mohlo urcit pohlavi mimiska!! Ale musim jeste vydrzet, protoze kontrolu mam az 10. listopadu. To je jeste doba!!! :unamused: No aspon budu vice natesena :slight_smile: Mejte se pa
28. říj 2008 v 15:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Luc no to víš, že jsem to trochu zkrátila :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak super večer, dlouho jsme si to takhle neužili :grinning: jenom škoda, že ta ovu byla o pár dní dřív...po včerejšku by to určitě byla minimálně trojčata :grinning:
dneska od rána uklízím, hotovka, ale už mám vyžehleno, teď jsem si dodělala těstovinový salát a loupu ořechy, manža dneska na zahradě kácel strom, tak jsem mu u toho asistovala...
Ninuš co to znamená ten organscreening??? To jsem snad ještě neslyšela, ale každopádně držím pěstičky ať je všechno OK a ať je mimíš natočenej na utz tím správný směrem :grinning: :grinning:
28. říj 2008 v 16:22  • Odpověz
ahojky, no ještě že se Janča zeptala, jinak bych se ptala taky co je to organsreening. jinak já jsem viděla ve 20tt pohlaví. v 16tt to nešlo :grinning: a ani jsem to vlastně v té době nechtěla vědět.

Jani, jsi dneska nějaká upracovaná. se nezdáš. mi měli hokejbal v Praze, tak jsem jela, ale pak jsem odpadla. spala jsem 3hod. a to jsem si říkala, že něco upeču a nic. a mám chut na něco sladkého, tak tady papám Nutelu :sweat_smile: a závidím ti ten večer :grinning: já se zapoměla zeptat, zda se můžeme milánkovat.. a tak nevím. a nevím., ale asi budeme :grinning: sand se nic nestane.
28. říj 2008 v 19:04  • Odpověz
Ahojky holky, u nas je potopa sveta, jeste nemame hotovou strechu..a kvuli tomu trvalem desti nam prosakuji stropy a steny..hruza!!!! :frowning2: Ted mam vsude rozestavene hrnce a kybly na kapajici vodu, ach jo sem uplne grogy a nevim kde budu spat, vsechno je mokre..to bude asi divoka noc!
Organscreening se provadi mezi 20tt a 24tt, je to vlastne ultrazvukove vysetreni organu miminka, jestli je vsechno v normalu, v teto dobe jsou hlavni organy pro ultrazvuk dostatecne vyvinute...nekdy se doplnuje i s odbrem krve...combinend test! Jen co je blbe, pojistovna nehradi toto vysetr., pacientka si to cela hradi sama!
Doporucuje se vsem zenam, co chteji mit jistotu, ze se vse vyviji , tak jak ma...nejvice ovsem zenam po 35, kde je riziko vetsi!
No nic, tak ja jdu zkontrolovat kyble :unamused: pa
28. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz
ahoj Ninousku,

tak co, jak dopadla noc? my z paneláku to neznáme, takové starosti. ale představa, jak se mi ničí byteček je hrozné.
jinak to vyšetření, co popisuje, tak u nás se jmenuje jen Sceening UZ. takže to nás zmátlo. a hradí to u nás pojišťovna. a tam jsem právě zjistila, že je to Domino :grinning: . Mě teď čeká příští pátek 3D UZ. ten pojišťovna nehradí, ale to mi nevadí. chci mít DVD o tom, jak se tam v bříšku má pro nastávající babičky. ať si to užijí jako já :sweat_smile:

holky, kde jste a jak to, že nepracujete??? :grinning: já zrovna snídám a dnes se vydám na chvíli do práce. odevzdat lístek na peníze a ..... :sweat_smile:
29. říj 2008 v 08:10  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...ahoj Ninoušku, jak jsi dopadla, spala jsi aspoň chvilku?

Já už od 6,45 pracuji,teda snažím se pracovat a nějak mi to nejde :slight_smile:))...spíš tu usínám...
29. říj 2008 v 08:23  • Odpověz
Gag, to usínání se nedivím. já v těhu zjistila, že potřebuji spát aspon do 7hod, jinak je to ráno pro mě strašné, ale jelikož jsem chodila na 7hod do práce, tak to nešlo. taky se mnou jednou za čas nebyla řeč, jak jsem byla ko. já trpěla tím syndromem únavy v těhu. nevím, co je být mi špatně od žaludku, ale spát jsem mohla i ve stoje :sweat_smile:
29. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
JJ, tak to je přesně ono...včera když sem si mohla lehnout a ležela se přes den, jenže asi 10 minut a už mě to nebavilo a spát se mi taky nechtělo...prostě nechápu, jak usednu v práci za pc už mi padají oči...asi mě to nějak hypnotizuje :slight_smile:))
29. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
tak to já včera usnula u Krásné pokojské. viděla jsem do první reklamy a pak až Obecnou školu.. jak lehnu u TV tak usnu :grinning:
29. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
tak to jsme si lehly stejně, mě začal otravovat pes, ať se posunu (asi měla "chudák" málo místa)...takže sem po deseti minutách psího roztahování a nenápadného schazování mé osoby z pohovky raději vstala sama a uvolnila místo :slight_smile:
29. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
no tak mě ta naše jen tak nevyžene. jejich 3kg se schovají :grinning: a hlavně se chtěla tulit, tak byla spokojená, že i já spinkám.
29. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
Ahoj krasavice, jak je?? Hlavně u Ninky, to musí být mazec, mě stačilo, když byla někdy v červnu ta šílená vychřice a uletěly nám tašky ze střechy, naštěstí nikam nezateklo, ale manžu jsem málem zabila, když v tom lijáku a větru lezl po střeše...je to cvok, včera pro změnu lezl po druhé střeše a ořechu, chceme ho zkácet ale nikdo neměl čas mu pomoct, tak to dělal sám, jsem se na něj nemohla ani dívat :angry:
To já bych spala dneska, od rána nevím co dělat dřív, jsem úplně hotovo, manžílek spal jak mimino, nějakej chytrák si hrál v kuchyni s budíkem, tak přesně o půlnoci začal zvonit, tak jsem musela vylézt, rožnout a vypnout ho, asi deset minut jsem z něj páčila baterky, jenže světlem jsem vzbudila andulu a ta celá zmatená začala lítat po kleci, naštěstí Kužílka to nevzbudilo, chrněl dál...nonic jdu se stěhovat k jinýmu počitači.
29. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahooooj těhulkyyy....ahooj Janii.... :grinning:
29. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Jé dovolenkáři se na nás přišli podívat :grinning: jak se máš???
Tak já jsem po obídku, asi prasknu, nechápu proč chodím cvičit...donesla jsem si k obědu těstovinový salát, a zazdila to chlebíčkem a buchtou od kolegyně...ach jo, to se mi zase někde vyrazí, asi na zadku :grinning:
29. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
No, já se mám úžasně...to je paráda chodit do práce takhle jen na tři dny :grinning:.... včera jsem byla u kadeřníka..a svou hřívu jsem tam nechala a mám to úplně nakrátko...chichi...no ale mišošovi se to líbí, tak jsem ráda.. a já se cítím také dobře... :sunglasses:
29. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
ty jo nakrátko jo?? Já šla jednou taky, ale pak jsem si zase nechala narůst delší vlasy, mě to totiž nebavilo ráno upravovat, takhle je sepnu do culíku nebo skřipcem a valím, loni jsem je měla ještě i prodloužené, ale kvůli tomu že mám hooooodně jemné vlasy, tak si je musím nechávat prostříhat, tak u mě nehrozí nechat je růst jen tak.
Já si plánuju dovču po 17.11.v pondělí je svátek a v pátek jedu na celý den na semináč, tak uvažuji o tom, že bych zůstala taky tři dny doma, tak uvidíme uvidíme...
29. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
tak jsem hezky po obídku :slight_smile:..ufff..to bude rachot...měla jsem směs cizrny, pohanky a nějaké další luštěniny, promíchané se zelím a se zakys.smetanou...ajaja....a to jdu večer k zubaři...chudák zubařka. :grinning:
29. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz
ahoj,
tak já dneska si taky zašla v práci na oběd a měla svíčkovou s knedlíky - bez masa :grinning: a taky polívku a praskla jsem :o). ale ted jsem došla domů a a bych dobila energii papám nutellu. já jsem fakt hrozná a hlavně budu strašně moc přibírat, co budu doma.

v práci mě trochu šokli... vyklidila jsem už stůl. v pátek tam zajdu vyčistit i PC. už se mnou nepočítají :rolling_eyes: trochu šok, kdybych se připravovala na odchod až na mateřškou, tak se na to člověk připraví, ale takhle :frowning2: no ale pak sjem se podívala na fotečku domina a je mi lépe.asi tam to na mě dolehlo, jak se tam holky smáli apod.

jinak Šári, dufám, že ses hned vyfotila, aby sis dala aktuální fotku at se můžeme pokochat. já chci být taky hezčí :sunglasses:
29. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz
Luciii....ty jsi hezčí...už jenom tím bříškem :slight_smile:))) No...až bude chvilka, tak bych sem něco dala...ale nevím nevím.. nejsem moc na focení :confounded:
29. říj 2008 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.