• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Jo a holky musím vám napsat co mi dneska volala mamka:

Byla za mnou v práci a čekala na strejdy až vypadne od doktora, došla domů a máme asi rodinnou úchylku na pálení svíček, tak si jí v kuchyni zapálila a šla napouštět dřez na nádobí a jak tak stojí u toho dřezu tak si říká, že v té kuchyni něco začíná smrdět jako kdyby někomu hořely vlasy...tak se otočí a na stole sedí náš Tomášek - kocour - a hoří mu ocas :grinning: :grinning: :grinning: matka měla mokrý ruce, tak mu to zamáčkla, má chudák ohořelý jenom chlupy, nic jinýho se mu nestalo, ale mamka se chudina málem počůrala smíchy, páč říkala, že ten blbeček sedí a čumí z okna a hoří mu ocas :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz
Jééééé..Jančo...se tady řáchám pod stolem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si mi zvedla neskutečně náladu... chudák kocour :grinning: :grinning:....
24. lis 2008 v 15:00  • Odpověz
teda Jani.. no sice se směju..ale bobek kocour. ještě že ho to nespálilo.
já jsem byla v práci a zase se to protáhlo ale už jsem ráda, že sedím s nohama na stole. za chvíli dorazí i Tom a budeme mít poklidný pondělní večer.. pustím HOPnebo TrOP ze včera a budu malovat výzdobu. zítra chci vánočně vyzdobit kuchyn a jídelnu..ta je ta nejhezčí z celého bytu. ráda tam sedím.
24. lis 2008 v 17:43  • Odpověz
Jo copak Tomino, to je hrozný trdlo, už mu mamka několikrát nadávala, že se nemá motat kolem svíček, ale blbeček si nedal říct :grinning:
já zrovna vařím, musím něco miláčkovi uklohnit něco k papu, aby mi neumřel hladem, no a Karel dostal do klece taky tyčinky se zrním, aby nezdechl za tu dobu co budu pryč, Martin by ho utýral hladem :grinning:
Nádobí mám umytý a oblečení na cestu nachystaný, tak sedím u PC a cpu se oříškama, já ale vím, že bych neměla :unamused:
24. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
taky se o víkendu chystám na vánoční výzdobu, kámoška mi slíbila nalepovací pistolku ale asi na mě zapomněla, tak budu muset stříhat na věnec drátečky :grinning: no doufám, že do neděle ten adventní věnec stihnu.
24. lis 2008 v 18:38  • Odpověz
ty jo, ty si jako děláš sama advetntní věnec? ty se teda nezdáš :astonished:
já mám zrovna véču u PC. měla jsem chut na chleba s máslem a ředkvičkou.
24. lis 2008 v 18:47  • Odpověz
no loni jsem dělala jenom tchýni na dveře a letos jsem si chtěla udělat adventní, sice ho nemám kam dát, všude bude zavazet, ale nevadí. Jenže s tou pistolkou se to dělá líp, jenom nalepíš a hotovo, takhle musím všechno omotat drátem a pořád se píchám, naštěstí tetanovku mám ok :grinning:
no a chtěla bych letos udělat věnečky na hřbitov, na dušičky jsem se na hrobě mýho dědy úplně zděsila, věnec snad deset let starej, napíchaný jakýsi vybledlý umělý chryzantémy ale hlavně že teta se sestřenkou mají ozdobenej barák hromadou kvítek a květináčů, ale na hrob dědovi nedaly nic, to mě fakt namíchlo a ještě ze sestřenky vylezlo, že na hřbitově vlastně vůbec nebyla, super...

kde jsi vzala ředkvičky :grinning: mňam to bych si dala taky, já si namazala, chleba s lučinou ale našla jsem jenom okurek, ale chysdtám se bodnout pomelo, co jsem si koupila :grinning:
24. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
já jsem šla z pošty a vzpoměla si na včerejší díl pojištovny štěstí, kde to dostal na sváču někdo.. a tak jsem vlezla do kaufu.. kravina. 3věci a pak jsem čkala u pokladny 10min. vůbec nevím, proč tam bylo tak plno.
já mám věnec umělý. už třetím rokem :grinning: nebo čtvrtým..stál tenkrát moc, neměli jsme peníze navíc, ale tohle jsem koupila-takže citově jsem na tom závislá :grinning:
s tím hrobem jsi dobrá. já jsem taky nebyla-až do OV jsem nejela a ted už nesmím.ale babička je hodná a dá tam něco i za mě
24. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
Jo to jsi psala, že teď nemůžeš jezdit daleko...to je blbý že nemůžeš ani za vašima, ale na té jedné fotce co máš v albu, je tvoje mamka, že??

No mě to totiž s tím hrobem přijde tak, že děda je po smrti už 17 let, tak to asi jeho dcera a potažmo ani manželka-jako babička-tak neřeší, nebo to nechápu...no moje mamka se s nima kvůli tomu pohádala, ona je v tomhle vcelku drsná :grinning: můj druhý děda, mamčin taťka umřel loni a já už si z ní občas dělám srandu, že kdyby mohla, tak dědovi na hrobě nastrojí i vánoční stromeček :grinning:

to já měla takhle rolničku, dostala jsem jí od kámošky ještě někdy ve škole, byla už taková chuděra olezlá, ale já si ji každej rok dávala na stromeček, Martin to nechápal, prej je hnusná...hmmmm, letos už tam nebude, Karel ji dostal do klece, ale už mě štve, jak do ní pořád mlátí :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
Luc, nekoukala jsi na televizní noviny na Nově? To byl docela mazec ty dárky pro ty pesosy :grinning: naše Bellina dostane konzervu, Karel zrní a Tomino nějakou kapsu, loni dostal myš, ale skoro ju sežral :grinning: byla moc malá a on je nějak moc velkej, jo mamka ho moc krmí... :grinning: ty jo ale kozačky pro psa a obojek za 15 tisíc mi přijde trochu přeháňka, krom toho ještě pochopím když to kupuje ženská, ale v telce mě docela zarazili dva chlápci, jeden měl pro psy kočárek a druhej ty kozačky...hmmm, zvláštní
24. lis 2008 v 19:52  • Odpověz
Ahoj, Jani tu dnes nebude.. ale ty dárky.. k tomu musím jen napsat, že ti chlapi museli být teplí :grinning: jinak by to nekupovali.. Babetka dostane hračku a sladkosti.. vloni dostala novou tašku.. na narozeniny nový pošltář do pelíšku a ted zničila polstár v domečku, tak to dostala jako předem dárek.. ona nic nechce. ona je taková nenáročná :grinning:

tak já mám už dneska po kontrole vzali mi krev...zase 4ampulky. viděla jsem naposeld Domina v bříšku(potvrdila to i paní doktorka, takže na počtvrté potvrzen kluk).. a ani fotku nemám, protože už to bylo tak zmatené že by tam měl jen hlavu :grinning: jen je Domino zmatený, v kterém jsem týdnu:
dle PM: 27+2
dle I. UZ: 30+2
dle dnesního UZ: 28+6
z toho paní doktorka odvodila, že při porodu nebude obr. ale nechápu, proč se tak mění. přestal nějak růst.. co se dívám, tak i na tom 3D stanovili podobně ty týdny...takže já prostě rodím od začátku února až do konce.. až si to rozmyslí :grinning: . jen co mě potěšila. na mateřskou jdu od 1.1.2009-na tu lepší.. ááááá budu se muset vyptávat a hledat na netu. vůbec nevím, co vlastně vše mám zařizovat.
25. lis 2008 v 07:56  • Odpověz
Chi chi já už ještě dneska jsem, jedu až po práci :grinning:
jak od 1.1.2009 lepší mateřská, to sama nechápu, ono už je to zase jinak?

Jůůů, to máš super, že vlatně nevíš kdy budeš rodit, to bude takový bezva překvápko :grinning: u Martina v práci se uzavírají sázky kdy porodí přítelkyně jeho kolegy Martin už prohrál, sázel na včera, ona opravdu jela do porodnice, ale byly to jenom poslíčci, ale Pavel-ten kolega-už je z toho docela hotovo :grinning:
Já bych teda byla taky, otěhotnět po 5 měsících vztahu, já některé ty holky opravdu nechápu...když mimčo nechci tak se přece nějak chráním, no ne??
25. lis 2008 v 08:35  • Odpověz
jej.. .ještě že jsme tě nepomlouvaly :grinning:
jinak od nového roku je nová mateřská..na těch 28týdnů.. a je výhodná pro ty, kdo vydělávají něco více :sweat_smile: já si asi polepším o 4000Kč měsíčně než kdybych nastoupila ted.. ale to se ještě poptám účetní..
http://www.finexpert.cz/default.aspx?server=1&article=23597
25. lis 2008 v 08:58  • Odpověz
jo jinak mi vypadlo půlka zubu. jedla jsem croissnat a něco tvrdého mi zůstalo v puse a je to část stoličky.. nemám odvahu dál jíst.. tak příští středu mě paní doktorka objednala. fakt super. zatím to neolí, ale jestli mi odpadne blomba, kterou už drží jen část zubu tak umřu bolestí :unamused:
25. lis 2008 v 08:59  • Odpověz
tak to máte holky štěstí...jinak by bylo tytyty :grinning:
Jo tak to budu muset tu mateřskou příští rok stihnout, ať pak nechodím dom s pětistovkou :grinning: no ale to ještě budu muset šéfové říct aby mi nějakou korunu přidala, ať mám víc :grinning:
25. lis 2008 v 10:52  • Odpověz
já se normálně z těch ženských dorvu...představte si, že jsem zde měla paní, chtěla Nutrilon, na můj dotaz jaký, na mě čučela jak na debila...tak jí tu krabici nesu a ona že byl v plechovce, tak jí donesu ty čtyři plechovky Nutrilonu ať mi řekne který to byl...a ona že neví, ale stál 239,-...no to je pěkný, ale minulý měsíc stály dva nutrilony 239, a teď stojí každý jinak...no baba totálně mimo, tak se jí ptám, jestli to má pro nějakou známou, ať jí zavolá, ne ona to má pro vlastní dítě a neví co mu dává...tak se ptám jestli má to dítě nějaký problém...tak to taky nevěděla...no přijde vám to normální :confounded:
25. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
ahojky holky...tak dneska uz je lepsi nalada...

Luci...to já byla zase včera u zubařky..měla mi dodělávat ty kanálky, ale oni se přestěhovali na Václavák a ještě tam neměla ten přístroj na to, tak mi dělala jiný zub...a normálně se už nebojím...mám super zubařku...vůbec mě nic nebolí... paráda...fobie ze zubařů je tatam.. :slight_smile:
25. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
Jani...no ty musiš mít svatou trpělivost s těmi lidmi někdy.... já Nutrilon také jeden čas pila.. nemohla jsem tuhou stravu, tak tohle bylo jedno z lepších variant, jak do sebe dostat něco výživného...a aby mě to trochu nasytilo...
25. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
Luci...jak jsi posilala ten odkaz..ja tomu vypoctu moc nerozumim....jsem trotl nooooo....
25. lis 2008 v 11:11  • Odpověz
jééé já se k tomu zubaři ještě neobjednala :sweat_smile: já se zubaře nebojím, mám vcelku v pohodě zuby, tak mi nikdy nic extra nedělali, ale já měla vždycky hrůzu na očním, vlastně mám do dneška...kdykoliv tam jdu,t ak se děsím kollik mi zase naměří dioptrii...a ještě ke všemu tam chodím každýho půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
tak jsem byla na nehtíkách.. dala jsem si něco nového.. a nejlepší byla kámoška co mi to dělá:"no když se ti to nebude líbit, tak na guči to moc lidí neuvidí"..a má pravdu.. co já se snažím, dkyž stejně vylézám na veřejnost minimálně, protože je zima :grinning:
Šari, já ten výpočet taky nepochopila. já se jen dívala na ty příklady.. a když jsem sse podívala na výplatní lístek, tak jsem viděla ten průměr DVZ a tak nějak jsem si odvodila, kolik budu mít první půlrok penízků.a jestli nejsem blbá, tak budu mít super :grinning:
25. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz
Luc tak to jsi dobrá, já bych si odvodila leda velký prd, v tomhle jsem absolutně mimo :grinning:
Beruny já za hodinu opouštím práci a jedu pápá...tak se kdyžtak zítra podle situace ozvu, mějte se...Luc moc se nepřelež a Šárko ty se neupracuj :grinning: pa
25. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz
tak snad je Janča ozve co nejdřív.. at víme :grinning: jinak já určo ještě do porodu do Prahy dorazím.. takže když tak bychom to dohnaly bez ní :unamused:
25. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem dneska uplne vycuclaaaa..... pred chvili skoncila nudna porada o nicem - ehm, vlastne jako vzdycky.... Škoda, že to dnes nevyšlo... tak příště... a třeba už všechny ve dvojitém vydání...
Já jdu zítra ráno s Mišošem na spg... mám z toho docela vítr, aby to dopadlo dopře... 4 denní půst jsme vydrželi - no, aby ne, když mám od neděle mrchu... takže se vlastně hodila :slight_smile:)))... no a příští týden už jen do práce pondělí a úterý... ve středu se budu cpát projímadly...a ve čtvrtek si dám šlofíka s anesteziologem ... hihi..
Tak nám držte zítra pěstičky...ať to dobře dopadne ..... páááčkoooo.....
26. lis 2008 v 17:18  • Odpověz
ahojky,
tak jsem přejetá parním válcem.. včera jsem vyjela ráno v 6:30 do Prahy a vrátila jsem se až na Soukromé pasti..v noci jsem pak měla divný spátenk, ja jsem byla moc unavená a dneska jsem ještě znova usnula, když Tom odešel a měly byste mě vidět. jsem fakt jedlá :confounded:
kočárek mám asi vybraný. vyhrál Implast Bolder 4 - vmodré barvě. sice ten sporťák zas tak krásný není. ale má ty nejlepší vlastnosti co jsem chtěla. takže ho objednám. jsou ještě dobří, že když tam s Tomem přijedeme a nebude se nám líbit, tak se to může odříct. to se mi líbí.
Šari.. pak napiš hodnoty :grinning: můžeme porovnávat :wink: bude sranda.. já totiž věřím, že to dopadne dobře a zjistíte, že Mišoš je sperman.. nebo jak to říkal v tom filmu ten jeden..sakra. ted mi vypadl i ten film.. :grinning:
27. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
Se na to vyprdnu, …jsem napsala takovy dlouhy sloh… a pak me to vyhodilo… Takze znovu… trošičku vam priblizim nase dnesni rano…
Zacalo skoro jako kazde rano…. Sprcha, oblect…najist… a jit do práce… az na to, ze si misos místo zubni pasty dal na kartáček mast na ruce…a při oblekani ponozek si svleknul i kalhoty…. :grinning: … celou cestu k apolináři jsme se tomu rehtali…
Pak jsme tam dorazili a do ordinace si vzali m. samotneho… normalne mu tam doktor prohmatával pindourka… pry ještě chvili a mel ji… pak dostal kelimek a sli jsme do one mistnosti…
Tam jsme opet dostali neskutecny zachvat smichu,…. Takze nakonec tam musel byt m. sam, jinak bychom tam byli ještě ted… :slight_smile: ..Odevzdal lahvicku a sli jsme na 45 minut pryc….
Pak jsme prisli a do ordinace sli uz spolu… doktor neustale kroutil hlavou a rikal, ze to snad není mozne…nez nam řekl vysledky, tak se ptal misose jestli nechce byt darcem, ze mu vysledky dopadly na jednicku z hvězdičkou…. Na to, ze predevcirem dobral antibiotika pry neskutecne dobře…. A ted posilam uz jen cisla, co nam napsal:

Mnozstvi: 4 ml
Počet: 120 mil.
Pohyblivost: 70%
Invasni pohotovost: 2500 (norma 1000)
Průměrná rychlost: 28 µ/sec
27. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
Holky já mám takovou radost... normálně mi spad kámen ze srdce...ani nevím proč... prostě paráda... doktor mi říkal, že to zase zbývá na mně... :grinning:
27. lis 2008 v 11:05  • Odpověz
tak to gratuluji. o tom dárcoství jsme slyšeli taky. ale Tom si prý přivydělat nechce :grinning: a ty se spravíš. jen vydržíš jeden zákrok a budeš taky 150% :wink: uvidíš

jiank mě asi tom zabije..já nemůžu najít ten papír s výslekdy. já myslela, že ho mám u toho, kde mám všechny věci o těhu a nic :sweat_smile: ááááááááá taková památka. ještě že nás čeká to stěhování, tak budu hledat při něm.

jdu na oběd.
27. lis 2008 v 11:10  • Odpověz
no... mišoš také nechce přivydělávat....:slight_smile:.... ale jsem fakt ráda, že to máme za sebou... jsem se klepala jak ratlík, jak kdyby šlo o mně a měli mi něco dělat...

brou chuť ...
27. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
tak jsem zpět i po procházce, asi 45min venku. holky byly nadšené. já taky, ale pak to svklékání, koupání atd.. no a ted jsem zralá usnout.. ale nechci. chci něco udělat at pak mám klidné odpoledne.

asi vím, jak ti bylo. já byla moc ráda, když na to Tomáš šel, ale byla jsem více nervozní než on.. prostě takové.. at radši dělaj mě.. já to přežiju, ale on... je fakt, že věřím, že Mišoš se bude takto klepat u tebe příští týden. až tě tam poveze atd. a den předtím..
27. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.