• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
fuj, byla jsem na obědě a asi mi šibne z toho. fakt den. měla jsem zůstat doma. nic mě nebaví, vše mě bolí.. ani na tom netu mě nebaví něco hledat :frowning2: mám depku z práce. to bude tím
29. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz
No já na obědě ještě nebyla, čekají mě doma těstovinky, mňam mňam, ale čuně jedno starý jsem do sebe hodila pár oříšků v medu, fuj doufám, že těhotenský nevolnosti nebudou tak hrozný :grinning: ale začala jsem si spravovat náladu, v sobotu jsem si na výletě koupila dva čajíčky, jeden jsou Jahody v šampaňském a druhý Mojito blues :grinning: :grinning: chi chi akorát mi z toho chybí ten pocit opilosti, ale třeba z něj budu aspoň dobře vysmátá :grinning:
29. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
To já se z oběda vrátila...a nějak se mi nechtělo nic moc řešit, tak jsem to zaplácla mekáčem, fuj...a nemělaa jsem to dělat...vždycky je mi po něm divně, ale nikdy si nedám říct... :unamused:
Teda Jani, takové čajíčky bych si taky nechala líbit... :grinning: Mně dnes přišel do práce balíček s krémama a masážním olejem, tak si udělam pěkný večer...hezky si dám vaničku a pak se celá zolejovatím..přítel je dneska v Brně a přijede až pozdě večer, tak si to užiju sama, noo... :confused:
29. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz
ty čaje zní dobře. já o víkendu byla ve skípku - jako fotograf a řidič jsem dobrá :grinning:
29. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz
Jo jsou mooooc dobrý,akorát mě štve že si je nemůžu objednat i do práce,ale jenom z netu, nevadí :grinning: já si dávala do zobáčku v pátek, kamarádka slavila narozky,tak jsem radši šla.Já ty svoje slavím za měsíc a co kdyby se nám něco hnízdilo :wink: ty jo,ale vinný sklípek, tam jsem dlouho nebyla. Jo já byla o víkendu v jaderné elektrárně :grinning: manža si dělal srandu, že i kdyby se nám narodily želvičky, tak je bude mít rád :grinning: :grinning: :grinning:
Šárko, to znám, já kolikrát celý den nic nejím, pak dostanu chutě a jsem jasná, naposledy mě zachraňoval matový čaj :frowning2: aby se žaludek uklidnil
29. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz
U mě to také teď vypadá na mátový čaj...Jsem jak balon, jen přidělat sňůrku, abych nikam neodletěla :fearful: :astonished:
29. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz
Tak to je dobrý :grinning: prosím tě hlavně nikam nelítej. Já už se tak těším, jak z tohohle ústavu za chvíli vypadnu :grinning: Do kdy jste holky dneska v práci??
29. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz
Já tu musím fachat dneska do šest...jako každý den...od devíti...hrůza...nejhorší je, že tu teď nemám moc práce, takže většinu času proflákám na netu...na chvíli dobrý, ale když to trvá déle, tak ten den v práci vůbec neutíká :cry:
29. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz
ty jo Šari, to je pěkně blbá pracovní doba. ráno akorát na spaní a večer se už nic moc nedá dělat. to já tu jsem dneska déle - za to cvičení, ale jinak v 15:30 letím domů vyvenčit holky - někam na procházku.
Jani, ve které elektrárně?? v Temelín?? asi jsem pako, ale máme dvě, ne? Temelín a tu u Jihlavy.. tralalal. ted mi vypadl název.
29. zář 2008 v 15:09  • Odpověz
Tak to ti nezávidím, já naštěstí dělám většinu týdne od sedmi do půl čtvrté a jeden max.dva dny od devítí do půl šesté. Tak se to docela dá, naštěstí nedělám víkendy, to bych zbláznila, mám občas těch pacientů plné zuby :confounded: ale taky se nám zde občas zadaří, že je to zde totálně mrtvý, naštěstí když jsem vepředu a vydávám léky, tak u toho můžu brouzdat i po netu... tak já se za chvilku rozloučím, půjdu něco dodělat a jedu domů.Večer sem ještě mrknu a jinak zase zítra :grinning:
29. zář 2008 v 15:13  • Odpověz
tak to máme s Jani podobnou pracovní dobu :wink: doma na net nekoukám.. když ho zapnu, tak u něho zkysnu a nic neudělám.. se znám.. to je pak icq apod.. a ani večeři si nenachystám. jsem někdy závislák :angry:
29. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
Mě icq manža smazal z PC, prý ho měl neustále zavirovaný :angry: ale stejně si myslím, že kecal a teď chodím vlastně jenom sem a s kámoškama si písneme mailíky. Jééé já musím letět, manžílek na mě čeká v auti. Tak na pisanou zítra. Paaaaa
29. zář 2008 v 15:19  • Odpověz
Jojo, taky se mi ta pracovní doba nelíbí...Ale nějak to vydržím...do toho těhu :grinning: ...Tak se teda mějte...a zase třeba zííítra na napísanou...
29. zář 2008 v 15:24  • Odpověz
šari, já tady dneska právě ještě budu hodinu a něco strašit :wink: hele a kdo venčí tvou princeznu, když jsi tak v práci? jak ji máš naučenou? já ty dvě doma na max. 9hod bez čůrání.
29. zář 2008 v 15:41  • Odpověz
No, Lancynku venci pritel, ale i kdyz jsem byla bez pritele, tak chudinka musela vydrzet od 8 rana do 7 vecera, nez jsem se vratila. Ted si to docela uziva, kdyz ji pritel venci drive. Rano, kdyz ji jdu vencit, tak ji musim budit, aby sla ven, mrcha vi, ze ji pozdeji vyvenci pritel...Je pekne mazana...ale hodnoucka..za nic bych ji nevymenila..
29. zář 2008 v 16:03  • Odpověz
no tak u nás to je opačně.. já jsem ta, co jde později do práce a z práce jsem dřív doma, takže přes den jsem na venčení já. ale večer manžel.. at nemusím do té zimy po televizce :grinning:
29. zář 2008 v 16:10  • Odpověz
:slight_smile: ...večer chodíme spolu,... teda nesmím chodit sama, protože tam okolo nás se teď potulují různé "smažky", že jsem už s nima měla jednou problém...tak mě nenechává chodit samotnou...nebo jde sám, zlatíčko.. :slight_smile:
29. zář 2008 v 16:16  • Odpověz
no já se bydlení v praze vždycky bála. je to tam moc velké a moc lidí a moc anonymní.
29. zář 2008 v 16:24  • Odpověz
Anonymita mi nevadí, možná jsem radši...nevidí mi nikdo do talíře :slight_smile: Je tu také hodně možností, co dělat, kam jít...asi bych si už nezvykla na menší městi, a tím ho samozřejmě nijak nekritizuju nebo neznevažuju...je tam určitě klid... Ideální bydlení by pro mě bylo, kdyby to bylo na okraji Prahy, blízko zeleně, ale dostatečná vzdálenost k rychlému přemístění do víru dění...
29. zář 2008 v 16:37  • Odpověz
jo tak na to jsem si vybrala počernice. ty se mi moc líbí jako část prahy.
29. zář 2008 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky... tak jak se máte?já dnes ne moc dobře...kvůli jedné slepici co všechno zná... ale to už je jedno.. jak jste na tom,?já se těším na velký UZV a přítel tam půjde semnou..tak snad to bude vidět líp než předtím
29. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
promiňte že Vám sem lezu, ahoj Símo :slight_smile:
29. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
ahojky mirko..
29. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahojda..tak já zase ponocuju..jsem zvědavá jak dlouho to dotáhnu... že by dneska rekord? třeba do 6 ráno než půjde přítel do práce.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nedalo mi to , a mrkla jsem se po dnešním Nic než pravda-což mi vyrazilo naprosto dech- na nějaký další-ale z ameriky..

http://www.stream.cz/video/67114-poser-si-zivot/0
http://www.nic-nez-pravda.info/nic-nez-pravda-v-americe/

takže taky docela dobrý.řekla bych že tam je to o hodně tvrdší... no pokusím se dát sem novou fotečku-spíš ikonku ale uvidíme jeslti to půjde... já se nudím, takže tu píšu samý bláboly... :slight_smile:
30. zář 2008 v 00:12  • Odpověz
tak tam mám novou ikonku... ale jde to vidět lépe když se na to ukáže myší..tak snad to půjde vidět..já už se fakt nudím ženevím co dělat..papa
30. zář 2008 v 00:34  • Odpověz
Ahoj Simi, s tebou to je těžké, člověk by si chtěl povykládat, ale máme opačně dny :grinning: jaká slepice ti zkazila náladu? copak ti zase chytrého říkala? ted jsou všichni chytří :angry: ale my budeme taky :grinning: hele, jak to máš s vycházkama? máš omezeně nebo ne? holky to tady na jiné diskuzi probírali a vyrazilo mi to dech. některé mají jen 2+2hod denně. a kdy máš ten UZ? za jak dlouho se dočkáš? já se dneska budu objednávat na 3D. tak doufám, že budou mít ještě místečko :slight_smile:
30. zář 2008 v 07:18  • Odpověz
Zdravím všechny po ránu :sunglasses: :slight_smile:
30. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
já ti dám po ránu.. už 3,5hod makám nebo se teda snažím :grinning:
30. zář 2008 v 10:24  • Odpověz
Hihi...no jo no... :grinning: Ale ty už budeš dávno doma a já tady budu ještě čučet :rolling_eyes: :fearful:
30. zář 2008 v 10:30  • Odpověz
ahojky... Ale jedna co si myslí že je nejchytřejší.. to už je jedno..už jsem se na tu pipinu vykašlala :slight_smile: Já mám vycházky neomezeně..což je dobře, protože bych doma asi umřela , ani se mě neptala a frkla mě i na neschopenku když sem tam přišla azjistila že jsem těhotná a bylo to..jsem zírala jak blázen..no bylo to pro mělepší..u nás v práci se zrovna propouštělo, sice by nevyhodily mě ale ten zápřah za ostatní to bych nezvládla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten UZV mám 22.10. to budu ve 20 tt a už se těšíme... taky bych chtěla na 3D ale přemýšlím jeslti na něj mám vůbec jít... víš aby tam nebylo vidět pohlaví mimča nebo aby tam vůbec bylo něco vidět aby se prcek neschovával... tak pak dej vědět jak si dopadla..já musím odnést lístek na peníze.. a ještě musím do porodnice..kamarádka porodila holčičku tak se chci jít ještě juknout než jí zítra nebo pozítří pustí domů... já se pak zase připojím
30. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.