• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Luc jakožto zasloužené těhule se tě zeptám, jak je to letos s vyplácením mateřské a rodičovské a z kolika platů se mateřská počítá?? Díkec
5. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsem nevěřila adminovi a připojila se a zase tady ztvrdnu. ne dnes musím si jít vyřidit něco na úřad a koupit pár věcí..takže zmizím..snad :grinning: ráno -14st.. fuuuuuj.
Jani, jak se to počítá a z kolika to nevím. já si počítala z průměru DVZ nebo toho druhého..ted nevím. a hlavně jen přibližně. holky měli plno odkazů, jak to počítat a mě to z toho nešlo :grinning: http://www.finexpert.cz/default.aspx?server=1&article=23597 já budu ta překvapená a doufám, že ne zklamaná :wink: ale vím, že se to počítá před nástupem na nemocenskou. ta mě neovlivnila. naštěstí :grinning: i dyž mi doma bylo fajn, takže na peníze bych kašlala.
6. led 2009 v 08:51  • Odpověz
jééé já se ani nezkoušela ráno připojit :grinning: no aspoň jsem porvala víc práce. Díky za odkaz, mrknu na to a předám holkám...ještě mě napadlo, že bych se taky mo hla zeptat naší účetní, ta by to snad vědět mohla :dizzy_face:
6. led 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky...dneska ten koník nějak blbne...
Jinak já zatím mrcha nic, teplota nahoře..odolávám zdárně testování...ale cítím, že se mi tam v břiše bortí mosty.. tak z toho asi nic nebude...
jinak.... jsem se objednala na konzultaci do CARu k Apolináři.. půjdu tam, když se teď nezadaří, jen si pokecat, aby mi řekli, co si o tom myslí a tak... nechci čekat další 3 neúspěšné měsíce.... budu kdyžtak chodit tam na folikulometrii a uvidím...
6. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj, tak jsem zpět z procházky...fujjj. jsem promrzla a nejlepší se jít se fotit na doklady v tomto mrazu. naštěstí mě cestu tam vzal kolega, takže nejsem až tak červeená :grinning:
ale por klid duše mám další věc do tašky do porodnice. slíbila jsem manželovi, že do konce týdne bude sbalená :sweat_smile: začíná být tak trochu nervozní.
naše účetní mi to vypočtat neuměla. nějak ji to až tak nezajímalo, jelikož to jde mimo ní.. tak jen věděla, že je nová mateřská a nové papíry a víc nic.
6. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Aha, no já se té naší stejně ještě neptala...jo skleroza...manža je nervoza co, počkej ale až to na tebe přijde a on bude po bytě lítat a hledal tašku, která bude stát u dveří :grinning:

Zubi ahoj...tfuj, tfuj, tfuj...třeba to vrnění je z oběda...mě taky vrní v břiše...zelná polívka, a to mám jí za půl hodiny na utz, no to jsem zvědavá, co tam objeví :grinning:

Ale kůň pěkně blbne, je to strašně pomalý a od těch 11 jsem se přihlašovala asi 5x a nic...
6. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zubi a kdy tam jdeš???
6. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak holky, po Janě jsem napsala zprávu a v ní se chlubila, že mi koník jde a pak to spadlo :grinning: tak jsem poslala dva maily a šla spát. nějak mě to zmohlo jak jsem byla venku. ale doufám, že mi to nerozhází noc a že budu v noci spát. jinak budu fakt naštvaná :angry:
Jani.. proč jsi šla na UzZ?já myslela, že i tohle jsi už chtěla do března vzdát. jo a ta zelná polévka je podle tebe dietní???? :sweat_smile:
Zubi, kdy ti má přijít MS?
6. led 2009 v 16:43  • Odpověz
jani....pristi tyden ve stredu v 10 hodin...
6. led 2009 v 16:44  • Odpověz
má přijít MS??? :grinning: no dobře. já vím, že to bylo pro Janu. a půjdeš tam sama nebo s přítelem??
6. led 2009 v 16:59  • Odpověz
lucoooooooo!!!!!!!!..... půjde tam se mnou přítel...teda to slíbil, když nebude mít nic v práci... :confused:
No a MS by mi měla přijít.. já ani nevím... mám v tom chaos... spíš se řídím podle luteální fáze, která by měla být cca stejná...tzn 11-15 dní.... u mě....
6. led 2009 v 17:02  • Odpověz
takže nějaké to datum mi napíšeš??? :grinning:
6. led 2009 v 17:14  • Odpověz
aha..hihi...no dobře...takžeeee....18.12. byl 1DC..dnes je 20DC...ovu 8DC...a...tzn..12DPO :grinning:
6. led 2009 v 17:23  • Odpověz
já tě plesknu.. to je jak maematický test :sweat_smile: no a když si otevřu kalendář, tak teoreticky je to kolem 13. ne???
6. led 2009 v 17:37  • Odpověz
chichi...no..ja si tak říkám že do neděle, což je 11111111111111111111111111111.1.2009 :grinning:
6. led 2009 v 17:42  • Odpověz
takže v neděli uděláš první test?
6. led 2009 v 17:42  • Odpověz
ano šéfe...vyprdnu se na zítřek a jestli to nedostanu, tak NEDĚLE je testovací....
6. led 2009 v 17:47  • Odpověz
je počkje, ty jsi ho plánovala zítra?? je fakt, že když víš, kdy jsi asi mohla otěhotnět, tak nějakých 11dnů by mohlo postačovat..
6. led 2009 v 17:49  • Odpověz
Dodatečně přeji všem "maminám" a budoucím mimískům vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví, štěstíí... Šári a Jani vám přeji ať se zadaří :wink:

Jinak u nás Vánoce a ostatní proběhlo v klasickém shonu po příbuzných atd...23.12, jsem byla ještě na vyhodnocení toho tlakoměru (holter), hodnoty zvýšené, ale naštěstí na léky to není, což jsem ráda.
Jinak jsme svátky trávili na horách, ale spíš tůry, ikdyž jsem taky sáňkova, ale lyžovat sem něchtěla, přeci jenom riskovat, že mě někdo srazí, to nee....
No 29.12. krev na triple testy, včera jsem byla na genetice v Prdubicíích (mamka s bráchou mají myopatii - svalová distrofie), nakonc nemusím ani na plodovku ani na ten velký ultrazvuk, protože se u mě nějaké geny neobjevily, tzn. že dle krve a původní rozborů z r. 2007 nenám předpoklady pro myopatii, maximálně můžu být přenašeč, to zjistí prý až se prďola narodí. No a tripl taky dopadly dobře. Dneska jsem měla klasickou kontrolu, ale bez ultrazvuku...dr. hrozně spěchal, vše ok za 4 týdny jdu na ult a kontrolu, snad už budeme vědět co budě prďola zač ))...jinak jsem dr. přemluvila a ještě do konce ledna chodím do práce, ale mám být v klidu...ikdyž nevím, jak, teď jsou samé uzávěrky atd, že je toho hodně, ale zase sem nechtěla být potvora a odejít od rozdělané práce a hlavně musím místo sebe zaučit nového človíčka...
Ufff, sem se rozepsala

Teď si vás jdu částečně dočíst :wink:
6. led 2009 v 18:08  • Odpověz
Hoj babule, já už nestihla napsat nic, jinak na utz jsem šla s ledvinama :confounded: strašně mě bolí záda, ale kvůli MS mi nemůžou udělat test z moči, tak ségra domluvila s primařkou na RTG, že mě vezme na sono...ještě máme ty známosti :grinning: hmmm, jenže nic...tak nevím, mám počkat do rána, když budu dneska jenom špinit, mám načůrat do zkumavky a ráno tí mrsknout do labiny, tak uvidím, ale bolí to jako prase...

Zubi, tak to je posun, ale já budu držet pěstičky aby ta mrcha nedorazila.
Gábi ahojky...teda to je strašný, nedávno jsem to říkala Lucce, není to tak dávno, co jsi se nám chlubila že jsi 6 týdnů nebo jak dlouho těhotná a už máš v pase 18tt, to je fofr...jak toholky děláte?? Lucka už za necelý měsíc vyplkne Domina a Gabča za chvilku taky :grinning:
6. led 2009 v 18:54  • Odpověz
Jo jinak Luc, moje zelňačka je dietní, je totiž bez smetany a bez mouky, jenom brambory a zelí...tzn.škrobový den..teď si jdu na zítra dělat pizzu :grinning: ale těsto je z celozrnné s vodou a droždí, toť vše, a nahoru jenom rajčata a zeleninka..no zatím mě ta dietka baví, ale teď do sebe jdu ještě hodit tu zelňačku...jééé asi z ní budu lítat :sweat_smile:
6. led 2009 v 18:56  • Odpověz
dobré ráno,
tak ještě žes to Jani vysvětlila. už jsem myslela, že tě blbě čtu :angry: já bych taky potřebovala známosti.. abych mohla častěji na UZ.. v příštím životě se chci narodit gynekoložce :sweat_smile: jsem od včera divně nervozní. Domino se neozývá tak jako vždy, tvrdlo bříško.. ach jo. nálada na bodu mrazu a noc bezesná a hlavně čumění do stropu.

jéé. pizza a dietní..hm..to zní dobře. mnam. za chvíli vyrazím pryč.. za malou Eliškou, tak věřím. že mě rozproudí :wink:
7. led 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky holky, pěkné ráno...
Luc pěkně se Ti to blíží...o tom utrazvuku mi povídej, sem s znich nějak všeliko zmetená...a přemýšlím zda se objednat do HK na 3D...hlavně nšude holky píšou, jak jdou na velký UTZ ve 20 tt a mě si pozval gynekolog v 21tt na ultrazvuk k sobě, ikdyž to šíjové projasnění mi taky dělal u sebe, no a včera třeba nedělal ultrazvuk vůbec...
Jani tu po ránu děláš chtě :slight_smile:
7. led 2009 v 08:28  • Odpověz
chichi, ale byla jsem včera označena za bezcitnou a hnusnou manželku...holky mě vůbec nenapadlo, že by můj drahý muž baštil pizzu z celozrnné mouky :grinning: ale říkal, že kdyby si na to hodil půl kila salámu a sýra, že by mu to nevadilo, no zachránilo mě, že nebyl doma sýr, a tak jsem mu slíbila pizzu na víkend, ne dietní :grinning:
7. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Gabi, 3D ultrazvuk je navíc. a super pamatáka, ale mě bral až kolem 26tt nebo kdy jsem to byla. a doporučuji nechat si natočit to video. fakt památka a UZ navíc :grinning:
ze zákona je povinnost 3 UZ za těhu. ve 12tt, ve 20tt a v 32tt - tak nějak plus minus. zbytek dělá doktor dobrovolně. mě nedělala nidky jindy. jen v 16tt jsem si to zaplatila u ní sama. to lze. a pak sjem byla na 3D a to 2x. ale taky závidím holkám, kterým to dělá pořád.
a tvůj gynekolog může mít dobrý UZ a tím pádem tam dělat i ten sreening ve 20tt (plus minus). moje ho nemá, tak jsem šla k jejímu kolegovi. ale to je tím, že není vybavená až tak super.
7. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Ty Luc a myslíš, že kdyby jsi zavolala doktorce, že si chceš nechat udělat Utz, i kdyby jsi si ho zaplatila, že by ti ho neudělala, pro klid duše...

Jo jinak Luc, včera jsem na to zapomněla, ale Honzík od Aninam včera v půl jedenácté ráno umřel :pensive:
7. led 2009 v 08:41  • Odpověz
a co Aninka? já vím, že to čekala, ale nesložila se????

no naše doktorka má dnes až odpoledne.. ale DOmino se začal lekat, že ho chci ukazovat a začla kopat. tak jsem mu řekla, že je pěknej hajzlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Luciko, díky za vysvětlení :slight_smile:...vím, že 3D se platí, v HK to mají za 1000,- a co sem četla, tak je asi nejlepší kolem 22tt
Určitě být Tebou, tak bych si zavolala dr., zda by Ti jeden ultrazvuk ještě neudělala

Jančo smutné, ale asi nejlepší řešení, když to řeknu takhle natvrdo, stejně jí moc obdivuji, jak o tom psala atd...
7. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Jo to je fakt, já si taky myslím, že to bylo nejlepší řešení, ale na druhou stranu, kdyby ten malej umřel hned, obešlo by se to bez trápení a takových těch řečí, co by kdyby.

Luc já myslím, že Ani to zvládá relativně dobře, je fakt, že když s tím člověk - řeknu to blbě - počítá, tak se na to stihne připravit...my to takhle měli v létě s dědem, byl měsíc v nemocnici, nechtěl jít na protažení koronárních tepen, takže mě tady kámoška doktorka řekla hned, že máme počítat s tím, že domů už se taky vrátit nemusí...stalo se, ale třeba můj děda, který umřel před rokem, tak ten umřel tak rychle, že s tím absolutně nikdo nepočítal, celej život byl zdravej a pak najednou rakovina, umřel během půl roku, pořád pohoda, nic mu nebylo a najednou skončil v nemocnici a druhý den umřel, do dneška jsem se s tím nesrovnala a kdykoliv si na to vzpomenu, tak brečím....ach jo, je to nespravedlivé
7. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Chichi, Luc to on asi bude Domino fotbalista nééé :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.