• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ty jo, takže sobota ráno snažilkování asi padne.. takže fakt pátek!!!!!a radši dvakrát :grinning:
20. lis 2008 v 16:20  • Odpověz
ježíš, teď tady mám nějakýho idiota...chlapeček chytrej jak sviňa, maminka mu říká Tomášku, boreček má asi 20 let, šéfky se 10x ptal jak si má aplikovat mast do oka...po matce chtěl ať mu koupí nějaký mulťák a ta mu říkala, že béčka mají doma a céčko taky...on pořád chtěl něco lepšíhho, tak jsem mu vrazila Centrum za 170,- kaček, matku málem trefilo :grinning:
20. lis 2008 v 16:27  • Odpověz
dobrej kšeft :grinning: tak doufám, že takové dítě mít nebudu jinak bdu sedět za vraždu
20. lis 2008 v 16:31  • Odpověz
taky jsme se šéfkou říkaly že mít to doma tak to mlátím od rána do večera :grinning:

no musím manžu zalehnout hned večer jak dojedu a maximálně ráno než odjedu, ale to se asi nestihnu osprchovat, takže sobota ráno padá :grinning:
20. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
ahoj Šari, tak jak je dneska??? seš v práci nebo doma?
21. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
házím nás dopředu, nebo už nikdy diskuzi nenajdeme :angry:

včera jsem byla na pracovní akci a přežrala se na rautu. v noci jsem spala jen tři hodiny, jak jsem trpěla. hrozné. bylo mi líto i DOmina. strašně kopal a dokázala jsem si představit, jak mě nenávidí. ještě ted je mi špatně. blééé

Jani.. ne abys nám podorbně popisovala, jak sis páteční noc užila (my velryby bychom záviděli), ale určo napiš, jestli si manžu svedla :grinning:
22. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ahoj holky, hlásím že nic...opět....já se na to asi nejspíš opravdu vybodnu, zatím se uklidňuji tím, že snažilkování bylo ve čtvrtek, atak třeba tam nějaká mrška vydržela...já pěkně dojela v pátek ze semináře před desátou, zavolala manželovi, kde jako je...hahaha našemu společnému známému se o tři týdny dřív narodila dcera, je to sice úžasný, ale mě to pěkně nasralo, pardon :unamused:
takže miláček dorazil kolem půlnoci a plácl s sebou do postele a usnul, no a ráno se mě zeptal proč jsem naštvaná,tak jsem mu to řekla...holky on mi ještě nadal, že jsem mu neřekla že mám ovu!!! to mě dostalo, tak jsem se ho zeptala, co by jako dělal, řekl, by Pavle sorry, Jana má ovu, musím domů...a kdy jsem mu to jako měla říct, když došel domů??? "Miláčku mám ovulaci pojď na to " :confounded: :confounded: :confounded:

Nonic, jinak seminář byl super, byly přednáška o tom, co můžou a nemůžou těhule, to je vždycky zajímavý, u jednoho stánku, nám nalívala dealerka výbornýho Jelzina, myslím, že byl rybízovej :grinning:
dovezla jsem si dvě igelitky vzorků a letáků, ráno jsem zažila šok, vstanu a venku asi 6 cm sněhu, dojedu do Brna a tak pařilo slunko jako na jaře a sníh žádnej...tak holky pa v pondělí :grinning:
22. lis 2008 v 19:31  • Odpověz
ahoj Jani.. hele tak to je opravdu na zabití.. když to nechtěl vědět, tak jsi mu to splnila a nakoned jsi to zase uděalal špatně ty. aspon, že ses mohla rozptýlit v Brně jinak by myslim Vaše odmácnost opět zažila velkou tichost. a ani bych se ti nedivila. já bych to i obrečela. pátek byl super den. dost nenápadný na to, aby to netušil a užil si večer a ......

já jsem ted posnídala a u toho si četla časopis Maminka a psala tam nějaká kráva, že ve 29čeká třetí dítě a že si na to připadá děsně stará a je ráda že začala v 19letech s prvním...no mi celkme nadzvedla žlučník..pipina. co tím chce říct? že jsem stará... :angry:
23. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahojky holky,
Jani ten tvůj je ale...nechci se vyjadřovat, ale přijde mi, jak když neví co chce...asi neměl svůj den...

Lucko: už mi odepsala paní z obchodu s kočárky, ten posunovací i´coo je prý nižší i v té nejvyšší poloze...doporučila mi např. implast bolder či mutsy, že mají výš položené korby a pro vyšší lidi jsou asi nejlepší...na ten bolder jsem už koukala minulý týden a není špatný, akorát se vyrábí v Polsku, ale možná lepší jak Čína :slight_smile: :grinning:

...včera jsme měli s manžou výlet do Phy...nazávěr jsme se stavovali u mého a manželova bratra, no a manžel řekl radostnou novinu, nakonec pil, jak něco...řízení zpět v té chumělenici a vánici zbylo na mě...dorazili jsme v pořádku, ale chvílemi jsem měla pěkně staženou zadnici.
U nás je bílo a stále chumelí, kdyby to vydrželo do Vánoc, super...ale Vánoce budou asi na bláte...
Pěknou neděli...
23. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
Gábi, dík za tu zprávu. Implast je můj favorit.. tak jsem ráda, že má zase body k dobru :grinning: a to, že se vyrábí v Polsku..tak 75%kočárků se tam vyrábí.. to je nomrální, je tam levná praovní síla. když to vezemš, tak Adidasky apod. vyrábí v Číně a přesto je všichni nosíme :grinning:
už se těším na středu, až si ho pořádně pokoukám.

před chvíli jsem se oblékla (asi 10min) sebe a Babetku a že půjdeme naprocházku.. ten blbej pes (a fakt to tak musím napsat) se po 5min obrátil a chtěl odmů.. začala se třepat a dál nešla ani náhodou.. tak jsem ji nepřemlouvala, ale myslela jsem si svoje :sweat_smile: ted už ležíme u TV a budeme dělat pořádek v notasu s fotkama a koukat na Harryho :dizzy_face:

tu cestu ti nezávidím. ale někdy radši věřím sobě než manželovi v řízení :sweat_smile: když jsem byla ve třetím měsíci, tak jsem odřídila cestu do OV a další den večer zpět. můžu říct, že v neděli se mnou nebyla řeč. byla jsem zničená a jak nedoporučují tu teplou vanu, tak jsem trpěla ještě víc, když jsem do ní nemohla :fearful:
23. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
Na ten bolder je přímo na koníkovi diskuse a docela ho hodnotí dobře...odpoledne sem ho ukázala manželovi a líbil se mu...my máme na kočárek dost času :slight_smile:)

Počasí je na prd...chtěli jsme jít k pěšky k našim, protože jsme tam měli Beldu (psa) a nakonec jsme jeli autem. JInak Belďas sníh miluje, akorát ho má pak všude...mimochodem se stihla někde vyválet, po návratu sem jí šla sporchovat a zrovna sem jí přistřihla fazónu...teď se válí na gauči...někdy mi přijde, že máme děsně akčního psa a jindy je jak lemra líná :grinning:

Taky se asi půjdu svalit k TV, pěkně čajíka...si užij zbytek neděle...
23. lis 2008 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky,
jo Gabča má pravdu, taky si někdy myslím, že Martin neví co chce...ale pořád nechápu jednu věc, když jsem si dřív dělala ovu testy, tak mu absolutně nedělalo problém, se snažit a teď když mám prakticky 99% šanci na otěhotnění, tak je prostě problém, ale včera jsme to řešili, řekla jsem mu že chci aby se rozhodl, jestli mám ty prášky brát další měsíc, ale že idiota u doktorky ze sebe budu dělat naposledy, protože i ta je chudina přesvědčená, že jsem v pátek musela otěhotnět...sakra že já neřekla nějakýmu chlapovi na tom semináři...ale tím pádem to znamená, že pokud dojdu příští měsíc od mudry s tím, že je ovu v pondělí odpoledne, tak se prostě bude muset snažit a když tohle nehodlá akceptovat, tak já ty prášky buď jíst nebudu vůbec, nebo jo, ale vybodnu se na utz a budeme doufat že to klapne samo...no zvolil variantu jedna, tak jsem zvědavá...

nakonec jsem to poslouchala ještě celou neděli, proč jsem mu to neřekla :angry:
zabiju, fakt
24. lis 2008 v 08:44  • Odpověz
ahojky,
tak ti chlapi jsou všichni stejní.. za prvé vinu zkouší hodit na ženu a za druhé jsou pak jako miliusové a slibují hory doly... třeba V8m to vyjde přesně na Vánoce to snažení :grinning:

naše detektivko, nenajdeš, jestli byla Šari v pátek na té jiné diksuzi? jestli je OK? v pátek se nám tu neobjevila :unamused:
24. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
Ahojky Jančo, až budeš mít příště ovulku, tak jedině na manžu skočit a znásilnit, ať si říká co chce :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Přijde mi, jak když dítě moc chce a na druhou stranu se asi bojí, ikdyž to má tak asi každý chlap...

Lucko, našla jsem tu diskusi: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=29359&vGroupOffset=0&vOffset=0
24. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
no upřímně, já jsem si o tom kecala znova s Tomem a jak prohlásil, když jsi mi ukázala OVU testy s // tak jsem šel plodit, ne se milovat a přežil jsem to :grinning: jenže pak si dlěá srandu, že jsem stejně už byla těhule a že jsem si dělala blbej test :wink:
24. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
Šári sem našla dnes na icq, takže asi v práci je...ale v pátek nic...
24. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky
24. lis 2008 v 09:58  • Odpověz
Já zase dostala ms....21 den....se na to už vys...... děsný... jsem doufala, ze na tu laparku nepůjdu, že to vyjde...a ono zase prd.... už mě to neba.... asi sem budu chodit jen sporadicky... už ani nebudu měřit..prdim na to....akorat se tim stresuju a stejne z toho nic neni
24. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
Šárko, klid...podívej na mě...já už jsem na to bobek hodila a teď se zase stresuju, ale počkej budou Vánoce, klídek, pohodička, ty budeš po laparce profouklá a mě to bude vycházet že budu mít plodné dny :grinning: takže pod stromeček nebudu dávat těhu testy, ale budu dělat miminko :grinning:
Kámoška to takhle měla taky, víc jak půl roku se snažili o druhé dítě, ale pořád lítala do práce, cvičení, je instruktorka aerobiku...takže honička, na vánoce byli s přítelem oba doma a najednou...v září se jim narodil Filípek, ani neví kdy ho zadělali :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 10:12  • Odpověz
Šari...no tak.. ber mě, my se snažili 7měsíců, ber Janču, ta už přes rok než to začala řešit. ty jsi z nás na nejlepší cestě :wink:
přece nás neopustíš :frowning2:
já jsem takto obrečela lonské vánoce. že enjsem těhu. pak už mě to přešlo. ani nevím jak to, že jsem to pak až tak neřešila, když přišla MS. do toho se taky dostaneš
24. lis 2008 v 10:13  • Odpověz
ja vim no... jsem nedockava...a tak no... ja nevim ... stve me to... nemam trpelivost... v praci me to nebavi... no jo no... pondeli... zitra bude lepe...
24. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
no je fakt, že já jsem pa v únoru dávala výpověď v práci..nemohla jsem to tam vydržet a slova Toma, počkje, za chvíli budeš na mateřské když jsem nebyla ani těhu mě fakt neutěšovali..prostě jsem chtěla změnu. nakonec jsem to neudělala... ale drželo mě to nad vodou, že když tak prostě začnu někde jinde, od znova a na těhu nebudu vůbec myslet.
ale u tebe je to tím pondělím..určitě :grinning:
24. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
luci... jj...to asi ano... :slight_smile:
24. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
dala jsem si dvě nové fotky :grinning: už jsem si říkala, že pak nebudu mít žádnou památku, tak jsem včera fotili
24. lis 2008 v 10:48  • Odpověz
jééé luci, super bříško.... :slight_smile: jak to vůbec vidíte s tím srazíkem ...který den jste se domlouvaly ???
24. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
no já jsem v Praze ve středu. Janča říkala, že do Prahy dojede zítra a pak dá vědět sms, jak to vidí její bratranec program a jestli se má jak dostat do Prahy za náma. akorát že já musím být tak v 17hod na zastávce Křižíkova.. budeš moc utéct z práce na hodinku? já mám ty vycházky jen do 18hod.. a taky tu budou doma hladoví psi :sweat_smile:
24. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
Já se můžu utrhnout na tu hoďku... to zvládnu...a kde bychom se setkaly?.. Bylo by super, co nejblíže mé práci, ale i jinak bych se snad přizpůsobila.... a v kolik budeš ve středu v Praze a kdy budeš mít čas?... Že bychom daly třeba společný oběd?... Třeba v Potrefené Huse na Andělu...
24. lis 2008 v 11:22  • Odpověz
no u mě spíš někdy kolem 15-16hod. já jsem totiž u kamarádky a od ní bych odjížděla a pak už jela rovnou za manželem - je to pro mě řešení jinak bych přjela ráno k ní, pak na oběd za tebou a pak zase za ní a to je ...... ty pracuješ u které zastávky metra????
24. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
aha..no to je jasný...to je blbý.. já dělám na Smíchovském nádraží...nejjednodušší by pro mě bylo setkat se někde na "B"....
24. lis 2008 v 11:41  • Odpověz
Luci, bříško je krááááááááááááááásnýýýýýýýýýýý.....já chci takyyyyyyyyyyyyy, ale u mě tak pěkný nebude, leda že by se mi ten špíček natáhl :grinning:
Takže koukám, že trasa B je vcelku jasná, Lucka taky myslím něco o béčku psala, já zítra zjistím situaci, vím, že sestřenka pojede do Prahy na nějaký školení, takže se můžu stáhnout s ní, někde mě vyhodí a zpátky bych mohla s bratránkem jak pojede z práce...uvidíme, uvidíme, já si vždycky něco pěkně naplánuju a neklapne to :grinning:
24. lis 2008 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.