• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ahoj luci, jani... jojo, v pondeli jdu do prace...jinak ms nevim kdy mam dostat, pry za 4-6 tydnu od laparky...jinak vsechno asi v poradku... boli me to jen, kdyz mi na to hupsne lancyna..
12. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
"KUNĎABA" :slight_smile:
12. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky, je tu nekdo ????
12. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
nejsem tady. peču. ale jinak tě tady vítám :wink: a hlavně jsem IP četla později, než jsem koukla na dizkuzi, takž jsem hleděla jak jojo
12. pro 2008 v 11:38  • Odpověz
tož jsem tu, Luc ty pořád pečeš...toj e mazec, pošli v krabici nějaký kousky :sunglasses:
Zubajdo vítej u nás :grinning:
12. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
Hele a to tě nemůžou nechat doma až do konce roku, taky by se jim prd stalo,no ne??
12. pro 2008 v 11:50  • Odpověz
holky, díky keáí na koníkovi první spálený půlplech :frowning2: a málem to začalo až hořet. fakt černo...áááááá :cry:
12. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
Jé Luc to je mazec, doufám, že jsi to zvládla :sweat_smile: já takhle jednou připekla svíčkovou...naštěstí falešnou :grinning:
12. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
zvládla, ale nadávala o 106. no dnes už je s pečením konec :slight_smile:
12. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
Hojky beruny,
dneska jsem udělala marokánky, zítra udělam ty Gabčiny a v týdnu budu zdobit a ještě mě čekají trubičky.
Včera jsem se nestihla ani rozloučit, měla jsem v práci docela průserek, ale nakonec se mi podařil vyřešit, teda aspoň já si to myslím, ale nikdo dneska nevolal, tak snad to bude v pohodě, jinak by mě na oddělení zežrali :grinning:
Včera jsem byla s kámoškou na kafi a pak jsem čekala na Martina a rozvážela mu kolegy po okrese, akorat se bavím, že jak byli všichni lehce opilí tak mi hned nabízeli tykaní a Martin si se všema vyká, protože borců od 55 do 70 :grinning: :grinning: ale bylo to dobrý, akorát jsem byla mrtvá, bo mi Martin vzal z práce vysavač - Fabie 1.4 - říkám tomu vysavač, protože vůbecnejede, no a já byla hotová, protože většinou jezdím sama a nebo s Martinem a moje auto je dost silný a s tínhle se mi stalo, že mi auto s pěti lidma zdechlo v kopečku, protože nejelo ani na jedničku..hotovka, borci mrtví, asi ještě neviděli ženskou nadávat za volantem..no mazec, nakonec jsem jela do takových dědinek, že ani nevím jak jsem se dostala tam a nazpět, podruhý bych tam teda netrefila.
Tož čau, jdu koukat na Harryho :grinning:
13. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz
ahojky
Jani, měla jsi super večer :grinning: Martin náhodou na tebe musel být pyšný, když jsi tak zapadla.

ty umíš trubičky? tak to jsi dobrá. to jsem ještě neměla odvahu dělat. takže jak je děláš a jak se ti daří??? :grinning:
14. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
Luc to je jednoduchý :grinning: já je letos budu dělat poprvé :grinning: takový ty politý čokoládou, ne klasický kremrole, ty nemám ráda...takže jsem sama zvědavá jak to dopadne, tchýně mi poslala akorát recept a kovový trubičky, tak se s tím musím nějak poprat :grinning:
tak pak dám vědět...
Dneska mě Martin pobavil, dojeli jsme před půl hodinou domů a on na mě, na co se budeme dívat v telce, že na STV dávají Bonda, akorát, že bude Slovensky, tak říkám, že je mi to jedno, stejně tam nic jinýho není..no a šel si dělat topinky a za chvíli na mě z kuchyně volá, ty jo, ten Bond je vážně slovensky, to je brutus...a já nechápavě sedím u počítače a říkám mu...ten jazyk co jim ti herci mluví, je čeština :grinning: :grinning: na slovensku se jim asi nechce dabovat nebo to nechápu, no ale aspoň slováci česky rozumí, já mám občas hoňku se dorozumět s Martinovými příbuznými ze Slovenska :grinning: :grinning:
jo mám dva dny dovču, tak ráno nebudu na koňovi a v úterý jedeme s miláčkem na nákupy do Brna, tak už se asi nevrátím, páč mě po cestě trefí mrtvice. Pa :grinning:
14. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky holky.... hlásím se zpět... pracuji o sto šest... :grinning:.... jak se máte ??....týden před Vánoci .. :astonished: :confounded: :grinning:
15. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
ahoj Zubi,
a nechtěla sis to prodloužit až do vánoc? nebo ses do práce těšila? kdy ti začne vánoční dovolená????
já mám dneska lítací den. doktoři, hlídání a vaření a večer kurz. takže už ted se těším do postele :grinning: a taky už žijeme v bordelu. budoucí dětský pokoj je vyklezen a už včera tomáš škrábal strop. dnes bude pokračovat. a zítra přijede tchán a začne malování atd. no a já z toho chytám nervy, protože jsem nemotorná a vůbec nic nemůžu :angry:
jo a taky už máme kočár. nechali jsme ho do 10.1. v obchodě, ale už je náš :grinning: někde stáhnu fotečku a dám do albumu.
a dárky skoro tayk máme. už mi chybí jen obě mámy. a něco pro Toma. ale ani nevím, jestli si letos budeme něco dávat. vloni nic a letos nevím. dáváme plno toho do bytu - nábytek, televize atd. a já už vlastně dostala foták. takže to asi bude vyřešeno :grinning: prsotě dostane jen babetka :sweat_smile: ale i tak závidím Janči, že jedou nakupovat. baví mě se štrchat mezi lidmi.
15. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
ahojky luci.. jojo, to by byla parada prodlouzit si to az do vanoc....jeee, to by bylo fajn, stihla bych vsechno udelat... ale jit do prace mi nevadi, jsou tu fajn lidi.. stejne jen tenhle tyden...pak si vezmu dva dny dovolene a pak ten dalsi tyden jsme dostali placene volno :slight_smile:... mame skveleho sefa...
jinak jak jste tady psaly ty ruzne recepty, tak jsem neco zkousela....treba ty marokanky... ja si nemuzu moc vyskakovat, protoze mi nefunguje trouba, takze vse delam v remosce...je to teda peknej wopruz.. ale ty marokanky jsem tam jakztakz udelala, pak nejaky orisko-cokoladove pusinky...a jeste tvarohove stoly... uz toho asi necham, stejne sladke moc nejime...neco urcite dostaneme od rodicu...
vcera jsem nasim koupila super panev...sice byla draha 2tis...ale je naprosto uzasna...ja uz od te firmy mam jednu pres rok a nemuzu si stezovat... my s pritelem si asi nic davat nebudeme...teda ja pro neho neco mam... taky jsme utraceli za tu telku... no...uvidim, jestli treba na neco jeste nenarazim :slight_smile:...
jinak u me porad nic noveho, stale cekam na ms :frowning2:
16. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
ahojky,
tak já včera tady byla sama a dneska ty :sweat_smile: já jsem ráno jela opět na pojištovnu, pak ke kamarádce a ted už tady mám tchána a dělá pokojíček. to je zlatý člověk. ani si po cestě nesedl a už šel makat. tak jsem zvědavá, jestli se k němu připojí Tomáš, který už je na cestě domů :grinning:

pánve dávám letos pod stromeček švagrovi a kamarádce :grinning: ale teda jen tefal. co to máš ty za tu cenu? to vaří samo, ne??? my teda jsi jdeme dokoupit plno pánví do euronicsu. máme jejich body a 50%slevu na pánve tefal. tkaže tam vltneme :grinning:

zítra budu doma a tak chci péct zase. mě to letos až moc baví. tak uvdíme, jak mi to půjde. zkouším recept od kámošky :grinning: a dneska ještě půjdu udělat buchtu. mám rybíz od kámošky, tak když je tchán,tak at má sladké :dizzy_face: musím ho uplácet :wink:
16. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
Ahojky holky, dneska vás vůbec nestíhám, zase jsme měli opruz školení, brrr...
Šári to Tě obdivuji péct v remosce, já v ní na kolejích pekla max. maso nebo perník, na víc sem se nezmohla...
Jdu dopatlat linecké a asi budu muset žehlit, hromada žačíná pomalu přepadat, nějak to nechce nikdo udělat :confused:
Se opatrujte, zítra k vám nachvilku juknu, odpoledne, teda spíš po obědě máme vánoční večírek...aspoň se pořádně nadlábnu, ahojky a pěkný večer
16. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
Gábi, tak mě jen čeká dávání dohromady ponožky. ale ze tří praček..tak jsem zvědavá, kolik ponožek pračka sežrala :grinning:
já bych taky nepekla v remosce. bych se z toho zbláznila.. v ní nedokážu ani to maso :grinning:
a Tomáš už maká o 106 s tatkou. nakonec musí škrábat celý pokoj. a já si sedím a čumím na telku :grinning: někdy je to těhu výhoda :sweat_smile:
a večírek mám ve čtvrtek.. v pizzerii. máme tam občerstvení a dle chuti pizzu, mnam :grinning:
16. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahojte holčiny,
hlásím se zpět v pracovním procesu...jinak včerejšek byla katastrofa, sama o sobě, málem došlo i na rozvod :grinning: No jo když si miláček nechává nákup dárků na poslední chvíli...jeho problém, a pro mě stejně nic nemá :angry:
Takže do Brna jedeme v neděli znovu, holky ale udělala jsem radost sama sobě, koupila jsem si kalhoty od Ježíška, takový ty nad kolena...velikost 38 :grinning: :grinning: :grinning: no já z toho mám takovou radost...normálně si kupuju 40 podle střihu i 42, ale tyhle mi nádherně sedly i menší...no tvrdila jsem Martinovi, že jsem musela zhubnout :grinning:

Luc na pojišťovně v pohodě??
Jináč u nás se letos bude nejspíš cukroví podávat nezdobený, myslela jsem že ta ty dva dny dopeču co jsem chtěla a nazdobím ale bduu ráda, když to stihnu v pátek večer a v sobotu mezi úklidem :confounded:
17. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky, pěkné ráno...
Luci, našla jsi všechny ponógle? :slight_smile: Pizzerie zní dost dobře,my to máme v klasické restauraci, dělají tam výborné palačinky...jenže od rána mi je nějak blivno, nevím jestlli u WC spíš klečet nebo raději na měn sedět, snad sem nechytla střevní chřipku od manžela...ikdybych se měla potento, tak si palačinku dám :grinning:

Jančo, to chce klídek...neuklízej, stejně to nikdo nepozná a cukroví se s ní i tak... :wink:
17. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Gábi, máš pravdu, se na to uklízení můžu vybodnout...uklízela jsem celou sobotu a včera byl doma zase bordel...klasika.
Kde jsou dneska holky?
Chtěla jsem Zubejdě vynadat za tu fotku...prosinec, zima na krku, a ona si dá do pasu fotku z pláže a polonahá !!!!!! :grinning:
17. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
ahooooooooooooooj... ty mně chceš nadávat joooooooo???????????, :grinning:... já ještě moc po té neschopence nestíhám v práci...
a dneska mám ještě hoňku kvůli vánočním dárkům tady v práci.. jsem objednávala kompasy s potiskem loga a mottem...a dodnes nedorazili...a dnes mi volali, že to jde znovu do tisku, že se to nepovedlo... se z toho fakt zvencnu..chichi....
ale mám radost...a vy víte prooooč... je to v IP.. :grinning:
17. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz
Já nestíhám po dovči...hnus, fakt, teď jsem byla se šéfkou ve městě, koupila jsem miláčkovi trenýrky a kapesníky, normálně za jeden kapesník 20,- se zbláznili, já to dvakrát vypere, on je třikrát s prominutím, zasere od šmíru a můžu jít kupovat nový...ach jo, u nás totiž pračka vedle ponožek žere i kapesníky, já používám papírový,ale brouček ne, ten musí mít všechno extra...včera mě taky nasral...udělala jsem mu řízek a brambory, a on ho radši jedl s chlebem, protože brambory jí jenom v neděli a že prý jsem mohla udělat kaši, jsem na to neměla ani náladu ani čas...zabiju !!!!!!!!!!!!!!!!
17. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz
njn..chlapi.... :grinning:.... my naštěstí oba dva papírový... holkiiii....já mám takovou radost.... normálně bych byla naštvaná...ale teď...ani náhodou.. to je paráda.. já snad začnu lítat.... :sunglasses:
17. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
Ty brďo Zubej, že ty jsi si něčeho lupla?? Nebo aspoň čuchla :grinning: prej lítat...no ty jsi vážně k sežrání :grinning:
Já budu dneska taky, šéfová nakoupila vínko, tak si dám do zobáčku a pomažu domů...jak namydlenej blesk :grinning: no, možná trochu budu zahýbat do strany :grinning:
17. pro 2008 v 15:37  • Odpověz
já jooo???... já jsem si tak lupla pupalky, ostropestřecucece:grinning:..vitE..listovky :grinning:.. hihi... příjdu domů a teprve to roztočím... otevřu hned vínko.. chichi... :sunglasses:
jinak tu mám v jednom kanclu také naskládané vinko..hned přes sto kousků...teda nevím, jak bych po něm vypadala... už bych asi nevypadala...už bych jela nohama dopředu.. :confused: :fearful:
17. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
ahoj holky,

tak včera chlapi makali až do půlnoci. já byla taky vzhůru- stejně potřebovali pomoc stylem, kde je prostředek na podlahu atd. takže ráno jsem vylezla z postele až 9hod. šli jsme se projít pro sádru do OBI a pak už jsem jen vařila a utekla na nehtíky :grinning:

Zubi, tak čekám, kdy napíšeš, že to šlo ještě více, než jen tak malinko :sweat_smile:

Jani, včera mi Tom řekl, že naši známí taky čekají druhé, narodí se okolo dne, kdy jejich malá má 2narozeniny. no upřímně.. oni to rozdejchávali dlouhou a já bych to asi tak nechtěla. mě pak přijde, že zanedbávám to první a hlavně při mé smůle bych prozvracela první trimestr a pak měla nakázáno ležet. no jsem zvědavá, jak jednou my s Tomem. zatím je Domino jedináček ve výhledu, já chci rozdíl 6let, tomáš 3-4let.. stejně si sourozenci nehrají. my jsme se ségrou o 4roky a nikdy jsme nebyli dvojka. naopak. a momentálně se už 2roky nebavíme. a jen náhodně zjistila, že jsem těhu.

Zubi, pokud dárky nedorazí, tak to už asi nebudou vánoční dárky, ale novoroční, co??? :grinning:
17. pro 2008 v 15:45  • Odpověz
Luci... no si piš, že dám vědět...takovou zprávu, přeciii....
No, zátím o dárcích žádná zpráva ----- se picnu :angry:
17. pro 2008 v 16:02  • Odpověz
a vitamíny Mamavit apdo tě neláká papat? já je jedla. ale ted jsem přestala. nevím proč. už týden jsem si nevzala :( je fakt, že ty to asi dáváš vše postupně do těla těmi várkami :grinning:
17. pro 2008 v 16:57  • Odpověz
luci.... no.... ja je mam koupeny...ale nejim je, protoze ti ani vlastne nevim.. :grinning:.... asi proto, abych toho nemela moc...zacnu s nimi asi, kdyz by se zadarilo... a brala bych je tak obden, protoze pry po nich jsou velke deti...
ty jooo, ted jsem strudlovala Prahou, silena doprava, prsi a vsude jsou bouracky, lidi snad zapomneli ridit.. se picnu... a ja sedim v praci a cekam na kompasy...uáááá... desnyyy.....mam hlad... venku je hnusne...

chjoooooo.....ale vlastne jsem zapomnela, ze mam dobrou naladu... chichi...
17. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.