• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Gaaabi...a jaký byl víkend a co oznamování, jak proběhlo????....jsem zvědavá..
10. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
Jani a ta domluva - cítíš ji tak taky? já jen, abys to teď nedělal kvůli manžílkovi a sama bys chtěla něco jiného. radši at to ted vyjde... jinak bych se bála, že se budeš trápit. fakt :frowning2:

Šari, ty jsi kouzelná při pondělku :grinning: ty jsi měla nějaký super víkend, ne??? :grinning: :grinning: takové naladěná :dizzy_face: já bla dnes v práci a zbytečně. pán, co měl přijet na jednání má chřipku :grinning: tak jsem zašla s holkama na oběd a ted už zase píšeme úkoly. to stranšně rychle uteče.
10. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
No Luci přiznám se, že ne...můj názor na celou věc je totiž ten, že manžel se tak nějak nudí a nemá radost ze života, občas si lezeme na nervy, takže já si myslím, že to malé krásné stvoření a i těch devět měsíců čekání ho přeci jenom naladí úplně jinak, je mi jasné že z práce bude pořád chodit naštvaný, ale pokud na tebe doma čeká usměvavé a voňavé miminko, tak tě veškerý vztek přejde...nevím možná se pletu...každopádně já se teď rozhodla že na folikulometrii nejdu, nebudu se stresovat, psala jsem adminovi a bylo mi řečeno, že se máme snažit 12,14,16 a 18 DC a že by to mělo klapnout...tak to nechám tenhle měsíc osudu a zajdu si jenom vyzvednout další balení Clostilu pro strejdu příhodu...

Jo koukám, že Šárka asi měla o víkendu rozcvičku na snažilkování, ne?? :grinning: :grinning: jinak nechápu její pondělní vysmátost :grinning:
10. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
hooooj myšulinky :grinning:.... jááááá už končííím.....ale byla jsem u mudrocha....napsal mi poukaz na laparoskopii...a mišošovi na spermiogram...takže zítra ráno se jdu k Apolináři objednat na laparku...bééééé.... zase se budou ve mně vrtat....blekoty...chroupavý.. ....
Jinak..přišlo mi dneska do práce objednané Svatomartinské vínko...mám hned 4 flašy..tak to dnes s mišošem rozjedeme, i když ovulka nebyla...dle mudrocha..hihi...to je prča to moje tělo...
tak pááá zííítra v poledne..se ozvuuuu
10. lis 2008 v 18:00  • Odpověz
Kterej idiot vymyslel že je Martin svatej??? To by mě fakt zajímalo :grinning: ten můj od rána chodí a ptá se mě, jestli mám přezutý auto a nohy, že zítra bude sněžit, cvok, prej už má nachystanýho koňa, akorát že ho letos neunese :grinning:

Ale vínko bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Admínek mi napsal že jsem lehce ironická :sweat_smile: chudák a to mě nezná :grinning: by se divil...stejně by mě zajímalo jak vypadá a kolik mu je???!!! Vás ne?
10. lis 2008 v 18:12  • Odpověz
Ty Šáro pošli nějakou tu flašku směrem na Kunštát :grinning:
10. lis 2008 v 18:12  • Odpověz
Jejda jsem si teď přečetla o té babičce...to je mi líto, na Vánoce :frowning2:

Já mám letos obavu jak to bude tady, děda umřel v srpnu, tak babička bude poprvé sama, teda my jsme o patro víš, ale nevím jestli se máme angažovat, zvát ju nahoru, nebo to prostě udělat jako každej rok, my se najíme, jdeme dolů za babi, asi hodinu posedíme, dáme dárky, pokecáme a jdeme zase nahoru...myslím si že by asi bylo nejlepší, kdyby jela k některé své dceři, nebo k tchánovi, co bude dělat s náma... :pensive:

Moje babička to tak měla loni, ale teta si ju vzala k sobě na Štědrý den, byl tam bratránek s dcerou, měla rok, tak babi ani nestihla vzpomínat, že děda umřel, letos bude u našich...chichi chudák otec, mamka nemá řidičák, a tím pádem si tatka nebude moct dát pivko k večeři, protože babičku poveze domů...jéééé ten bude nadávat :grinning: :grinning: :grinning: to ještě neví...
10. lis 2008 v 18:19  • Odpověz
To si tady jako budu vykládat sama??? Ach jo to mě nebaví, manžel je zase v tahu...musím mlčet opravuje mi autíčko :grinning:
Kde je Luc, něco říkala o Praze, že??

Tady mají zase hasiči výjezd, nevhápu kde v takovým počasí hoří les???
10. lis 2008 v 18:21  • Odpověz
hmmm, pořád nikdo, Síma asi spinká a Luc se někde fláká, těhule jedna :grinning: :grinning: :grinning: no tak zítra beruny :grinning:
10. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky, pěkné ráno... kůli té ČIA, sem se k vám vůbec nedostala, dneska je Č. na inspekčním oddělení, tak snad budou mít chvilku aspoň k vám juknout :wink: ... v osm jdu na kontrolu a ultrazvuk, už teď se klepu, jak ratlík...pak dám vědět, zatím ahojky

Šári držím palečky, ať snažilkování vyjde a rozšíříš naše řady :slight_smile: :wink:
11. lis 2008 v 07:04  • Odpověz
ahoj holky,
Gabi, tak moc moc ... ať vidíš vše a hlavně to srdíčko a nebreč při tom :grinning: já to ořvala, když jsem poprvé to srdíčko viděla blikat :grinning:
Jani, teda ty jsi spisovatlka :grinning: vzkaž manžílkovi, že jestli dens zasněší, že ho osobně půjdu zbít!!!! já sníh ještě nechci. neneneenneen. ať napadne až 23.12. navečer :grinning:
a jinak dle mě Šari snad v té práci chlastala :grinning: jinak její náladu neumím pospat :sweat_smile: ale působí to dobře i na mě ta vysmátost. až ji někdy začne být od rána špatně, tak se musíme zeptat, zda nechlastala, než začneme myslet na něco jiného :wink:
Janulko, ty dny si dej dobře do kalendáře. ale tajně. at to Martin neví. a akorát mám strach, že se bude divat, že co dva dny ho svádíš :angry: no nakup víno a rum s colou :grinning:
11. lis 2008 v 07:40  • Odpověz
Ahojky, už mám za sebou druhý ultrazvuk :wink: ...prďola má 2,5 cm a už pěkně mrskal ručkama a nohama :slight_smile:...je to úžasné koukak, jak si tam blne :slight_smile:...příští týden krev a rozbory a pak ještě 16 tt a pak budu mít výsledky genetiky...jinak v práci sem to řekla šéfovi, aby mu nebylo divné, kam furt chodím...a poprosila sem ho, že vedení to chci oznámit až po další kontrole, cca 10.12....
Jinak rodičům jsme to ještě neoznámili...zkusíme vydržet do Vánoc, ale uvidím :slight_smile:

Šári se určitě dopovala alkoholem už od včerejšího rána :grinning: , včera byla nějak moc vysmátá nebo nám něco tají :slight_smile:)
Co ty Lucko, jak se cítíš?
11. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
Nazdar holky :grinning:
Tak moje večerní nálada mě přešla, ráno mi napsala kamarádka, že do těch lázní se mnou nepojede...což mě docela naštvalo, páč jsem celý víkend a celý včerejšek čekala až se domluví s manželem, tak se mi taky mohlo stát že mi napíšou, že mám smůlu, ale je plno...naštěstí není, takže jedu :grinning:
No jo mě teď taky napadlo, co když Šárka nebyla sjetá, ale je těhotná a nechce nám to říct :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
Holky, holky.....vy byste byly jako první, kdo by věděl, že jsem těhotná...jinak ja byla dneska se objednat na laparo...ale jen jsem se zaregistrovala protoze tam bylo milion lidi, takze mam prijit zitra na nejakou laparo indikaci nebo co...nevim...uvidim zitra... misos se objednal na spermiogram 27.11. a uz mi rikal, ze pujdu s nim, jinak tam nejde :grinning:...
11. lis 2008 v 10:35  • Odpověz
Proč na laparku?? ty jo ten tvůj dr to opravdu bere hopem, ale co, aspoň se nebudeš rok stresovat jako já, to je fakt...jo já s Martinem, taky byla ale ne úplně vevnitř, to říkal, že zvládne sám :grinning:

Gábi, tak to nakonec vydržel neříct, to je dobrý, aspoň budou mít na Vánoce pěknej dáreček :grinning:
já bych chtěla taky, ale to by byl jenom pro nás, páč našim a tchánům bychom to taky asi řekli až kolem toho 12 tt

to musí být krásný to mímo na utz holky já vám tak závidím :slight_smile:
11. lis 2008 v 10:57  • Odpověz
Šári ty fakt lítáš jen po doktorech, fakt tě docela prověřuje, což je na jednu stranu dobře :slight_smile: :wink:
Nás taky pěkně prověřují...už by mohli odjet do tramtárie...ČIA jedna protivná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
Gábi se ti nedivím, nám naštěstí kontroly chodí, jenom občas, ale jednou za dva roky dovalí SUKL - staátní ústav pro kontrolu léčiv - a to je maso...prolezou úplně všechno, teď nám do zápisu dali, že máme popraskaný zdi a máme si nechat vymalovat, hotovka, tak se zde už týden maluje, jediný pozitivum toho je, že v pátek zavíráme už ve tři a ne až v pět...super :grinning:
11. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
Gabi, a co fotku, už ji konečně máš? a průkazuku? no ted se budeš těšit na 10.12. :grinning: uvidíš. já se vždy těším od kontroly ke kontrole :grinning: ä manžel je nakonec rozumný, že to neřekl.. určitě jsi ho moc pochválila :dizzy_face:

Spemiogram..no Tom taky nechtěl, ať s ním jdu do té místnosti.. mě sprostě nechal na chodbě. je fakt, že asi by mu to šlo hůř.. bychom se tomu moc smáli a tak.. se známe. tak to vzal vážně a opravdu "makal".

já jsem ted byla 2,5hod venku a jdu se natáhnout. čerstrvý vzduch mi prospěl. ale nohy nahoře.. bude líp. upřímně.. Domino od neděle nepřestala sand kopat. fakt. jestli bude takový nespalec i v životě, tak už ted jsem "nadšená" :confounded:
11. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
Luc ty jsi čekala na chodbě, ale já venku :grinning: ony ty trubičky na Obilňáku v Brně, mají tu místnost kam chlapi chodí, venku i to okýnko z té laboratoře, no holky to kdyby jste viděly, tak umřete, my si v klidu seděli v čekárně, ale pak začala sestřička volat maminky na UTZ tak nám to začalo být divný a najednou čumím, venku fronta asi čtyř chlapů s partnerkama, tak tam jdeme a oni že na okýnko musíme pro kelímek a pak do řady...já byla normálně mrtvá, Martin se tomu řehtal, pak zalezl dovnitř, trochu mu sklaplo, vylezl ven se slovy, no nic moc, po 3-denním půstu čekal, že toho bude víc a moje mudra mi u výsledků říká, že ty holky v té labině musely být v šoku...7mld spermií a 3ml vzorky, to se vidí v dnešní době tak jednou za rok... :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
Naštěstí kontrola z čii je tu jednou ročně, ale lezou po směrnicích, pedpisech , organizačně řídících dokumentech a zda certifikační schm jsou ok...no děsné, občas mi přijde, že jenom chtějí něco hlavně najít...
Fotečku zatím nemám...Vít je má všechny uložené, že mi je příště přehraje na flashku :slight_smile:, no a průkajdu asi až příště...zatím mám jen obal od průkajdy :grinning: a v ní papír z vyšetření co jak :slight_smile:

Pro chlapa si myslím, že když jde žena s ním dobré, ...ale ne až dovnitř...přeci jenom asi se trochu stydí :slight_smile:
11. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz
No, ten můj se nestydí..:grinning:...a říká, že ať si taky máknu :grinning:... no bude to prča..už teď se tomu smějeme.. říkal, že prohodí něco jako..."uff, to byla fuška"... on je všude hodně hlasitý..a vtipálek...takže už to vidím..jediný, kdo bude červený, budu já. :grinning:... no neva...chtěl tam jit, tak to má...
11. lis 2008 v 15:03  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá, jak dopadnete a co jinak, jak to že nebyla ovulka?? Nebo co jsi to včera psala...to nějak nechápu...
11. lis 2008 v 15:24  • Odpověz
Jani...já prostě nevím..ovulka nebyla...dle dr...ovu test byl pozitivní.. folík jeden malinkatej...takže nic... mám náladu na bodu mrazu... uvidím zítra...jdu tam brzo ráno.co mi řeknou...
11. lis 2008 v 16:23  • Odpověz
no jo, taky když jsi jich minulej měsíc měla tolik :grinning: to jsi se asi vyfolíkovala :grinning: neboj to bude v poho...maximálně ti dají Clostil, jako mě aby ti fosikuly dozrávaly každej měsíc...

Tak teď jsem normálně hotová...měla jsem v lékárně dvě babice, jedna měla asi 100 let a druhá tak 80 let a každá vážila asi 150 kg, no holky zjistily, že tady máme v konvici zadarmo čaj, tak si k němu sedly a bumbaly...to mě dostalo a ještě ta starší neustále říkala té druhé, tak se napij, když je to zadarmo...no a ta mladší ale asi o další metrák tlustší jí říká,už pojď tady je strašný teplo a ten čaj není sladkej...paní proč ho nemáte sladkej...tak na ně čumím a říkám, že jestli si nevšimly tak v té konvici je čaj pro diabetiky, tak je logický že nemůže být sladkej a že bylinkový čaje by se ani sladit neměly... :grinning: :grinning: :grinning: já se bavím fakt :grinning:
11. lis 2008 v 16:43  • Odpověz
tak já jdu za chvilku domů, tak sem pak ještě mrknu večer jestli nedorazila Lůca...tak pa pa a Šarko držím pěstičky ať je všechno OK. Pa :wink:
11. lis 2008 v 16:53  • Odpověz
jani, dobře jsem se pobavila :grinning: to je někdy fatk na zabití ti lidi :sweat_smile:
11. lis 2008 v 17:09  • Odpověz
Jani..páčko... já jdu dnes večer na srazík s bývalými kolegy, ale asi nebudu moct pít, abych zítra ráno nebyla mírně jetá :slight_smile:... jinak ty baby - fakt dobrý...jojo, když je něco zadarmo...
11. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
holky kde jste???
Jinak krááááásné ráááááááno...akorát já se o půl sedmé stihla pohádat s manželem... :angry: ale jinak pohoda
Šárka je u mudra že, jsem zvědavá s čím dorazí.
Co jinak jak se máte, Luc co pupík? Roste a Gábi, tebe jsem se chtěla taky zeptat jestli už ti raší nějaký mini pupík :grinning:
12. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky, pěkné ráno...
nás prudí už od rána ČIA, ale sedí ve vedlejším kanclu, tak sem se šla podívat k vám...tady mě to bere víc :slight_smile:))
Se taky zvědavá s čím Šári dorazí :slight_smile:
Jani to je mi líto, že jste se pohádali, ikdyž můj chlap je po ránu dost nepoužitelněj, takže na něj raději ani moc nemluvím...
Co nového?
U mě spíš roste špíček, když se po něčem nafouknu,tak mám břicho, jako balón :grinning: ...aspoň mám předstvavu, jak to bude vypadat do budoucna :grinning:
12. lis 2008 v 08:28  • Odpověz
my se hádali kvůli oblečení...manžel na dvou tričkách našel bílý flíčky, takový ty mikroskopický a řekl mi že neumím ani prát a mám prý používat tekutý prášky na černý prádlo...a co si jako myslí že do té pračky liju...mýdlo, ne s jarem :angry: mě vytočil...

Mě taky roste špíček...včera jsem večer měla takový křeče v břichu a byla jsem tak nafouklá, že i Luc by mi ten pupík záviděla, já vypadala žepojedu rodit :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Lucikovi už to tam taky pěkně raší podle fotek, pořád říkala že nic aspoň se jí to podařilo dlouho utajit :grinning:
12. lis 2008 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.