• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Měly by ti do Vánoc změknout...ale ty moje to nikdy nestihly, Mates je zbaštil dřív :grinning:

Jo já chtěla jet do Francie na svatební cestu...haha, ještě jsem na žádnou nejela a pochybuju, že letos pojedu, no ale snad Mates dodrží slovo a pojedeme aspoň v létě na tu dovču, jinak... :grinning: bude tytyty
10. pro 2008 v 08:24  • Odpověz
fuj ti zubaři, to je taky pěknej hnus, akorát jsem včera čučela, kámoška nosí rovnátka, ale poprvé v životě jsem je viděla ne zepředu na zubech ale vzadu??? Dělá modelku, takže jí to nevadí při práci, když je nosila dřív, tak nemohla fotit, chodila jenom přehlídky, akorát nadávala, že je dělají jenom v Praze,takže jezdí každej měsíc z Vyškova do Prahy k zubaři...no to by mě mohlo :grinning: a ještě dobrovolně :grinning:
10. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahojky holky...
mám za sebou zubaře a endokronilogii, za 14 dní dostanu na 24 h připevněný nějaký tlakoměr na měření tlaku, aby zjistili, jak se tlak pohybuje, jinak se dr. na endokrinologii divil, proč nejsem dávno doma...snad už zůstanu a nebudu tak blbá a dr. to zase vymlouvat :slight_smile:))

marokánky mám měkké od začátku, jestli si večer vzpomenu, tak sem hodím recept :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
Gábi, oni to s tebou ale myslí dobře. oni tě nechtěj nechat odpočívat, ale myslí si, že je to nutnost, abys zůstala doma. přestan myslet na sebe, ale na prdolku :angry:

zubař byl super, za 7min už jsem lezla z křesla. tak uvidíme, jak dlouho to vydrží tentokrát :sweat_smile:
10. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz
Jj, koukám taky jsi měla rychlého zubaře, já se ráno klepala, jak ratlík, že bude vrtat, ale jenom vyčistila zubní kámen a zbrousila dvě blomby :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
čaute holky, já tady už asi hodinu a půl pročítám jednu diskuzi, vzhledem k tomu, že jste obě těhulky tak vám nebudu psát jakou, normálně jsem měla ale sto chutí některým těm holkám napsat že jsou krávy...fakt, Luci jde o Aninu z těhutestu, některé holky tam prostě nepochipily, že ten malej je klinický mrtvej a neustále ji tam osočují, že je sobecká matka, protože není s ním...no to by bylo na dlouho, psala tam i jedna, umřelo jí po roce postižený dítě a neustále řeší, že kdyby mohla být s ní a že ta Anina s malým být nechce, ale ta první kočena absolutně nepochopila, že ty dva případy se vůbec nedají srovnat, ze začátku jsem u toho skoro řvala, ale ke konci bych některým těm holkám od plic řekla něco jadrného...jéjé jsem se zase rozkecala, to jsem celá já :grinning:
10. pro 2008 ve 14:38  • Odpověz
Jani.. no tak to se ti nedivím, protože Anina je zatím dost rozumná na to v jaké je situaci. a ona se tam baví s nima? nebo prostě Aninu jen probírají?já jdu zítra na UZ do porodnice tak se chci na tu šnuru zeptat. zda to jde vidět nebo ne.. protože je to fakt druhý případ za poslední dva měsíce?
10. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
Aha, sice pořádně nevím o co jde, ale asi nic dobrého...

Recept na marokánky:
100g cukru
100g ořechů sekaných
100g kandovaného ovoce
50 g másla
100 ml mléka
50 g hrubé mouky

Cukr, ořechy, kandovanané ovoce, máslo, mléko a polovinu mouky dáme do kastrůlku na oheň a krátce povaříme. Směs odstavíme a vmícháme do ní zbylou mouku. Ze vzniklé hmoty tvoříme na plechu vyloženém pečícím papírem malé hromádky, které nožem stlačíme na placičky. Pečeme je zvolna v předehřáté troubě. Po vychladnutí se jedna strana máčí do čokoládové polevy.

Dnes sem je ochutnala a jsou krásně měkké :slight_smile:
10. pro 2008 v 16:49  • Odpověz
dobré ráno,
gabi, Aninka měla špatný porod a pomalu přichází o své mimi. psala o tom na těhotenskytest.cz, to je tam, kde jsme se seznámily s holkama. jinak za poslední dva měsíce je to druhý případ, dky takhle dopadl porod. a obě holky jsou strašně silné a já je moc obdivuji.
dneska Tom odjel na vánoční večírek a vrátí se zítra. mu závidím ty kupy jídla co tam bude mít :sweat_smile: mě čeká až za týden. ale taky se napapám o 106.
dnes budeme péct s kámoškou další cuktoví. její ruce navíc, tak tomu dávám tak tři druhy :grinning:
11. pro 2008 v 07:23  • Odpověz
Ahoj Lucko,
musí být hrozné pozorovat a nemoci pomoci :frowning2: v téhle situaci se člověk dokáže asi obrnit, ale pak se říká, že ten nápor nervů a všeho musí s někým probrat jinak pak kolabují...
Já v tomhle obdivuji mamku a bráchu, oba maji myopatii, je to teda úplně jiný případ a nesrovnatelný...brácha se to dozvěděl zhruba před 9 rokama a každý rok se mu to horší a horší, skoro nemůže chodit do schodů a do budoucna ví, že skončí na vozíku a další věci...někdy je fakt obdivuji...
11. pro 2008 v 07:30  • Odpověz
gabi, no tak to můj obdiv u bráchy a mamky. že mají tu sílu a ..... halvně brácha. kolik mu je ted let?
11. pro 2008 v 07:55  • Odpověz
teď 25...naštěstí má hrozně hodnou přítelkyni a dodělává si teď postgraduál, že do budoucna by chtěl zůstat na škole, vlastně všechno tomu podřizuje, ale jinak je silný a bere, že to je život i mamka, u té se to objevilo po porodu bráchy, ale naštěstí ten průběh má jiný, svaly jí tolik neubívají...zase bráchu obdivuji v tom, že třeba s námi jede do Tater, samožřejmě nikde nešplhá, chodí rovinky s holema, ale i tak, prostě do kud to jde, tak se snaží...
11. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holčiny,
Gábi tak to taky doma nemáte jednoduchý, ale já si myslím, že když se s tím člověk popere sám se sebou, tak to vždycky zvládne.Moje mamča má prokázanou roztroušenou sklerozu, naštěstí ve stadiu, kdy se ji to ničím neprojevuje, ale prostě si na to zvykla, že se nesmí nervovat, nesmí mít náročnou práci atd, jinak by jí hrozily ataky, které tuhle nemoc zhoršují, taky víme, že jí nemoc nepostihuje klouby a mozek, ale oční nerv, takže na jedno oko po dvou atakách skoro nevidí, ale jak sama říká, má ještě to druhý, ne :grinning:

Anina se na diskuzi baví vlastně jenom s jednou holkou, je to zdravotní sestra z neurochirurgie nebo co a docela dost tomu rozumí, takže jako jediná, jí včechno dokázala vysvětlit i to, že ten malej je vlastně mrtvej, má klinickou smrt mozku...je to strašný, ale já mám prostě ten názor, že je to lepší, než kdyby to dítě mělo být postižené a umřít třeba v roce nebo ve dvou,jako té druhé holce, který právě Aninu absolutně nechápe...je to složitý...já je obdivuju, stejné je to i s Beruškou, nevím, kolikrát si říkám, že jsem silná, ale myslím, že tohle by mě položilo...

Tak pryč od škaredých věcí...Gábi receptík na marokánky mám napsaný, tak letos udělám ty svoje i ty tvoje. :grinning:
11. pro 2008 v 10:06  • Odpověz
Jani .. kde se flákáš, tady vykecáváš a na domací stránce se ani neukážeš ... dostaneš na prdel. :angry:
11. pro 2008 v 10:12  • Odpověz
Micouši a kde se teď se teď jako flákáš ty???
11. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
No já jsem tu .. a co zde zas děláš :grinning:
11. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Tak já jsem po obídku, měla jsem mandarinky, banán a hrozny, no nic moc, ale doma na mě čekají čínský nudle s kuřecím masíčkem, pokud mi je ovšem Martínek nesní, bo včera si dával dvakrát nášup :grinning:
11. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
Já mám po obídku, rizito, ale neodolala sem malinovým lívancům, tak sem je nechala zabalit s sebou pro miláčka k večeři...už sem tři snědla :grinning:
11. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz
já jsem byla na leču :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
jééé kdo je micánek??? neznám :grinning: takže ahojky :wink:

já jsem jen na skok, byly jsme v macu a ted půjdeme na procházku, večer mám UZ po známsti a pak kino. mají týden v cinestar za 50Kč tak jdeme na Vy nám taky šéfe.. za 50Kč to stojí, ne :grinning: a ještě stihneme ordinaci
11. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz
Cinestar?? To je ten multiplex co se ruší???
Micouš je naše Zuzanka z Boskovic... :grinning: :grinning:
Luc už máš napečeno?? Já jdu po práci na nákup a v sobotu to rozjedu ve velkým :grinning: nonic, musím ještě mrknout na holky do Boskovic, ať mi Zuza zase nenadává :grinning:
Gábi pošli taky nějaký... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 v 16:32  • Odpověz
Jani, cinestar se neruší...to se ruší myslím Palace a ještě k tomu v Praze. my v bolce stále žijeme.

dneska jsem dala do čokolády marokánky, kokosky a mezitím kámoška udělaal rumové kuličky. pak už sjem jen připravila těsto na linecké a medvědí tlapky. takže zítra uděláme toto. a když bude dobře, tak i trojlístky.

jo dnes mi Domina zvážili.. tak má 1998g. zítra slavíme 2kg :grinning: a jsme asi 32tt+3. prostě pořád začátkem února je termín. uff :wink:
11. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj Luc, koukám, že Domino je kus chlapa :grinning: :grinning: tak to je super, ptala jsi se na tu pupeční šňůru?? Mě by totiž docela zajímalo, jestli to na tom utz jde vidět nebo ne?
No já už se těším na pondělí a úterý, dva dny dovolená, to je jako rajská hudba :grinning: copak asi Šárka, jak se má? Dlouho se nám neozvala.

Jo máš pravdu, to kino bylo v Praze, někde jsem to četla, že ho ruší a dnes jsem o té akci v Cinestaru slyšela ráno v rádiu, nebo co to bylo, ale mleli něco o Sněženkách za pade :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 08:31  • Odpověz
ahojky holky...no, mam se docela dobre...tyden jsem si pospala doma..parada... jen mi zacina trosku hnisat bricho...asi se do toho moc rejpu.. Jani, nevis, mam to necim potirat.. zkousela jsem calciovku.. ¨nebo to spis nechat v klidu uschnout?...jsem pako..
Jinak se nemuzu dockat mrchy...:slight_smile:.. snad poprve v zivote..to by bylo fajn, kdybych to dostala tak, aby ovulka byla o Vanocich... a pak to vyslo.. takove vanocni ditko :slight_smile:)... nooo, moc fantaziruju... tak zatim packooo...
12. pro 2008 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky,
tak Sněženky u nás hrají až za týden, takže za ně půjdu za normální prachy, ale chtěla bych to vidět. ale prý předpremíru celkem zhatili. tak uvidíme.

ta šnůra - 50%dětí ji má omotanou při porodu, jenže většinou bývá tk dlouhá, že to nevadí a že ji uvolní hned když vykoukne ven. horší je, když je krátká a to nidko nepozná na UZ. prostě jak začnou stahy a dítě se mlít, tak se zamotá lehce.

Jani, ještě něco písu do IP..

Šari a v pondělí už do práce???

jo a víte že obě dlužíte tu fotku po holiči???? :angry: už je to tři týdny.
12. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
Šári, kde máš foto?? Já koukám, kdo nám to sem píše.
No pokud ti to hnisá, tak calciovka to hodně promastí, takže myslím, že to bude horší, zkus to nechat zaschnout a až to bude suchý a bude tak stroupek, tak to natírej tou calciovou m astí.

Kdy to máš dostat? Já mám ovulku příští týden, ale my si dali od snažení tři měsíce oddych, tak jsem zvědavá jak mi to dlouho vydrží :grinning: A jinak všechno v pořádku?
12. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
já měla to foto s tím dítětem, ale myslím, že mám na netu foto i s dlouhejma, jdu hledat :grinning:
12. pro 2008 v 10:20  • Odpověz
to je před, musíte ale nalistovat až stranu tuším 48 http://www.boskovice.cz/temata/aktualne/50let_nemocnice_boskovice_final.pdf

a teď ještě po...http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2097391&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D620%26vOrderBy%3D2

o víkendu chci dát dohromady fotky ze svatby a z dovolených, tak kdyžtak ještě nějakou přihodím do albíčka :grinning:
12. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
jenže na foto s dítětem se nedíváš do fotáku.. to jsem ti neschválili :grinning:
12. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
já vím :sweat_smile: ale pokusím se poslat jinou, ségra má fotky od bratránka z Prahy a z oslavy narozenin, jenže mi je ještě neposlala, tak jí řeknu a přes víkend to doženu, ale teď už nosím i mini culíček, jde mi to pěkně sepnout, no úžasné :grinning: ale před tím to bylo delší :grinning:
12. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.