• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky holky....tak jsem přišla z nemocnice..objednali si mě už na 4.12.. panu primáři se něco nelíbilo, když mě prohlížel, tak to chce udělat, co nejdříve...no...tak budu na Mikuláše doma :-/ a den před laparkou mám celý den pít projímadla, to bude rachot :grinning:
12. lis 2008 v 11:16  • Odpověz
Ty jo Šárko a co se mu nelíbilo ti neřekl?? Tak budeme držet palečky ať je potom všechno OK a budeš brzo těhulík....jinak s těma projímadlama, to ti teda nezávidím :sweat_smile:
12. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahoj Šári, to ani neřekl co se mu nelíbí, dobré je, že ti laparku udělají co nejdříve :slight_smile:...pak vše bude ok...

Jani je lepší chlapům někdy raději nic neříkat, když se mu to nelíbí ať si vypere a vyžehlí sám...určitě je šikovný, tak to zvládne... :grinning:
12. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
jj...tak uvidime no... nerekl..bylo to tam jak na bezicim pase...a byli u toho dva studenti...jsem si pripadala fakt jak pokusnej kralik...no...tak nevim... :unamused:
12. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
Šárka a tři chlapi, to se jí muselo líbit ne :grinning: :grinning: :grinning:
jsem mu říkala, že když se mu to nelíbí, tak ať si pere sám, nebo může jezdit za maminkou :rolling_eyes:
12. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
Jéééé....no ale byla u toho ještě taková hoooodně obééézni staniční sestra, takže mi to zkazila... :grinning:....
12. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
škoda...aspoň se na Tobě něco naučili a přiučili, toho si važ :wink: :grinning: ...kamarádka takhel byla na velkém ultrazvuku v HK prý studentíkům na jejím ultrazvuk dr. popisoval co kde vidí,¨kamarádka byla spokojená jak něco, protože takový výklad by nikde nedostala :slight_smile:))
12. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
Jééé, tak jí Šári příště řekni, ať počká na chodbě :grinning:
utz je ještě v pohodě, ale kámoška byla zrovna u zubaře, když tam byl nějakej novej medik a než mu to zubař všechno vysvětlil, tak chudina nepotřebovala ani umrtvit, jak měla dřevěný panty :grinning:
12. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
No joo, baba jedna :grinning:..holky mrkněte na grafík.. myslíte, že ovu proběhla?... http://www.fertilityfriend.com/home/231858
V pondělí na folikulom. mi řekl dr. že tam je jen jeden malinkatý folík...tak třeba o víkendu něco prasklo... a nakonec bych ani nemusela na tu laparku, kdyby to vyšlo :grinning:... jé to by bylo príma..
12. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
tak tu asi nikdo není....tak zase zítraaa páčko.... :sunglasses:
12. lis 2008 v 16:51  • Odpověz
ahoj holky,
já včera měla návštěvu a net jsem nestíhala. ráno v sedm jsem začala péct štrůdl, pak si připravovat oběd, abych měla vše a dala ho jen zapéct a v 10hod přijela Lucka s 11měsíčním Lukáškem. už tady jendou byla :grinning: no bylo super. Luky má skvělé hračky, takže jsem si hráli a smáli se jeho pokrokům. on miluje mé dva psy, Babetka jeho taky, takže to byla taky komedie... no a když odjeli, tak jsem v 16:30 odpadla na 2hod. vzbudil mě až Tomáš. já fatk nic nevydržím. no a sedl si hned k PC a mě bylo blbé mu říct, že jsem Vám celý den nepsala, at mě pustí :grinning: na to jsem neměla odvahu.

Dneska jdu do práce :rolling_eyes: ale jen na hodinku a odpoledne ke mě přijdou holky z diksuze Mladá Boleslav. minulý týden byl sraz v hospodě, ale to se nám nelíbilo, tak dnes je tady. takže ještě vytřu místnost (to je ta navíc, kde bude pokojíček) a nachystám pár věcí a bude tam prima :grinning:
13. lis 2008 v 08:01  • Odpověz
Ahoj, já se nestihla včera ani rozloučit...měla jsem srazíka s holkama tady z koňa z Boskovic, bylo to super, máme ve městě cukrárnu s dětským koutkem, tak jsme byly tam, sice holky trochu překvapilo, že dětský koutek sice mají, ale přebalovací pult, nikde nenajdete, takže dětičky se přebalovaly na zemi, nebo na židlích :grinning:
a večer jsem dojela domů, manža mě zavezl za kámoškou na kafi a já ho zpátky vyzvedla u kluků v hospodě a jeli jsme domů, tak už jsem ani večer nestihla mrknout, co se tady děje...
no dneska jsem opět v práci, jsem z toho dočista nadšená, ještě že už je aspoň čtvrtek... :grinning:
13. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
ty jo Jani, tak to jsi měla ulítaný den a musela jsi být večer moc vykecaná :grinning:
13. lis 2008 v 08:40  • Odpověz
tak já utíkám do práce. zase na chvíli
13. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
No Šáruš já se teda v těch grafech moc nevyznám, ale podle toho jak stoupla ta teplota. tak já myslím že ovu byla ten 10DC, nebo jak to tam máš...ale toť můj názor. je fakt, že tobě prodlužujou práškama luteální fázi, takže ovulku máš brzo... uvidíš, třeba to vyšlo :grinning:

já jsem koikrát vykecaná i z práce, na koníkovi mě pak právě baví, že nemelu pusou, ale bolí mě prsty a občas mozeček, jak přemýšlím,kde se píše jaký i/y :grinning:
13. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
ahojky všem....hezký dník...teda dneska jsem se moc dobře nevyspala....bééé... :confounded:
13. lis 2008 v 10:49  • Odpověz
Co je??? Šárko, jen tam mezi námi děvčaty...to není normální v pondělí být vysmátá jak lečo a když se blíží víkend, tak mít blbej den??? :grinning:
to mi připomíná, že moje drahá polovic, se dnes ráno v autě tvářila podobně :grinning: jsem mu říkala, že z postele se leze napřed nohama, ne prdelí :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
jani....no...ten muj zacal dve hodiny pred mym vstavanim chrapat, tak me to stvalo...a nedalo se jinak vstat nez tou prdeli....ale doufam, ze obedem se vse spravi ... :unamused: :wink: :slight_smile:
13. lis 2008 v 11:45  • Odpověz
Copak budeš mít dobrého ?? já měla domácí tmavý chleba se sýrem, bo do hladové kantýny mě nikdo nedostanu, tu bych jako hygienik zavřela i s majitelem...tak jsem měla jenom chlebík, no moc mě to neuspokojilo :sweat_smile:
konečně jsem se dovolala svoji mudře, ona má jinou pracovní dobu :grinning: já jí v pondělí volám ráno ona je tm odpoledne a ve středu jí volám odpoledne a ona je tam ráno :grinning:
Tak nakonec na tu folikul.půjdu, kamarádka mě včera říkala, že ona měla po Clostilu první měsíc jenom jeden folík , ale druhej měsíc jich měla sedm !!!! a z toho můžou být pak i cysty, takže radši půjdu ale nenechám si říct, kdy bude ovulka, alespoň ne na hodiny :grinning: :grinning: jak minule
13. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz
Já ještě nevím co budu jíst...jdeme s mišošem v jednu.... a Jani, ty už zase zobeš teda ten Clostil?... a kdy jdes na tu folikusku?...
13. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
tenhle měsíc ještě zobu...už třetí den je mi z něho pěěěěěěěěkně blbě, hlavně večer...ještě že se teď nesnažilkujeme, jsem úplně hotová...jdu příští středu 11DC, no jsem zvědavá, ale jinak si nechám napsat ještě to poslední třetí balení a pak se rozhodnu jestli hop začnu brát hned, nebo nějakou chvíli počkáme... :unamused:
13. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz
tak jsem tady na chvíli vlátla. už jsme napsaly úkol a za chvíli přijdou holky. v práci děs :( jsmem se tam cítila tak divně. mám pkoly a budu je dělat večer :grinning:
na oběd jsem měla to co včera a to co zítra :sweat_smile: zapečené bramobry s masem, salamem, sýrem a porkem přelité smetanou. je to moocc dobré. a kortá na talíři to pak nevydadá tak krásně, jako dkyž to drží pohromady zapékací míse.
jinak Modrý koník je super tím, že díky němu nezapomenu psaní všemi deseti - akorát nesmím moocc spěchat, rptoože pak se mi nechtějí opravovat chyby. ale na měkké a trvdé i se fakt zaměřuji :grinning:
13. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz
Jo taky mě to donutilo, oprášit lekce psaní na stroji, já teda píšu všemi deseti, ale málokdy to zvládám bez koukání na ruce, ale neva...jenom maželovi strašně vadí, jak doma mlátím do klávesnice :grinning: prý ho to znervozňuje :grinning:
ale to stejný mám i na mobilu, taky píšu rychle, ale je fakt, že mě nebaví opravovat chyby, ale měkký a tvrdý i mi dává občas zabrat :grinning:
já budu asi dneska čochtat makarony - páč jsem si je v obchodě spletla se špagetama - a udělám k tomu vpeřový masíčko a gulášovou omáčku, sice z pytlíku, ale rychlá :grinning:
no a než přijede miláček domů, tak já budu ve cvíču, tak se může nacpat k prasknutí :grinning:
13. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
holky, tak já jsem se za odpoledne pěkně přežrala. každá holka z koníka něco donesla a ty jo.... já samozřejmě neodolala ničemu :unamused:
13. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz
dobré ráno beruny :slight_smile:
Luc aspoň jsi se pořádně nadlábla a Domino si pochutnal :grinning: já včera byla u kámošky dlachnit miminko :grinning: malej Ondrášek má 4 měsíce, ale řehtá se jak dospělej chlap, jsem z něho byla úplně mrtvá...a je po Clostilbegytu :grinning: stejně jako jeho bráška Radimek, ale to je hroznej ďábel, včera si usmyslel že ho mám chovat jako miminko...má 4 roky :grinning: :grinning:
Tak jsem dovalila domů, tam našla k prasknutí najezeného manžela, šla se osprchovat a zalehla do peřin...no ráno jsem stejně byla úplně mrtvá...já už chci jít domů :frowning2:
14. lis 2008 v 07:26  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno, konečně pátek :wink: :sunglasses:
...dnes jsem si poprvé popovídala na wc s mísou :slight_smile:...

Včera sem vás vůbec nestíhala, kolegyně je doma s nemocným dítětem, takže mě šéf furt něčím úkoluje a vše valí ke mě :frowning2:...

Jančo, taky bych šla hned domů, do peřinek...
14. lis 2008 v 07:30  • Odpověz
Gábi já myslím, že yb tě měla potom mudra poslat aspoň na pár týdnu na neschopenku,takovýmle tempem, budeš za chvíli úplně grogy, mě by to dávalo zabrat a to nejsem těhule...jejda povídání s mísou, nic příjemného, ale trochu pozdě nee?? já žila v dojmu že blinkací období už máš za sebou...ale třeba to bylo jenom vyjímečně :grinning:
14. lis 2008 v 08:37  • Odpověz
Stejně myslím ,že mě nechají doma...ještě se léčím se štítnou žlázou, mám hypofunkci po prodělaném zánětu...v prosinci jdu na kontrolu...tak uvidím
Mě se ze začátku navalovalo, ale nezvracela jsem...dneska mě asi rozhodila pasta a možná včerejší večerní brambůrky se sousedkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
ahojky cholkiii..je pátek...venku je mlha..no není to krásný začátek víkendu...a v pondělí svááátek... a my se jdeme dneska kulturně vzdělávat....paráááda... :wink: :sunglasses:
14. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
Jj,super že je pátek...na co jdete? Že jsem tak zvědavá :slight_smile:

Našla jsem docela zajímavý článek, sem se smála, jak něco...ale myslím, že mi v červnu 2009 pěkně sklapne :slight_smile:
http://www.super.cz/krok-za-krokem/27241-prvni-den-s-miminkem-jak-vse-doma-zvladnout-a-nepropadnout-panice.html
14. lis 2008 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.