• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahoj nebudu, já bych na to neměla nervy. Se znám, změřila bych dvakrát a pak bych to flinkala, toje jak s braním prášků, já když brala HA tak se Martin občas divil, že ještě nejsem těhule, no teď už je to jasný :grinning: já normálně třeba celej víkend nevzala ani jeden, ale divný je, že se mi to stávalo až s Martinem, s bývalým ne, na to jsem si dávala pořádnýho majzla :grinning:
Jo je umělá, loni jsem jí koupila, nakonec jsem jí nalila na puding, letos budu dělat polevu z Mikulášské nadílky, moje mamka dala Martinovi celej pytel figurek a on to nejí, tak je roztavím na polevu a je to, zbytek naliju do košíčků na ovoce a budu mít další kokinko :grinning:
9. pro 2008 v 08:55  • Odpověz
Ale kolikrát nad tím měřením přemýšlím, je sice fakt že ty holky ví až zpětně že byla ovu, ale sledovat jestli ti ke konci ta teplota sleze nebo ne, svým způsobem se nenervujou kdy udělat test a kdy ne, když teplota sleze je to jasný a když se drží nahoře tak taky...no teploměr jsem si asi před půl rokem koupila, ale nevím nevím, asi se na to vybodnu a teploměr nechám schovanej na mimi :grinning:
9. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
no tak je fakt měřit to proto, aby člověk z toho jen vnmal, že asi bude těhu je blbost....

tak jsem se nasrala. nemám doma ani rozinky a kandovaného ovoce jen 100g. takže musím do obchodu...áááááááá
9. pro 2008 v 09:18  • Odpověz
Jééé to známe, já už si včera pro jistotu napsala seznam, co budu ještě k pečení potřebovat, no to zase bude peněz jak za malý prase :grinning:
9. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
ahojky holky... jsem tu opet na chvilku, nejak nemuzu moc u toho pc sedet....
Vcera jsem teda byla u gyndare, predala jsem mu operacni protokol, a ptala jsem se, co vsechno ty divny nazvy znamenaji... a co dal. Rikal, ze tu endomrchu mi nasli vesmes nalevo u nejakeho vazu, je to typ peritonealni, doufam, ze jsem to napsala dobre... jeste nezasahla vajecnik, vejcovody jsou pruchodne, vypalili vsechny loziska.. rekl, ze by me klidne poslal do te endokrinologicke poradny, ale ze mi tam na pul roku zastavi cyklus a to preci nechci, tak jsem jen pritakala... rikal, ze tri mesice pockame... jestli se nezadari, pak by mi nasadil ten clostil, co tobe Jani... a po nem jestli se nezadari, tak to budeme pry zase resit jinak a naznacil umele... ale to je jeste daleko... jsem se ptala, kde se to jako ve mne vzalo, rikal ze to je vrozene, jestli jsem nikdy nebyla na interupci, nebo neco s cipkem, to jsem nikdy nemela, takze vrozene...
Si ted uvedomuju, ze mamka mela stejne problemy.. dlouha silna menstruace bolestiva... no a mela jenom me a druhe uz nemohla mit... uz se bohuzel nezadarilo...
Takze ted budu jen cekat na ms a po ni se muzeme uz zacit snazit...teda nevim jak to vydrzim.. ms se ma pry dostavit 4-6 tydnu po lpsk.... :slight_smile:....
Tak jo, tak se tu mejte krasne... a zase sem juknu...packo... a jinak jsem do konce tydne na neschopence, jupíííííííí..... si spím jak šipková růženka...no, vlastne jen do té doby nez me vzbudi Lancynka, ze chce jit ven...
9. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
tak huráá. o šari už víme. já jsem uvažovala, že dkyž tady nejsi že asi nebudeš v práci, jinak by jsi nás tak nezanedbávala :grinning:
no jedno je Šari jisté, ty u jednoho mimi neuzůstaneš. dnes je lékařství o moc kroků dál než kdysi. takže víme, že prostě ty si můžeš naplánovat Těhu na vánoce 2009 :grinning:
tak jsem z jednoho časopisu vyčetla recept na kokosky. tak jsem se s nima trápila a ted jsou v troubě. uvidíme, jak dopadnou. byla to piplačka, tak doufám, že budou k jídlu. taky si už chytám ořehy na marokánky, tomáš se moc těší, že je dělám, máme je oba rádi. ale večer ho nechám nastrouhat 1/2kg vlaš. i lískových ořechů do zásoby. to mi nedělá dobře :sweat_smile:
jo a tak jdu zítra k zubaři.. nevím, zda jsem V8m to napsala, ale ve čtvrtek večer mi vypadlo to, co mi udělala paní doktorka...haha. takže zítra znova na křeslo. ale chci to udělat za ty peníze znova a pak si budu dávat nejvetšího majzla. je fakt, že mi to vypadlo na vece...což nechápu.
9. pro 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahojky holky, Šári sem ráda, možná to nebude ani nutné, myslím umělé...držím palečky aby se během 1/4 roku zadařilo a na Vánoce 2009 bylo mimčo...

Lucko koukám pečeš o s to šest, já mám zatím jen marokánky a špaldová kolečka...
Prďolka byl včera pěkně živý, jako vždy , takže šíjové projasnění šlo špatně změřit, když si natočil utrazvuk, tak se přemlel jinam...NT snad 1,7 mm a NB 1,7 mm, bez hrubé abnormality plodu, délka od zadečku 7 cm, celkově cca 10 cm. Na boelsti hlavy paralen, při opakovaných Tralgit a tlak opět 145/85, že se mám prý šetřit.
29.12.2008 odběry na genetiku, pak budu muset na HK na další odběry a genetku kůli opakujícím se zánětům a oparům v tělě + v rodině máme myopatii horních i dolních končetim (svalová distrofie, má ji mamča a brácha)...a na celkovou kontrolu pak asi do HK na velký ultrazvuk kolem 20 tt...jo a pánev 26-28-32-21, ale tomu nerozumím

Šári pěkně odpočívej a buď v klidu... :wink:
9. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Šárko, tak to vypadá podstatně lépe...uvidíš budeme těhulíkovat spolu :grinning: já na tebe počkám :grinning:
Neboj mrcha příjde coby dup a pak na to vlítnete, no a na příští rok na Vánoce nebudeme muset péct ani vymýšlet dárky, máme to naplánovaný už teď :grinning: :grinning: a neboj i kdyby jsi šla na umělé, tak třeba z toho budou ty dvojčátka :dizzy_face:
Kokosky se taky chystám dělat, tak to jsem zvědavá jak se napiplám :grinning:
9. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Gábi vy taky rostete jak z vody, toje hrozný sledovat ty měnící se týdny v pasu, pamatuju kdy jsi tam měla snad 6tt a teď 14tt a Lucka to stejný :grinning: u Lucky se ani nenadějeme a bude nám na koníka odskakovat od kojení :grinning:
Gábi a necháte si říct co to bude??
9. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Budete hned dvě těhulky najednou, ani bych se tomu Jani nedivila s přístupem Tvého manžy :grinning:
Jj, utíká to jako voda...jj, necháme...už sem nedočkavá, jak něco, všude vychází holčička, i Mí ša jí říká občas Kačena, ale protože to bylo v den ovu, tak myslím, že to bude kluk jako buk :slight_smile:
9. pro 2008 v 10:52  • Odpověz
a už vymýšlíte nějaká jména? Kačenka je pracovní název nebo když to bude holčička tak bude Kačenka?
Já minulý týden byla na oslavě a dávala jsem si víno a říkám Martinovi že doufám, že bříšku není žádná fazolka aby nebyla ovíněná a on na mě koukal jak na cvoka, prý jaký fazole?? :grinning: no a v neděli mu říkám, že jsem to dostala a on mě": Tak fazole nebudou?? :grinning:
9. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
gabi, jsem ráda, že ses ozvala a že víme, že jsi ok. s těmi rozměry pánve..já někde najdu, kde nám to yvsvětlovali, co to znamená. ale přesně jak píše Jani, u tebe jde nejvíce vidět, jak to utíá. fakt jsem na to taky myslela, že porpvé jsi tady byla v 5tt :grinning: a já.. já to na sobě nevidím. mě to utíká pomalu. jen moc chci, at už je po novém roce. za prvé tady bude nachystáno vše a za druhé už budeme za kritckými týdny a už se budu jen těšit a čekat, dky to přijde :grinning:
jinak bud ráda, že projdeš těmi testy. sice bych se vždy bála vysledků ale chtěla bych být tak sledována. a zítra tě čeká ta štítná zláza, co? a co neschopenka, ještě pořád se na ní aspon na chvíli nechystáš????
9. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
Kačenka je jméno, Míšovi se líbí, mě teda ve spojení Kateřina Kotová moc ne, ale budiž...třeba se mi líbí Anna, nebo Antonie atd...
Však Luci Tobě seto taky pěkně blíží...měsíc se přehoupne, jak voda a počkej...pak k nám opravdu budeš odskákávat od kojení :wink:
No neschopenku mi nabízel už minule, hlavně se mu nelíbí tlak,ale i jiné věci...jenže minule jsem dr,. řekla, žebych ráda v práci vydržela do března než přijde kolegyně z mateřské...včera mě naštval šéf, takže přemýšlím, že na kontrole 6.1. se ní (rizikovku) normálně řeknu...včera se mě totiž šéf ptal, jak to vidím atd, že na mě není nic vidět a že mi asi nic není, tak sem mu řekla, jak to je, že jsem minule rizikovku odmítla, že jsem to u dr. odůvodnila tím, že chci v práci vydržet do března než se vrátí t kolegyně, načež na mě šéf vystartil, že ona přijde až v dubnu atd...atd...místo, aby byl rád, tak mě div pomalu nevynadá...to mě včera nas.... (nechci být sprostá) jak něco...
9. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ty jo Gábi, to se na to asi fakt vybodni a jdi na rizikový, sice to bude za pár kaček, ale pořád lepší než se nervačit v práci. Já si taky vždycky říkala, že bych chtěla do práce chodit co nejdýl, ale když to zde vidím, neustále se kvůli něčemu stresuju, nadávám a to mají některé sestřičky štěstí, že jsem taková mírná povaha, že nadávám pak a ne rovnou jim.
Víš co, doma si odpočineš, tlak se srovná a tobě bude líp.
9. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
Jj, jani přesně, snažíš se a nic z toho, místo té kolegyně co odešla nám nikoho nedaly, takže to s druhouc kolegyní táhnem už přes dva měsíce samy...tak sem čekala, že nám třeba přidají a budu mít rodičák, taky nic...čím víc dělám, tak mi přijde, že je t na nic...
Takže sem teď využila chvilky a hned si naskenovala fotečky do alba na koníka a upravila :wink:
Jj, sice doma bude míň peněz, ale větší pohoda...
9. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
tak já jsem byla nakoupit další suroviny a jsem z toho nakupování ko. ale vrhnu se do marokánek :grinning:

Gabi, upřímně doporučuji jít tak v 6měsíci nejpozději na rizikovku. užiješ si to. já si to taky daleko více užívám. nejhorší prostředí jsem prochodila do práce a když se mi tělo dávalo do kupy, tak jsem vlatně zůstala s problémy doma a ted už si to užívám. sice zlenivnuji, ale jsem daleko více úsměvavá a když se mě někdo zeptá jak je, tak prostě báječně :sweat_smile: uprímně, představa, že sedím, 8hod za stolem je pro mě děsná. ani doma s notebookem nesedím u stolu, ale mám ho na kolenou a nohy nahoře.

jo a když jsem nastoupila na nemocenskou, tak mi vastně šéf hned nechal vyklditi stůl, protože počítal, že už se nevrátím. a tohle u mě rozhodlo, že fakt se vrátit už před mateřskou enchci. když mě vlastně nepotřebují :grinning: :angry:
hned se kouknu do alba. jsem zvědavá. vidíš, hned zjistím, zda už máš aspon fotečku :grinning:
9. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
gag, nádherné album a jinak implast jdu objednat v sobotu. jen mě štve, že tam kde to chci objednat já, tak už nemůžou dodat tu obyčejnou celo modrou barvu. takže bud to bude ta šedá, co tam máš ty, ona je až stříbrná, nebo zelená. ta modrá s kolečkama a kytičkama mě moc nesedí. trochu mě akorát mrzí, že nlze mít jinou barvu korby a jinou sportáku. ale co, hlavně to má jiné výhody. a jdu taky do 3. protože 4kolka nemá úplniu aretaci předních kol a to by mi chybělo.

jo a prďolka se Vám pěkně schovává dozadu, aby jsi fotky neměla moc ostré, co??? :grinning:
9. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
Gábi fotky super, krásnej kočárek jste vybrali :slight_smile:
Hele ale na tu rizikovku běž, kámoška to měla podobný jako Lucka, taky to nejhorší chodila do práce a pak šla asi v šestém měsíci na neschopenku a nemohla si to vynachválit, ještě ke všemu jí to vyšlo, že byla doma celé léto, takže super a pohodička.
9. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz
jani, jak jdu dělat ty marokánky, tak to mám ušlehat, než to dám do vodní lázně? nebo vyliju salko do hrnce a do toho vše ostatní????
9. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
Holky díky moc...spíš se prďola stále hýbal a mával rukama, takže nebylo skoro možné něco vyfotit... :slight_smile:
Já marokánky vždy povařím...zkusím si vzpomenout na ten recept...myslím, že to bylo 100 g cukru, 100g kandovaného ovoce a asi 100 ml mléka, pak 25 g hrubé mouky, to vše povařit, pak dosypat 25 g hrubé mouky...pokládat na pečící papír a rozťukat do malé placky...po upečení a vychladnutí jednu starnu potřít hořkou čokoládou...ale teď přemýšlím jestli si ty čísla dobře pamatuji :confused:
Bolder je asi opravdu nejlepší pro dlouhány...zatím je to favorit...Luci divím se, že to nejde, myslím jinou barvu...nezkoušela jsi tu paní z toho kočárkova, ta mi přišla dost ochotná...
9. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
gabi, některé eshop by to i objednali, ale mě se líbí, že bych to kupovala u nás v MB v normálním obhcodě a ještě levněji než na netu. a hlavně tu modrou řpestali dodávat je to barva 2007. ona volala přímo obchodákovi implastu. takže kdo má zásobu, tak to ještě prodává.
a jiný sporták nejde, protože se na něho využívá boudička z hluboké korby. to jsem zjistila v bochodě, kdž jsem zkoušeli skládání atd. a taky bolderu nejezdí moc po MB, takže i to jsem ráda. x-lander už bych z toho důvodu nechtěla, má ho každý :grinning:
9. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
Hoj jsem tu :grinning: naliješ všechno do hrnce a dáš na vodní lázeň až to bude takový hodně tuhý, tak začneš kydat na plech :grinning:
9. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
díky
9. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz
Já mám recept ještě na jedny, ale ty jsem nikdy nedělala, tak nevím, tam se dává máslo, hl.mouka, cukr, smetana, mandle a kandované ovoce, akorát nevím poměr, ale něco se mi plete že 120g másla a 2 lžíce smetany, nebo tak...uvidím, říkala, jsem si že zkusím letos i tyhle, já dělám ty moje z dvojitý dávky, Martin je jí po kilech :grinning:
9. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
Není zač :grinning:
Aha, já právě myslela, že sporťák má svoji boudičku... :confused:
Jnak přesně s Tebou souhlasím, hodně lidí si pořizuje kočár, že je to značka nebo že ho má tahle nebo tahle, ale přeci je důležitější co to vydrží a má za možnosti něž značka, protože ta mi dítě vozit nebude :slight_smile:
Zrovna jsem byla za ségrou na oddělení, tak jsem nestihla reagovat a teď koukám na mobil, co se stalo :grinning:
tak teda nevím, jak dlouho nefungoval MD, ale já jsem napsala zprávu a pak nic. takže jsem dodělala cukroví a šla si lehnout. už mi chybí jen ty marokánky a kokosky namočit do čokolády. tak to možná ještě večer.

Gábi, já jsem si to taky myslela, že to celé se přehazuje, ale ne. tam je boudička pro obě věci. a tak jsem se zkusila ptát, za kolik by mi proddali boudičku navíc, abych opravdu mohla mít sporták jiný než hluboký a to budu vědět do konce týdne, zada by to šlo. a i když nepůjde, tak holt vybere nějakou barvičku a budu spokojená i tak. implast má mnoho výhod co jiní nemají :wink:
9. pro 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, já se taky včera marně pokoušela připojit ještě než jsem odešla z práce a nic...dokonce mi to jednu chvíli hlásilo, že moje jméno na koníkovi vůbec neexistuje.
Včera za mnou dofrčela spolužačka ze střední, tak jsme si zašli na kafi, já si pěkně zazáviděla :grinning: telefonát stylem, v lednu nemůžu letím se potápět na Maledivy, v únoru jedu lyžovat do Alp, jo v březnu...to můžeme, nezajedeme si na prodloužený víkend do Francie ??!!
No dobrý...holt někdo se umí narodit a vydělávat... :grinning: ale naštěstí je to pořád moje zlatá Lucinka, co se mnou poctivě proseděla 4 roky v jedné lavici a na jednom pokoji :grinning: :grinning:

Tak co Luc, jaký jsou marokánky?? Doufám, že chutnají :sweat_smile: já se na ně chystám o víkendu...akorát je musím někam schovat nebo mi je Martin zase do svátků sežere :grinning:
10. pro 2008 v 07:37  • Odpověz
ahojky holky, tak jelikož vím že jsme tady o té Berušce psaly, tak tady je, jak to vše dopadlo:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=99794&vReferer=
našla to kaarádka...

Marokánky mi přijdou trošku tvrdé, asi jsem z nich měla udělat spíš placku.. jenže když jsem se tě chtěla zeptat, tak už nešel MD. no třeba budou lepší, když je namočím do čokolády. to udělám dneska, včera mi došla síla.

prodloužený víkend ve Francii? to zní dobře. bude sponzor? jinak to už abys začala šetřit :grinning: já jsem vloni po takovém drahém víkendu prohlásila, že bych radši koupila novou lednici a další potřebné věci :sweat_smile: ale jo, byla jsem na Eifelce a to byl můj sen.

za chvíli jdu k zubaři. a odpoledne mi přijede na 5dnů kamarádka z OV. takže se tady budu pohybovat trošku mín, ale i tak se budu snažit Vás nezanedbat.
10. pro 2008 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.