• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
no tak koukám že tu nikdo není... tak já pádím.. papa
25. zář 2008 v 15:40  • Odpověz
Já taky letím :grinning: konmečně pryč z práce..né že tady ráno milion příspěvků a nebudu v obraze :angry:
25. zář 2008 v 15:46  • Odpověz
dobré ráno.. tak Šari, pořád čekám, co napíšeš o včerejší návštěvě a nic :astonished:
26. zář 2008 v 08:00  • Odpověz
Ahoooj, už jsem tu
26. zář 2008 v 09:15  • Odpověz
To já dělám až od devíti :slight_smile: Včera návštěva u gyn... Tak jsem se dozvěděla, že mi ještě neprasknul folikul. Na pravé straně jsem včera měla jeden 27mm a nějaké malé a na levé jeden cca 20mm, koukala jsem na to jak blázen... A prý, že i když vyjde ovu test pozitivně, tak to ještě neznamená, že se uvolnilo vajíčko...Tak vlastně jsem ještě neovulovala...No a příští týden v úterý mám dostat MS...Prý mám přijít ještě v pondělí, kde se podívá, jestli nějaký folikul prasknul..
26. zář 2008 v 09:19  • Odpověz
a to je teda potřeba, aby to prasklo?? jako to praskne když začneš ovulovat nebo když se vajíčko má uhnízdit? že bude zkoumat, jestli nějaký prasknul.. nebo jako pak pozná, zda jsi v cyklu ovulovala? ty jo,,, takové info čtu poprvé.
já jsem v práci od 7hod, at můžu brzo končit :slight_smile: je pátek a já se těším domů. od rána jsem děsně unavená a připadá mi že mě bolí i břicho :frowning2:
26. zář 2008 v 09:38  • Odpověz
jj...je potřeba, aby prasklo...aby se uvolnilo vajíčko a vydalo se na cestu...přesně tak, podívá se, jestli ty, co jsem měla ve vaječníkách, jestli nějaký prasknul...jinak by to byl prý anovulační cyklus...když prý nepraskne ani jeden, tak mi nasadí nějaký pregnyl, který pomůže tomu, aby dozrálé folikuly praskly.
26. zář 2008 v 09:43  • Odpověz
no, koukala jsem na něho jako blázen, když mi to vysvětloval...buď mi prý nasadí ten pregnyl nebo Duphastan/Utrogestan, aby mi upravil cyklus...No jsem ráda, že je tak trpělivý..Skáknu tam ještě v pondělí, jsem zvědavá...
26. zář 2008 v 09:46  • Odpověz
hele, ale jako je fakt dobrej. jak se ti věnuje. vidíš, tak to moje by to řešila až po 8měsících.. tak jsme byly domluvené. to je hodně pozitivní. a já bych naivně věřila ovulačním testům.. a vlasntě by lhaly..
26. zář 2008 v 09:54  • Odpověz
no já jsem jim také věřila, teď už ne...ono to sice ukazovalo zvýšenou hladinu toho LH hormonu, ale už ti neukáže, jestli opravdu dojde k prasknutí folikulu...jojo, on je fajn...má tam sice vždycky narváno, což se ani nedivím, ...ráda si počkám..on to tak vždycky hezky vysvětlí a nakreslí..a pak to třeba ještě zopakuje, když na něho zírám, jak vyvoraná myš...:slight_smile: ...
26. zář 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky.Saharko s tím doktůrkem jsi to teda vyhrála,ne každá má takový štěstí.......,takže od tedˇse opravdu začíná něco dít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
.....no a k těm ovul.testům,to mě podržte....ukážou Ti,že ovuluješ a ono lejno??? :confused: Já je nikdy nepoužila,ale slyšela jsem,že levná záležitost to rozhodně není......co jsem si chtěla kdysi koupit,tak byl ten domácí mikroskop velikosti rtěnky,který Ti podle slin určí,jestli ovuluješ,nebo ne!!!No byla jsem nadšená....když jo-tak se mají ukázat kapradinové vzory na sklíčku ve vnitř.....říkala jsem to sestřence tenkrát a ona mě od toho odradila,páč dělá v nemocnici a do laborky má přístup,že tohle taky několikrát zkoušela ze srandy a kapradinky měla 30 dní v měsíci :grinning: :grinning: :grinning: .......nechala jsem to teda na matce přírodě a manžovi....hehe
Držím Ti pěsti-FAKT :wink:
26. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
jo holky a já tenkrát taky tvrdila, že jsem otěhotněla dle OVU testů a prd. i druhý doktor prokázal, že termín je podle něho o 3týdny jinak, než tvrdím já... a já tvrdím, že mi tam roste slon :slight_smile: . Na druhou stranu, pokud Domino bude po mě vysoký, tak to bude super. už v bříšku má na to náběh :grinning:
26. zář 2008 v 10:33  • Odpověz
ahojte:slight_smile:

Saharka..tak ako včera?Ja myslím,že ked už folikul praskne,dr.to nezsití.
Ja som bola na UZ pred 2 mesaicmi.Bol to pondelok.Dr.mi povedala,že nič nevidí,žiadny folikul.Bola som smutná..ale predtým som mala pozit.ovu testy a neskor mi aj BT potvrdila,že v ten den jak som bola na Ultrazvuku,bola ovulka :wink:

Za cca hodinku budem voalť za to Hcg,mysliete na mna ,prosím
26. zář 2008 v 10:47  • Odpověz
Ahojky...no včera viděl docela velké folikuly...jeden na pravé straně 27mm a na levé 20mm..docela jsem koukala, jak to bylo vidět...no a v pondělí prý zkontroluje, jestli praskl alespoň jeden...to bych měla mít ještě před MS..teď jsem z toho fakt zmatená...jestli prý nepraskne tak mi nasadí nějaký pregnyl...no uvidím v pondělí...

Myslíííííímeee na tebeeee!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
26. zář 2008 v 10:58  • Odpověz
saharka a vy sa kolko snažíte?niekde som čítala že len 2mesiace,áno?
26. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
Jojo, jen chvilku...ted to je 2.měsíc... :slight_smile: A vy?
26. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
si sa do toho nejako pustila..my pol roka..pred 2 mescaicmi som v cca 4tt o bábo prišla..
Viktorku sme ale mali na prvý šup,potvorku malú :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 11:09  • Odpověz
No já vím, asi to trošku přeháním.... Jen prostě chci vědět, jestli jsem v pořádku a jestli všechno probíhá tak, jak má.... :fearful:
26. zář 2008 v 11:16  • Odpověz
Kaaatoooo, tak jakpak jsi dopadlaaa ???:......
26. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
tak som už volala Hcg mám len 45 :cry:
v stredu idem na Uz..už som napísala aj Adminkovi :cry:
Bojím sa.
26. zář 2008 v 11:53  • Odpověz
berti co to slyším? :pensive:
26. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se taky zaregistrovala,ale musím říct, že mi dalo pěkně zabrat vybrat login, všechny jsou zadané :angry: takže u admina Jana.K tady Janca.K,no aspoň je to podobné. Tak něco o mě, "znám se "vlastně jenom se Saharkou o ostatních jsem na těhu testu četla,já se hlásím ke snažilkám už 15měsíců :frowning2: byla mi zjištěna nízká hladina FsH,tak jsem dostala Clostilbegyt a budu se od příštího cyklu stimulovat :slight_smile: úžasné slovo. A pak budu chodit na folikumetrii nebo jak se tomu nadává, to jste tady ale tuším řešily i včera. Tak jsem zvědavá jak to dopadne.Pa Jana. :wink:
26. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
Kači... tak to je :frowning2: to jsem zvědavá co bude ve středu, ale nezávidím ti, že musím vydržet tak dloho, než něco budeš vědět. snad napíše Admin něco pozitivního.

janči, je fajn, že ses připojila :wink:
26. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
Zdravím Janču,Katušku a Berticu :wink: :wink: :wink: .....ahoj holky
26. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
Káti...neboj se...středa bude hned tu a budeš vědět něco víc...Soustřeď se o víkendu na Viktorku...užijte si to, smějte se..a bude fajn...a mimísek začne sílit :slight_smile:....

ahoj Janiii,...je fajn, že jsi tu...na tu folikulometrii jsem byla včera, ale to jsi asi četla...v pondělí jdu zas, jestli ty mííí folikulky praskly :slight_smile:.....
26. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
Holky, myslíte si, že bych mohla otěhotnět, i když mám dostat menstruaci už v úterý a tento víkend mám teprve ovulaci - teda jestli....díky :frowning2:
26. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
Je tu někdo??? Nebo si tu povídám sama se sebou :frowning2: :fearful: :confounded: :frowning2:
26. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz
jsem tu. .a podle mě můžeš. protože pokud já mám věřit termínu porodu od lékaře, tka jsem taky musela otěhotnět těsně před MS..
26. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz
tak to jsem zvedava...díky za odpověď...
26. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz
mě dneska bolí břicho jak před MS.. ach jo.. vůbec nevím co se děje. co jsem udělala špatně, zda něco špatně není. a sand to do zítra přejde.. ani dnes moc nekope :frowning2:
26. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.