• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ahoojkyyy.....a LUciiii...co ten kočárek, schválil ti ho manža???.....
Příští týden to bude docela zajímavý.... ve čtvrtek na to jdu...a ze středy na čtvrtek u nás spí mišoše mamka... no a samozřejmě nic netuší, že se snažíme...tak vymýšlíme, proč se budu jako balit do špitálu... :grinning:... no, zřejmě budu mít cystu na vaječníku...teda jako...

Holkyyy, dejte mi tipy na rychlé večeře...když příjdu večer dom, tak vůbec nevím, co rychlého uvařit... dneska teda už mám vymyšleno... chci udělat rybičku s bramborem... chjo.... vy tu asi nejste... Janča bude až zítra.... Gabča pracujeeee o sto šest.... Lucík.. je unavenej z procházky a chrupká ... a já sedím v práci jak TRUBKA... hihi to se docela rýmuje... jsem rozený poeeetaaa....

no nic... začnu vypínat pc...balit se dom....musím rychle domů, aby se Lancynka neprotrhla... dnes mišoš přijede pozdějc jak já, takže venčím já....tak páááááááááááá
27. lis 2008 v 17:46  • Odpověz
no Tomáš kočárek fakt nechává na mě.. takže jsme byla ráda za tu kamarádku, co je zkušená mamina ročního Lukáška a ví, co je potřeba na vození :grinning: prakticky i vzhledově jsme ho ocenily. ale fakt ted musím změřit ještě dveře do vchodu a do kořárkárny, zda projedu :grinning:
Šari, já ti tip nedám. nedělám teplé večeře...takže kromě chleba obaleného ve vajíčku, toustů a pizzy máme vše studené :grinning:
27. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
ahojky...zdravím dneska... je tu někdooo ????... je páttek... a my jdeme dneska na pivečko.. oslavit spermoušky :grinning:....chichi
28. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
ahojky,
jsem tady já..zatím. jdu vytřít a pak jdu zase s kamarádkou na oběd. na meíčko. jsem útrata a nechtělo se mi vařit. a aspon pokecám.
jsem taky ráda, že je pátek. Budu mít toma doma. a v neděli hraje poslední zápas. takže nás čeká poslední blbá neděle :grinning: a pak už jen víkendy do vánoc :grinning:
jsem čekala, že se tady objeví Janča a napíše souhrn své dovlené a nic :grinning:
28. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
no, taky očekávám Janču, co poví nového.... určo dorazí....

jj, Vánoce tu budou coby-dup...děs...no, snad to přežiju v poklidu... nejraději bych se odstěhovala na ten čas někam do chaloupky na samotu... tady v Pze je fakt chaos... všichni na sebe šlapou, aby koupili toho co nejvíc v co nejkratším čase... no, ale jaký si to uděláme takové to budeme mít... už si plánujeme lyžovačku... snad první vyjde druhý týden v prosinci...se nemůžu dočkat...
to je dobře, že Tom nechává kočárek vesměs na tobě, přece jen s tím budeš jezdít nejvíc ty...
28. lis 2008 v 10:21  • Odpověz
Šari.. je plno lidí, to jsem poznali toho 16.11. na Zličíně...ale stejně budu chtít vyrazit na vánoční trhy :grinning: na tu atmosféru chaosu a vánoc v jednom
28. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
lucii...to já mám ráda, když jdu okolo Vánoc na Staromák...a když si tam dám svařák... a pečené kaštany.. to mě ba...to je fajn... a ještě, když do toho sněží..to je paráda... :wink:
28. lis 2008 v 10:52  • Odpověz
halooo halooo...kdepak jste???
28. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
Ahooooooj jsem tu :grinning: včera jsem jenom dočetla co jste psaly a teď jdu jenom na skok, za hodinu zavíráme a začíná inventurní maraton...ach jo...hnus

Jinak výlet byl super, ale dvojčátka už nechci :grinning: a ani děti dva roky po sobě...míma byla v pohodě, Andulka má už dva roky, tak s ní se to vcelku dalo, její řeč jsem brzy pochopila, sestra sice ne, tak jsem překládala, s Kubem to bylo horší, má dva měsíce, ale je úžasnej...teda až na to bolení bříška ve středu...Pavlína je občas na nervičky, tak byla ráda, že má při ruce najednou dvě ženský..prý by to tak normálně zavedla :grinning:

no mám návštěvu, hned dojdu
28. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
holky, tak to já jsem byla na obědě, v kaufu na malý nákup a pak na procházce s kamarádkou.. chodily jsem více jak hodinu a půl a pak ž i Babetka chtěla domů :grinning: ted rozmrzávám. dávám si čokoládku pro enerigii. jako ta zima fakt děs, ale pejsanům to prospělo :grinning:
28. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz
vy teda na mě kašlete :grinning: žádná zprávička, nic :grinning:
¨¨
tak zase já. včera jsme vybrali nový nábytek do obýváku, takže dnes jsme šli zaplatit... i sedačku. fuj.. tolik penízků. ale bude až v únoru. takže se budu těšit nejen na Domina, ale i na nový ob ývák. ted už jen vyberu světlo a barvu na zed a čekat, až přijede tchán a budeme spolu upravovat byt..já mu budu vyvařovat a on mi zkrášlovat byteček :grinning:

taky jsme už koupili koberec do pokojíčku. ten s cestičkama. už je v garáži. byl v akci, ušetřili jsme na něm min. 500Kč. ale když to porovnámk třeba s OBI, tak i 1000Kč.

no a pak nakupovali blbosti a utrácení fakt unaví :grinning:
tak snad užíváte víkendu.. šari je třeba špatně po včerejším večeru :grinning:
29. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
tak jsem byla na prohlídce porodnice..jsem nadšená. fakt. už chci rodit. to je nádhera ty porodní sály u nás v MB. fakt bomba. to prostředí je strašně příjemné.
akorát jsem se rozhodla, že budu chtít nadstandardní pokoj..proti normálním pokojům je to fakt rozdíl. je to 400Kč za den a ještě tam je možnost, když oběma maminám přijdou návštěvy, že jedna sedí v pokoji za rohem a druhá u postelí.. je tam i tohle polosoukromí. a když is představím, že naši se tam budou táhnout až z OV, tak to i pro ně bude příjemnější.
měil tam nějaký klid dnes večer.za celou dobu jsme neslyšeli ani žádné mimi plakat. byli všechny moc hodné. a rodit se tam chystala jedna maminka, ale zatím byla jako těhule na pokoji. nebyla ani v boxu, takže zatím ani první doba porodní. takže dřív jak zítra v MB nové mimi určo nebude. tkaže v sobotu mají klídek :grinning:
29. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší době...tento týden byl v práci náročný,pak školení...sem vůbec nestíhala koníka...ale občas sem vás stihla přečíst.
Mě skolil včera zánět obou očí...pravé mám celé zahnisané, takže sem nakonec skončila včera na pohotovosti...a daly mi oční kapky, které těhotné můžou v nejhorším případě, si teď dělám výčitky, aby to nějak neuškodilo prďolkovi. K tomu se mi pod nosem (jak mám rýmu) vyrazil opar. Včera mi ta dr. na pohotovosti řekla, že mám asi úplně rozhozenou imunitu, ať trochu zvolním...přemýšlím, že od nového roku už nepůjdu do práce, protože opravdu je to čím dál horší.

Ještě sem včera stihla vyrobit adventní veneček na stůl a dveře, dneska musím udělat výzdobu ještě kamarádce :slight_smile:)...už to doma začíná vypadat, jako na Vánoce, je to super...jenom ještě sehnat všechny dárky...jak jste natom vy, máte nakoupeno? :slight_smile:))

Lucko gratuluji k novému obývac. pokoji :slight_smile:))...když jste si šli prohlédnou porodnici, tak to se asi domlouvá předem, co? Včera asi věděli mimísci o Tvé návštěvě, tak se chovali vzorně, aby Tě neodradili :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 09:02  • Odpověz
jako do.... jsem napsala dlouhý příspěveka apka mi spadl net a příspěvek je v čudu :angry:

Gábi. ty na sebe fakt nedáváš pozor. oči, opar.. víš, že by jsi měla více odpočívat, než pracovat? když jdeš na tu kontrolu se štítnou žlázou? já jen, že třeba oni budou rozumní a nastolí ti povinný odpočinek.

dneska mi Tomáš umyl okna ve dvou místnostech. jsem sundala pozdimní výzdobu a bylo to potřeba. a zítra začnu zdobit ty dvě místnosti vánolčeně. už se těším. a taky chci začít péct. co dva dny jedno cukroví. ted užt mě nečeká moc pracovních věcí a jiných, tka mi to aspon bude rychleji utíkat.

a dárky nemáme :confounded: áááá. to je noční můra.
30. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...sem se vrátila z očního...k tomu zánětu se přidal opar...takže zovirax s tekutým pudrem, že herpesin prý nemůžu...ještě sem se musela radit s gynekologem co a jak...prý mám zvážit, zda je to větší riziko pro prďolku či pro mě...fakt super...
Pozor na sebe dávám, asi budu muset ubrat na tempu, k tomu jsme se s manžou docela minulý týden chytli, takže stresy atd...tomu asi nepřidá...na kontrolu jdu 8.12. a se štítnou 10.12., tak uvidím...

To je manže šikulka, že myje i okna :slight_smile:...jj, vůně cukroví, skořice, to je super...ještě svařák, ale s tím mám šmitec :slight_smile:
Dárky taky řeším :slight_smile:)...klííííííd, Vánoce jsou svátky klidu a pohody... :wink:
1. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky.... jak se máte ??..... Teda Luciii vy tak zařizujete, to je paráda.... taky bych zařizovala, ale zatím není co... bydlíme v bytě přítele a ten se snad bude někdy prodávat a budeme si pořizovat něco nového...ale to je ještě hodně daleko...chjo... včera jsem koukala na ten pořad "Jak se staví sen"...to mě baví... a jednomu klukovi udělali super kuchyň... a měl krasnou venkovní terasu...a výýýhled..prostě paráda...
Gabčo, Gabčo...zvolnit bys teda měla určitě... :angry: už jsi to řekla v práci???... i oni by měli brát ohled....

Jinak já už jen dnes a zítra v práci... a pak... řezáníčko...šťouráníčko :grinning:... to bude něco...uff..už teď se mi o tom zdá... :confounded:
1. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahojky,
Gábi..tak to je nejlepší rada. že je to na tobě. to by mě fakt dostalo.

Šari. no já počítám, že v tomto bytě budeme min. 10let :grinning: novou hypotéku atd. bych jako moc zařizovat nehtěla. i když už jednou to vypadalo, že půjdeme do Plzně. my jsme vlastně závislí na tom, kde pracuje manžel. takže dokud pracuje v praze, jsme tady. a je fakt. že první dva roky jsme nic do bytu neudělali nového kromě vestavěných skříní v ložnici. až ted to u nás propukne :grinning: ale taky jen díky tomu, že potřebujeme zařídit pokoj, který byl nezařízen. jinak by mě asi Tomáš přesvědčil, že to je vše ok apod.
1. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
Luci... no... já mám sice byt na hypotéku 1+kk, ale teď jsem ho refinancovala a upsala si fixaci na 5 let, takže 5let s tím nebudu moci hnout... leda, že bych ho prodala i s hypotékou... mám tam teď v pronájmu mladý ruský pár, jsou slušní a čistotní, takže to ujde.. no a Milošův byt je po jeho rodičích...tzn., hodně starý panelák, ještě taková ta umakartová koupelka a záchod...ono by se to dalo opravit, je to velký byt, jenže mně se tam nechce být kvůli "duchovi minulosti"... a Miloš tam prý také nechce být a chce začít někde nanovo...teď ten byt šel do privatizace...je ještě jeho rodičů, takže ti ho ted odkoupili, no a Miloš si bude brát hypotéku, aby ho odkoupil od jeho rodičů... ale ta cena je super...400tis. za 3+1...což v Praze ani tak starý byt nikdo nesežene, takže se to vyplatí... no a pak prodat a koupit něco jiného na hypotéku... ale to je píseň budoucnosti... uvidíme..
1. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
Ahojky Šári...jak jsi připravená na čtvrtek? ...Cena je fakt super...v Chrudimi stojí 3+1 i 2 mil a není to nic nového...
1. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
Šari.. tak to se vám hodně vyplatí.. ono kdo měl starý byt (a ještě v praze) a měl ho takhle šanci odkoupit vyhrál ěnco jako první ve sportce. fakt. to i trošku závidím. a nedivím se, že plánujete, že to pak prodáte a koupíte si něco společně. i ty jsi šikulka, že máš byt a pronajímáš ho. takže oba vlastně něco do společné budoucnosti donesete. my jsem šli do manželství oba s holým zadkem. fakt to tak musím napsat. a upsali jsme se hypotéce atd. a nejlepší bylo, když se nás zeptali zda máme čím ručit.. tak ani naši rodiče nic nemají. bydlí v městském bytě a ani chatu nic.. takže to byla komedie. a když jsme se upisovali hypotéce, tak já byla ještě studentka.. takže ani nevydělávající kromě brigád.. fakt jsme byli pár :grinning:
1. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
Gabi...ahoj.... no na čtvrtek se trošku bojím...už mi to leze i do snu... ale nic to nebude, to vím... uvidíme... Jojo, ten byt by byla hloupost nekoupit...ta prodejní cena je pak mnohem vyšší, i když to je stařeček...
1. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
Lucii.... no já ho mám 2 roky... a předtím jsem se různě potloukala po pronájmech...a ta cena za pronájem se teď rovná ceně za hypotéku, tak mi to přišlo hloupé házet peníze do kanálu... je fakt, že to je masakr, něco splácet 30 let... teda já už jen 28 :grinning:... ale je to pořád moje a můžu to v případě neschopnosti splácet kdykoliv prodat... sice teď trh s nemovitostmi kvůli krizi nic moc... ale nikdy není hrozně aby nebylo ještě hůř... :wink: ...

No, uvidíme jak to půjde nebo nepůjde..vždycky se člověk nějak protluče...
1. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahoj beruny,
absolutně nestíhám. Inventura byla mazec, v pátek jsem jela domů až v devět večer, ale v sobotu jsme měli všechno za hodinu hotové, tak jsem ani nemusela jezdit.
V sobotu odpoledne, jsme s Martěm jeli k ségře na oslavu, juj to zase bylo... :grinning: ale kupodivu mi v neděli nic nebylo, nebolela hlavička a nebylo mi zle, ale dnes cítím žaludek, tak má ta moje kocovina asi spoždění :grinning:

Ty jo ty hypotéky to je strašný...já jsem ráda, že máme kde bydlet a platíme jenom inkaso, i když my s Martinem platíme 4000,- a babička 2000,- takže je pravda že je to stejný jak v Boskovicích nájem v bytovce...a to nemluvím a doplatcích za plyn, vodu a elektriku...fuj
1. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
Jééé ahojky Jani... konečně je o tobě vidu i slechu :grinning:.... jojo šílený... já platím hypotéku a všechno okolo bytu 10tis...Rusáci mi zaplatí nájem a mám to zaplacené... takže to je zatím dobré... ... jééé, kručí mi v teřichu...

Jdu jíííííííssssstttttttttt... zatíím páčko
1. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
já jsem dozdobila jednu místnost a cyhbí mi elán a nadšeníí. nevím co to se mnou je.. asi mám hlad. jdu si dělat oběd :grinning:
1. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
Dobrou chuť k obídku...sem si dala roštěnku a lusky, mňam, mňam...
Naše výdaje na bydlení ani raději nepočítám...naštěstí hypotéka už jen 16 let...ikdyž v eldnu nám končí fixace, tak uvidíme co dá...
Jani, ty máš divnou kocovinu :slight_smile:))
Šári uvidíš, že vše bude ok...
1. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
já jsem dneska fakt na ránu. jestli jste taky v tomto stavu, tak vás moc lituji, že se nemůžete zavřít jako já. já jsem zpomalená až to pěkné není.
1. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
chichi, no nechápu, je mi divně od žaludku...měla jsem hládeček, tak jsem zbaštila sýr v bulce z kantošky, fuj, se ani nedivím, že je mi blivno :grinning:

Já dělala vánoční výzdobu včera, andulák z toho byl dočista hotovej, vyměnila jsem umělý kvítko na trámu za girlandu ze smrku a on se v tom hajzlík schovává, a strašně se mu to líbí :grinning:

Ale naštvala mě kámoška, chtěla jsem si udělat adventní věnec, nechtěl se mi kupovat a ona mi zapomněla objednat tu tavnou pistoli a základ na věnec, nechtělo se mi chodit do lesa a věnce měla poslední dva, jeden umělej, pěkně škaredej za 400,- a druhej živej za 320,- a takovej nemastnej neslanej, tak jsem vytáhla svůj mini věneček na jednu svíčku a mám na stole tenhle, taky pěkný :dizzy_face:
1. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz
No vidíš Jani, jaká jsi šikulka...klidně Ti tavnou pistoli pošlu...než by dorazila, tak by byl konec adventu :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz
tavná pistole ?????????? holky vy jste ale kutilky.... netuším...co to je..... ale určitě to je hodně důležitý.. :grinning:

to je taková ta pistolka, co se s ní taví hliník???...nebo něco takového .. ?? hihi...
1. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.