• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahoj holky, o víkendu jsem neměla PC tak píšu až dnes, od rána v lékárně malujeme tak je zde pěknej bordel...k tomu začínám mít pocit, že se rozpadám...bolí mě koleno, břicho, kotník...hotovka, takovej kapinu hypochondr :grinning: :grinning:
Šáruš to je blbý, že jsi to dostala, myslela jsem, že aspoň jedna bude mít štěstí... :frowning2:
jo a jinak mě pobavilo, že se pořád bavíme až budu mít // na testu, tak ať písnu, tak já v neděli zjistila, že mám doma test, na kterým se mi jednou, někdy až budu těhu neukážou // ale + :grinning: :grinning: :grinning:
docela mě to pobavilo...
Jo manža se asi minulej týden svoji přehnanou pečlivostí a ukázněností...v pátek mě pozval na večeři..tak to byla předzvěst toho, že mě o víkendu pěkně vytočí :angry: :angry: zastřelím fakt...
3. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz
A vytočil tě o víkendu :grinning:.... to je jako by to chlapi fakt tušili... dopředu si připravují, že bude něco špatně..tak jsou hodní..milí...a pak příjde smršť..no a koukají jako nevinná štěňata... :sweat_smile:
3. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky,

pondělí je blbej den i pro mě, co jsem doma. ráno jsem jen vytřela, šla na nehty, pak oběd, pak Kačka a je odpoledne. a až mi zase kamarádky budou tvrdit, že se jednou začnu doma nudit, kta chci vědět kdy :grinning:

Jani, co to máš za přemoderní test?

Šari, nechybí ti něco v albumu???? :angry: no sice bych pochopila výmluvu na tu hnusnou mrchu, ale mohla si na nás myslet :sweat_smile:
3. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz
Stál mě 150,- takže to mě donutí si ho udělat až mi MS opravdu vynechá aspoň týden :grinning: i když mám dneska nutkání si ho udělat, jen tak abych věděla, ale vydržím, stejně je mi jasný, že díky té ovulační erupci na slunci to stejně klapnout nemohlo, ale co kdyby ta druhá fosikula praskla později, že :grinning: ale nevím jestli je to reálný :grinning:
jo moje drahá polovička si na moje vytočení umí vybrat den...teď jsem s ním mluvila po telefonu a stačilo mi to...je doma...na můj dotaz, myslela jsem to dobře, co dělá. mi řekl, co asi, válím se v posteli... :angry: zase mě to vytočilo...a ještě mu volám kvůli tomu, aby vytáhl maso z mrazáku, že mu udělám řízek,ccc prdím na něj...
3. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky holky, vůbec vás nestíhám číst natož odepisovat...v práci mě to se..., ale nechci být sprostá :slight_smile:
Snad Vás ty "mrchy" konečně opustí a zadaří se...Jančo, já se v pátek radovala, že se manža vrátil z Ruska...po víkendu bych ho zase poslala na pár dní někam :slight_smile:))
3. lis 2008 v 15:18  • Odpověz
Ahoj Luci...no, já na to focení neměla vůbec pomyšlení...v pátek bylo špinění...a už mě začalo trošku bolet břicho...pak sobota...to bylo to samé...ale v noci ze soboty na neděli mi bylo tak špatně, že jsem normálně asi v půl čtvrté ráno běžela na záchod..předtím jsem slupla brufen...pak jsem ze záchoda spadla na zem a ležela tam a volala mišoše, že mi je šíleně zle...tak si tak myslím, že to bylo po tom duphastonu..už ho nechci...neděli jsem tak nějak proležela u televize...šílený víkend...tak snad tohle jako omluva bude stačit...
3. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
Šari, myslíš, že ten Dupha... mohl ovlivnit sílu MS? není něco přímo napsané v příbal. letáku..jakože pokud přijde MS, tak bude fakt silná???ale jinak tě chápu, že neděli si proležela, abys nabrala síly.

Jani, opovaž se udělat test. tady je jasná domluva že testy až v den MS. za těch 150Kč co ušetříš si kup čokoládu :angry: a kdy se ti má MS dostavit????
3. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
Neboj nebudu, vydržím to a stejně si myslím že to dostanu....teda šári, ty nám dáváš zabrat...no já jsem z toho Clostilu taky nějaká rozčarovaná, nejenomže je mi pořád nějak divně, jsem nafouklá, ksicht mám horší než v puvertě, ale ještě ke všemu jsem docela přibrala, tak to mě dostalo, už i manža mi řekl, že to není normální, v úterý jdu na kosmetiku, tu chuděru asi drbne až mě uvidí...takže žádná čokoláda, cvičit, cvičit a cvičit...akorát poříd nemám opravený auto tak dneska nepojedu, tak asi začnu cvičit doma, musím se sebou něco udělat, z takovou budu do konce roku vážit 90 kg!!! :confounded:
3. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
Jo pardon, mrcha má dorazit ve středu, ale jestli to bude jak minule, tak to bude až v pondělí... :frowning2:
3. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
holky a čtete ty přibalové letáky? jestli je to možné mít takové reakce?

já dneska byla 2hod venku s holkama (psíma) a teda stačilo mi to. byla jsem KO. ale nejdu spát. at pak spím v noci. mám totiž problém. Domino nesnáší, když spím na boku, takže musím jen na zádech a to je hnus..pokud se v noci probudím, tak už nezaberu třeba 2hod. jsem jak Simča. ta taky pak v ncoi byla na PC :frowning2:
3. lis 2008 v 17:57  • Odpověz
jo já včera taky spala otřesným způsobem, ránojsem musela busem do práce a pořád jsem měla strach, že zaspím a tak jsem byla snad každou hodinu vzhůru, a nakonec haluz dne...sice jsem si natočila budík ale na pátek, tak by mi ráno kdybych se v půl šesté sama nevzbudila ani nezazvonil :grinning:
No já příbalový leták četla, na to mám zvláštní uchylku :grinning: ale musím na to mrknout ještě jednou, páč tohohle si nejsem vědoma, že bych tam četla... :confounded:
3. lis 2008 v 18:10  • Odpověz
tak to já dnes v noci spala a zdálo se mi o Formuli 1 :slight_smile: ale pak jsem usnula k ránu tak dobře, že mě budil až budík od Toma. ale s tím, jak sis nastavila budík.. to je dost dobré. a z toho důvodu tě to ělo budilo, rpotože vědělo, žes udělala chybu :wink:
3. lis 2008 v 18:17  • Odpověz
Dobré ráno krasavice,
tak já dnes spala v noci jak zabitá a teď se nemůžu probrat...hrůza... :frowning2: jsem jak po mladejch...teda Luc, sny o formuli??? To se snad může zdát jenom mému manželovi...ten z toho byl úplně hotovej...
mě to tady dnes nebaví, zítra to dostanu, tak se mi nálada určitě zlepší :angry: ach jo, jdu pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...to já měla noc na nic...a v půl šesté mi řval budík, jak nevím co...teď bych spala a spala...
Lucka má zajímavé sny, jsi asi sledova VC Brazilie :slight_smile:))
4. lis 2008 v 08:13  • Odpověz
ahojky,

hele, tak dnešní ráno bylo kritické i pro mě. kdybych doma měla jen jednoho psa, tak vyženu manžela a ani nevstávám. fakt krize.

jojo, sledovala jsem VC Brazílie. Jsem fanynka Hamiltona a ty nervy.. fuj. jako nevím, jak Vaši chlapi, ale já to poslední kolo šla málem s brekotem venčit. a pak jsem slyšela, jak řve manžel-a to už jsem byla na chodbě - je pátý., má titul :grinning: poprvé öd dob HAkinena jsem někomu fandila celý rok, kdo nakonec vyhrál :sweat_smile: a pak se mi o tom zdálo :angry:

dneska jsem zase měla šílený sny. a hlavně jako DOmino fakt nechce spát na boku - dnes jsem ho zkoušela přemluvit a nevyšlo. vzdy jsem to vzdala a zase na záda. hlavně se mi tak ucpe nos a manžílkovi chrápu :sweat_smile:
4. lis 2008 v 08:20  • Odpověz
můj manžel má taky zajímavé sny, vykládal mi, že se mu zdálo o nějaké vychrtlé blondýně :angry: teda on řekl o pěkné, ale já si představuju, vysokou, hubenou, dlouhý vlasy a velký prsa...no můj pravej opak...akorát ty prsa by musela mít maxi aby byla můj opak :grinning: :grinning:
tak jsem mu řekla že dostane na budku...
co Šárka u zubaře??? Doufám, že to ve zdraví přežila, ještě k té MS hnusné..
4. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
no jo.. na Šari jsem zapoměla. uvidíme, zda se v 9hod objeví. jestli ne, tak trpí doma pod práškama :fearful:

jinak Jani, nepsala jsi, že vysoká seš? nebo to je jen Šari a já? u mě pravý opak by byl právě moc malinkatá :grinning:.. a dlouhé vlasy máš zatím taky, ne? ještě jsi nebyla u toho kadeřníka. ne? a prsa by ta u nás musela mít malá díky mému těhu... :angry: takže o takové se mému muži nemůže zdát. by měla všechna negativa :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 08:54  • Odpověz
Tak to jsi jani dobrá, takhel sledovat VC, z Tebe by byl můj manža nadšený :slight_smile:))
Šári je vysoká, asi jako já :slight_smile:, co si pamatuji...mohla by sem pak hodit fotečku...ať zubař dopadne co nejlépe...
4. lis 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahoooj holkyyy....jsem tu i s polospraveným zubem...jen s provizorákem a za 14 dní mi to zaplácne úplně... Teda, já tam včera seděla hodinu..hodinu se mi šťourala v kořenových kanálcích..dostala jsem 4 injekce...a do půlnoci jsem měla nehybnou hubici...hihi...ale vydržela jsem to..a teď jsem na sebe pyšná...faaakt..jsem málem odletěla, když mi řekla, že už je hotovo...
Jinak...jsem teda také koukala na VC Brazílie...a já to přála Massovi :frowning2:...chudák..co musel asi prožívat, když mu sdělili, že je mistr světa..a za pár sekund zase ne..šílený...také jsem řvala...
A ještě k tomu Dufíku..jsem si četla příbalový leták..ale nějak jsem to tam nenašla..a pleť se mi také šíleně zhoršila...teď se to teda začíná lepšit...se denně čistím jak magor...už to fakt nechci vidět...
4. lis 2008 v 10:02  • Odpověz
No vysoká - mám 177 cm, jenže k tomu mám 74 kg :grinning: takže jsem taková pěkně souměrná :grinning:
dlouhý vlasy mám taky, ale jenom po lopatky, manžovi se líbí tak do pasu nebo úplně nakrátko, trocha paradox a ještě chce abych šla na černo a zdá se mu o blondýně, tak to mi hlava nebere :grinning:
jo já holt nemám ty dlouhý štíhlý nohy, ale takový tlustý válce :grinning: :grinning:
ach jo, ale včera jsem nakonec jela cvičit,tak mě dnes bolí pěkně zadek a břicho, no ale večer jsem vypadala jak Šárka :grinning: akorát že ona měla nehybnou pusu a já celý tělo :grinning:
4. lis 2008 v 10:08  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem to dneska asi přehnala. ráno jsem šla na trh (což je tady jednou za týden v úterý něco jako burza, plno stánku, ovoce zelenina, oblečení, blbosti, ale žádní vietnamci) a pak jsem šla ke kamarádce. pěšky. je to na druhé strany Bolky. a až ted jsem se vrátila, opět pěško a ted jsem si sedla a asi umřu únavou. vše na mě padlo. áááááá

Šari.. no upřímně, já jsem si taky myslela, že hamilton předjíždí někoho o kolo, když takhle uhnul. ten záběr jsem viděla, ale nepoznala, že díky tomu vyhrál titul :grinning: já nepřeju nic Ferarri :sweat_smile:
4. lis 2008 v 16:00  • Odpověz
Luciiii...chůze je zdravááá :grinning:... :grinning: Kde vůbec bydlíte v Bolce..moje teta bydlí vedle stadionu...bratránek u duhovky školy...
A holkíííí jdu zase ke kadeřníkovi :grinning:...se ho nemůžu nabažit chlapáka..nechám si to ještě trochu zkrátit a dodělat melírky...a pak teda se pokusím poslat nějakou fotku, "PŘÍSAHÁM"..hihi...ale jdu až v pátek... a zítra jdu zase k zubaři, ale jen na hygienu...což není tak hrozné....dneska se cpu celý den brufenem... a normálně mám mít 3 den ms..a mám to nějak málo..to je divný..3 den to mám vždycky strašně moc...no, tak třeba ten duphaston byl také k něčemu dobrý :slight_smile:
4. lis 2008 v 16:08  • Odpověz
já bydlí u polikliniky Start a šla jsem až skoro k Baumaxu :sweat_smile: já vím, že to není tak strašné, ale jsem ráda, že jsem na chvíli doma. večer jdu ještě do kurzu pro těhule. snad tam neusnu.

hele, jako ty mě s tím kadeřníkem vyloženě provokuješ. fakt :angry: jako chceš být miss nebo co? já dnes na sebe hleděla, jak mám ty vlasy hrozné.. ale ony se ještě zhorší :grinning:
4. lis 2008 v 16:14  • Odpověz
no, já jsem strašnej provokatér :grinning:.... neeee, prosím tě, jak já bych byla ráda na tvém místě...ale to je jasný, že jsi unavená...vždyť máš pořádný baťoh s sebou.... s vlasy si nic nedělej, teď to stejně nemá smysl...až po porodu...ať se líbíš Dominovi... :wink:...
Já ani nevím, co mě to popadlo...snažím se trošku myslet na něco jiného...tak se měním..a přemýšlím také o tetování...skoku padákem...dávám si zuby dopořádku - s tou mou fobii ze zubařů, tyjoooo... no..a tak přemýšlím také jak to doma zlepšit..i když...pořád čekáme, až mišoš zprivatizuje byteček a....pak se to možná prodá...a koupí nové...a bůhví, co bude...chjo
4. lis 2008 v 16:24  • Odpověz
n jenže mě tak připadá, že jak moc jsem pyšná na bříško, tak sebe zanedbávám a myslím, že ani Tom není nadšený. na obličej používám jen řasenku, dám na sebe lacláče a jdu.. a vlasty max. do copu. prostě to nejsem já a to jsem vždy chtěla být krásná tehulka a maminka a kromě nehtů je na mě vše obyč :sweat_smile: ani ten účes nevytvořím. protsě nic a pak se koukám, jak to jiným těhulím sluší :sweat_smile: (dnes jdu zase mezi ně a už se vidím, jak dojdu v depce :slight_smile: že jim to moc slušelo)

ale jinak asi vím, jak se cítíš. ty změny jsem dělávala taky. a měla z nich pak velkou radost, rpotože to dělalo radost i Tomovi.
4. lis 2008 v 16:29  • Odpověz
jj...změny....ale nemáš pravdu... nehty nejsou jen to, co tě dělá krásnou!!!!!!! ale ty víš, co ještě....

jinak já jsem ráda, že se mišošovi změna vlasů líbí...má rád holý krk...a hlavně já mám pocit, že tam snad mám ty erotog.zony nebo co... :grinning:
4. lis 2008 v 16:35  • Odpověz
hlee s tím krkem.. uplně mi projela husí kůže tělem :grinning: je fakt, že když máš ten krk holý tak je to lehčeji dostupné :dizzy_face:
4. lis 2008 v 16:36  • Odpověz
no...když ke mně jenom přistoupí ze zadu...a jenom tam dýchá, tak mám husinu po celém těle...no jo no.. on je mistr v dotycích..a přesně ví..co na mě platí...ajajaj....jááá mrchujuuuuu :frowning2: :grinning:
4. lis 2008 v 16:41  • Odpověz
no a já mám zatím zakaz :angry: .. uvidíme, co nám řekne doktor v pátek, zda už povolí :sweat_smile: jako tebe číst, tak bych chtěla Toma vedle sebe. jinak máme podobné zony.. teda aspon ty na krku :grinning:
4. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
ty máš zákaz jooo?....ajaaaj...a pročpak?..ja myslela, že se může normálně... :unamused:
4. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.