• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Dobré ráno,
já se včera vzdělávala - teorie porodu :grinning: to mi jde. už se těším na praxi. jinak tam s námi chodí super pár, termín mají o týden dřív a chodili mě domů autem. a taky mě potěšili, od prosince změnili čas i hodinu a tak bude chodit se mnou i Tomáš. pořád se vymlouval, že to nestíhá na 18hod a že má trénink a ted to bude od 19hod :grinning: :grinning:
příští sobotu se půjdu podívat na porodnici v MB. už jsem zvědavá.

ta Praha - já tam budu ve středu. tak bacha na dny.at tam není Jana o den dřív a nečeká na nás :grinning:
19. lis 2008 v 08:04  • Odpověz
Ahojky holčiny, přeji pěkné ráno a hlásím se po delší době...po prodlouženém víkendu jsem měla včera dovolenou, stějně sem od rána lítala ja něco něco, nejdřív na krevní rozbory atd...
Dned po 4 dnech v práci síla, nevím co dřív, nějak se to valí a valí :grinning:
Lucko schválně jaká pak bude praxe v porovnání s teorií :slight_smile:
19. lis 2008 v 08:18  • Odpověz
Gábi, já budu doufat, že bude mít směnu jedna z těch asistentek, co nás učí v kurzu. to by bylo nejlepší. škoda, že nejdou zaplatit a domluvit se na 100%.jsou zaměstnankyně a nedá se to :o( ale říkala, že jim máme poslat sms, až pojedeme a podle toho, kdyby ji čekala směna, že přijde dřív nebo naopak po směně s námi zůstane. tak aspon taková zpráva. platit doktora je zbytečné, stejně slízne jen smetanu :grinning:
19. lis 2008 v 08:39  • Odpověz
ty jo, Simča už má kočárek..ještě že máme aspon toho Krtka :grinning:
a taky břicho má krásné... no naštěstí ji doháním, sice o pár týdnu pozadu, ale doženu ji :grinning:
19. lis 2008 v 08:41  • Odpověz
Tak to je dobré mít asistentku :slight_smile:...neboj taky budeš mít bříško :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:23  • Odpověz
no mě už připadá, že už ho mám... ale jde jen vidět ve spodním prádle. no o víkendu udělám fotku.. jsem strašná, když se dívám, tak některé holky se fotí co týden na památku a já :sweat_smile: pak toho budu litovat.

jsem ted vytřela doma a fuj... nějak mě to zmohlo. "teče" ze mě jako ....
19. lis 2008 v 09:40  • Odpověz
Dobré ranko těhulindy...a Jaňulo budoucí těhulooo..... :slight_smile:))..... hlásí se obryňa Stáňa :grinning:
19. lis 2008 v 10:00  • Odpověz
zase s velmi dobrou náladou :grinning:
19. lis 2008 v 10:03  • Odpověz
chichi...nooo, kdybyste mě viděly.... v těch botech... :grinning:..... koupila jsem kozajdy.... a vypadám jak "ajfelovka"... tady lidi v práci na mě koukají zespodu...a bolí je za krkem.... ale líbííííí se mi...
19. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
Luci.. ty ale rodíš dřív než já..já až 6.3. 2009... no nějak jsme nechtěly s kočárkem čekat.. a tenhle je super a patří taky mezí novinky ..a navíc ty co vycházejí po novém roce se nám nelíbí..zkoukly jsme už katalog.. :grinning: no já stím focením taky začala až teďko... :slight_smile:
19. lis 2008 v 10:37  • Odpověz
Čau babule, hlásím příchod od mudry...chcichi, byla z těch mejch fosikul úplně vedle...prej je naprosto ukázkový, ale zase bude jenom jedno mímo, folíky jsou dva...
No nejdřív jsem si to nechtěla nechat říct, kdy teda ovu bude, no ještě že jsem se nechala ukecat, naplánovala jsem si snaženíčko, na čtvrtek a na sobotu...chcichi ovu bude v pátek a v noci :grinning: :grinning: :grinning: super, dovalím v devět ze semináře a hupsnu na Martina :grinning: a mudra říkala, že to musí vyjít a máme si to pro jistotu pojistit ještě v sobotu ráno :grinning:
Tak jsem zvědavá...chtěla jsem si jít koupit nějaký slušivý prádýlko, ale je to diskriminace...holt se do céčkovýho korzetu nevlezu...teda vlezu, ale vypadá to divně :grinning: :grinning:

Símo, jakto že nespíš, to tvoje ponocování mě zabije za tebe...jinak pupík máš krásnej...Luc buď ráda, že ho máš malej...aspoň se ještě můžeš pořádně pohybovat :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
jdu na oběd...pak dojdu :dizzy_face:
19. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
Jani.... a řekneš to manžovi nebo raději ne??.... ty jooo, jsem zvědavá.....
19. lis 2008 v 11:13  • Odpověz
neřeknu, budu mlčet jako hrob...doufám :grinning:
já mu sice už řekla že ovu bude o víkendu, ale sama jsem nepočítala s tím, že to bude už v pátek, a v noci je to ještě lepší, protože ho nemusím odpoledne přemlouvat :grinning:

Sama jsem zvědavá, doktorka říkala, že se máme tužit, páč tohle prostě musí vyjít :grinning:
19. lis 2008 v 11:48  • Odpověz
Jani, ale pátek večer, po semináři... to náhodou bude dost nenápadné.. to jako na to manža nepřijde.prostě přijedeš natěšená :grinning: soborta ráno - to už teoreticky můžeš přiznat, že je to potřeba :sweat_smile: my taky sexovali dle čáreček. jednou to přežije :wink:

už jsem Vám psala, jak jsem chtěla udělat v pátek večer v posteli radost Tomovi??? at se neopakuji :sweat_smile:

Simi, já to blbě napsala, ale myslela jsem to tak, že tě asi nedoženu.. že máš bříško dřív jak já větší :grinning: aspon to na tobě poznají. mě ještě nechgtěli pustit ani sednout a při nákupu v Globusu jsem šla na pokladnu pro 10položek a těhotné ženy a baba mě furt pozorovala (když Tomáš vylkládal obrovský nákup) jestli jsem těhule. jsem čekala, kdy bude chtít vidět těhu průkaz. a to jsem měla těhotenskou lacláčovou sukni :rolling_eyes:
19. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
Tak hlavně, aby byly dobře rozestavěné hvězdy...a pak to půjde jedna báseň... :sunglasses:
19. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
Šáro a ty to máš jak???

jasně, já dojedu domů natěšená, Martin bude rád, že jsem akční a v sobotu mu řeknu, že to teda bude muset :grinning: holky já si to tak krásně naplánovala a zasměju se až mi Martin ve čtvrtek oznámí, že když vlastně nebudu v pátek a v sobotu doma, že tam jenom přespím, tak že pojede ke známým a bude spát tam :grinning:
19. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
Jo Šári viděla jsi moji fotku s mimčem??? Čekám moře chvály a ty nic :grinning: :grinning:
Kde zase lítate???
19. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
Janii..jsem tu..byla jsem na obědě... No, jasně, že jsem viděla fotečku....a MOOOOOC TIIII TOOO TAM SLUŠÍ... :grinning:..... hihi

no, jak to mám.... já nevím... 4.12. jdu na lpsk...27.11. jde mišoš na spg... takže já teď čekám na mrchu někdy příští týden....a tiše doufám, že už nepříjde...ale asi příjde, protože jsem si trubka včera zase dělala testík (Lucko, víííím...jsem TRUBKA), no a samozřejmě byl negativní...ale byla jsem jen cca...asi 9DPO..hih,ale prostě jsem to nevydržela nooo.... tak to je u mě asi tak všechno... po lpsk přestanu měřit..přestanu dělat ovu testy, jen možná budu chodit na folikusky, jestli rostou a praskaj...a nechci se už nervovat...a tak...až to příjde, tak to příjde...
19. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
chichi díky :grinning: :grinning: :grinning:

aha vlastně, já na tu tvoji prošťuchovací operaci zapomněla...o testu vím, včera jsem to zahlídla na snažilkách, občas prolízám jiný diskuze, ale nezapojuju se do hovoru...tak jsem si to přečetla :grinning: já jsem ja FBI :grinning:

hele, třeba to ještě klapne a mrcha nepřijde...uvidíš :wink:
19. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
nikde, nikdo...
zase si budu povídat sama ze sebou, ne??
19. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
novou fbi :slight_smile:)))...tak říkáme jedné sousedce v ulici, ale Janča se jí nevyrovná :slight_smile:...jak čtu, tak Šári podlehla a testík zase vyzkoušela...je to jak droga :slight_smile:
19. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz
halóooooo, kde jste mamči?...samomluvou nás bude trpět así víc...inspekci paní Schneiderové sem odhodila do sektoru B mého pracovního stolu, abych se mohla přemístit do sektoru C (tj. ke klávesnici) a jít na koníka a vy nikde.... :confused: :frowning2:
19. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
já jsem tady. měla jsem tady návštěvu a oběd :grinning: teda jako i pro ní. pak jsem upekla borůvkový koláč s tvarohem a drobenkou, ted se zastavila za vámi, ale asi na hodku odpadnu spát. a ještě jsem byla na chvilku se psama, ale chtělo by to na dýl, jen jsem strašně líná jak je tak škaredě

Jani, ten drb jsi mi ani včera nenapsala :grinning: by se Šari divila, jak ji tady pomloluváme bez ní

Já jsem si nebyla jistá, zda se Šari bude snažilkovat, když jde na tu lprski. no už abys měla po 4. prosinci.
19. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz
Já na to včera dočista zapomněla, že jsem ju šmírovala až tak detailně :grinning:
chi ale koukám, že už s náma zase nemluví...
Gábi, vypadá to, že si zde budeme vykládat samy ze sebou :grinning:

lucko, pošli kousek koláče...mňam, já bych si dala, asi taky něco upeču, vidím to na štrůdl, s jablíčkama, oříškama a rozinečky :dizzy_face: :dizzy_face:

Moment, rozinky nebudou, ty jsem včera sežrala, aha...tak budu muset do kšeftu nějaký koupit :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz
tak štrůdl jsme dojedli v pondělí na snídani.. ale máme rádi jen s jablíčky.. ty další blbosti tam nedáváme :grinning: koláč zatím nepošlu. rpotože ještě nevím zda se povedl :rolling_eyes:
19. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz
určo se povedl....já naposledy dělala nějakou super buchtu podle zaručeně perfektního receptu...hmmmm, jedli jsme ji nakonec vidličkou, bo nešla ani ukrojit, jak tekla, byla s pudinkem , no ale druhej den to bylo lepší, to už jenom odpadávaly kousky od pusy :grinning:
19. lis 2008 v 15:22  • Odpověz
holky tu děláte chutě :slight_smile:...mňam, mňam...
19. lis 2008 v 15:24  • Odpověz
Lucka s tím začala, já se jenom přidala, jenže Luc už má upečeno, já zatím peču jenom hubou :grinning:
19. lis 2008 v 15:25  • Odpověz
já už mám i vyzkoušeno a super ... je to spíš jak zákusek, ale mnam. povedlo se.
19. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.