• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Holky, tak jsem tu mezi vami, ted uz budu mezi "snazilkami", ale vim, ze jsem schopna otehotnet do pul roku, ale ted musim tech pul roku pockat.....
7. led 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj Ani...už jsem ti psala, ale budu držet pěstičky aby to dlouho netrvalo...u doktora na prohlídce jsi byla? Třeba ti řekne, že můžete dřív, nebo chcete sami raději čekat půl roku? Já bych to asi nevydržela.

Jdu se najíst a dojdu zpátky
7. led 2009 v 11:05  • Odpověz
jsem zpět z procházky tak kontroluji, co jste stačili pořešit :grinning:
Ani, proč půl roku, když to enbylo císařem? půl roku měla myslím lucka_g ale ta to měla císařem.. u tebe bych tipla, že budeš moci hned po šestinedělí...
a jak s prací? nechěla jis nějak měnit????
7. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
No já letím za půl hodiny do města, chjo se mi v tom počasí vůbec nechce, asi se na město svezu busem a zpátky do obchodu se projdu, ani nevím kdy drahouš jede z práce...
7. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojky holky.... Ani, soucitim s tebou, bud silna :frowning2: :pensive:
Jinak, ja se zatim drzim....LUCCCCCCCCCCC jeste jsem netestovala..to jsem hrdina, coooo??? :grinning: ...nebo spis srab, bojim se zklamani..hihi...njn...
7. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
Zubi, tak to seš šikulka. fakt. zase by sis mohla říkat, že je ještě brzo..ale víš, že adminek taky radí až když má přijít MS.. to jsem odkoukala od něho :grinning:
7. led 2009 v 15:06  • Odpověz
no jooo, ale kdy mi ma prijit ms ??? :grinning:
7. led 2009 v 15:53  • Odpověz
minimálně 28dní od začátku té poslední :wink:
jiank jsem ted dvě hodiny žehlila ty pidi věci :grinning: a ještě nejsem u konce a to jsem se neflákala. jen ted večeřím,at se večer neutopím v bazénku. teda utopit se tam nedá, je tam málo vody, ale mohlo by to jít ze mě vrchem :sweat_smile:
moc se těším do vody. doufám, že tam budu cítit lépe Domina
7. led 2009 v 17:43  • Odpověz
dobré ráno... tak jsem tady zase já..ale když jsem zjistila, že se dobře píše u snídaně :wink: jenže pak ta snídaně trvá hodinu. dnes jdu s kolegyní na oběd. tak snídám jen lehce :grinning: aby se mi pak něco dobrého vlezlo do žaludku :wink:
8. led 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...Šári držím palečky ať to tentokrát vyjde :wink:
Lucko koukám, jak se Ti to krátí...
8. led 2009 v 08:25  • Odpověz
Gabi, vidíš, ani sem si nevšimla, že mi to tady přeskočilo na 37tt :grinning: no taky se mě včera ptali, v kterém jsem..tak jsem si říkala, že jestli UZ nekecá, tak už za měsíc můžu být doma i s Dominem :wink: ale upřímně.. až do ted mi to uteklo a ted to utíká pomalu. fakt. jsem ráda za každý večer, kdy si řeknu další den za mnou. asi je to to, že kdykoliv to může přijít a :grinning: no dnes nabalím tu tašku, uklidím vyprané oblečky atd. a začnu čekat :grinning: kecám, od pondělí uklidím byt -a to razantně. takže počítám, že co druhá věc půjde do sklepa :grinning:
8. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Hoj holčiny...Šári, držím pěsti...ale ještě netestuj...počkej až tak na 30DC...to bude zajímavější...ale já bych to nevydržela, se znám :sweat_smile:

Luc ty jo, ty máš vlastně 3 týdnu do porodu, to je masakr...a to jako nemáš nabalenou tašku, jo?? Teda, počkej až se Dominovi bude chtít ven dřív...to pak pojedeš jenom v pyžamu :grinning: :grinning: máš nějak posunutý termín nebo platí 3.2.2009?

Holky mě se dneska vůbec nechtělo vstávat a to jsem jela až na devátou, tak jsem z postele lezla 8.20 a málem nestihla bus :sweat_smile: no to jsem cela já, původně jsem chtěla vstávat v sedm a jít nakoupit, ale bohužel, tělo bylo silnější a z té postele prostě vylézt nechtělo :grinning:
8. led 2009 v 10:02  • Odpověz
teda, já myslela, že taška má být sbalená už od sedmého měsíce :wink:
Jani taky mě dnes postel nechtěla pustit :grinning: a Belďas si postel vyloženě užívala, naznačovala nám, jak nikam nemusí...stějně se ty zvířátka mají :slight_smile:
8. led 2009 v 10:05  • Odpověz
dobré ráno...holkyyy...mamky.... já dnes měla také problém vylézt z postele... Lancynka si ke mně tak přitulila, hřála mi záda, že se mi nechtělo vůbec vylézt, také jsem do práce dorazila kolem půl desáté.. :grinning:...
Jani, do 30DC nevydržím... plánuju to na zítra... tak uvidím... stejně si myslím, že to nedopadne, ale to je jedno... se uvidí, teplota se teda zatím drží nahoře...
8. led 2009 v 10:11  • Odpověz
A zítra budeš kolikátý DC? Ty jo, to bych tady ale pak zůstala sama samotinká snažilka :frowning2: no nevadí, čím víc těhulí, tím líp :grinning:
8. led 2009 v 10:22  • Odpověz
zitra budu 23DC...a 15DPO..... jestli ff vyznacil ovu spravne dle teplot...
8. led 2009 v 10:56  • Odpověz
juj, tak to snad už něco ukáže...uvidíš..

Já dnes nevím co mám dělat dřív, kolegyně má dovču, druhá chodí jenom na čtyři hodiny, tak odešla v 11.00 a teď tady s druhou kolegyní lítáme jak andulky...hotovka, bolí mě hlava, málo piju...chjo...jdu doplnit živiny
8. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
to ja jsem se ted nadlabla..kolegyne mi prinesla jidlo z hospudky......

luci???.... už máš sbaleno ???... :grinning:.... ty jooo, musí to být na bednu takhle čekat...

si pamatuju, kamarádka, která rodila v říjnu, mi volala skoro každý den, že má asi kontrakce...a pořád docela šílela... což chápu... nakonec i několik dní přenášela...ale vše je v pořádku a ten její Jakoubek je zlatej... hodňoučkej.... :slight_smile: se těším až napíšeš, že už je Dominko na světě..a jak bude vypadat.. a tak...
8. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak a teď jsem se naštvala ještě víc, než jsem vám dopsala ten sáhodlouhej příspěvek o idiotovi řidiči co zde teď byl, tak se mi smazal...nonic, znovu to psát nebudu, už jsem se stihla uklidnit...

Jééé já se tady strašně těším až Lucka pošle vzkaz, že Domino je na světě a pak přidá první fotečku :dizzy_face:
8. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
ale já jsem zvědavá na idiota řidiče ... :grinning:
8. led 2009 v 15:28  • Odpověz
já jsem taky zvědavá na řidiče :grinning: viš, kde máš chybu Jani, že nemáš autoamticky nastavené přihlašování na koníka. od té doby, co to mám se mi to nestává, ale stejně pro jistotu vždy dělám ctrl+c kdyby náhodou :grinning:

tak hlasím, že až na jednu věc má tu tašku sbalenou. a Gabi má pravdu, má být sbalená už od sedmého měsíce, ale já jsem to pořád odkládala, jako že až se vymaluje a tak.. a atky jsem domlouvala DOminovi, že nemůže na svět dřív jak v roce 2009 :grinning:
a termín.. no pořád si všichni doktorči myslí, že první týden v únoru je můj :grinning: takže uvidíme, jak bude moc spěchat na svět. ale sms určitě dostanete. už se těším, až ji budu rozesílat :grinning:
8. led 2009 v 15:47  • Odpověz
a Zubi, 12den po oplodnění. to je ta zkratka DPO???? tak jestli jo, tak by test mohl něco ukázat. ale krev ještě více :sweat_smile: takže jestli máš 250Kč navíc, tak jdi rovnou do laborky :grinning:
8. led 2009 v 15:48  • Odpověz
takže řidič:
Dojel, pozdě, to by mi nevadilo, ale mrzák nám podstrčil vědomě papíry a zboží, které nebylo naše a strašně se divil, že to nechceme vzít, je to do stejné budovy, jak sídlíme, ale na razítku máme jiné IČO, oni to nebudou chtít a co já pak, tak mu říkám, ať si to odnese sám, do toho mi nechtěl vzíta zpět na firmu reklamace, které se musejí posílat ten den, co zjistíme chybu, tak byl dotčenej, že musí do auta pro papíry, ale pořád mi tam nechával položený ty krabice co nebyly nám...došel, podepsala vratky a já mu říkám, a co ty krabice, v ten moment jsem myslela, že mě pošle do prdele ( pardon ), vzal krabice a aniž by počkal, než si zboží zkontroluju, byl fuč, normálně ujel, ale že mu mám vracet papíry od opiátů, který se hlídají a já je neměla ani zkontrolovaný, to mě nasralo...kdyby byla nějaká ampule z opiátem rozbitá, tak by mě zajímalo, co s tím budu dělat, na oddělení si to nevezmou a já to musím nějak vykázat a kdo mi uvěří, že jsem to nesbalila a někde si nešlehla, tak jsem okamžitě volala do firmy, co to jako mají za debila a tam nikdo nebyl, tak jsem to pro klid duše naprášila aspoň spojovatelce a zítra tam volám znova...uff, tak teď raději zkopírovat a poslat
8. led 2009 v 16:02  • Odpověz
12 DPO je 12 den po ovulaci, ne??? Mám v tom taky lehce bordel :sweat_smile:
8. led 2009 v 16:03  • Odpověz
ano ano mamino DPO... je den po ovulaci.....neboli, kdy se vajicko uvolni z foliku a putuje svou cesticku k spermijkum....
8. led 2009 v 16:04  • Odpověz
no tak řidič byl úžasnej, ale víc by mě nasralo, že si nemám komu postěžovat :grinning: že mi to na firmě nikdo nezvedl :angry:
hele snažilky, jaký je rozdíl mezi ovulací a oplodněním???žádný dle mě :wink: prsotě pokdu byla ovulace a sexík, tak je teoreticky oplodnění :angry:
8. led 2009 v 16:07  • Odpověz
jani.... no ja mam taky nekdy takovy prihody s tema ridicema.... viz naposledy, kdyz mi vezli ty kompasy pred vanoci... des bes....
luci... no... ono to je asi to samy..jen se to mozna lisi jednim dvema dny, nez k sobe spermie s vajickem najdou cestu...
8. led 2009 v 16:11  • Odpověz
no tak já to beru to samé :grinning: takže bych brala 11 dnů a testovala. ale fakt krev by ti to asi už řekla 100% jen bys nesměla přiznat, že jsi 11DPO. ty sestřičky mají kecy :grinning: ale kámoška co chodila na umělé oplodnění, tak po 5dnech už chodila na krev
8. led 2009 v 16:19  • Odpověz
luci, a to muzu jit do laborky na krev i bez doporuceni doktora ?.. co tam reknu?.. dobry den, vezmete mi krev na hcG???
8. led 2009 v 16:27  • Odpověz
řidič = magor...

já třeba taky nevím,jak to chodí u nás v laborce, jestli tam dojdu a oni mi vezmou krev, vždyť tam jsou jenom laboranti, tak já bych to měla jednoduché, krev mi vezme moje sestra, co se bojí jehel...ona je taky tele jako vrata...

jo akce kompas...to si pamatuju :grinning:
8. led 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.