• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
To nic nebude nebooj....rooosteeee mimíšek...
26. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz
Šari, přeji pěkný víkend. jdu se domů natáhnout :frowning2:
26. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz
tak jsem se právě prokousala vašimi příspěvky, teda a koukám jako blázen...hlavně Šárka, ty jo vzala jsi to pěkně hopem, ale máš štěstí, nebudeš se třeba tak dlouho nervovat jako já, já to pořád odkládala, tu návštěvu u dr.ale teď už nám to nabralo taky rychlejší spád.
Jinak Kači to je mi líto, že to HcG není vyšší, ale neboj, jak psala Lucka tak máš štěstí, že máš doma aspoň jedno dítě, určitě se dočkáš, počkej za pár týdnů se zde ty, Šárka a já budeme ostatním holkám chlubit jak máme krásné čárečky na počůraných těhu testech :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 15:04  • Odpověz
Jojo, tobě také...já tu budu trčet až do šesti..páčko....
26. zář 2008 v 15:04  • Odpověz
Ty jsi dneska tak dlouho v práci?? Já taky, ale jenom do pěti, tak snad nám to bude pěkně utíkat, i když nevím nevím...jak tak koukám, tak nemocnice je absolutně prázdná,tak se tady budu bavit aspoň tím internetem
26. zář 2008 v 15:06  • Odpověz
Jééé ahoj Jani...no já jsem to vzala hopem, to máš pravdu...ale jak už jsem někde psala, chci mít jistotu, že ve mně probíhá vše tak, jak má...a pak už tomu nechám volný průběh (teda alespoň na oko)..:slight_smile:... Jen jsem zvědavá, jak bude probíhat má další MS a kdy příjde, kvůli té ovu...no..nad vším moc přemýšlím...
26. zář 2008 v 15:07  • Odpověz
Jak nemocnice je prázdná??....ty děláš v nemocnici??:....já jsem kancelářská krysa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2008 v 15:07  • Odpověz
Jo,dělám v lékárně a mám z ní super výhled do vestibulu nemocnice,tak podle toho vždycky vím, jestli se v práci budu nudit nebo ne... no dneska to vypadá na tu nudu :unamused: ale buď v klidu, taky si občas připadám jako kancelářská krysa, zvlášť když musím šéfové psát různá hlášení, rozpisy atd...to se pak na počítači pěkně naklapu :grinning: ale ten tvůj přístup na cestě za mimíškem schvaluji,jak už jsem psala na těhu testu moje postarší příbuzné, mají většinou minimáně jedno dítě, mi neustále říkají, že jsem na děti mladá, mám čas atd..ale co až ve 30-ti zjistím že to nejde, to potom budu čekat další roky nebo co???Jsou vadné, máš recht, lepší je vědět hned na čem jsi než se pak trápit, že to dlouho nejde, já tomu teď taky nechávám volný průběh, než začnu brát ty prášky :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 15:27  • Odpověz
Teď tomu necháváš volný průběh a zrovna to vyjde...to bude sranda...a prášky ani nezačneš brát...:grinning:
26. zář 2008 v 15:31  • Odpověz
Taky mě to napadlo...no uvidím, manžel si včera dělal srandu že se od pátku táááááák snažil tak že by to mohlo vyjít :grinning:
26. zář 2008 v 15:41  • Odpověz
no...já včera přišla..a říkám mu, že folikulky zrají, ale že si raději necháme den oddychu, aby dozrály i spermijky.. no a když jsem ho ráno otravovala,tak mi řekl, ať ho raději nechám, že zraje :grinning: :grinning: rošťák..ten uvidí, večer..
26. zář 2008 v 15:47  • Odpověz
Tak ten je taky dobrej :grinning: já včera přijela od doktora z Brna, byla jsem na očním a večer manžílkovi říkám, že mě bolí zuby...chvilku na mě koukal,že jsem byla na očním tak proč zuby, do toho mě začalo bolet oko a on chudák seděl na posteli a říkal, že mě reklamuje, prý jsem divná, oko mě bolí, zuby taky, vajíčka mi nezrají, tak co prý má se mnou dělat... :grinning: :grinning: no,jo on je teď na koni, spermie má v pořádku, syčák jeden... :grinning:
26. zář 2008 v 15:52  • Odpověz
No, ti chlapi...Ale jsem ráda, že si z toho dělá takovou srandu, .....Nálada je pak lepší...Ale já si nemůžu na nic stěžovat, jsem v začátcích...a ty už u konce...:grinning:
26. zář 2008 v 16:05  • Odpověz
To máš pravdu, taky jsem ráda, že aspoň někomu z nás dvou z toho ještě nehrabe !!! Já doufám, že už jsem u konce,taky mám poprvé pocit po těch 15-ti měsících snad poprvé neobrečím MS, protože vím, že to nemůže teoreticky klapnout, ale malá jiskřička naděje ve mě pořád je :slight_smile:
26. zář 2008 v 16:22  • Odpověz
Ty joo...15 měs...to nechápu, jak jsi to tak dlouho vydržela...Léčila jsi se nějak během té doby?...Nebo jsi to takovou dobu nechávala na náhodě, jestli ano, tak to obdivuji tvé nervy...Mě už by kleplo...
26. zář 2008 v 16:28  • Odpověz
Nechávala jsem to náhodě, dělala jsem si ovu testy, pila kontryhel a říkala si, že jsem mladá a zdravá,nekouřím, sportuji, tak jsem si vnucovala představu, že mi nic nemůže být.Krom toho manžel je o 6 let starší,tak jsem si říkala, že je chyba u něj, no a nebyla. A domluvili jsme se, že rok počkáme, necháme tomu volný průběh a jak půjdu na preventivní prohlídku, tak to na doktorku vybalím.Ale přiznám se, že teď lituji, že jsem nešla dřív, za ty nervy mi to nestálo, no příště budu chytřejší :grinning: za chvilku zavírám, tak pomažu domů, dnes se už na net nedostanu, jdu na oslavu narozenin a zitra jedu pryč,tak se ozvu v neděli.Přeji krásný zbytek dne a ať ti to rychle uteče. Paaaaa :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahooojky, krásný víkend...já se dostanu na net až asi v pondělí.... :wink: Tak na napísanou...
26. zář 2008 v 17:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky... :slight_smile: Je tady dnes některá :astonished: :confused:
29. zář 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahoj, zdravím všechny po víkendu :slight_smile: Tak nevím jak Johanka,ale já jsem opět v práci a už mě to nebaví :angry: ach jo
29. zář 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahojky jsem tu taky....a i po doktorovi :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
No, já byla dneska zase na folikulometrii, zjistil, že mi žádný z těch obřích folikulů neprasknul. Jeden dokonce narostl až 38mm, jenže zítra mám dostat menstruaci, takže tento měsíc zase nic. Dostala jsem Duphaston, nevíte, neznáte ???....Na úpravu cyklu a pak ten další měsíc by mi nasadil prý Pregnyl, nevíte, neznáte???...Jinak přeji všem pěkné pondělí, ať to do pátku rychle uteče.. :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky, taky se hlásím po víkendu. byl náročný a tak jsem dens ráno prostě nevstala do práce. původně jsem enchtěla jít vůbec. ale na 10hod jsem šla poprvé na cvičení pro Těhule a ted jsem šíleně uanvená, ale nádherně protáhnutá.. akorát mě udivilo, co vše jsme dělali. .to byhc si doma nedovolila, takové pohyby.

Šari, to tě muselo pěkně napínat tělo, ne??? 4cm bublina v těle. to je hodně velké..

a nenávidím pondělí.. fuj 5dní práce přede mnou.. si hodím mašli :frowning2: jsem kancelářšká krysa :angry:
29. zář 2008 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky...no, pripadam si strasne nafouknuta a boli me prsa...asi toho dusledek a zrejme, ze se dostavi zitra nebo pozitri MS. Jsem zvedava, jak se mi cyklus upravi po tom Duphastonu. Neuzival jste to nekdo? Jinak ti závidím cvíčo pro těhulky, už bych také chtěla chodit :frowning2:
Jinak dnešní pondělí, hrůza... po doktorovi mi docela klesla nálada... :unamused:
29. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj,tak tyhle léky jsem nebrala, ale co vím ze školy,tak Pregnyl se používá k vývoji a dozrávání vajíček a vlastně upravuje tu luteální fázy cyklu, kterou ty máš docela krátkou, no a Duphaston ten má to použití různé některé těhule ho mají na udržení těhotenství a někdo pokud má problémy s MS.Každopádně bacha na Pregnyl, je to hormon. který se získává od těhotných žen z moči HcG,takže pokud by jsi si udělala po píchnutí těhu test,tak bude pozitivní!!!Ale třeba se holky ozvou a budou mít nějaké zkušenosti s užíváním.
29. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz
Duphaston je prý také hormon, něco jako přírodní progesteron. No, má pouze 20tbl na ten jeden cyklus, tak uvidím, co to se mnou udělá. Jinak Jani, díky za info.... A co ty, jak se vede?...Kdy začneš vlastně brát ten Clostil.....??..
29. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz
No já docela dobrý o víkendu by se měla dostavit ta krvavá potvora a ten další týden, začnu brát ten Clostil a pak mě čeká taky folikulometrie a pak na to vlítnem až bude peří lítat z peřiny :grinning: :grinning: :grinning: jéééé já bych taky chodila na cvičení pro těhulky :frowning2: začínám mít depku, teď jsem zde měla dvě maminy s čerstvýma mimóškama a dvě holky, takové mladice pro těhu testy :unamused: ach jo, ten můj pomalu hnije v šuplíku :grinning:
29. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz
já vás nechci přivádět do depky :cry:
29. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz
V poho, to nebylo myšleno na tebe :grinning: :grinning:
29. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
Nene, žádná depka...ty jsi spíš naší nadějí, že to prostě vyjít musí... :wink: Se na to moc těším...Asi se začnu smát a brečet zároveň...Jen se bojím, aby mi z toho nešiblo :sweat_smile: :sunglasses:
29. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz
Přesně tak, my se teď k Lůce budeme upínat v naději, že nic není nemožné :grinning: i když holky musím přiznat, že úplně nejvíc mě vytočil můj kolega v práci. Loni v srpnu začal chodit s holkou, antikoncepce stylem plodné neplodné dny a hádejte jak to dopadlo, minulý týden se jim narodil Tobiášek :unamused: no není to nespravedlivý, ale já to říkám furt, jak ženská chce tak to nejde,já si zato taky můžu sama,nejdřív jsem se zuby nehty bránila těhu a teď..... :frowning2:
29. zář 2008 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.