• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak budu bonzák....Šárka se s náma nebaví :frowning2: načapala jsem ju na jiné diskuzi :frowning2: a nám nic neřekne, bééééé
18. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz
teda :cry: obrečíme to.. sere na nás :confounded: béééééé

ty si budeš brát volno na toho bratrance?? teda. já taky budu 26.11 v Praze. jedu za Luckou a Lukáškem a asi se konečně půjdu podíavt na ten kočár. a 100% navštívime OC Letnany. Lucka bydlí hned u toho.
18. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
aha...jo jo, mám dovču, stejně si musím ještě pár dní vybrat, abych jí neměla moc.
Já totiž ani nevím kde teď bratránek bydlí, bydleli v Nuslích, ale teď :unamused: ale asi je to nějaký okraj Prahy nebo tak nějak...to by jsme mohly zkusit nějakýho srazíka...hmmmm
otázka je jestli se přidá i Šáruš když s náma nemluví :cry: :cry: :cry:
18. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz
a jak pojedeš? no my se budeme nacházet v Letnanech. tak zjisti kde Vy :grinning:
18. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz
já jedu se sestřenkou autem, ona už to zná, já bych možná dojela k Praze ale dál asi ne, já to zjistím
18. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
se mu tam přitřete hned dvě jo??? :grinning:
18. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
neee, tři :grinning: já,ségra a jeho ségra :grinning: a ta je tam teď i s moji tetou, takže s babičkou od těch špuntů :grinning:
mají velkej barák, tak snad se někde vyspíme, kdyžtak u psa v boudě :grinning:

Hele, Šárka na nás opravdu prdí.... :frowning2:
18. lis 2008 v 15:06  • Odpověz
a co plánujete? kromě hlídání dětí??? :grinning:
18. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
vlastně nic...jenom to hlídání :grinning: ale já bych se ráda mrkla i přímo do Prahy, byla jsem tam jenom jednou, je to asi 9 let a Karlův most jsem doslova přeběhla, páč volal bratránek, že nutně musí odjet do Teplic a my neměly klíče, tak jsme sprintovaly na metro :grinning:
Tak se chci mrknout i do nějakých obchoďáků, třeba tam budou mít něco hezčího než u nás na Moravě :grinning:
18. lis 2008 v 15:17  • Odpověz
no já se jdu převlíct a valím domů, ještě se připojím z domu...
Musíme pořádně podrbat Šárku, když tady není a nemluví s náma ... :angry:
18. lis 2008 v 15:21  • Odpověz
tak papap. já jdu v 17hod na kurz. budu zase chytřejší :grinning:
18. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
hoooooooooooj, já s vámi nemluvím joooo?...... vždyť jsem tu !!!!!!!!!!
18. lis 2008 v 15:41  • Odpověz
jj...přiznávám..... byla jsem na diskuzi u snažilek o první mimi.... aaaleeeeeeeeeee..... to až odpoledne, protože ráno jsem se zdržela u své praktické.... byla jsem na předoperačním vyšetření... dělá se to prý 14 dní před...

Jo...a Jani...jakooo, jestli bude nějaký srazííík jooo, tak já na tuty jdu taky ...jestli mě teda budete chtít :frowning2:... hihi...
18. lis 2008 v 15:43  • Odpověz
No vidíš to, jsem tu...a nikdo se se mnou nebaví.... to je bordel :unamused: :frowning2: :angry:
pořád jsem tu.... :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
nikde nikdo... :confounded:
18. lis 2008 v 15:44  • Odpověz
kde steeeeeeeeeeeeeeeee ????????? :angry:
brekekekekeke
heč, jdu si dneska koupit nějaké botičky na zimu..... :sunglasses:
já se chci pochlubit a nikdo tu není !!!!!!!!!!!! :astonished:
18. lis 2008 v 15:45  • Odpověz
18. lis 2008 v 15:45  • Odpověz
už jsem tu zase....a pořád nic :frowning2:
18. lis 2008 v 15:48  • Odpověz
jsem tu zaseeeee, a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
jsem tady
už tě čtu
18. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
tak ty jsi mě fakt pobavila :grinning: jak zabrat celou stranu samomluvou :wink:
tak mě napadlo, když už teda víš, že jdeš na "operaci" tak se ted můžete nebo ne snažílkovat????a kam půjdeš na ty boty?

jinak mě napadá, že když budu u kamarádky asi od 8:30 tak že bych mohla odejít tak v 16hod a nebo v 15hod a opravdu se sejít. jen se potřebuji pohybovat po trase metra B :sweat_smile: kvůli cesty domů a manžela. a tak musíme zjistit, kde se bude pohybovat Janča
18. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
no nic, jdu se psama a na kurz. já dnes tady seděla celé odpolende. opět jsem doma nic neudělala :grinning:
18. lis 2008 v 16:52  • Odpověz
ahooojky luciii, konečně někdooo tu je....no... metro B.. je super.. já dělám na Smíchově...ale můžu se klidně někam přesunout, no problema ....
My se snažílkujeme...a nějak nemyslíme na to, že to je nebo není v době ovu...na ty botky jedeme na Zličín.. do CCC, holky tady z práce říkaly, že tam je docela výběr....

tak pa....
18. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
teda Luciii ...jsi mě nalákala....a zase tu nikdo není.... jdu dom...teda nejdříve pro botičky...
18. lis 2008 v 17:43  • Odpověz
Jééé hele, nějaká Saharka se na nás přišla podívat :grinning: :grinning: a ani mi nepochválila miminko :frowning2:
hmmm, čekám, že tu nikdo nebudete, co :sunglasses:
Já mám uvařeno a teď čekám až mi dopere pračka a asi budu žehlit...

Jo jinak holky, průser oni na mě ušili boudu...prej do Prahy, pche víte kam jedu?? Do Lhoty u...ty voe teď jsem to zapomněla...moment...mrknu...jo u Netvořic??? Hledala jsem to na mapě, zase tak daleko to od Prahy není...sestřenka jede stejně do Práglu na nějaký školení, jenže..my tam dojedeme až v úterý odpoledne, odsud vyrazíme asi ve tři...hmmm, zjistim další info a napíšu...nějak to musím udělat :grinning:
18. lis 2008 v 17:51  • Odpověz
ahoj..tak se tu zase na skok ukážu.. napíšu později víc... jinak se musím pochlubit fotečkama- http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=219076 zítra se mrknu a napíšu vám..
18. lis 2008 ve 23:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.