• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ty jooo... to bych se bala vic te vasi sestry, nez te jehly :grinning:...
8. led 2009 v 16:37  • Odpověz
sestra je taky trubka...zvlášť když je moje vlastní :grinning: jo normálka, v pondělí nebo kdy šla na tetanovku a prý jestli ji nemůžu dát něco na uklidnění, bo se strašně bojí a jednou mi dokonce řikala, že ji dělá zle, když jí berou krev...ale když ji někomu bere ona,tak ne...to nechápu...
8. led 2009 v 16:39  • Odpověz
ahaaa... ja myslela, že to je zdravotní sestra, ne přímo tvá vlastní :grinning:
8. led 2009 v 16:43  • Odpověz
jo ona je zdravotní a vlastní...holt zdravotnictví je nám asi souzeno :grinning:
8. led 2009 v 16:44  • Odpověz
ahaaa... tak to jooo.... ty jooo, holky, dokazaly byste si pichnout injekci samy???.... treba holky co stimulujou na umely oplodneni si to kazdy den pichaji do bricha samy... to je masakr... doufam, ze to nikdy nebudu muset delat....v tomhle jsem neskutecny srab
8. led 2009 v 16:50  • Odpověz
jo tak to jsme dvě...já obdivuju i diabetiky, když si píchají inzulín, já teda nevím, jestli bych to zvládla, proto se umělého bráním zuby nehty, ale kámoška si taky musela celé těhu píchat injekce na ředění krve...taky hnus...jééé doufám, že nebudeme muset
8. led 2009 v 16:51  • Odpověz
jj moje rec.... kdybych musela, tak bych dojizdela za tetou, ktera je zdr.sestra...ale az do Bolky... uááá... ale snad ne.... a nebo nekam na pohotovost v Pze...
8. led 2009 v 16:53  • Odpověz
ale to by sji mohla jezdit na návštěvu za Luc a trénovat s Dominem :grinning: taky jsem ségře říkala, že by mě musela opíchávat ona, já bych to nezvládla...no nic, já jdu za chvilku na bus, připojím se ještě doma, ale ty asi ne,že??
tak zítra...páááááááááááááááá
8. led 2009 v 16:57  • Odpověz
ja tu budu do sesti a pak uz vecer se nepripojim... uz se mi u toho pc nechce sedet.... zitra packo s vysledkem tt....
8. led 2009 v 16:58  • Odpověz
Zubi, přesně zajdeš do krevní laboratoře někde v nějaké poliklinice nebo nemocncici a oni to tam přímo budou mít napsané, že dělají testy na HCG. doporučení nepotřebuješ a dělají je každému kdo to chce. jen mi tady měli dvě nepříjemné můry. ji říkám, že si jdu potvrdit to, že jsem těhu dle tt a ona - kdy máte dostat MS, a já pozítří a ona.. to ještě nemusí být v krvi. tak ji znova říkám, že na tt mám //. a ona se tvářila jak kakabus. ale 250Kč si platím, tak mi je udělala.
a sama bych si injekci nidky nepíchla. auuuuu. nikdy.. hrozná představa.

jinak jsem se měřila a mám super míry: 101-103-102, nebo tak nějak..prostě průměr 102. jsem dobrá krabice, co? :grinning:

a já pádím na večeři s manželem. takže tady taky nebudu :sweat_smile:

zubi hodně štěstí.. a když nebudou tak nepanikař. je třeba ještě brzo
8. led 2009 v 17:33  • Odpověz
Hoj, tak já se konečně dostala k PC, ale dneska mi Martin oznámil, že má pro mě konečně v práci odepsaný nějaký monitor,takže se snad brzo dočkám vlastníhoPC a nebudu se muset s nikým dohadovat. Beru taky přeju hodně štěstí a jak říká Luc, pokud nebudou // tak klid, nikdy není nic ztaceno a už jsem to psala holkám na jinou diskuzi, ale pokud má ženská dělohu, tak jednou těhotná prostě musí být...tak zítra dej vědět..pačko
8. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
Luc ty míry jsou super.já se taky kterýsi den měřila...no mazec, jenom těch 96 přes prsa mi nevadilo, ale ta 100 pře zadek jo :angry: :angry:
8. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahojky, konečně pátek...
Zubi držím palečky ať to dnes dobře dopadne :wink: ...Luc ty míry jou úžasné, sem zvědavá čímse pochlubím já za pár měsíců...
Jani, teď jsme jeden PC vyhazovali a nebyl tak starý a monitor byl taky ok, sem Ti ho mohla poslat :grinning:
9. led 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojky. no já teda nehlásím konečně pátek. zítra budeme 100%malovat ložnici. a musí se i škrábat. jo zase si někdy vymyslím barvy jako růžová atd.. mrchy nejdou přemalovat. nebo jdou, ale pak ta vrstva už odpadává :grinning: a jelikož škrábání je plno prachu, tak musím dnes vyklidit vestavěné skříně, at pak náhodou neperu ještě měsíc ty věci..takže jupííí :angry: . odpolende se na to vrhnu :unamused:
ZA CHvíli mi přijde návštěva. tak budu chvíli kecat :grinning:
9. led 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky, pátek je tady, jupíííííííííííííííííííííííííííí
9. led 2009 v 08:46  • Odpověz
jsi nás jako zanedbala takovou krátkou zprávou, jo??? co ty tvoje ledviny? co se zjistilo na UZ? už jsi OK???¨
jinak v tašce do porodnice mám ty vložky SAM..nebo tak nějak. byli jediné, co u nás měli. a jednorázové kalhotky jsem kupovala v DM. měli je nejlevnější. protože v lékarně měli TENA a ty byli pěkně mastné. jediné, co sháním je lanolín od MEDELA.. ale prý to mají v nemocniční lékarně. tak se tam musím vydat.
9. led 2009 v 09:12  • Odpověz
jo a jinak zrovna na rádiu Jizera - naše místní - hlásili, že kdo má větší prdel, že nemívá cukrovku :grinning: takže ti nehrozí píchání inzulínu ,i když 100cm před prdel není tak strané, když modelky mají 90. tak nevím, co šílíš :grinning: ještě když i nahoře máš skoro 100 :sweat_smile:
9. led 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky... tak samozřejmě nic.. test negativní... :frowning2:..... je mi z toho normálně blbě...
9. led 2009 v 09:29  • Odpověz
díky moc za palečky...
9. led 2009 v 09:30  • Odpověz
šári, třeba je ještě brzo...počkej pár dní a uvidíš..
Luc já chtěla ještě něco napsat, ale pak jsem zapomněla...mimochodem dneska všude píšu že mi měli ráno na teploměru v 6.45 -19.5°C...brutus...jé tak to je dobrý, to nebudu mít cukrovku :grinning:

Jo to asi myslíš ten Purelan od Medely, že? ten taky nemáme :grinning: ale aspoň ho objednáváme, kdyby něco, tak písní, ti ho zase pošlu :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 09:45  • Odpověz
hmmmm..... :unamused: :pensive:
9. led 2009 v 09:53  • Odpověz
nevěš hlavu...počkej ještě dva dny a pak testni znovu, nebo zkus rovnou tu laborku...řekni že jsi to nedostala a že chceš udělat krevní test...
9. led 2009 v 10:18  • Odpověz
jo a teplota se drží???
9. led 2009 v 10:18  • Odpověz
Šári ještě vydrž, záleží taky na citlivosti testu a hlavně klid...s tím krevní testem to není špatný nápad..
9. led 2009 v 10:31  • Odpověz
jani...teplotu mam 37,1... takže klesla jen o desetinku.. takže to zatím jde... no uvidím... ale kdybych to nedostala do neděle, tak asi do té laborky půjdu.. uvidím...
gabi... jj.. ta výdrž je nejhorší... :pensive:
9. led 2009 v 10:52  • Odpověz
no přiznám se že ti to nezávidím...vidět že teplota se drží nahoře ale test je zatím negativní, ale uvidíš, třeba byl ten test opravdu jenom málo citlivý... :dizzy_face:
9. led 2009 v 10:59  • Odpověz
zkousela jsem mamatest, ktery tady kazdy chvali.. njn...uz to nebudu resit... pockam jak to dopadne...
9. led 2009 v 11:12  • Odpověz
zubi, jestli chceš vědět pravdu, tak fakt ta laborka...jen je mi líto, že ses už ted dostala do fáze zklamání :unamused: je mi jasné, že máš náladu ještě více pod bodem mrazu než je teplota venku.
9. led 2009 v 11:41  • Odpověz
luci... já se z toho tak nějak dostávám.. v pohodě... už teď si představuju, jak si na večer nakoupím samé dobroty, budu sama, a všechno na posezení sním a budeme ukrutně špatně :grinning:... chichi...
9. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Teda to je dobrej plán :grinning: ale já to tak většinou dělala taky...ale já mám teď svým způsobem klid, že se až do března nebudu stresovat, buď to klapne nebo ne ale je mi jasný, že jakmile na začátku března nasadím Clostil, tak budu tam kde jsem byla před měsícem, zase stres jestli to vyjde a tak...

Já tak závidím holkám co otěhotněly ani neví jak... :pensive:
9. led 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.