• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jé, já bych se taky vdávala... :grinning: my zase plánovali malou svatbu, tak 15-20 lidí, jenže nakonec jsme se museli rozhodnout, že buď bude svatba jen my,rodiče, svědci nebo všichni, tak zvítezila varianta dvě :grinning: tak jsem se vdávala v kulturáku kde se dělají plesy a divadlo, protože hospodu pro 85 lidí jsme nesehnali :grinning: ale nelituju
30. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
já bych se taky znova vdávala :grinning: a moc. jak jsem někdy sama doma a tom se nemá večer vrátit, tak koukám na svatební DVD. my měli svatbu s málo přibuznýma, ale zato s hokejbalovým ¨týmem a spolužačkami z vysoké (já se vdávala na vysoké měsíc před státnicema :grinning: ). takže na oběd 30lidí, ale večer přes 60 a vlezli jsme se do hospy. ale ten den tak rychle uteče a jedinou radu pro Ninu: moc fotit a moc točit. protože jinak se vše zapomíná v tom stresu a napětí a všeho :sweat_smile:
už máš šaty? ti je budou přešívat co? přece jen z 18tt a pak 24tt.. to pak rychle roste. to jsem poznala i já :grinning:..já ti fakt závidím. když mě toto chytne, tak mi Tomáš tvrdí, že se rozvedeme a že si mě vezme znova :grinning:
30. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz
jo a ještě Jani, já ti věřila, že když u Vás je pěkně, že k nám to taky přijde. tak jsme šli ted ven, když nepršelo. a domů jsme došly totálně mokré, babetce promokl i její šustákový obleček.. no děs. kde ty to bydlíš :angry:
30. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz
Taky pořád svítí, ale taky fouká :sunglasses: ale nevím jak v Kunštátě, teď jsem v Boskovicích, manža vždycky říká, že z čech to sem dovalí tak za dva dny, tak počkej, já budu v sobotu lítat s deštníkem a ty se budeš opalovat :grinning:
30. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jo a Luc má pravdu, všechno si toč nebo foť, já do dneška lituju, že ráno je točený u ženicha, já nechtěla aby mě někdo viděl u holičky v natáčkách nebo nenamalovanou, jenže pak vůbec nevím, co se u nás dělo, když já se oblíkala, kdo tam byl a tak, jinak my máme DVD dvě jedno sestříhaný, to koluje a pak to nesestříhaný, to radši nepůjčuju :grinning:
30. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz
Jůůůů, tady se baví o svatbách.....no, asi jsem jediná, která není vdaná...a to jsem byla za svůj život požádaná už 2x, ale ani jednou to nevyšlo....tak snad do třetice, jestli mě bude někdo chtit :slight_smile:.....
30. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz
já zase byla 2x odmítnuta a taky jsem vdaná, žádala jsem svého teď už manžela...no a nějak to neklaplo, pak jsem chtěla dělat drahoty, tušila jsem, že když jdeme v lednu !! slavit naše listopadové !! výročí, že mě požádá o ruku a ten bídák to udělal až v noci, když mě vzbudil :sunglasses: ale bylo to pěkný, byla jsem naštvaná, páč jsme potkali známý a kámoška na mě, tak co už se tě zeptal??? Tak mě to naštvalo že u večeře se nic nedělo, no nakonec jsem nestihla ani zaváhat :grinning: já se prostě nechám ukecat ke všemu :grinning:
Ale manžel do dneška tvrdí, že jsem ho uhnala, jinak by si mě nevzal :grinning:
30. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz
Jani, 2x odmítnutá to zní dobře. ty jsi prostě moderní :grinning:

tak to já zase Tomovi utekla. prsotě jsme se rozešli a já 10dnů na to odjížděla na praxi do Plzně. a tam si dokonce našla jiného Toma :sweat_smile: ale nějak to nevyšlo a v srpnu už můj ostravský Tom poznal, že jsem ta nej nej nej :grinning: :grinning: a dykž mě vyzvedávala v pokecu s kámoškou z restauračky, tak mě před ní požádal na parkovišti o ruku. nám se zdálo divné, že přijel v kvádru, že je auto umyté a tak. ale dělaly jsme si z dálky srandičky a pak nám pěkně zaskočilo :sweat_smile: a moje máma vůbec nevěděla, že spolu znova jsme a já ji pak akorát řekla, že do roka se budu vdávat :slight_smile:
30. říj 2008 v 16:32  • Odpověz
To je super....to zní hezky....
To moje první požádání bylo v 18...a hezky i požádal rodiče...a pak jsme vypili teplé šáňo..a celou noc jsme prosr...... no, bylo to úděsný...a za 14 dní mi oznámil, že si našel jinou holku..bylo mi ouvej...teď si říkám, hurá..
Druhé bylo...2006...na Karlove moste, prednesl mi basnicku..a pak mi dal prstynek...bylo to jak z pohadky... , no ale pak zacli problemy, protoze byl strasne zarlivy....nakonec vse zrusil ..i rozestaveny barak..ale ja blbka jsem s nim zustala a rekla, ze to chce cas...jenze mi nedoslo, ze to rusi, kvuli sve bejvale zene, ke ktere si myslel, ze se vrati, ale pak zjistil, ze si z neho dela soufky..tak to chtel vzit zpet, ale ve mne to vsechno umrelo..a nakonec jsem se s nim letos v ledno-unoru rozesla...a rikam si take..hurá....
A co bude dál...??.... Nechám se překvapit... Jen doufám, že nynější partner je můj poslední, protože ho fakt moc miluju...a vím, že on to se mnou myslí upřímně..prostě jen nekecá a nenamlouvá...ale činí....
Ufff, to jsem se rozepsala....koho jsem nudila...velice se hluboce omlouvám...ale dnes mám nějaký splííín.... a to se musím ještě fotit :grinning:
30. říj 2008 v 17:00  • Odpověz
tak jsem pridala jednu fotku, cele me osoby... :unamused:
30. říj 2008 v 17:16  • Odpověz
taaak já se s vámi loučím...spřízněné duše...frčím dooom....a zítra je zase páááátek...paráda...a má byt možná i dokonce hezky...a jdeme na bemboš...trošku pohybu do toho starého těla :slight_smile:...buďte hodné...a zítra na napísanou ..... :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2008 v 17:22  • Odpověz
Šari, teda. to je život. to jsi toho prožila dost :grinning: i když v 18-letech by mě to spíš rozesmálo, než potěšilo. to jsem byla ještě trdlo, který si života užíval :grinning:
a nejhorší jsou bejvalky. já jsem na tu Tomovu žárlila první rok pořád. mi přišlo, že když zavolala, tak ji šel pomoci apod. chápala jsem, že mají dítě a že pomáhá i té malé, ale ..... no teď jsme na druhé straně republiky a vše je ok. pro mě :sweat_smile:
jo a fotka je mco pěkná, jsi na pohled optimistka. ale pořád tam čekáme tu s tou krátkou hlavou :dizzy_face: teda vlasama
30. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Šáruš pěkný :grinning: :grinning: :grinning:
jo ale ti tvoji nápadníci...to je taky mazec...moje první láska mi až teď vykládá, že se mnou měl zůstat a měl si mě vzít, blbec, bych si ho nikdy nevzala, zvlášť když jsem s ním chodila od 16 :grinning:
No a ten předposlední se se mnou rozešel po SMS, prý se vrátil k bývalé,bylo to úsměvné hlavně v tom, že ve čtvrtek za mnou normálně přijel do Brna, popřál mi hodně štěstí k páteční operaci očí a zeptal se mě co budu chtít k vánocům a že za mnou za týden o víkendu dojede, bídák...v týdnu mi slepci přišla sms, že mi to nedokázal říct do očí...a pak jsem na baru sbalila Kužílka :grinning: úplně sprostě jsem ho opíjela, ale když si chodil pro pití jenom ke mě, akorát že já mu ty vodky dávala dvojitý :grinning: a teď jsem ráda že ho mám, i když ho jednou zabiju :grinning: :grinning: :grinning: a s bývalou mám štěstí, rozešli se ve zlém, takže spolu poprvé promluvili až loni, jsme spolu 7 let, a teď už s ní mluvím i já, bydlí sice v Brně ale rodiče má tady v Kunštátě.
Jéééé jsem se taky pěkně rozkecala....jo a mimochodem...je 21.49 a moje polovička si zrovna cedí čerstvě uvařené těstoviny, a jde papat...nechápu...to bude noc, zase bude skuhrat jak je mu zle... :grinning:
tak zítra pááááááá jo a holky v úterý jdu k holiči, teda ke kadeřníkovi...ale už jsem ho naštvala tím, že jsem mu řekla, že chci jenom obarvit a žádný experimenty, kámošku ostříhal sice krásně, ale má na jedné straně delší vlasy a na druhé pomalu ježka a ten borec to tak má taky...tak říkal, že mě obarví na morče :grinning: tzn.flekatě :grinning: a jenom mi to prostříhá...
ale teď už vážně dobrou :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz
Halooooo, co se děje??? Ježiš že já vás tím románem unudila k smrti :frowning2:
31. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
Ahooojky....neunudila...:grinning:....je pátek...tak se mi nechce nic....hihi...
31. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
ahoj, já dneska vstala nějak blbě a ani ráno nezapla PC. jsem ted v práci a uklízím pracovní PC. a moje tempo fakt není vražedné :grinning: cestou jsem se stavila do Kaufu a že si nakoupím jen pečící prášek a uzeninu na br. guláš a nějak jsem vzala i 5jogurtů.. to bych ještě v batohu unesla, ale vyšli časopisy Maminka, Miminko a Svět ženy a to se nezdá, to je pěkně těžké :o(.

ty jo, ale Kužílka si teda sbalila obstojně. to mi s Tomem byli kamarádi od dětství - hráli jsme si na jednom písku - a tak,když se po rozvodu vrátil a zjistil, že jsem stářím zkrásněla (fakt, v pubertě by si o mě ani kolo neopřel) a vlastně že už mu ani nevadí, že jsem žirafa, ale naopak byl na to pyšný, tka jsme se dali do kupy tak nějak časem.

já plánovala, že se objednám do Prahy do salonu od kamaráda, ale mě tím těhotenstvím se nějak moc mění vlasy. takže asi počkám.. max. si nechám v MB dát před Vánocemi melír. pořád doufám, že porodem se mi vlasy narovnají :sweat_smile:
31. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
Jééé to já bych zase chtěla aby se mi jednou v těhu začaly vlnit :sweat_smile:
no jsem zvědavá jak dopadnu...to bude prča, chlap mi ještě hlavičku nebarvil :grinning:
Jo já šla taky včera do Alberta jenom pro zakysanou smetanu do salátu...mezitím jsem koupila, sýry, uzeniny, rohlíky,jablíčka...a až doma jsem zjistila, že nemám co...smetanu, to je jasný :grinning: ale pětikilo v řiti :grinning: :grinning:
Jo copak Marťoš, to je éro, když začal chodit na diskotéku kde jsem dělala, tak tam chodil se svou sestrou, jenže já myslela že je to přítelkyně, tak jsem jí hrozně nesnášela, páč Mates se mi hned líbil...tak jsem ho potajmu opíjela...jé když si na to vzpomenu :sweat_smile: tak zjišťuji že je to pěěěěěkněěěě dávno :grinning:
31. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
To my jsme se seznamili pres seznamku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....docela sranda...jsme se sešli až napotřetí...poprvé to odřekl on..pak já...no..a třetí pokus vyšel a jsme spolu...Ani nevím, proč jsem do toho šla...hmmm...no, nebudu o tom přemýšlet..a zůstanu ráda, že to vyšlo...

Mno...a jinak...mám pocit, že mrška o víkendu příjde...MĚ TO ALE ŠTVE!!!!!!!!!! No, jedna dávka Pregnylu ještě v lednici je..:grinning:... A ty Jani,...jak jsi na tom?...Kolikátý DC jsi?... a taaak....
31. říj 2008 v 10:32  • Odpověz
myslím tím, proč jsem šla do té seznamky...jééé..jsem to napsala ale blbě...

noo, tady to vypadá, že určitě se někde zase cpete....tak já jdu taky...s plným teřichem se mi líp bude usínat u klávesnice... :grinning:
31. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz
ty jo, Šari, ty jsi fakt byla v seznamce, já se právě chtěla zetptat, zda jsi myslela Seznamku jako přes net nebo agenturu. teda, to muselo dát odvahy ještě více, než najít inzerát na seznamu. máš můj obdiv. mě kdysi vyšla láska přes internet. ale trvala jen 1/2roku. on byl na mě moc hodnej a strašně žárlivej - obě jsou blbé vlastnosti. potřebuji někoho, kdo mě usměrní a kdo mi věří :grinning: a to mám doma. ale někam jít.. za jak dlouho od té doby, co jsi tam vešla ti někoho nabídli? a kolik jsi jich viděla na fotkách a tak? já jen, že bych tam dotáhla kamarádku :dizzy_face: bych tě dávala jako vzor :wink:

jinak už hlídám Kačku. z práce jsem šla na oběd a pak pro ní po obědě. napsaly jsme úkol, tentokrát písmenko u, ú, ů a teď si maluje. ještě, že na netu najdu vše a to i vzor vymalovánek.

Jani, už jsem psala tady, jak jsem byla zrzavá? myslím že jo, ne? od té doby bych k chlapovi nešla. ale do té doby jsem si říkala, že mají větší cit atd.. ale teď už radši k ženské :sweat_smile:
31. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
Jo myslím že pokus rezavá hlava jsme zde probíraly :grinning: jinak já jsem dnes totálně K.O. je posledního, takže uzávěrka všeho možnýho,nachystat objednávku, k obědu jsem slupla dvě kaiserky a banán...
Jo já to mám dostat příští středu :angry: ale u nás to stejně tenhle měsíc neklapne, akorát jsem teď dočela vytočená, páč to vypadá že na mě leze nějakej zánět, mám nějaký výtok, či co to je a včera mě bolelo v podbříšku, což je fakt super...akorát nevím z čeho to mám, naposledy jsem měla takovej šílenej zánět po koupání v rybníku, od té doby mě tam nikdo nedostal...no uvidíme co z toho vyleze, doma mám v lednici nějaký preparáty, tak se na noc zašpuntuju :grinning:
Jo a Luc, já už jsem tě chtěla zeptat nedávno, ta Kačenka je vlastně kdo??? Nebo jsi to psala??? Já jsem skleróza, to víš... :grinning:
31. říj 2008 v 16:02  • Odpověz
Hlavně mi neřikejte že Šárka už je doma z práce a Lucik spí :frowning2: ach jo, no já jdu za chvilku taky dom, nikdo sem nechodí a je tu nuda, za chvilku dorazí ségruše a bude se mnou čekat na manžu. Cholky kde ste???
31. říj 2008 v 16:52  • Odpověz
Já jsem tuuuuu.... akorát nějak mě nic nebaví....ještě že je pátek...
Luci.... no...ono to bylo pres internetovou seznamku Stesti....tam jsme si chvili psali..a pak se domluvili na schuzce... s tou seznamkou jinou nemam zkusenosti...Jinak koukám, že ty už se připravuješ na mateřské povinnosti...ale takové tě s vlastním čekají až za dost let :slight_smile:...
Jani...a nemáš to z toho clostilu?...bereš ho poprve, tak třeba si tělo na to zvyká a bojuje...doufám, že to nebude nic vážnějšího...Jinak já tu jsem až do šesti..ale dnes bylo docela dost práce, takže mi to rychle utíká...

Jinak....všem... přeji krásný víkendík...kdybychom už si nenapísaly...v pondělí jdu k zubaři na čištění zubních kanálků...to bude běs..a to jdu až v osm večer...si celý den hezky prosedím na záchode :grinning:....ajaj
31. říj 2008 v 16:58  • Odpověz
Babule, nechte toho...vy se se mnou nebavíte??? chjo, jdu dom aby jste věděli, ale večer sem mrknu, jestli jste si to náhodou nerozmyslely :angry: páááááááááá
31. říj 2008 v 16:59  • Odpověz
vždyyyťttt píšuuuuu ............. slepušo... :grinning:
31. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
no já doufám že je to od těch prášků, já na záněty jinak netrpím a v bazenu jsem nebyla, tak nevím kde bych k tomu přišla...zrovna zkouším jak budu vypadat těhotná...zdlábla jsem dvě jablka a jsem jak balon :grinning: já si nevšimla že píšeš :frowning2: příště budu pečlivější :grinning: :grinning:
manžílek mě dneska vzal na papu, tak jsem si dala těstovinky s keřátkem, brokolici a sýrovou omáčkou :dizzy_face: bylo to mooooc dobrý a když jsme dojeli domů, tak jsem zjistila že miláček umyl a uklidit tu haldu nádobí, co se zde kupila, no to je zlatíčko :astonished:
31. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky,

tak si asi užíváte krásného dne. já jsem už ted sama doma. tomáš odjel na hokejbal. začíná až v 17hod v Praze a o jako jsem vzdala. ted je krásně, ale pak začne mrznout, je to venku, není si kam sednout, takže dobrovolně jsem už doma. ale na procházce s Babet jsem byla.

Včera jsem Jani fakt spala. Kačku si vyzvedli v 14:30 a já pak odpadla. jinak je to od kamarádky dcera. je v první třídě a školu vidím z okna :grinning: takže ted, jak jsem doma jim takto pomáhám. a jak píše Šari, i trénuji :grinning: ale rozdíl je to, že na Kačku jsem hodná. na Domina budu daleko přísnější :angry:
1. lis 2008 v 15:33  • Odpověz
Jani, ale ten tvůj si nějak šplhá..on něco provedl? takové překvapení.. umyté nadobí ty jo.. no já si vždycky přeji moc myčku na nádobí, ale máme blbou kuchyň - původní a není kam dát. a penízky na novou kuchyn jaksi chybí.. když jsem si spočítala, kolik bych potřebovala, tak min. 100.000Kč... takže nic. musím vydržet bez myčky.
dneska jsme byli zase vybírat obývak. tentokrát v Asko nábytek. no možná jsme vybrali. ted jsi budu hrát a kreslit a kombinovat.. a pokud se vlezeme do 20.000Kč s nábytkem, tak budeme vybírat i novou sedačku.. haha. jenže tam mě odradili ceny. jsem si vybrala jednu a ta stála 40.000Kč. se zbláznili takové ceny :angry:
1. lis 2008 v 15:36  • Odpověz
Ahojky, hlásím se podelší době asi 4 dnech ))...všem přeji pěkné pondělí...ve čtvrtek opruz školení až do večera, v pátek povinná supervise na inspektora v terénu a v sobotu a v neděli po rodičích, krámcích atd...v pátek se mi vrátil maža, už nejsem slaměná vdova :slight_smile:)

Jani, fakt nějak seká latinu :slight_smile:)), to je dobře...Lucko: Nábytek je drahý jak něco...sem teď kupovala jenom stůl, židle a komodu, teda spíše příborník a vylítlo to přes 20...
3. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
Ahojky všem...já dneska žaludek jako na vodě...večer jdu k tomu zubákovi na čištění koř.kanálků...takže se mnou dneska řeč asi nic moc...a ještě k tomu jsem to v sobotu dostala :angry: :angry: :angry:
3. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.