• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky holky, no noc byla nic moc byla sem vzhuru do pul druhe, ale pak uz sem to vzdala byla sem total grogous! Moc se to nezlepsilo, zatyka porad, ale prinejmensim ne v takovem mnozstvi...nejhorsi byla loznice, to byly primo Niagarske vodopady!Milacek se vubec chudak nevyspal, byl do noci na strese a zkouseli to s kamaradama trochu zadelat! Jestli to nebude lepsi, budeme se muset na par tydnu vystehovat.. :frowning2: Doufam,ze to lepsi bude...
Jeste k tomu sem s pejskem nebyla dneska behat kvuli desti, takze se asi nasral a jen jak sem nechala pootevrene dvere, tak zdrhnul...(Divim se, normalne kdyz takhle prsi nevytahne ani cumak :slight_smile: ) svinucha! Jenze neni to jen tak, ze se jde probehnout, on se jde totiz nazrat, kdekoliv je to mozne, tzn.vetsinou v popelnicich u sousedu ( uz mam nachystany mobil, ze mi budou volat, at si jdu laskave uklidit ten svincik :angry: ) No a kdyz se tak za hodinu vrati ma bricho k prasknuti a vypada jak flaska od coca-coly :grinning: (Je to spis smutne, ja vim..ale bohudik se to nestava casto)
Mam na neco strasnou chut na neco sladkeho..nic doma nemame, tak nevim jestli mam naskocit do auta a koupit nejakou tu hrisnost..?! :unamused: :slight_smile:
Ale co na nervy, ne?! Mimco to taky urcite potrebuje, uz toho ma taky plne kecky :wink:
29. říj 2008 v 15:05  • Odpověz
Nini ty jsi doma? je fakt, že už je hodně hodin (jaksi nejsem v obraze, zda chodíš do práce).. dneska to moc rychle uteklo. to bylo tím, že jsem nebyla doma. a halvně je venku srtráááášně hnusně. a pro případ velkých chutí je dobré mít doma Nutellku :grinning:

co ty máš za rasu pejska? já jen, že si představují mého a Šárky psa, jak zkouší převrátit popelnici a :grinning: :grinning: to by nikdy nedokázaly :slight_smile:

a vybavení Vám to moc zničilo?že píšeš, že byste se vystěhoali, ale co ted to vybavení, přežilo to?
29. říj 2008 v 15:11  • Odpověz
Nutellu jsem dloooouho neměla, já v sobotu dostala od holek nějakou bonboniéru, tak už jsem jednu kuchla :grinning:
Ninko a kde vlastně bydlíš?? To mi taky nějak uniklo, vím že ne v čechách, to jsem vykoukla do pasu :sweat_smile:

Já když tak nad tím přemýšlím, tak naši mají doma kocoura, který váží asi jako Lucčin a Šárčin pes dohromady :grinning:

ale tchánovci mají taky doma pěkný čuně, vlčáka, má 8 měsíců, neustále se válí v kalužích a co hůř, když je nasraná, tak žere vlastní ty no vyýkaly :confounded: :confounded:
Prostě prasátko....

Jdu domů, pak se ještě mrknu.Páčko.
29. říj 2008 v 15:20  • Odpověz
Jo jo ted jeste posledni mesic sem doma, pak mi uz zacina prace...pracuji v turismu, v lyzarske oblasti v Rakousku..takze nam to za nedlouho zacne! :slight_smile: Akorat lyzovat letos nemuzu nebo spis to nechci riskovat, nejaky ten pad :wink:
Jinak nas pejsanek je misenec, ale moc velky misenec, ale taky moc mily misenec.. :slight_smile: Kdyz sem se ptala, co by to tak mohlo byt za rasu...tak prej neco z Vlcaka (je ale hladkosrsty), Ohare, Dobrmana a jeste cosi, kazdopadne na misence nevypada :slight_smile: Sem zvedava, kdy ten ,,holoubek,, hodla dorazit!! Hledani uz sem vzdala, protoze se mi to nikdy nepodarilo, je jak nejaky batman, neni ho videt, jen po nem zustane pohroma! :confounded: Ale je to muj culinek, za jineho psa bych ho nikdy nevymenila! :slight_smile:
Nabytek prezil..sme to zachytila vcas do kyblu, i kdyz nekde mame parkety a to je docela blby, nekde uz ty fleky nedostanem pryc! :unamused:
S tou Nutellou jste mi holky udelaly chute..jeste sem se totiz nerozhodla :wink:
29. říj 2008 v 15:35  • Odpověz
jééé . tak to musíš být velká lyžařka. já jsem byla lyžovat jednou v Rakosuku - vzal mě tam tchán, abych si užila, než budeme mít děti :grinning: a já jsem taková lyžařka známka 3 :sweat_smile: sjedu kopec, zabrzdím bez pádu, ale často mám nohy od sebe a když se bojím, tak nádherné q(tak a ted mi vypadlo, jak se říká tomu, když mám špičky u sebe a paty daleko od sebe a brzdím).
a pro zajímavost, letos na jaře jsem konečně přemluvila manžela, at si koupí ve výprodejích lyže, tak jsme nakonec koupili i mě :grinning: a já se na ně letos budu tak akorát dívat - na ty lyže. ale ony se nezkazí, tak za rok snad vyrazím :grinning: jo a potom budu chtít přesně místečko, kde pracuješ, at tam mám nějakou češku. já neměcky umím jen dobrý den :sweat_smile: a anglicky jsme vše zapoměla a pak jsem tam za blbce :zipper_mouth:
hlavně dej vědět, až u Vás začne sněžit. to už bude znamenat, že se ta mrcha zima blíží :zipper_mouth:
29. říj 2008 v 17:48  • Odpověz
Zamlouvám si kurz lyžování :grinning: já lyžovala na základce a pak jsem se o to pokoušela tady v Kunštátě , ale po prvním pádu,kdy jsem tak blbě spadla na rozepnutou lyži a měla pak modřinu přes celý stehno jsem to vzdala, ale moje ségra se naučila lyžovat asi před třemi roky a letos jede dokonce do Alp, můra jedna :angry: já radši jedu na kolo nebo šmatlám po svých někde po horách...
Jo nám takhle jednou zdrhla kočka, v bytovce na chodbě???!!! protože se bál, tak zalezl sousedům do botníku a jak bývá v bytovkách tma, tak jsme ho chudáka našli až za půl dne :sweat_smile:

Teď jsem se zasmála u kriminálky Las Vegas, patolog tam nad mrtvolou zastřelené ženy,řiká že on a jeho žena řeší manželské spory jinak, poradna, jednou za rok dovolená a manželka na něj zatím zbraň nevytáhla :grinning: tak jsem se začala smát a říkám manžovi, že může být rád, že jsem hodná a milující žena :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 18:00  • Odpověz
tak to já Kriminálku nějak dneska nepustila. sakra :grinning:

no upřímně mě by lákali i Alpy bez sněhu a lyžování. někdy v létě na ty procházky. protože to tam vypadá nádherně i cyklotrasy. jo a kolo - to jsme si koupili nové v červnu.. ve sklepě jim to moc sluší (já neměla odvahu jezdit, protože vozím ještě Babetku na řídítkách) a tak taky budou čekat :grinning:
29. říj 2008 v 18:14  • Odpověz
holky. já mám velkou prosbu. sháním metrovou látku s motivem Krtečka (originál) :grinning: ..já jne, kdybyste náhodou na to narazili, prosím prosím, dejte mi vědět. nechce se mi věřit, že to neexistuje, že existuje jen povlečení. já bych pak upřesnila kolik metrů a tak a moc bych prosila o poslání... díky moc...
29. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
Neboj příští rok budeš vozit už i Domina, pořídíš si nějakej vozíček, něco jak v Obecné škole :grinning: ale nesmíš ho vyklopit...
Jo mi jeli do Dolomitů když jsme jeli na první dovču do Chorvatska, to je asi pět let, jeli jsme čtyři auta a na hranicích s Itálii kámoš blbě odbočil, tak jsme si místo Dolomit projeli Slovinsko, dnes když někomu vykládám, že jsme do Chorvatsk ajeli 25 hodin, když neberu přestávky, tak si klepou na čelo, ale manža byl v Dolomitech minulej rok v nějakým hotelu, když mi ukazoval fotky, tak jsem brutálně záviděla :angry:
29. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
počkje, jak to že byl bez tebe? je fakt, že Tom byl taky služebně ve Švýcarsku na 3dny - jeli celá firma a užívali si výlety. já mu moc záviděla, jen mě tenkrát nasrali termínem, to že jeli na výročí naší svatby mi bylo celkem fuk :sweat_smile: , ale že jsem nebyla políbená na 1.máje mě teda štvalo a moc :angry: to bylo snad poprvé od mých 15let, kdy mě nikdo nepolíbil pod třešní :confounded:
29. říj 2008 v 18:30  • Odpověz
to si musíš najít příště náhradu :grinning: taky byl na služebce, hodně jezdí ještě do Německa, vždycky ale naštěstí tak na dva max tři dny, ale teď mě naštval, zítra jede do Benešova, to je mi fuk,bude doma zaráz se mnou, ale v sobotu jede do Ostravy, měla jsem naplánovaný objet hřbitovy, nechce se mi v neděli, to bude všude plno, tak musím jet sama :angry:
ach jo pod pohrúžkou násilí musím odevzdat PC, ale já mu ho pak zase ukradnu :grinning: zatím pa
29. říj 2008 v 18:33  • Odpověz
já myslela, že už máš svůj PC, že ti ten starý obnovoval..

do OV bych taky chtěla. co tam bude dělat??? tak jed s ním a užij si to tam :grinning: nákupy a tak. já mám hřbitovy daleko, takže zapálím svíčky doma.
29. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
ahojky, pěkný večer...ani vás nestíhám dočítat...koukám Janča nadhodila t¨éma lyžovačka v Alpách...my jezdíme v půlce ledna do Itálie, super upravené sjezdovky, málo lidí a sluníčko svítí a svítí...jenomže manža nás letos přihlásil znovu a to už budu v 5 měsíci, tak nevím, nevím...ani se mě nezeptal a odpověděl mi slovy, že těhu není nemoc...
Šári nechceš dát fotečku na web? Bych chtěla vidět,jak Ti sluší krátký sestřih :wink:
29. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
Dobré ráno, tak já už jsem zase vzhůru a peru, myju podlahu a asi dnes udělám koupelnu - to mám závazky, at jen nesedím celý den a rychleji to uteče :grinning: a taky aspoň Tomáš ráno nevstává sám. sice ví, že se vrátím domů do tepla, ale neprovokuji ho z postele. zatím. to tak v lednu budu :wink:

Gag, no já bych si už lyžování neriskla. chybu nemusíš udělat ty, ale nějaký lyžař jako jsme já :confounded: a neštěstí může být na cestě. přece jen ty pády tam jsou fakt blbé a neovlivnitelné. třeba bude fajn počasí a budeš se moci opalovat :sweat_smile:
30. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
Ahojte holky, Gábi, taky tě nechci strašit, ale asi bych to taky neriskla, blbě spadneš a je to v p....
Jo Luc, počítač mám na stole, ale bohužel tam zatím jen tak stojí, protože Martin začal dávat dohromady počítač kámošovi...tak manželka musí počkat.
Šárko já chci vidět fotku!!! Jo a jak to s tebou vypadá, kdy máš dostat tu červenou mrchu???
Ach jo, mě se dneska nechce být v práci... já bych do té Ostravy jela s ním, ale jede jeho nadřízená a majitel, tak se mi moc nechce...dneska zase budu jak na trní, jak dorazí do toho Benešova, nevím jak u vás, ale tady je od rána pěknej vichr...
30. říj 2008 v 08:01  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...přesně tak jsem mu to vysvětlila :slight_smile:)), asi vezmu knížku a když bude pěkně vyvalím se někde :slight_smile:)) i s břuchem :slight_smile:...
Já mám dneska od 9-17 školení, sem z toho úplně na dně...to nevydržím, asi hodím čelo na stůl a budu spát, ať mě nějaké nařízení a novely vlezou na záda...
30. říj 2008 v 08:11  • Odpověz
Gabi ty mi připomínáš manžu, ten měl školení včera a už si dělal srandu že ho asi brzo vyhodí, protože jim to pokaždý sabotoval, mají školení stylem, jak mají mít pořádek na stole a takový ty kraviny, říkal tomu pokejoke??? to jsem nepochopila :sweat_smile:
Každopádně včera už zase vyhrožoval Libercem...no aspoň bych to měla blíž za Luc na kaféčko :grinning:
30. říj 2008 v 08:16  • Odpověz
my to máme na nové nařízení a novely zákona atd...atd...to bych asi měla dávat pozor...doufám, že až tto začne platit, že už tu nebudu...ikdyž ono to nové NR začne platit vlastně už od 1.1.2009, to tu asi ještě budu :_( :confused: :rolling_eyes:
30. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
Jani, do Liberce se cpi do auta. protože pokud by tě nevyhodil v MB, tak bych dojela za tebou :grinning: hodinu v BUSe zvládnu, fakt :wink:
a školení - to mi vždy připomělo přednášky na VŠ a to uspává snad každého. jen jednou jsem na školení nezívala a to nás školila nějaká herečka na to, jak mít prezentaci a prezentovat. tkaže to bylo divoké a plno ukázek.
a jestli tě to Jani uklidní, tak tady je jen déšť..sice velký, ale vítr ani ne. já se děsím denně jízdy Tomáše do Prahy do kanclu. Ještě jak má to nové auto a dálnici....tak si říkám, že se divím, že má všechny body a kosti :sweat_smile:
30. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
Dobre ranko holky, tak pocasi je porad na prd! Prsi a prsi...budeme se na par tydnu vystehovat a by se to tady mohlo radne vysusit! Snad to prezijem :unamused:
Gabi, s tim lyzovanim fakt ne...jak rika Luci, nemusis si pad zavinit sama, ale na sjezdovkach je tolik silencu co nikam necumi, uz sem to sama zazila, nastesti se nic vazneho nestalo! Ale vylepit se nekde na slunicku je taky parada!! :slight_smile:
Vcera vecer sem docetla knizku, co mi poslala moje babicka ...docela vtipne! Co te nezabije...Denik tehotne (ex)rebelky od Alison Craigove. Neco podobneho jak Denik Bridget Jonesove, jen kdyby se vdala a byla tehulka :grinning:
30. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
Tak až pojede směr Liberec tak pojedu s ním, ale tohle bylo myšleno, že by tam šel za prací, tak bychom se stěhovali...ale jezdí tam i na služebky, tak jak pofrčí, vtěrknu se do auta, aspoň nebudu muset trčet na parkáči jak minule v Benešově :grinning: :grinning:
Tady zase neprší ale fučí, by mě zajímalo, kdo bude hrabat to listí, co jsem měla na těch krásných kupičkách a teď je mám po celé zahradě :angry:
já zase trpím na seminářích, pokud jsou dobře udělané, tak se to dá, ale teď mě čeká v listopadu na dva dny a to bude mazec, první hodinu má přednášku nějaký mudr, ale pak přijdou na řadu prezentace firem a zabere to asi 4 hodiny a mezi tím je 15min přestávka, kdyby aspoň měli nějaké novinky,ale většina firem pořád mele tio stejný, takže třeba prezenčku na Centrum uvidím už po páté tu stejnou :confounded:
30. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
no Jani.. to by byl šok, kdybys to vzala přes celou republiku jako já :grinning: ale klidně by ted stačila aspon ta služebka :grinning: já jsem taky s Tomem jezdívala když jezdil. akorát vždycky mi sliboval Bratislavu a tu jsem nakonec nestihla :unamused:

jo a kdyby jsi to listí spálila,tak ti nelítá :wink:

Nino, tak tu knížku si píšu. příští týden půjdu do knihovny a tak hned si to půjčím. jinak já doporučuji Posedlá romantikou. autorku nevím, ale je to nové od jara a taky jsem to četla jedním dechem...
a kam půjdete? a vy jste střechu zatím neměli, nebo Vám ten déšt ji zničil? musíš mít dobré nervy.
30. říj 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahojky všem.... bleeee....to je počasí pěkně naprd....mám z toho náladu pod psa....
Jááá se nechciii fotiiit...Mišoš mi říká, že jsem Plešounek...ale on má co říkat...on je dohola úplně...
Nooo holky, já byla včera u zubaře...jsem šílený srab...a bude mi čistit nějaké kořenové kanálky příští týden..se poser..... 3 kanálky prý za 4,5 tis...to je fakt super... :cry: :confounded: se docela bojím...
Jani, jinak mrcha má přijít asi tento víkend...a si myslím, že příjde...mám takové tušení..nevím...a štve mě to, takže nálada nic moc...a ještě to počasí...bleeeeee
30. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
Šari, tak to máš skvělou náladu. úplně z tebe číší :grinning: :grinning: :grinning:

nechci fotit jako to nečteme rády. takže ..... kvůli nám se musíš přemoc. i když už ti to ted dvakrát zmoklo... a neříkej, že budeš čekat, až na forku budeš mít krásné zuby.. to jako nebereme :angry: ale bát se budeme s tebou a za ty peníze byhc teda radši nový kabát :grinning: :grinning: . já jsem u zubaře taky posera. ale nejvíce se bojím utišující injekce, takže i když mi dělali 4kazy, tak jsem si ji nenechala dát :sweat_smile:

a počasíčko..holky chápu Vás. já jsem ráda, že jsem doma. jen v poledne zajdu tak na 10min s Babetkou, ale pak zase zalezu. chtěla jsem jít do knihovny, ale to počká :grinning: snad ještě někdy přestane pršet a pršet ... je to hnus.
30. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
Ty joo...já mám fakt asi splín...prostě to je to počasí...a že se nedaří...a nejraději bych se na všechno vyprdla a někam vyrazila pryč...
Tak ja dneska zkusím přemluvit mišoška, jestli mě nevyfotí..ale budu trpět jak kůň...:-/.... ale to jen pro vás :grinning:
30. říj 2008 v 10:14  • Odpověz
Beruny u nás svítí sluníčko :sunglasses: bomba, sice fučí ale neprší, ségra mi volala jestli dojdu na obídek k našim a já jí říkám že pokud nezačne pršet tak dojdu a ona na mě jestli nejsem vadná, že je venku 16 stupňů a svítí sluníčko, tak prý kde jako prší, říkám že v Bolce, tak to nechápala zase ona :grinning:
Já mám tááááááááák strášnej hlad.
Šárka mi připomněla, že se musím taky objednat k zubaři, naštěstí mám štěstí :grinning: že zuby na mě to jediné bez kazu :grinning: teda mám dva ale už asi 15 let a od té doby naštěstí nic, ale radši to zaťukám...
a vyfoť se nebo dovalím do Práglu a vyfotím si tě sama :grinning:
hele neklesej na mysli(nebo mysly)?? třeba nedojde, mě je teď nějak divně, bolí mě podbříšek, ale přičítám to tomu, že jsem byla zase dvě hodiny cvičit a začínají mě bolet záda a každopádně mááááám hlááááááááááááááááád :confounded:
30. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
Jani, tak to jsem se zasmála :grinning: takže včera jste tam měli uragány a dnes frajeříš se sluníčkem. to je nefér :confounded: já teda oběd. původně jsem chtěla knedlík s vajíčkem, ale nechce se mi pro knedlík. tka budu mít bramobry s cibulkou a mlíčko a kompot. ale aspon něco teplého, ne??? :angry:

a to,ž e nemáš kaz ti nezávidím, já neměla kaz 10let a pak mi našli 4skryté,.... a málem jsem umřela, když jsem měla jít na blbé vyrtání.u žjsem zapoměla, jaké to je. takže mě víc děsila ta neznalost. ted už zase vím, že je to pár hodin bolestí a pak pohoda :grinning:

Šari neboj, zubař bude horší než fotograf..i když se někdy říká, že radši k zubaři a k ženskému než k fotografovi :grinning:
30. říj 2008 v 10:53  • Odpověz
Luci...no právě..si myslím...fotografa nebrat...vezme člověku iluze :grinning:
30. říj 2008 v 11:07  • Odpověz
Já bych dobrovolně k fotografovi nešla, když jsem si šla před sto lety vyzvedávat fotky ze svatby, tak jsem si říkala, jak mi na nich sluší :grinning: azrovna jsem se nechala vyfotit na doklady, holky tak hnusnou fotku jsem v životě neviděla :grinning: :grinning: nakonec jsem si na doklady dala fotku tři roky starou a s hnědýma vlasama :grinning:
30. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
Luci, strechu nemame, protoze delame cele podkrovi nove..vic jak mesic sme meli stesti s pocasi, ale jednou ten dest prijit musel..no a v takovem mnozstvi, ze to provizorni plachty neudrzely :unamused:
Zitra se budem stehovat do naseho pensionku, ale apartmanky jsou volne jen do zacatku prosince, pak prijedou prvni hosti..snad se to stihne vse vysusit!
A to mame konce listopadu svatbu to bude sranda :slight_smile: Ale mame jen malou,takze nebude zas takovy stres...Od leta jsem planovala svatbu pro 70 lidi, ale pri objednavkach svatebnich oznameni sme to zmenili, jen na maly obrad! Neslo by to casove..Ale nejak z toho smutna nejsem, protoze jediny, kdo by z toho organizovani mel stres bych byla ja.. :slight_smile: Takze to tak bude lepsi
No tak jak jdu balit veci pa pa :wink:
30. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.