• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Kazdy na to reaguje jinak. Ostatne to se doctete tam. Ano s tou materskou a zakony tady me to docela dost dostava. Je stale na pristrojich, kdyby ho odpojili, tak umre hned, ale zase ty zakony, ktere neumoznujou odpojit ho a darovat organy. Dalsi kapitola na diskuzi...

Opravdu nepotrebuji soucit, ani litost. Ten koho to zajima a primo se ho netyka a dokaze se vcitit, chape. A proto se potrebuji co nejdrive zaradit do normalniho procesu a nepotrebuji tupe nazory cizich lidi, ktere za me nebudou platit cinzi, utraty, jidlo, pohreb atd. Nemam rada ani to, ze kdyz jdu, tak lide prechazeji na druhy chodnik jako bych byla prasiva a nemuseli me potkat. Lekare, kteri si kazdej vede svou, byt maji lekarske tajemstvi, a vypravi to jako nejvetsi hit. Potrebuji normalne zit..........a uz se opravdu tesim, az budu zase mit male v brisku........
29. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
Ani moc ti přeji aby to netrvalo moc dlouho a ty jsi zase byla těhulka...já to opravdu nechápu, podle mého názoru jsou všechny ty zákony postavené na hlavu, to jako doktoři chtějí čekat až bude Honzíkovi 18-náct a podepíše jim souhlas s odpojením??? Promiň možná to blbě vyznělo, ale mě to opravdu přijde postavený na hlavu...mám zdravotnické vzdělání, nerozumím sice všem těm termínům jako Lucka-tuším, že ta jako jedna z mála tě chápe, i když se jí nic podobného nestalo - ale úrostě mozková smrt, je mozková smrt a nikdo s tím, bohužel, nic neudělá, jenom se trápíš ty a tvoje okolí, ach jo, kdyby člověk věděl co udělat, tak ti pomůže.

Četla jsem že budeš hledat práci. Nepřemýšlíš, že by jsi třeba šla dělat na nějaký čas něco jiného než učení? Aby jsi aspoň přišla na jiné myšlenky, i kdyby jsi byla na UP tak budeš pořád doma a budeš přemýšlet, co by kdyby...
29. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
Ja vim, zkousim nejdrive tohle, protoze deti mam moc rada, ikdyz nekdy jsou na "odstrel". Ale pokud nic nenajdu, pujdu klidne i za pokladnu do supermarketu, hlavne mezi lidi......

Bohuzel odpojeni od pristroju na zadost rodiny a darovani organu je v zakone osetreno az od 3 let veku, takze bychom pripadne cekali do teto doby........Ale prej je to otazka tydnu az mesicu, nez jeho telo to vzda. Dneska mel tu svoji nejsilnejsi slabou chvilku a dostal se z ni, zitra rano budu vedet vice........
29. pro 2008 v 17:54  • Odpověz
ty jo, tak to je opravdu geniálně vymyšleno...to by jako chtěli aby malej takhle "trpěl" do tří let, nebo vy???

Doufám, že zítra napíšeš co a jak.
V práci přijdeš na jiné myšlenky, uvidíš, ale asi budeš mít lepší když půjdeš pracovat někam kde tě nebudou moc znát, jinak ti hrozí neustálé vyptávání, co,kde,kdy a proč...víš jak to myslím.

Kamarádka měla trochu jinou situaci, ji se malá umřela 14 dní před termínem porodu ještě v bříšku, ale doktor ji vyloženě doporučil, aby se po šestinedělí začali snažit, že přijde na jiné myšlenky...na konci listopadu měl Tobiášek rok :slight_smile: na malou nezapomene, ale přeci jenom se tolik netrápí...
Nebo si chcete dát s manželem, nějakou dobu pauzu??
29. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
No jelikoz jsem mela tezky porod klestemi, je nam doporucovano pul roku pockat. Ale muj gynekolog, mimochodem vybornej gynekolog, rekl, ze se na vsem domluvime pri kontrole po sestinedeli, na tu jdu 9.1 tak jsem zvedava.
Maly se netrapi, diky tomu, ze mu nezije mozek je vlastne mrtvý a nemuze citit!!! Trapi pouze nas....
Klidne pujdu pracovat i tam, kde me znaji. Nedela mi problem se o tom bavit a navic, lide z meho okoli me znaji a dost me chapou!
29. pro 2008 v 18:14  • Odpověz
Jasně já vím, že malý nic nevnímá...napsala jsem to tak jako obrazně...
Akorát tě obdivuji, já si osobně nejsem jistá jestli bych se o něčem takovém dokázala bavit, ale psala jsi že tě manžel hodně podporuje...tak to máš super, někteří chlapi takové věci dost špatně nesou...a pokud tě chápe i tvoje okolí, tak to máš úplně perfektní...

Vidíš, já zapomněla na ty kleště...ale neboj i kdyby, půl rok uteče jako voda a třeba ti tvůj gynekolog po prohlídce řekne, že se můžete snažit dřív...uvidíš
29. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
Naplanovali jsme to spolecne s manzelem tak, ze pocneme nase druhe dite na svatebni ceste. Letos jsme se 9.8 brali a v roce 2009 v cervenci pojedeme na 14 dni do Kalabrie - Jizni Italie na dovcu, spojime to jako svatebni cesta a odreagovani a treba se nam podari prijet ve trech....

No ono by bylo asi vsechno jinak, kdyby nebyl u porodu......fakt mi tam hodne pomahal po vsech smerech!! A s tim okolim je to tak, ze ten kdo me dobre zna to chape a ti ostatni z prominutim at jdou k certu...

A ten pulrok musi utect, ale nejdrive musim najit tu praci, aby to mohlo utikat.....
29. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
To ti závidím, já už tyhle snažící dovolené za sebou dvě :frowning2: no ale snad se letos konečně dočkám...jo já pořád říkám, že chlap by porodu měl být, přeci jenom on líp vidí co se kolem děje a neděje, takže chlap který jde sám od sebe k porodu, má u mě velké významné plus...
Do Kalábrie bych taky chtěla jet, tak uvidíme, máme už oblíbené místo v Chorvatsku, ale už jsme tam byli 3x, tak to chce změnu...

jo a na ty nechápající se vybodni, to platí i pro některé holky z diskuze na kojencích, nechci se tam míchat, nic takového se mi nestalo a to téma by mělo být o radách a ne o kritice...no nevím, názory některých holek absoloutně nechápu...dobře každý máme právo na názor, ale kritizovat něco co jsem nikdy nezažila??? To mi opravdu přijde absurdní...
29. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
Nam se maly povedl po 4 mesicich a to jen o vikendech, tehotenstvi bylo naprosto pohodove a v poradku a koncilo to takhle. Verim, ze tohle snad nebude problem, doufam, ze se nebloknem psychicky.
Ja na ne "dlabu". Vim jak jsem mluvila ja, nez se mi tohle stalo. Me se to preci netyka a kdyz tak ja bych se zachovala jinak........a ejhle, vsechno je uplne naruby!
Je opravdu jine, kdyz te ten maly uzlicek lasky nedaji ani do naruce a jine je to urcite, kdyz ho mam nejakou dobu doma. Ja ho nemela v naruci vubec a ani jsem ho nekojila....nemohla jsem si k nemu do jiste miry vytvorit ten hluboky vztah. To kazda pozna nebo poznala, ze sve prvni dite milovala opravdu az postupne. Proto se "tesim" az zazvoni telefon a oni nam oznami.......cim dele tady "preziva" tim vice ho miluji.....
29. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
Nemůžu říct, že tě chápu, ale tak nějak ti rozumím...je pravda, že čím déle tady malý bude, tím víc si ho zamilujete, můžu se tě zeptat, měla jsi vlatně malého v náruči nebo ho hned dali na přístroje a do inkubátoru?? Pokud vadí že se ptám, tak odpovídat nemusíš, pochopím to.

My se o mimi snažíme asi rok a půl, a já mám teď poslední dobou hrozný strach, že otěhotním a něco se stane...no budu pevně doufat že ne, ale jak sama víš, celé těhotenství je naprosto ukázkové a pak to někdo pos.re...omlouvám se za výraz...

No mě se domů dostavil manžel, tak kdybych už nedošla, přeji pohodovou noc a zítra v práci se přihlásím...papa
29. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ja ho nikdy nedrzela a drzet v naruci nebudu..........nemusis se bat se zeptat, mam potrebu se o tom bavit....
29. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz
http://de.youtube.com/watch?v=FP-wUaqj93o

Tahle pisen mi vzdy bude pripominat muj prvni porod....
29. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz
ahoj holky,
teda vy jste se včera rozejli. zdravím Aninku :wink: holka, máš celou dobu můj obdiv. a taky díky tobě už nejsem naivní, že když jsem v xxtt, tak že vše už je OK a nejhorší je za námi. ale tvou písničku jsem si zatím neměla odvahu pustit :sweat_smile:

já tady ještě dneska mám maminu..takže ještě budu tady cyhbět, ale 4.1 to rozjedu :grinning:
30. pro 2008 v 07:43  • Odpověz
No nazdárek...já se lekla, že už někde funíš v porodnici :grinning: :grinning: ale všimla jsem si příspěvku na Bolce, tak už vím, že máš doma rodiče...to máš super, budoucí babička tě obletuje, co?? Normálně jsem trochu nechápavě četla na Bolce ten tvůj příspěvek, jak gratulujete té kamarádce a říkáš ji babičko, já myslela že je to nějaký vtip a pak jsem se dočetla, že se jedné z vás narodilo vnouče, toj e super, takové babičky na netu :grinning:
Copak asi dělá Zubi?? Ta dovalí až za rok, co? :dizzy_face:
30. pro 2008 v 07:51  • Odpověz
luciejadr: Bohuzel nekdy neni problem otehotnet, ani donosit to, ale umenim je vybrat spravne porodnici a porodit.... Ja nezvladla tu treti fazi a budu si to do smrti smrtouci vycitat! Sama sobe, ne okoli, to se zachovalo v tehle situaci perfektne!
30. pro 2008 v 09:01  • Odpověz
Holky, co budete dělat na Silvestra?? Já zrovna četla, že má být mráz a Martin bude dělat ohňostroj, tak mám obavu, že u toho zmrzne, ach jo, kdyby aspoň napadl sníh, to by bylo hezčí.
Hmmm, tak to vidím, že budu muset do termosek navařit svařáček a grog, ať se kluci trocha zahřejí...ale už se těším, hlavně na to propálený oblečení :angry:
30. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
hoky, tak už jsem sama... začínám uklízet atd. ale moc se mi nechce. ale chytí mě to :grinning: ale zrovna je fajn film v televizi :sweat_smile: takže se ulívám.
Anin, no někdy jsou i ty problémy v počátku, takže si člověk neuvědomí i ty na konci předem. já jsem si volila porodnici podle toho že bydlím v Bolce a nikde jinde jet se mi nechce. ale na mě tato porodnice působí moc dobře. znám tam tři porodní asistentky z kurzů, pak sestřičku na UZ-rodinná kamarádka a tak prostě ssi myslm, že jsem vybrala dobře. ale d t doby, co znám tebe a Lucku G. z koníka, tak se bojím porodu. ne bolestí, ale komplikací. jak bys ted poznala, že strakonice byli špatné???jak bys to mohla poznat předem?
a jak to zvládá mažel???
Jani, na silvestra budu doma. Nova program to jistí :grinning: ráda bych někam, ale Tom nechce. prý jsem na to moooc tlustá :grinning: :grinning: a doma budeme sami. protože je mi jasné, že u TV usnu.
a co budete dělat než půjdete na ten ohnostroj?
jinak Dana v MB je naše super pozdní máma :grinning: a ted už i babička. je to sranda. ale moje máma to měla podobně.
30. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
Chichi, holky tak jsem si konečně do alba dala nějaké to foto...no že mi to trvalo :grinning:
30. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
Luc já bych taky byla raději doma, ale bohužel mám doma pyrotechnika, takže mám smůlu...před tím budu s kámoškou asi v hospodě, ale to záleží na tom, jestli bude potom z hospody svoz zpátky do Kunštátu, nechce se mi totiž chodit v tom mrazu z Rudky na náměstí do Kunštátu, uvidíme, no a horší varianta je, že budeme už od od deseti hodin večer mrznout na náměstí...ale od dnešního odpoledne mám obavu, že Silvestr strávím v posteli, jako teď, pálí mě v krku a mám teplotu, ach jo...
30. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
Dobré ráno beruny,
tak hlásím teplota 37.2°C což u mě je totální krize, bo já normálně mám tak 36.0°C, v krku mě pálí, hlava třeští...klasika, dneska je Silvestr a já jsem opět nachlazená. Za posledních asi 7 let je to u mě vcelku normální stav, nepamatuju si Silvestra kdy by mi nic nebylo, loni taky nachlazená, předloni návštěva pohotovosti, vyfasována ATB...no letos to tak drastické nebude, ale včera mi večer miláček uvařil čaj se slivovicí, tak jsem padla do postele jako mrtvolka :grinning:
Dneska jsem v práci tak do jedné, pak musím vyžehlit to prádlo, co jsem včera neudělala a Martin si namyslel nakonec i chlebíčky, uvidíme jestli bude z čeho. Ještš sem na vás mrknu. Pa pa
31. pro 2008 v 07:49  • Odpověz
luciejadr: Mas pravdu, nepoznala bych, ze Strakonicka porodnice je spatna. Zvlaste ja to neresila, cetla jsem si jen o vyberu porodnice na co si davat pozor, ale neresila jsem to. Mela jsem pohodove tehotenstvi a navic v te nemocnici slouzi i muj gynekolog, opravdova kapacita, jen tentokrat nemel sluzbu.
Ted ale vim, ze tam rodit nemuzu...........
31. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
Jinak budeme doma a hrat scrabble a karty.......
A take bych Vam vsem chtela poprat, aby ten rok koncici 9tkou byl o neco stastnejsi nez tento. Neohlizejte se do minulosti a hledte vzprimene do budoucnosti. O pulnoci pozvednete cise a pripijte si na ZDRAVI a dale vykrocte pravou ci levou, ale hlavne tou PRAVOU nohou!

I ja s vami budu a tuknu si na vase zdravi, pozvednete cise a myslete, ze tam stojim.....
31. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
Holčiny moje, přeji Vám všem krásně strávený dnešní večer a do toho nového roku přeji aby se nám splnilo co jsme si vysnily...hlavně zdravá, krásná miminka, žádnou bolest a žádné těžkosti...a stejně jako Ani přeji aby ten další rok byl lepší než ten letošní, hlavně pro Ani...

Večer na vás budu myslet a Luc....bubliny si dám i za tebe :grinning:

Paaaaa a v novém roce se na vás budu těšit...Jana
31. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
krásné ráno v novém roce.. holky, přeji vám, at se vám Vaše tajné sny brzoooo splní!!!!!!!!

já jsem včerejšek nějak nevládala. odpoledne krátká procházka a pak jen televize a televize. i přesto, že jsem odpoledne šla spát, tak jsem večer u TV usnula a vzbudla se těsně před půlnocí a to i tomáš... ten asi dospával předchozí noc, kdy šel spát o půl paté ráno, čuměl na TV :grinning: takže fakt klid. hráli jsme chvilku pexeso a kostky.
jinak ráno na silvestra jsem vyhodila pojistky tak, že jsem v půl sedmé ráno budila souseda, at nám je pomůže na chodbě-před bytem nahodit. jsem fakt šikulka.

Jani super album..moc ti to tam na fotkách sluší :wink:
1. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Luci, tak večer byl super, seděli jsme v hospodě, já pila čajíčky, protože jsem od rána byla nadopovaná vším možným, v půl jedenácté jsme se svozem vydali na náměstí, pomohly jsme paní starostové rozlívat šáňo který je každý rok gratis, takže půlnoc jsem málem nestihla :slight_smile: no na námku jsme se díky zimě už nalévali svařáčkem, měla jsem termosku a byli jsme tři ženské a jeden chlap, taky Martin měl nás na povel..takže chodil do restaurace s termoskou pro svařáky :grinning: pak jsme si udělali soutěž, o nejhezčí stromeček, nikdo se nepřidal, tak jsme soutěžili sami, měla jsem prskavky, tak jsme je házeli na velkou lípu co stojí na náměstí a měli jsme vánoční lípu :grinning: ohňostroj se klukům povedl, žádná zranění neproběhla, akorát byl trochu mlžný opar, tak to nebylo tak ideální, než to uklidili, tak jsem se s Martinem viděla až skoro v jednu, jeli jsme zpátky do hospody, jenže já už byla utahaná a chtěla domů ale kvůli Marťovi jsem vydržela, protože oni až do té jedné skoro nepili a chtěli pokecat s ostatníma, každpopádně jsme šli domů o půl čtvrté, já skoro střízlivá a Martin pěkně opilý :grinning: rozhodli jsme se že jdeme domů, tak mě omotal šálou půlku obličeje, mám jí teď chuděru celou zasoplenou :confounded: a šli jsme, zima jak praští, mě zamrzaly i nosní dírky...no vstávali jsme v jedenáct a jeli ke tchýni na oběd :dizzy_face:
Teď sedím navalená ve svetru u telky a piju horký čaj, v krku mě bolí ještě víc a Martin je taky nachlazenej, ach jo...

Luc díky za pochvalu,se červenám :sweat_smile:
1. led 2009 v 16:06  • Odpověz
teda Jani, tak to zní super ta tvoje silvestrovská noc. hlavně ses musela moooc nasmát a to moooc závidím. jen asi dnes mi je líp než tobě. jdeš zítra do práce? nebo budeš mít možnost vyležet to nachlazení???
my jsme byli na porcházce s Babetkou - jsme si mysleli,jak nejsme dlouho venku, ale bylo to jen půlhodiny a pak jsem z toho hodinu a něco spala :grinning: ale měla jsem kde vybít energii a to je hlavní.
zítra je Tom doma. tak pojedeme do Globusu pro Krtečkovou výzdobu a do Ikei. a večer se známýma do hospůdky. tak se moc teším. už jsem ode dneška na mateřské, takže mám vycházky non stop :grinning:
1. led 2009 v 18:14  • Odpověz
Jé vidíš to ty už jsi dneska vlastně na mateřské dovolené a jaký to je?? Nějaká změna :grinning: :grinning: :grinning: no hlavně můžeš být venku non stop..

Jo bylo to super, asi nejlepší Silvestr, i když miláčka jsem viděla až později, ale i tak to stálo za to. Dokonce jsme si na náměstí i zatancovali.
Dnes jsme se byli podívat na ohňostroj v Blansku, byl mooooc krásnej, ale strašná zima, měla jsem úplně promrzlý nohy, no jo to furt říkám, že bych si měla koupit pořádný zimní boty...no snad příští rok.
Zítra jdu do práce, takže ležet budu až odpoledne, ale je mi teda čím dál hůř, teče mi z nosu, už do sebe klopím třetí čaj s citronem a medem, to bude noc, zase budu lítat jak pochcaná Žofka :grinning:
Zítra písnu...pa a pěkný nákup...doufám, že přidáš fotečky krtečka
1. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahojky,
tak jsem měla opět krásné bezesnou noc. ještě, že tom se do tří do rána díval na TV, takže jsem od půlnoci tak pomlau koukala s ním. vždy šla zkusit spát na chvíli, pak za ním došla. prostě paráda :(. jediné co měl, tak náš notas, takže jsem nepsala zprávy na koníka :grinning:
a ráno jsem byla ráda, že je osm hodin a můžu vstávat a dělat třeba oběd a tak. a ted jsem zase unavená, ale nic. prostě jedeme do Ikei a já se musím na maximum unavit.
fotit budu po víkend a pak dávat fotky. až zase budu sama doma :wink:
2. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj Luc, tak v noci jsme na tom byly asi podobně, akorát že já nespala kvůli ucpanému nosu a pořád jsem se potila, jak říká Martin, jak vrata od chlíva :grinning:
No teď jsem do sebe natlačila oběd a jsem tak akorát zralá si jít lehnout, ale bohužel, musím do tří vydržet...pokud se teda nesvalím na zem a nebudu spát tam.

Tak si užij nákup...ty budeš o víkendu zase sama??
2. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak jsem se vrátila z utrácení. sice jsme pořídili, ale já ty peníze sand rozhazuji :angry: už bych si měla zvykat, že budeme mít méně peněz a nic. už aby byl doma kočárek, doplacený nábytek a já věděla jak na tom jsme na účtech :sweat_smile:
o víkendu sama nejsem. tomáš má ted zimní pauzu. takže zítra a pozítří si ho ještě užiju :grinning: ale pak se těším, až začne chodit do práce a já začnu doma likvidovat bordel a prát atd. afkt se na to těším. jak je doma on, tak toho moc neudělám a připadá mi, že je doma bordel a tak.
halvně se o víkendu vylež!!!!vypoť atd.
2. led 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.