• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Luci...já půjdu na Pregnyl příští týden...tak 10DC.. teď jsem 6DC...tak to bude zase nanovo...ještě mám jednu dávku v lednici...ty jooo, teď jsme ochutnávali vínka na Vánoce, co budu objednávat pro naše partnery a jsem trošku lízlá.. :grinning:... to budu muset asi něčím zajíst :grinning: chichi...trošku vysmátá a červená...trlalalalalalalalallala.....
No....zpět do reality..musím se věnovat trošku práci...
6. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
No, s vámi je holky ale trápení...vůbec sem nepíšete a vůbec mě nepodporujete :grinning:.... nemyslím v pití...ale ve snažílkování ..hihi..... dneska příjdu domů a znásilním mišoše...uááá... to joo., jsem trošku mačango..kde jsteee, cooo děláte??..spíte...??.... janiiii?...maluješ??.....luciiiii?....ty určo spíš a nebo jsi venku..a nebo hlídáš...a nebo nevím co....co ..co...co.. gábi...ty určo pracuješ o sto šest...nebo také někde chrupkáš :´????...a zrovna si chci tolik povídat...kuňa
6. lis 2008 v 15:33  • Odpověz
No jo..jsem si mohla myslet...zase nic... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :unamused:
6. lis 2008 v 15:46  • Odpověz
Chi chi já budu bumbat večer až dorazím ze cvíča, dostala jsem dneska víno od dealerky, tak se večer zhučím. No bříško zatím nebolí, ale naděje si nedávám, no přiznám se, v úterý večer jsem testla, ale to jsem si myslela že to mám ve středu dostat :grinning: no a nic, je mi sice špatně, ale až po jídle a v poledne a taky jsem hrozně nafouklá, ale kámoška říkala, že to stejný měla když brala Clostil, takže zítra MS určo dorazí a v neděli zase začnu stimulovat, ach jo, to zase bude, známá říkala, že potom strašně přibrala :frowning2:
6. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
já jsem tady, ale kolega mi líčil rekonstrukci bytu, tak jsem nestihla psát, jdu dneska až v pět, ale koukám ,že to bude už za hodinu , jupííí
Jo Lucik je v Praglu no jo, se má
6. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
Halóóóóó. kde jste kdo???
Já jsem tu sama samotinká samička :frowning2: tak do lázní na cvíčo pojedu, domluvila jsem se že kdybych byla úplně čistě náhodou těhotná, tak to nevadí, bo cvičení není povinné, doplatím si bazének a budu relaxovat a hodiny moji cvičitelky můžu i cvičit, bo jsou pomalé :grinning:
super, aspoň se mám na co těšit.

Holky dnes je pátek....mě je zase blbě :grinning: ale najedla jsem se tak je to lepší... :grinning:
7. lis 2008 v 07:31  • Odpověz
ahoj holky,

já jsem včera po 15hod odjela do Prahy. Muzikál byl fajn. nebylo to úplně jen zpívání, ale i mlluvení a dalo se to. akorát jsem to nemohla usedět. jsem si nevzala polštářek pod prdel :grinning:
zato večer jsem dojela hotová a hladová a nemohla jsem unavou zabrat. to tělo se prostě nedokázalo uvolnit aby začalo odpočívat. takže až po půlnoci jsem začala mít normální spánek. takže ted jsem vstala, vyvenčila psy, dala si mlíčko a dnes poprvé za celý týden se vracím do postele. jsem to vše přehnala s tou námahou tento týden. ani jeden den sjem nebyla vklidu doma. a pak že to na nemocenské pomalu utíká.

šari, tak to rchle uteklo, už jenom 4dny.. to se nezdá.

Jani, taky bych se těšila. já se ráda na něco těším. ted se třeba těším na vánoce, protože doufám, že to už budeme mít ten nový obývák.. doufám..pak budu psát, že nesložený nábytek je v garáži a doma bordel a tichá domácnost :grinning:
7. lis 2008 v 07:46  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...
Lucko muselo být fajn, taky bych vypadla na nějakou akci...chtěla sem 12.11. na Billa do Phy, ale manža, že prej by do mě někdo mohl stčit a vůbec...
Jinak včera mě manža pěkně naštval...dneska má narozky a přijedou jeho rodiče a možná i moje...takže sem mu včera vyráběla dort, jednohubky a chlebajze na dnešek do práce (naštěstí mi odešla trouba, takže odpadlo pečení motanců :slight_smile: ), fakt je že mi pomáhal, ale pusu měl nafouklou, jak něco, no a dneska letím odpoledne dřív z práce, aby udělala věci doma zase...včera večer v deset, když bylo všechno dodělané a on už ležel u televize, tak začal co sem si to vymyslela a vůbec se se mnou nebavil...prostě nechápu, člověk mu chce udělat radost a vůbec a on se ještě nafukuje atd...když sem po něm chtěla ať mě dnes vyzvedne odpoledne v práci, že se mi nechce tahat nákup a hlavně, že budu doma dříve, tak zase plno keců...
To mi ještě řekl, že radostnou novinu hodlá oznámit dneska...to sem chtěla počkat do úterní kontroly...
ke bšemu mám od rána šílené křeče v podbřišku, asi jak je člověk utahaný...dneska den blbec

Jani cvičení a relax bude určitě fajn :slight_smile:
7. lis 2008 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky....hezké ráno...
Luci...také bych na něco šla...muselas´ být pěkně unavená, se nedivím... já se na vánoce moc netěším..nesnáším ty chaosy.a miliony lidí...jsem pak nervní..a nic se mi nechce..nejraději chodím pak nakupovat o pulnoci do Tesca..
Jani...tyjooo...závidím.. cvíčo.. a tak.. bezva..jen se zabav...a neruš si plány jen s pocitem, co kdybych byla těhotná..to by pak člověk nic nedělal...
Gábi.. njn..chlapi nic neocení...jinak, že teda vše nej Michalovi k narozkám... no..a když nechceš to oznámit ještě dneska, tak mu to řekni .. přeci to nemůže řešit za tebe ,nee... No a hlavně bys neměla tolik pracovat a stresovat se v práci... však si vezmi den volna alespoň a odpočiň si...naber sil...
7. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
Gábi, taky si myslím, že by měl počkat, pokud si nejseš jistá že to chceš už dneska říct. Jo chlapi, to je za trest :grinning:
na cvíčo už jsem se nahlásila, teď už jenom najít nějakého sponzora :grinning: včera došel manžovi výpis z účtu a zase chudáček brečel že ho ty sv...jenom okrádají :grinning: :grinning:

Jo Vánoce, tak to taky nemusím, ty nákupní horečky, leze mi to krkem, pak kupuješ i co necheš, lidi se jenom hádají, všude narvaný, asi taky letos budeme nakupovat až v noci, je to nejlepší, máš klid...
7. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
Chci počkat na úterní ultrazvuk a kontrolu...ke všemu mi je dneska šílené, křeče, tělo se chová, jak když to mám dostat, vůbec nevím co se děje...aspoň, že je víkend...v neděli s sebou seknu a nic nedělam :slight_smile: :grinning:
Vánoce to je útok na peněženky a všeobecný chaos :grinning: ...taky je moc nemusím, přijde mi to občas jako nucené...
Šári děkuji za Michala, vyřídím gratulaci... :wink:
7. lis 2008 v 10:41  • Odpověz
Gábi a neměla bys třeba teď mít, kdybys nebyla těhu MS?? Kamarádka měla asi ještě kolem 12tt tyhle problémy, ale vždycky v době kdy by měla dostat MS.
7. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
Gag, měla by sis odpočinout. ty křeče jsou z toho. to mi kdysi psal Admin. já jsem nemohla dojít z vycházky. tak řkal,že to je potřeba odpočinku, jak se natahuje děloha a vše. prostě to přeháníš s aktivitou a víš, že už nemůžeš pracovat na 100%, ale tak na 50% - další procenta chce někdo jinej :grinning:

a manžu seřvi, že chceš počkat. snad není chlubil a pochopí to. můj manžel to své mamce řekl, teda nechal vzkaz, až, dykž jsem byla v 16tt. a kdyby teda bylo na něm, tak i moje máma se to dozví tak pozdě. on prostě byl až do 20tt takový nervozní a pořád se bál, že se něco stane. zato ted už srší optimistem :sweat_smile:

Šari a Jani, na Vánocích je krásné to, že jsou pohádky a vše.. nehledejte v tom negativistické věci :grinning: bude vonět cukroví, 2-3dny budete vklid, nebudete nic dělat, jen si užívat.
7. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
To mě taky napadlo, že tělo naznačuje, že má dost...nakonec jsem o tom přemýšlela a manžovi je asi líto, že to ví moje mamča aj eho ne, takže ať si jim to dneska oznámí a je to...aspoň pochopí, proč mi je divně a třeba rychleji odjedou :grinning: , to byla legrace :slight_smile:...jina on je i dost hektický týden v práci, příští bude ještě horší, protože tu bude třídenní kontrola ČIA...
Pohádky na Vánoce jsou pozitivní...takový úlet mimo realitu,ale pěkný :slight_smile:...letos se hrozně těším na kapříka, mňam... :wink:
7. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
já se těším na bramborový salát. akorát pořád nebude jako od maminky. ta má lepší. my se vždy snažíme a pak je to děs :grinning:

no ono je to vždy hodně podobné. u nás to taky věděla má mamka a jeho ještě ne. ale to je prostě dcera. vztah dcery s mamkou - aa mimochodem to na mě mamka nepoznala.. byl to pro ní šok po hodině, co mě viděla jsem ji to řekla.. se říká, že těhule má jiné oči, tak jsem zkoušle,a zda to nepozná a nic :grinning:
7. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz
bramborový salátek je taky mňamka...mamča to na mě taky nepoznala, ale viděla mě chvilku,pak sem jí to řekla...jj, prý jsou nějak rozšířené zorničky
7. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
Tak já poznala jedině na své kolegyni když byla těhu, poprvé nám to řekla, když měla pozitivní test a v 7tt potratila a pak nám to říct nechtěla, ale vzhledem k tomu, že náš ranní rituál byl, uvařit kávu a jít si pro chlebíček a Klárka najednou začala pít čaj a chodila v mikině páč jí byla hrozná zima a nakonec jsem jí šla kupovat kyselou rybu, tak mě to bylo jasný :grinning: ale řekla nám to až v 10tt když šla na neschopenku.

Já mám Vánoce taky ráda, miluju pohádky, cukroví u nás vonět nebude, já nebudu péct, manža říká že jsem nějaká oplácaná, tak u nás bude letos jenom sušený ovoce, domácí :grinning:

Bramborovej salát jsem se musela naučit od tchýně, ten můj bídák jinej nejí :angry:
7. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
Luc to jsi vážně vydržela až do 16tt jim to neříct??? to tě obdivuju :wink:
7. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
Gabi, já se s nima moc nevídám. 350km je dost daleko a do telefonu se to dalo udržet. horší bylo, že celý červenec tady byl tomášův 18-letý brácha a musela jsem se hlídat, at nepozná únavu (nbaštěstí jsem nezvracela) ale hlavně at nás s Tomem neslysší, když se bavíme o bříšku. když se to pak dozvděděl, tak se strašně divil, že mu to nedošlo a tak. a otjsem jednou v čekárně před ním řekla, že jsem těhotná a že bych si ráda sedla a ten vůl si myslel, že si dlěám srandu z lidí z čekárny :grinning:

Jani, tak na mě to v práci nepoznali. holky se pak divily a teda i zlobily, že jsem jim to tajila. ty se to dozvěděly až v 13tt :grinning: až jsem měla těhu průkazku.
7. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz
Stejně se Ti divím, že jsi se třeba neprořekla do telefonu :slight_smile:
...rozhodla jsem se ve dvě zmizet domů...mám hafo přesčasů, které se stejně neproplácejí, ať si šéf říká co chce, mizím domu...se holky mějte, pěkný pohodový víkend :wink:
7. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz
Jsem tu a víc zkrácená :grinning:.... Gábi ahoooj...
7. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
Já mám Vánoce spojené trošku se smrtí babičky, která to vzdala 23.12.. a pak teta v lednu... takže v naší rodině Vánoce tak nějak vzpomínáme a je smutno...ale určitě mám ráda tu vůni skořice...a cukroví...a té pohádkové pohody...to je bezva...je pravda, že každý jak si to udělá takové to má... snažím se vyhnout chaosu.. a nevrlým lidem a tak.. tyhle vánoce by byly super s dárečkem... i pro ostatní v rodině by to mohlo překonat ten smutek z odchodu jiných... tak se uvidí...
7. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
No jo no, historie se opakuje, kdyz tu jsem ja, tak tu je mrtvo...zacnu si to brat osobne :angry: :unamused: :frowning2:
7. lis 2008 v 16:11  • Odpověz
No tak babule...já se s vámi pro dnešek loučím...a přeji moooc krásný víkendík...a v pondělí jsem tu jako na koni...modrém..ehm...bílém až v úterý.. :slight_smile:.... a jani...očekávám zprávičku o dvou čárkách ... :slight_smile:
7. lis 2008 v 17:37  • Odpověz
Šari,já ti dám, že na bílém koni přijedeš v úterý.. opovaž se.. já nechci ješttě zimu!!!!!

já jsem byla na UZ. na to 3D, kdy mi to nahráli i na video. manžel to dokonce z Prahy stihnul a byl se mnou. oba jsme celou dobu mlčeli a jen koukali. a doma jsme to hned shlédli a ukazovali si zajímavosti a tak :grinning: doktor z nás musel mít zážitek dva mlčící a čumící na obrazovku. a už vážíme 1060g. za 14dní jsme přibrali 300g. a taky máme podle doktorka krásně baculaté tvářičky a pochválil, že se pěkně nechal zvěčnovat. a taky už jsme hlavou dolů a už to tak zůstane až do porodu. chudák malej. halvno dolů :grinning:
7. lis 2008 v 17:54  • Odpověz
ahoj holky.. tak se hlásím že žiju... nějak jsem neměla moc času ( byla jsem moc unavená :wink: ).. no teda vy jste se rozjely.. to nemůžu v životě přečíst takže jsem to po prvních 2 stranách co jsem tu nebyla vzdala.. no já zase dneska nemůžu spát... mimi kope jak o život.. jsem jinak ve 23 tt... 12.11.jdeme na srdíčko- poslech, kontrola-uzv .. a pak 14.11.mi budou brát krev na cukr ( jen pro kontrolu) , chtěla jsem vložit fotečku jak roste pupík, ale v tom počítači to vypadá jinak než ve skutečnosti a vypadá to že jsem tlustá :grinning: takže jsem je radši smázla... jinak na další KO jdu 18.11.. a už minule jsem já viděla a dr. i řekla že to bude kluk... nejdřív jsem byla zklamaná protože jsem doufala v holčičku, ale když jsem z tý gyndy šla tak jsem si to ani neuvědomila a byla jsem šíleně štastná a celou cestu domů jsem se usmívala..lidi na mě koukaly jak na debila... :slight_smile: ale řekla že to není ještě na 100%, tak uvidíme toho 18.11. se nemůžu dočkat..jinak kočárek chceme jít zaplatit a objednat příští měsíc.. byly jsme rozhodnutý pro toho austina 3 a dneska jsem se byly kouknout na kočárek Jet babyactive a ted vůbec nevíme který vzít.. kamarádka má austina, tak se k ní jdu v neděli podívat jak vypadá u toho austina ten sporťák... ale jinak se mi sním jezdí perfektně venku.. a stím JET jsem jezdila jen v malé prodejně takže nemůžu posoudit... jinak jsme chtěly jít na 3D ale už to asi nestihnu.. do konce listopadu mají plno a v prosinci asi taky.. ale to nevadí..mám fotečky z normálního uzv... a teď třeba dostanu i z toho srdíčka..prý je ten UZV barevný.jde tam vidět jak ta krev proudí modře a červeně... a tak.. tak snad dostanu foto... doufám že bude vše v pořádku... jinak jsem zatím přibrala 1-2 kg ale to mi řekla ve 21 tt..a ted si myslím že to budou tak ty 4 kg.. mě fakt picne.. jinak holky držím palečky aby vám to co nejdříve klaplo... snad se vám to už povede... jinak mě bolí šíleně záda z mých obřích prsou...předtím jsem je taky měla veliké ale tohle tahat je hrůza :grinning: :grinning: ještě mrknu na ty kočárky a možná už konečně půjdeme spát...tak papa a zase někdy.
8. lis 2008 v 00:14  • Odpověz
Ježkovy voči Símo, co ty tady zase takhle v noci, to je hrozný, já mám půlnoc a ty sedíš u netu :grinning: tak beruny, dneska jsem to dostala :frowning2: Ale čekala jsem to, no uvidíme zase příští měsíc, tentokrát by mi ovu měla vyjít na víkend,tak to snad klapne :grinning:
Holky ten 3D utz musí být super, vidět tam mimoška skoro tak jak vypadá ve skutečnosti...Símo a gratuluji ke klučinovi, neboj příště to bude ta holčička :grinning: u nás je to naopak, manžel by rád chtěl jednou kluka ale je mi úplně jasný, že mi budeme mít první holku :grinning:
No manžel byl včera v Ostravě, tak jsem neměla počítač a dneska jede pro změnu kolem jedné do práce, ach jo, to mě fakt štve...jsem se těšila, že budeme aspoň v neděli spolu doma, a nic... :angry:
9. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
Jééé jani, já včera úplně přehlédla, že jsi tady byla a to jsem byla sama doma a PC byl muj přítel :grinning: teda až po Babetce, se kterou jsem byla 2x na procházce.
taky jsem si včera dala úkol a vypadá to, že jsem si vybrala ten nábytek do obýváku. ted ještě jsem psala mamince od Kačenky (je architektka), zda by mi na něho neřekla názor. jak chci přeházet zdi, jakou barvou by k tomu vymalovala. jaká světla. takže ve středu nebo ve čtvrtek ještě stihneme výlet do Aska. protože 20% sleva je jen do soboty. takže najednou to bude akce hrrr. 20% je dost, co jsem se dívala.
za chvíli jdu do práce. na jednání.. jsem to slíbila. pak si dám za odměnu někde měníčko a odpo zase hlídám, píšu úkoly :grinning: a jedu do Prahy.
a pozor, o víknedu přijede má máma a začnu chystat věci pro Domina. přiveze postýlku, věci, co už nakoupila, věci po bráchovi a synovcovi :grinning: takže jako začnu chystat.
v sobotu jsme byli na nákupu a Dominovi koupili za 3D ultrazvuk hračku od Lamize - jsou drahé, ale já je zbožnuji a samozřejmě psa. šustí, hrká a taky štěká :grinning: a je od 0+. takže hned :slight_smile: a taky jsme zjistili, že už víme, co dostane na svátek, na vánoce a na 1. narozeniny. to bylo hraček. to je nádhera :sweat_smile:
Jani a půjdeš k paní doktorce? nebo teď nebudeš muset?a jen si spočítáš dny?
10. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahoj, já si říkala, že se mnou nechce nikdo mluvit, taky bylo včera PC mým nejlepším přítelem :grinning: manža byl od jedné až do sedmi v práci, tak jsem na netu sjížděla všechny možný videoklipy, teda já někdy narazila na takový starý pecky, to byla prča ale u některých jsem si už říkala, ty vole, tohle si pamatuju?? To jsem asi stará :grinning:
zítra začínám nanovo baštit clostil, od rána se pokouším dovolat mudře kvůli UTZ, ale asi dneska nepracuje, se jí nedívim, taky bych se na to nejradši vybodla...no na UTZ budu muset příští středu a vypadá to že snažilkovat se budeme o víkendu, ale včera jsme se domluvili, že pokud teď neotěhotním, tak si dáme pauzu, třetí balení nechám schovaný, uděláme si krásný vánoce, v lednu nějaký výlet, dovča nebo tak něco a pak se uvidí...Martin chodí strašně unavenej z práce, je pořád naštvanej a já ho nechci stresovat ještě tím, že ani po práškách to nejde...tak když už jsme to vydrželi tak dlouho, tak ty dva měsíce to ještě počká a třeba se stane zázrak a půjde to samo, ale já už opravdu docházím do fáze, kdy se milujeme jenom když mám plodné dny a to nechci...
Fuj a zase pondělí, ještě čekám jestli mi admínek odpoví na dotázek, sice je to pasé ale i tak by mě to zajímalo :grinning:
10. lis 2008 v 09:32  • Odpověz
Dobré ranko....prďolinky :grinning:.... je pondělí... tralalalala... venku svítí slunko... my sedíme v práci...no, není to nádhera...prostě bážo... Já si včera dělala ovu test, byl pozitivní...dneska zajdu k mudrovi, ať se mi podívá na folíky a kdyžtak mi tam hned prskne Pregnyl..a uvidí se...no a Duphaston už nechci...bleeeee....
10. lis 2008 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.