• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
holky, tak já bych si teda šla ještě něco pěkného na sebe koupit a pak něco na doma na jídlo...

a s tou závistí se ti nedivím. asi bych záviděla taky. asi ne. určitě. svět je prostě nespravedlivý.
9. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
já to ani nedokážu pochopit, že některá do toho praští hned ani neví... ale holky, tohle léto budu mít pupek !!!! tak, jsem se právě rozhodla :grinning:
9. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Šári, v tomhle rozhodnutí tě podporuji, mě taky nikdo nevymluví, že na Vánoce bduu rodit...prostě jsem se rozhodla a i kdybych měla znásilnit jiného chlapa než toho svého,tak to udělám :grinning:
9. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
mohu provokovat??? zkusím to... :sweat_smile: zubi ještě dodej, že v tom pupku bude mimi a ne sladkosti :grinning: přece jen Janča to lépe zpecifikuje :wink:
9. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
To jako u mě??? No počkej, zapomněla jsi napsat, že v tom pupku bude mimi a tvoje cukroví :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
no ty specifikuješ, že na vánoce rodíš,a le zubi chce jen pupek :grinning: a ten je i z jídla :sweat_smile:

zubi, hlavně se na mě nezlob, zkouším tě rozveselit :wink:
9. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
no jenze rodit muze cokoliv... kdyz se precpe tvym cukrovim, tak potom muze rodit nestraveny zbytky :grinning:DDD

ja chci pupek a v nem chci to nejzdravejsi miminko pod sluncem...
9. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
jo to bude výhoda ji poslat cukroví.. když ji pak udělají klistýr a vše půjde ven :angry:
9. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
ne Luci, to já do porodu strávím. z toho nemám strach :grinning: jo ale takhle rodit ježka, tobych nechtěla :grinning:
9. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
ježek je malej..to bys nějak přežila...:grinning:.... ale představ si rodit to cukroví.. to musí být masakr :grinning:...

mám hlaaad...jdu pojesť :grinning:
9. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
já jsem si ted dala polévku ze středy :grinning: jsem ted polévková. zítra chci zkusit špenátovou. manžel sice nemá radost, ale co.. :sweat_smile: hlavně že budu spokojená já, ne,?? :wink:
9. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
Luc no jasně, včera jsem psala holkám, že správná manželka přestane po půl roce od svatby,vařit, nakupovat, uklízet a sexovat...já se toho skoro držím :grinning: :grinning: ...já budu mít zítra brokolicovou, ale jenom proto, že Martin nebude doma, jinak bych musela jíst na záchodě...jak vidí něco zeleného a ještě když to jím, je mu zle a nechce mi pak dát ani pusu :grinning:

No jo, takový vosí úly...to musí být mazec, nebo nějaký marokánky to porodit, tak se zblázním...jenže ježek píchá :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
počkej, vosí úly jsou měkké .) ty by šly dobře :grinning:

no Tomáš nesnáší jak se vaří květák nebo brokolice. prý to děsně smrdí... vymýšlí si..kdyby mu to chutnalo, tak to přežije :angry: a správná manželka si vaří to co chutná jí a ne manželovi :angry:
9. led 2009 v 15:10  • Odpověz
mějte se holky co nejlépe, valím domů,konečně víkend, huráááá :slight_smile:
Šári hlavu vzhůru...sem zvědavá na pondělí, zda pro nás budeš mít nějakou novinu :wink: , pa
9. led 2009 v 15:33  • Odpověz
Gábi, ahoooj....no, myslím si, že novinkou bude ms....mám takové pobolívání a berou mě záda.. :pensive: :angry:
9. led 2009 v 17:14  • Odpověz
Holky, mějte se krásně, příjemný víkend....a v pondělí na napísanou.... :wink:
9. led 2009 v 17:50  • Odpověz
hm..tak taky budu doufat, že Zubi pro nás bude mít novinu. a ajestli se ji dozví dřív, tak napíše i přes víkend :wink:

a nám začal tvrdý víkend. ložnice vyklizena a nachystána na škrábání a malování. v dětském pokoji opět bordel...acch jo. se z toho nevyhrabeme.
9. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky...tak já si sice naplánovala, jak budu dneska sama doma a budu na koníkovi, ale nějak mi nedošlo, že když jede Martin pryč tak si bere PC...haha, takže jsem se sem dostala až teď.
Odpoledne jsem nakonec byla s kámoškou v Brně, no nic moc, sice samá sleva, ale do velikostí XS nebo 34 se opravdu nenarvu, nakonec jsem se rozhodla, že si koupím nějaké šaty na plesovou sezonu, měli jich docela dost slevněných, ale všechny byly nabíráné od prsou dolů, takže i moje kámoška, která je dost hubená v nich měla snad 20kg navíc...takže šaty se nekonaly... :frowning2:

Tak se mějte čauky
10. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahojky,
my celý den malujeme :angry: měli jsme tady známé, co Tomovi pomáhali a já byla v kuchyni.
Jani, s těma slevama jsi mě pobavila :grinning: a ty tak hodně chodíš na plesy, že si koukala na plesové šaty? tak to se máš. Tomáš netančí. takže na ples jde jen na jeden a to ještě od místního rádia, kde zpívají zagorka, maxa atd. a nejsou tam vůbec valčík, polka a tak. a já bych tak chtlě tančit :grinning: no a letos sedíme doma. těhotesnké plesové šaty - no i když třeba ty, co ti přidávali 20kg- by mi mohly být :wink:
10. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
No my chodíme každý rok, tak na dva plesy, ale jsou jenom na dědinách, takže šaty normálně neřeším, ale vzhledem k tomu, že některé kousky měly slevněné třeba z 1500 na 400,- tak jsem si řekla, že si nějaké koupím, šaty fakt krásný, ale kdyby je aspoň měly rozšířené až od pasu, tak pohoda, ale to normálně byl střih těhotenských šatů...ale mám dobrý kup, koupila jsem si v Newyorkru kalhoty na cvičení, měli je za 250,- a nechtělo se mi je zkoušet a až doma jsem zjistila, že mají ohrnovací pas, takže jsou i na těhule :grinning: hmmm, tak ještě nějaký ten pupík do nich...
10. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak se pkěně zásobuješ dopředu :grinning: já jsem si před rokem kpovala slevněné teplákové kratasy hitec a vzala si schválně 40 a ne 38, že až budu těhu..no tak ted už je samozřejmě neobleču :grinning: :grinning: ale myslela jsem dopředu :wink:
ty šaty měli dobrou slevu. a těhotesnký střih jsem měla vždycky ráda. a co říkali kámošky tak jsou opět letos asi IN, když je všude prodávají. a podle mě sluší každé, takže si na sebe jen špatně koukala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
oni by nebyly tak hrozné, ale když měly každé šaty ještě nabírané, tak to oravdu nebylo ono...ale barvičky super...no alespoň jsem si koupila topík s sukni, tak si vezmu ten :dizzy_face:
Jo já mám doma taky jedno takové triko...objednávala jsem si ho z nějakého katalogu aĺe je mi strašně volný přes břicho, a nechtělo se mi vracet, tak jsem si říkala, že ho jednou třeba využiju :grinning:
10. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
hlavně to triko nikam nezalož. to se mi podařilo s flaušákem - našla jsem ho až ted při malování ložice :grinning:
jsem se zadívala na slečnu drsnák. jsem dvojku ještě neviděla :grinning: :grinning: a bavím se.
10. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
Prosim uz me nelitujte a neprejte uprimnou soustrast! Chci jit dal. Nikdy nezapomenu to ani nejde, ale musim prijit na jine myslenky.

Byla jsem na kontrole, vajecniky prej jeste neprodukujou, ale to se prej srovna. Mame cekat 3 mesice alespon, aby bylo videt, ze jaky mam cyklus, ale kdyz prej se to prihodi drive, tak se nic nedeje....Nechame to prirode. Jinak v unoru jdeme s manzelem na genetiku, aby jsme pro to druhe udelali maximum, ikdyz vime, ze z naseho hlediska tam nic nebylo, ale....vzdy je to ALE!
11. led 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj.tak jsem dneska vařila oběd a měla puštěnou romanitku na nově.. jako fakt super film. v prvních 5minutách zemřela prvorodička při porodu. myslela jsem že padnu. člověk čeká romantiku a začne to takle debilně :angry:
a ted už jsem nevydržela a pomáhám finišovat při úlidu té ložnice. no dávám si bacha, ale prostě nemůžu už v tom manžlea nechat samotného. je neděle večer a jetam ještě tak na dvě hodiny práce :frowning2:
11. led 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky, Martin mi včera odjel opět do práce, tentokrát jel asi v jednu, ale opět dojel kolem osmé. Tak jsem se pustila do odstrojování stromečků, dvou, jeden u nás a druhý dole u babičky...no super akce, když jsem došla dolů, tak jsem naznala, že stromek mám za 5 minut odzdobený...haha, on tak strašně opadával, že jsem musela všechny báňky oddělávat opatrně, bo jsem měla plný fusky a svetr bodliček...hotovka, tak jsem ho tam pak nechala a šla na ten náš...no to byla větší sranda, každá pátá ozdoba, byla od smůly nebo od vosku a dozadu jsem se nedostala vůbec, protože stromek přes půl místnosti a já nebyl schopná ho posunout aniž bych poškrábala podlahu, tak jsem ho vzala jenom kam jsem dosáhla a zbytek se dodělá dneska, no akorát se těším na tu akci jak ty stromky potáhneme z domu ven...to budeme mít myslím jehličí i na záchodě :grinning:
12. led 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky,
no proto nemám ráda živé stromečky :grinning: teda nejen pro to. já se tento týden taky chci pustit do odstrojování, ale asi až na konci týdne. uvidíme kdy budu mít energii. dneska ji nemám, stále jsem v posteli.
12. led 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojky holky... tak nic .. od vcerejska spinim.. teplota sice nahore, ale podle me se mrska rozjede... takze zase nic :frowning2:.. no jo no...
12. led 2009 v 10:46  • Odpověz
zubi, já tenrkát taky špinila a myslela si že je to MS. nechci tě uklidnovat, to ne, ale moje praxe :grinning:
a jeslti chceš najít někoho, kdo má ještě horší den jak ty, tak já byla dnes brzo ráno zbytečně v porodnici :frowning2: nerozeznala jsem poslíčky od bolesti. i když podle nich to kontrakce byli, ale neotvírala jsem se...takže klidový režim a vše bude ok a domino na svět ještě nejde.
12. led 2009 v 10:48  • Odpověz
luci... co to jsou poslíčky???... ty jooo.. ty už musíš být teď každý den jak na trní...
12. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.