• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Do Činoherního klubu... http://www.cinoherniklub.cz/hry.php?id=9 prý to je dost dobrý....
14. lis 2008 v 10:21  • Odpověz
Gábi, Luci..... máte se na co těšit....já bych se teda určitě těšila už teď....:slight_smile:
14. lis 2008 v 10:23  • Odpověz
Šári a Jani, vás to taky čeká :wink: ...komedie může být dobrá :slight_smile:
14. lis 2008 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky,
tak vidím, že šari má zase skvělou náladu :grinning: no já upřímně, až na to počasí taky. prodloužený víkend, manžel doma. přijedou rodiče - a v úterý umřu :wink: protože tři dny nebudu mít svůj klídek. ale těším se. ¨

už jsem byla ve městě a nakoupit. ted si dám za odměnu šlofíka, rpotože jsem opět přehnala s nákupem. jsem trdlo. jdu si počíst, co našla Gábi.
14. lis 2008 v 11:09  • Odpověz
Tak ten článek už jsem četal některý den, taky mě to pobavilo :grinning: říkám si hmmmm, jestli si ty děti ještě nerozmyslím :grinning:
ale včera jak jsem byla u kámošky, tak její malej je tááááááááák strašně hodný miminko, že si říkám, třeba taky budu mít štěstí :grinning: no nic...hmmm a teď nevím co jsem chtěla napsat :grinning:
taky dobrý
14. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
Luciiik...hojkyyy....jojo, je lepší, když se blíží ten víkend....

Si holky představte, já přišla včera domů...doma úžasně naklizeno...vyluxováno, nádobí umyté, prach utřený, koupelna umytá...a prostě jen tak... no paráda.... hihi... tak jsem mu za odměnu udělala k večeři míchaná vajíčka :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 11:52  • Odpověz
Šari a to je u Vás normální? nebo tě chtěl potešit či něco žehlil? umýt kouplenu - tak to by Tomáš nenašel ani prostředky, max. umí vyluxovat a to nádobí. a to ještě od rána brblá, protože musí vysát jednu místnost - jinde koberece nemáme :grinning:
14. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
Luci...no, on žil po rozvodu 5 let sám... možná měl chvilkové přítelkyně, takže se to naučil a občas to dělá takhle automaticky....je to fajn, protože, když dorazím domů v sedm, tak naprosto nemám chuť něco dělat... a on když tam je od čtyř, tak se do toho takhle pustí....
14. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz
Šárko prosím kousek Mišoša poslat na klonování :grinning:
no Mates občas o víkendu umyje nádobí a když mám dlouhej den tak i v týdnu, ale když bydlel u rodičů, tak pravidelně luxoval, ale doma ne, jo auto, to vysaje třeba 5x za týden...a koupelnu??!! To je na tom asi jako Tomáš, naposledy šudlal umyvadlo Clinem na okna :grinning: :grinning:
14. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
NENENENENNENENENENENENENENNENENENE...ani kousíček..nepošlu...jsem strašně chamtivá a lakomá :grinning:
14. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz
cccccc, se ti ani nedívím, ale aspoň malilililililnkatej kousíček, by jsi mohla :grinning:
beruny valím dom, beru roha, už mě to zde nebaví a mám obavu, že budu marod, bolí mě hlava, střídá se mi teplo a zima a asi se mi dělá opar :confounded: hmmm, to zase budu kočka, fakt :grinning:
14. lis 2008 v 15:10  • Odpověz
Jani ...páčko...a hezký víkend..a svátek.... :sunglasses: :wink:

nepošlu, nepošluuu, nepošluuu
14. lis 2008 v 15:15  • Odpověz
Spíš by nám ho Šárka mohla půjčit na zaškolení, pro naše chlapy :slight_smile:)) :grinning: ... že by jim dal lelkci domácího úklidu...se holky mějte a krásné volno, prodloužené volno !!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :sunglasses:
14. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak jste si všechny užily volno, žádná se nepřipojila :grinning: já taky ne. měla jsem tady mámu s přítelem. bylo fajn, jen to ryhcle uteklo. mamka mi pomohla vařit, naučila jsem se něco nového. a přivezla věci, které koupila Dominovi. ty byli roztomilé áááá. no a v neděli jeli ke známé do Prahy, tak jsme je tam hodili a šli se podívat do zličína na nákupy. na kočárek. kočárek nemáme, ale Domino už má další výbavu do pokoje. dnes to nafotím :grinning: jsme fakt paka :angry:
za chvíli vyrážím do pojištovny.
jinak mám děsnou rýmu, ale tu, která ucpe a chce udusit. takže noc srtašná :confounded:
18. lis 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahojte, já to zde včera stihla akorát pročíst, lítala jsem s holkama od rána po Brně, nic jsem si nekoupila, teda kromě červenýho kabátu, no kabátu, dřív se tomu říkalo pršiplášť :grinning: akorát je teda spíš na podzim, tak mi ho donese Ježíšek a budu ho nosit na jaře, snad :grinning:
Jinak nic, holky lítaly po obuvích a rifle zásadně kupují na tržnicích, tak jsem neměla možnost se nikde moc podívat, v Tescu se mi hadříky nelíbí a v Globusu už vůbec ne, tak jsem aspoň koupila mamce váhu a Martínkovi nějaký drobnosti pod stromeček, holení a tak a kokinka na Mikulajdu :grinning:

No a na nákup hadrů budu muset vyrazit s manžem, zkoušela jsem si v C-a-A nádhernej korzet, fialovo černej, že si koupím na to víkendové snaženíčko...no holky pro to neměly pochopení, pořád mi vykládaly, že je to zbytečný, vezmeš to na sebe jednou, tak mi ho tak znechutily, že jsem ho mrskla zpátky do police a šla pryč...noj sem kravka, páč na mě něco takovýho sehnat je umění...příště budu chytřejší :angry:
18. lis 2008 v 08:55  • Odpověz
jo a ještě vám musím povykládat...v neděli odpoledne, jsem šla s manžílkem procházkou k rodičům do Rudky, měl tam od soboty auto a najednou mi v lese říká, kdy máš ty plodný dny?? Já jsem n a něho zůstala čučet jak tele na nový vrata a říkám mu že mu to nepovím, že to dopadne jak minule...a on mi na to povídá, že taky riskuju, že bude nějaká akce a on si dá nějaký alkohol a budeme mít blbý děti...a že si to zhruba spočítal, že to bude někdy tento týden...on není zas tak blbej :grinning:
No tak jsem zvědavá jak to tentokrát dopadne :grinning:
18. lis 2008 v 08:57  • Odpověz
Píšu odkaz na fotky se srazíku s holkama minulou středu, ať vidíte jak vypadám s mimčem :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2097391#navigator
18. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
Holky, kde jste???? Já pořád čekám, až mi pochválíte fotku a vy nic :grinning:

mimochodem, mám depku, byla jsem na stránkách u Admínka, zase je tam jedna těhule, co se minulý měsíc začali snažit o mimi a už je těhu a teď tady koukám na fotky jedné co vysadila HA v srpnu a už je taky těhule, holky to je tak nespravedlivý :frowning2: :frowning2: já vím, že ty holky za to nemůžou, ale já to svoje tělo už tak nesnáším, že to není možný, s Martinem se hádáme, je mi úplně jasný, že to naše snažení o víkendu zase vyjde na prázdno a do toho se po Kunštátě vykládá že musím na umělý oplodnění...bomba fakt, takže čekám, že jakmile budu těhu,tak se mě každý bude ptát jestli jsem otěhotněla normálně nebo ne a když řeknu, že ne, tak mi to stejně nebudou věřit...ach jo, zítra jdui nakonec na foli-kuli,tak jsem zvědav kolik fosikul budeme mít a o víkendu na to vlítnu :grinning:
18. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
Janulko, už jsem tady. byla jsem po městě na nákupy a vyřízování a ted mám notas na klíně a nohy na stole :grinning: jen mi chybí noemální klávesnice.

Martas se nezdá. i když je někdy hnusný, tak se snaží. jako chlap. nedá to najevo, ale přesto ...a ty a to tvé tělo.. hele znám horší případy. tak bud ještě optimista. jo? kamarádce nepomáhá ani IVF a žádají o adopci. takže jsou lepší těla, ale můžou být stokrát horší!!!!! jsem zvědavá, co se dozvíš zítra. ale doktorka si myslí,že se to podaří. jinak jak se rozklřikl ten drb?

jdu kouknout na fotky.
18. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
hele jako, že by ses dívala do objektivu??? :angry:
jdu zkontrolovat šárku a její album
18. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
no tak má tam nové srdíčka, ty jsem ještě neviděla, ale že by přidala fotku :confounded:
18. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz
Já nevěděla že mě fotí :grinning: :grinning: smála jsem se malýmu Míšovi a najednou blik a ještě jednou, jsem z toho byla celá hotová, ale bude další srazík, tak budou další fota :grinning:

Jo a v sobotu jsem prolízala ty vaše psí stránky, super, jsem ti nechala hned komentář, u Šárky to nešlo, ale stránky má taky pěkný, já to obdivuju, já jsem ráda, že na netu najdu co potřebuju a tím končím :grinning:
18. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
já jsem si všimla, že jsi tam byla :grinning: jen od jisté doby je zanedbáváma to jsem si myslela, kolik nebudu mít času.

jo už jsem přidala ové fotky do Alba... na kočár se mě radši neptejte :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz
Luc to je super, ten krtek :grinning: hele kočárek neřeš, jestli to najdu, tak ti dám odkaz na jednu super fotku, počkej jdu hledat
18. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
čekám na tu fotku :grinning: my toho krtka chtěli kupovat až na svátek Dominovi..a.le v Globusu byl o 400Kč než na netu..take jsem totam nemohla nehcat - teda i Tom.. což mě udivilo
18. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz
konečně jsem to našla, to byla pěkná fuška
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=648067&vReferer=%2Fphotos%2Fexpertka8
chichi, ten je co??
18. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz
Kde je vlastně dneska Šárka??? Ona jako nepracuje??? To je bordel :grinning:
Jo příští týden...nevím jestli jsem to tu už nepsala....jedu do Práglu za bratránkem a jeho rodinkou, no ono to není přímo do Prahy, ale nějaká okrajová část, tak se těším, vypadnu z baráku :grinning:
18. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
ten kočár je super :o))) a musel stát hodně málo :grinning:

a kdy jedeš do té Prahy?
18. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz
v úterý 25.11. odpoledne a vracet se budu ve čtvrtek odpoledne, teda doufám, že to nepletu :grinning:
18. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
jo levnej asi byl :grinning:
18. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.