• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahoj, no chtěla jsem si jít dneska lehnout, ale nějak mi to nevyšlo, vařila jsem Martinovi něco k jídlu, a teď jsem se konečně dostala na net. ¨
Kočárek budete mít kdy? Ale vy už ho máte zamluvený, že jo? Jo já taky občas posílám Martina pryč abych si doma mohla pořádně uklidit, ale teď jak je zima, tak je hodně doma, ale dnes mi oznámil, že příští víkend pojede zase do Ostravy, tak budu doma sama, ale přemýšlím, jestli nepojedu s kámoškou do Brna mrknout na slevíky...no uvidím jak na to budu. Jo občas si říkám, že bych ty prachy potřebovala tisknout doma...taky někdy nevím kam je dávám, no teď budu muset obrat o peníze Martina, můj účet je skoro na nule :grinning:
2. led 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojky, tak Tomáš ještě spí, tak mám na chvíli notas :grinning:
kočárek zamluvený máme, ale chybí doplatit 14000Kč :angry: no a včera jsem koupila dvě skříńky v Ikei a za noc se mi to proleželo a půjdeme je asi vrátit. já chtěla skřínku, koupila šuplíky, protože byli ve slevě a je to blbost :sweat_smile:
je do Ostravy :wink: škoda, že nebydlíte blíž mě. bych si nechala dovézt věci od maminky :grinning:
3. led 2009 v 10:43  • Odpověz
čauky, no vidíš, já úplně zapomněla že ty pocházíš z Ostravy...řeknu Martinovi ať tam pozdravuje :grinning:
Jo to známe, taky vždycky něco koupím a pak se mi to rozleží v hlavě, ty jo to je mazec tolik peněz za kočárek, kde jsou ty doby co byl za 5 tis.drahej kočárek :sweat_smile: no až půjdeme kupovat kočár my tak bude stát minimálně 30 tis, ne?? :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak už jsme s Martinem nemocní oba, ale on míň, normálka, včera do měl lil grog, chtěla sjem svařák, ale naznala jsem že z vína za 180,- nebudu dělat svařák :sweat_smile: tak Marťa vytáhnul svoji rumovou zásobu a vařil...poměr 1:1 super, vypila jsem dva a v půl desaté jsem totálně zrumovaná zalehla do postele, ale krásně jsem se zpotila, tak je mi dnes trochu líp ani nevím kdy šel spát Mates :grinning:
Teď jsem ho zavezla do hospody, šel platit ještě dluh ze Silvestra, zapekla jsem tousty a jdu na tu haldu prádla, už se mi začíná v ložnici hroutit a mám vypraný další dvě pračky, tak ať to mám z krku a večer zkoukneme Angelinu a půjdu hajat, oběd na zítra mám skoro hotový, tak si můžu zítra pospat :dizzy_face:
3. led 2009 v 19:46  • Odpověz
dobré ráno, já ti dám spát v neděli. to je škoda, ne??? :grinning: já už jsem po snídani. oběd nemám, ale mám připravené bramborky a tak. akorát u nás sněží, takže do dopadne tak, že budeme více méně doma. Babetka nějak stávkuje a nehce chodit na procházky. už dvakrát se nám vrátila domů skoro bez nás :grinning: a to ty procházky děláme kvůli ní. takže čas na vaření bude. stejně díky tomášovému pozdnímu vstávání obědváme nejdřív ve dvě hodiny.
jinak jsem zjistila, že mi je v těhu v noci strašné horko. bez větrání nemůžu spát a dnes jsem se vzbudila a měla v místnosti 15st. tak jsem zvědavá, zda to přejde, rptožoe jak pak prohlásil Tomáš, on bude spát s Dominem a já jinde :grinning: že nenechá zmrznout své dítě :angry:
ty nebereš žádné tabletky na teplotu??? já en že sji pila alkohol na to :astonished: ?nebo ses prostě chtěla zdrogovat, aby jsi spala vkuse, co??? :grinning:
4. led 2009 v 09:41  • Odpověz
ahojky holky...absolutne nemam sanci vas docist... jak se vede po zravych Vanocich???....ja jsem se rozhodla zhubnout, coz delam teda kazdy rok.. hihi... no.... zitra az budu v praci... tak vas zkusim docist... a vic napsat...
4. led 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky, ahoj Zubi :grinning:
Luc jo, já jsem lékárník hadra, narvala jsem se paralenem a pak do sebe kopla ten grog, ale bylo mi blaze, spala jsem jak mimino, dneska je mi líp, až na tu rudou mrchu, která k nám dorazila :angry: nonic, mám předsevzetí, do konce března shodit těch 12kg, jsem zvědavá jak mi to půjde, ale jdeme do toho s kámoškou,t ak snad jo a pak zamluvit dovču, na kterou teda pojedu i kdybych měla jet se sanitkou a na konci března začnu brát Clostilbegyt a uvidíme, holt, třeba nám to mimčo klapne na ty Vánoce...

Luc kámoška říkala, že ji taky v těhu bylo abnormálně teplo, ale jakmile porodila, stav se vrátil do normálu a ona už zase spí v létě v teplých ponožkách :grinning:

Zubi, no co Vánoce, my sexovali a sexovali a nic...tak já nevím :grinning: jinak jsem se snažila nepřežírat, ale nějak to nešlo, ale Martin se mi nějak rozjedl...už se zase chystá na topinku, teď jsem z litru mléka dodělala pudink a včera jsem ze 12 rohlíků dělala tousty, já snědla jeden rohlík a Martin po příchodu z piva zbytek, nějak jsem si myslela, že zbyde na dnešní snídani...no nezbylo...ale v noci chudák málem umřel, dostal průjem a bylo mu zle, taky kdo dokáže sníst 11 rohlíků???

Tak zítra páááááááááááááááá
4. led 2009 v 16:50  • Odpověz
ahoj Zubi - ty sis musela super užívat, když jsi na net nenašla ani minutku :grinning: ,
nečti nás, je to zbytečný. ti vše napíšeme znova :grinning:
vánoe super, ale jsem přežraná a přeležená. už se těším, jak zítar budu zase lítat po bytě sama a uklízet a uklízet a prát atd... určo jsem přibrala další kila. takže hurá směr 90kg. ty vole. já fakt prasknu. a nebo porodím slona. už to jnak nevidím. a taky nafotím ten pokojíček. akorát jsem tam zrovna dala na zem oblečky, kteér začnu prát, takže nevím, jak to vyfotím :grinning: asi i s bordelem :sweat_smile: .
Jani.. 12kg??tak to je velké předsevzetí. kamarádce se to teda podařilo za tři měsíce, ale chodila na spinn, kde je vedla psycholožka dietoložka a opravdu počítala KJ za den atd. až jsem ji obdivovala. takže radím, dvakrát týdně cvičit a počítat to. a vydržet. protože ona když si dala kostičku hořké čokolády, tak pak chudák byla bez svačinky. a bylo na ní vidět, že je někdy z toho unavená, bez života a bez nálady. ale zvládla to. ted už se bdue "jen"hlídat.
jo a my nesexovali. pro jistotu, jak se říká, že spermie dokáže vyvolat porod - i když tomu nevěřím. kámošce to nepomohlo. ale ted začneme. jsem jak velryba na suchu. satčí zavolat green peace :grinning: a hlavně mi začíná být malá zimní bunda-jediná, do čeho jsem se vlezla a to bude problém, když bych neměla včem chodit :sweat_smile: a kupovat velikost 44 na poslední chvíli se mi fakt nechce..pořád doufám, že hned po porodu mi bude dobrá aspon 40.. a na 38 jednou zhubnu a na 36 si zamakám :grinning:
4. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ty jo velryba?? luc nestraš, já si tak úposlední dobou taky připadám a to nejsem těhule :grinning: :grinning:
No já chodím cvičit třikrát v týdnu, ale někdy se kvůli počasí nedostanu, na spin jsem chodila taky, vede ho moje kámoška, ale strašně mi po něm rostly svaly, a to jsem nechtěla, já potřebuji nejdřív shodit a pak začít formovat...no uvidíme, jak se znám, tak stejně nezhubnu ani deko :grinning:

Neva oblečky nafoť i s bordelem...já ho mám doma taky, v sobotu jsem vítězoslavně vyžehlila koš prádla a do dneška jsem nebyla schopná ho uklidit, takže předpokládám, že půlka toho se mi opět v koši zmačká a přitom stačí otevřít skříň a šup prádlo je poklizený...nechápu v čem je problém :rolling_eyes:
5. led 2009 v 07:39  • Odpověz
dobré ráno...hihi tak jako úklid čistého prádla je taky velké zoufalství u mě :grinning: akorát nesnáším, když by mi to prádlo stálo tam, kde spíme (nechápu proč, když ho pak zavřu do skříně, která je v ložnici, jsem prostě pako) a tak ho vždy mám v obýváku. ale že bych někdy něco žehlila znova, tak to ani náhodou :grinning:
ty svaly na spinnu se ti tvořili, prootže jsi jela moc na zátěž. já jsem chodila až 3x týdně a nic a to jsem chtěla, at se mi na stehnou udělají svaly - aby byly pevné a nic a nic. naopal jsem pořád měla mín v pase :grinning: svině zadek a stehna. a jak to máš s jídlem? co třeba celý den papáš? doporučuji k pečivo sýry jako Gervais a Lučina. ty neochucené kámoška hodně papala. hlavně néééé tavené sýry. ty mají moc tuku.
už tady mám opět dva pejsky. Nelince skončili prázdniny a začal internát. akorát si hned musím vzít nůžky a něco s ní udělat :grinning:
5. led 2009 v 07:45  • Odpověz
Já včera taky stříhala, ale manžela :grinning: já totiž všeobecně moc nejím pečivo, takže já většinou snídám ovoce nebo musli, k obědu maso, vařené nebo dušené a zelenina, taky dušená, no a teď jsme s kámoškou najeli na dietku, střídají se dny bohaté na bílkoviny, pak škroby, cukry, vitamíny...vypadá to docela dobře, mám na každý den jídelníček, takže to zkusím, zítra budu mít zelnou polívku, ve středu tuším rybičku atd...recepty jsou jednoduché a to co máš k obědu, máš i k večeři, ale poloviční porci a bez vývaru...no já si říkám, že i kdybych nezhubla, tak mě to naučí ráno pravidelně snídat a nosit si každý den do práce oběd, můj problém totiž je v tom, že já nesnídám a k obědu když si nic nedosenu, tak taky nic nemám a jím až třeba v pět odpoledne a to bych sežrala třeba půlku krávy :grinning:
5. led 2009 v 08:15  • Odpověz
a už víme, kde je chyba :grinning: tak to já jsem snídala hned, jak jsem došla do práce - nejpozději v půl osmé a drží mě to i doma :wink: zrovna ted jsem dosnídala a něco dělám na PC a nemůžu se dokopat do koupelny. jo dala jsem nějaké fotečky do Alba. zítra si schválně nechám vyfotit zase břicho - dnes není Tom brzo doma. začala jarní příprava :angry:
a strojek na lidi si taky budu pořizovat. na Domina bude potřeba a Tomáš bude taky rád, když bude pravidelně zastřižen. on není schopný se pak dokopat k holiči. ale celkem se bojí. dělá si srandu, že když zkazím babetku, že to je v poho, ale ho budu stříhat v pátek, aby to do neděle dorostlo a když tak si vezme vždy dovču na zpravení vlasů :grinning:
5. led 2009 v 08:40  • Odpověz
Jo to známe, já taky včera Martina lehce odflinkla, tak nadával, ale má být rád, že nemá na hlavě zuby...už jsem mu i říkala, že ten nástavec oddělám, že je jedno jestli ho beru na 3mm nebo na kůži...vyjde to skoro nastejno :grinning:

Jo ty moje snídaně, to byl boj už od střední...když jsem bydlela na intru u školy, tak pohoda, tam jsme měli "plnou penzi" tak jsem byla donucena jíst pravidelně, jenže pak jsem se odstěhovala jinam a už to začalo, ráno nebyl čas na snídani, nebo nebyly peníze na rohlíky...takže jsem byla hladem, časem jsem si zvykla, nebo spíš žaludek, vážila jsem asi 58 kg a super. Pak jsem začala po škole jíst "normálně" a hotovka, najednou jsem měla nahoře 10 kg, pak je zhodila a teď jsem je zase nabrala, no tak uvidíme, ale jak už jsem říkala, aspoň mě to donutí pravidelně jíst :slight_smile:
5. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Jsem se málem zapomněla podívat na ty fotky...bomba, krteček je super :grinning:
málem jsem přehlídla ty vaše psíky :grinning: :grinning: ale čoveče, sluší ti to čím dál víc
5. led 2009 v 10:24  • Odpověz
jo tak u mě šla váha nahoru, když jsem začala vydělávat víc a víc.. ještě na střední jsem šetřila penízky a pak na výšce jsem si mohla dovolit navštěvovat bufáče a dávát si kraviny :grinning: ještě že jsem měla kamarádku, která si musela hlídat váhu, jinak bych asi byla jiná postava :sweat_smile:
sluší??? bys mě měla vidět dnes.. nejsme schopná si dát ani blbou řasenku :sweat_smile: jsem fakt hrozně líná. už jsem psala kamarádce, co je kosmetička, at mi přijde řasi nabarvit :grinning:
5. led 2009 v 10:54  • Odpověz
To mě udržuje manžel :grinning: já se strašně nerada maluju, do práce musím, jinak vypadám jak smrtka, ale o víkendu bych si nejradši na obličej nedala nic, ale Martin si ze mě vždycky dělá srandu, že mu přes noc vyměnili ženskou, tak se ráno musím překecat a aspoň si napatlat řasy řasenkou :grinning: ať se mě děti na ulici nelekají, když jdu pro nákup...

Kde máme Zubi?? Ještě dočítá, nebo zuřivě pracuje???
5. led 2009 v 11:00  • Odpověz
jani, tak vybledé jsme asi stejně. protože moje máma bez řasenky se mnou nechtěla jít ani pro rohlíky. ale Tomáš si na to naštěstí nějak zvykl, i když je mi ho líto. ale pak vidí, že když odpoledne usnu, tak prostě mi to nedělá dobře a ted v těhu to fakt řešit nechci. třeba na tebe začne být taky martas hodnější, až budeš denně přes den spát :o)

Zubi zuřivě pracuje :o) a kecá s kolegy
5. led 2009 v 11:58  • Odpověz
achoj holky..... jsem tu neeee.. přeci.... jsem byla v autoservise a taky jsem se zakecala na jiné diskuzi - pardooon.....
já jsem dneska normálně koupila těhu testíky... jsem 11DPO a teplota 37,2... tak uvidím, jestli neklesne, tak bych zkusila tak ve st - pá testnout, co myslíte, není to brzo ??? se stejně bojím....

holky vy jste ale ukecané :grinning:
5. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jéééé, bude další těhule...Zubi to vypadá nadějně a když to nevyšlo mě, tak musí aspoň tobě, držím pěstičky....

Jo Luc taky doufám, že až budu těhule a změním se na ledního medvěda v kombinaci s velrybou, tak to Martinovi bude jedno :grinning:

Jo, jsem ještě chtěla do albíčka přidat fotky stromečku a zapomněla jsem, tak doma...jestli je najdu :sweat_smile:
5. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani..... no, nezakřikla bych to...raději.... teploty jsou dobré... ale jsem jen 19DC...sice 11DPO, takže vše může být ještě jinak... normálně jsem měla ovu 8DC..to je divný... jak může ta fosikule vyrůst za tak kratkou dobu... no...necham to koňovi...
5. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
JO já taky měla tenhle měsíc ovu dřív, ale bylo mi to k ničemu, sice jsme sexovali jako o život, ale očividně jak neberu ten Clostil, tak se nic neděje...no počkáme do března, jestli bude MS chodit pravidelně, tak na konci března začnu baštit Clostil a pokud se zadaří hned v dubnu..tak bduu mít termín porodu 26.12.2009 :grinning: :grinning: :grinning: no naplánovala jsem si to pěkně, ale je mi jasné, že letos ze mě maminka nebude..no tak počkáme do toho roku 2010 :frowning2:
5. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jani.... nestahuj kalhoty - brod je ještě daleko !!!!!!!!!!!!!!!
5. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
No ale řekni, nebylo by to krásný, rodit na Vánoce :grinning: , žádnej úklid, žádný návštěvy, žádný cukroví - to pošle Lucka z Bolky :grinning: - no prostě paráda :grinning:
5. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
Janča.... no to by určitě bylo....super... :grinning:....

ty jooo, Lůcooo, tobě se to také krátí, viď.... kdy máš přesně termín, toho 3.2 ,??
5. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
Zubi.. teda to by byla fakt náhoda, kdyby se to hned povedlo.. takhle natěšenou na testování tě neznám... hlavně až tam najdeš slabou čárku, tak let testnout krev- v té je to dřív poznat a je to přesnější :grinning:
no holky, pokud fakt je UZ ve 12tt to nejpřesnější...tak opravdu za měsíc už můžu být máma...haha. to je neuěřitelné.. stranšně to uteklo. musím si začít užívat klidu a nechce se mi :sweat_smile:

Jani.. jestli fakt budeš mít termín 26. a okolo vánoc, tak to cukroví s velkou radostí pošlu už ted se těším, jka budu dělat i pro tebe :wink:
5. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
Luci.... toto uteklo...sileny... heled, povidej...kolikaty dpo jsi testovala???... a pocitovala jsi nejake priznaky pred testem???? .... mamino :grinning:...
5. led 2009 v 16:02  • Odpověz
mě se na testování ptát nemůžeš. já byla těhu i s MS :grinning: já jsem přeci ta divná. takže jsem si naivně myslela, že jsem testovala 12dní po oplodnění a haha. to už jsem byla těhu měsíc :angry:
ale byla jsem šíleně unavená a spala i 12hod vkuse a pak i po obědě. mysleli jsme, že sjem nemocná. já jsem normálně spáč, ale ne až takový. jink prsa a tak.. to nic. a pak mě vlastně bolelo břicho jako před MS a mysleli jsme, že je to ovulka :grinning: a pak mi Admin vysvětlil, že se zvětšuje děloha. a do toho přišla zácpa :grinning: takže když jsem pak věděla, že jsem těhu, tak vím o těchto třech příznacích.
5. led 2009 v 16:05  • Odpověz
Jooo, ty jsi ta divná :grinning:... ale i tak moc děkuju.... mně je teda děsná zima...a cítím se nafoukle.. možná si to jen vsugerovávám.. kdo ví... prsa teda také cítím, že jsou citlivé, ale to cítím i před mrchou a při ovulce... tak nevím... no uvidím, jestli se teplotka udrží... asi se moc kontroluju.... kurňa, když to se nedá... :confounded:
5. led 2009 v 16:14  • Odpověz
no zase je lepší koukat na teplotu než denně děalt dva těhu testy :grinning: i když já bych byla líná a radši děalal ty testy :sweat_smile: já si teplotu nikdy neměřila.
5. led 2009 v 18:00  • Odpověz
5. led 2009 v 18:12  • Odpověz
Ježkovy oči, to je vtip, ne co bduu ráno dělat...já snad budu muset pracovat, no to nepřežiju :confounded:
Mám uvařeno na zítra, Marťa má čočku a já si udělala polívku, zelnou, už se těším.

Luc a mě doma manžel vykládá, že jsem divná...vás budu muset někde seznámit :grinning: jo s tím cukrovím počítám :grinning: počkej, já kvůli tomu budu znásilňovat manžela i třkrát za den aby to klaplo :grinning: :grinning: :grinning:

Zubi, no záleží co je u tebe před MS normální...mě třeba prsa nikdy nebolela, takže já čekám, že podle toho identifikuju těhu, a mě je třeba před MS strašná zima, ale pokaždé...takže třeba ty to máš naopak :wink:

Jo já se teď taky strašně kontrolovala, když mě někde píchlo, zabolelo a tak, byla jsem přesvědčena, že to prostě musí vyjít a nic...ach jo, docela mě to štve, protože je mi jasné, že se to bez těch nervů asi neobejde :frowning2:
5. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.