• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
juj Luc, ty nám za chvillku porodíš, ne?? Takže zatím nic jo?
Šari, nevěš hlavu, třeba to ještě klapne, nikdy nevíš, podívej na Lucku, ta byla těhule i když krvácela :grinning: nebo se pletu?? :sweat_smile:
12. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
jj.. to je fakt... ale ja už se s tím smířila...takže v poho... :slight_smile:
12. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
no je fakt, že je lepší se připravit na to že dojde MS a pak když nedojde, tak o to větší to bude radost, než když by jsi se radovala, že jsi těhu a nakonec MS došla...myslím na tebe a držím pěsti
12. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
kujuuuuuuuuuuuuu..... jsem zvědavá na středu na ten CAR.. co bude a tak...
12. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
zubi, poslíčci se říká bolestem, které přicházejí až měsíc před porodem. jsou o 50%menší než porodní a většinou sami přestanou- zaspíš je nebo je teplá sprcha odežene. takže ti to jen řekne, že se tělo připravuje. tak fajn, ted už to vím, mé tělo se připravuje :angry: . akorát že já opravdu čekala od půlnoci a počítala a jela tam až když jsem si byla trošku jistější, že tam nebudu za magora.. samozřejmě, že v autě a doma jsem to x-krát obrečela, že jsem to nepoznala. že jsem blbá a tak :frowning2: .
Jani, pamatuješ dobře. já měla svou první MS. teda aspon si to pořád myslím, taky tam asistentky a doktor hleděl, v kteérm jsem teda týdnu. v tom si taky připadám přiblble. ach jo.
Zubi taky jsem zvědavá, co nám napíšeš po CARU. jak to na tebe bude působit a tak. hlavně tam měli strašně brzo místečko, aby si tě pozvali, což je super.
12. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo taky myslím, že je super, že Zubi jde do CARu tak brzo, nebude se nervovat dalšího půl roku...no hlavně se nám pak musí pochlubit, co jí řekli.
Luci, hlavně buď ráda, že se ti to stalo už teď, kámoška měla bolesti den před TP a sestra ju vyprovodila s tím, že dřív jak za 14 dní rodit nebude, no jenže v noci opět bolesti a Janča že prostě nikam nejede, nebude ze sebe dělat blbce, nakonec jela a malá se asi za hodinu a půl narodila :grinning:
12. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jani, to mi taky říká kamarádka, že je dobře, že jsem jela, ale že si mám dát pozor, že opravdu i tak v noci můžu začít rodit. at to nepodcením. já mám zítra poradnu, tak uvidíme, co mi řekne má doktorka.
12. led 2009 v 17:49  • Odpověz
dobré ráno holkyyy... tak mrška dorazila ještě silnější včera večer, takže už žádné špinění.. ale to je dobře..., alespoň mi zítra vezmou krev, kterou berou prý při ms..., tak to dobře vyšlo...
luci... jak bys mohla poznat, co se s tebou děje... byla jsi zodpovědná a jela...kdybys nejela a něco se stalo, do konce života by sis to vyčítala, žes to nebrala vážně.. náhodou jsi zodpovědná mamina...
13. led 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holčiny, Šári, to je škoda, ale aspoň je fakt, že ti vezmou krev a budeš zase o něco chytřejší.
Luc, dneska mě pobavila kolegyně, byla zde na návštěvě její spolužačka, má TP 26.1.2009 tak se nám přišla ukázat a akolegyně potom došla, tak se ptám co a jak, protože se s tou její spolužačkou znám a ona mi říká, jo prý pohoda, ale když byla na monitoru, tak vedle posílali domů nějakou maminku, která měla andělíčky!!! Tak na ni chvilku koukám, jaký andělíčky, no ty falešný bolesti...říkám, to asi myslíš poslíčky :grinning: :grinning: :grinning:

Já se směju ještě teď :grinning:
13. led 2009 v 10:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......
13. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Ty jdeš do toho CARu zítra? V kolik? Budu na tebe myslet, jdeš sama nebo s přítelem? To je otázek co? Ale já jsem holt baba zvědavá :grinning:
13. led 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj, no tak andělíčci zní fakt dobře :grinning: :grinning:
já dnes na monitoru měla klid. atkže domino se uklidnil a bude prsotě v bříšku ještě nějaký ten čas. jak říká Tomáš - ještě není uklizeno (bude uklízet sám) a barva v ložnici ještě nevysmradla.. jen ještě tak do dvou hodin mám ležet, jestli je vše ok, protože jsem krvácela a pak v poho jako vždy :wink:
no zubi, na kolik jdeš? at víme, kdy tě máme čekat a kdy se něco dozvíme. ale netušila jsem, že berou krev při MS, že z toho něco vyčtou..hm hm.. a co vyčtou????
13. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
jo Luci, mě ji brali taky, doktorka podle toho zjistila hladinu hormonů, takže mě tam vylezlo nízké Fsh a vyšší prolaktin :confounded: ale tohle se dá řešit, jak víme...

Jak jako že jsi krvácela??? To asi není úplně normální, nebo jo?? Jsem nějaká zmatená...
13. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
no včera po tom vyšetření.. trvdil, že to přestane do půl dne. tak přestalo, ale ráno zase znova.. ted jsem ok, tak uvidíme, co večer. ach jo. kdybych neuklízela, nesexovala, tak jsem ted pořád v poho s úsměvem na rtu :grinning: ale jsem i tak. jen už nejsem tak lítavá a energická jako předtím :sweat_smile:
13. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
hele aby se Domino nenarodil už v lednu :grinning: jo nesexovala, ty jo, to nedělám ani já :grinning:
a už budete mít aspoň všechno hotové? Nebo vás pak čeká ještě něco?
13. led 2009 v 15:37  • Odpověz
jani... zítra v 10 dopo tam mam byt.. pritel bohuzel nemuze, musi jet do olomoooca...tak tam jdu sama,nooo, ale mam jeho spg z konce listopadu, tak to snad nebude vadit, uvidim...
luci... ja nevim, proc berou krev, kdyz je ms... ptala jsem se holek z diskuze CAR Apolinar, tam to rikaly...
13. led 2009 v 15:42  • Odpověz
Šári, já myslím, že ti ju budou brát kvůli hormonálnímu profilu, aby věděli jestli nemáš nějakého hormonu víc a nějakého míň, jako já...tak budeme na tebe myslet a pak napiš, co a jak
13. led 2009 v 16:04  • Odpověz
jojojojojojojojojojojojojojojojojojojooo, taky na vás budu myslet, že na mě myslít, aby to dobře dopadlo... a já na vás budu myslet zítra...abych vám napsala jak to vlastně všechno dopadlo :grinning: chichi...
13. led 2009 v 16:36  • Odpověz
neboj to bude v pohodě, a za chvilku se nám budeš kulatit :grinning: ale nezapomeň nám zítra napsat, já budu napnutá jak kšandy :grinning:
13. led 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojky holky, v práci nestíhám, tak sem vás teď trošku odčetla, byla jsem i zvědavá jestli to na Lucku nepřišlo...poslíčky měla přesně kamarádka, tyky prvorodička a říkala, že to člověk dokáže rozpoznat až když zažije porod, určitě dobře, že jsi jela...nic si nevyčítej, od toho tu zdravotníci jsou...
Šári to mě mrzí, zítra ať je vše ok...už sem se těšila, že bude další těhulka...
13. led 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj Gábi a jak se máš ty? Kdy vlastně tebe čeká ofi nástup na mateřskou dovču?
Z Šáruš bude těhule coby dup...mrknou na ni v Caru, poradí a bude... :grinning:
13. led 2009 v 19:48  • Odpověz
Až v půlce dubna, mám ještě starou dovo, takže bych klidně na konci března mohla jít...ale jak mě dr. nabízel už dvakrát neschopenku, tak sem se ním domluvila, že teď v lednu musím do práce, protože toho je moc, nechci je nechat ve štychu...3.2. mám kontrolu, uvidím asi už zůstanu doma...mi přijde, že zvládám jen práci a nic jiného...právě už začínám přemýšlet o výbavě, kočárek, přebalovák atd...
Co ty Jani, stále nic? Jak psala tuhle Šári, v březnu a bude Vánoční dárek :slight_smile:
13. led 2009 v 19:54  • Odpověz
u nás nic, Clostil je zavřenej a začnu ho brát až začátkem dubna, takže pokud se zadaří na Vánoce rodím :grinning:
ale je mi jasný že to stejně nevyjde, v lětě pojedeme na dovču, tak snad se zadaří tam, uvidíme...
13. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jani.. no tak nás čeká ještě jedna věc- koupelna. je potřeba strhnout strop, vymalovat, pořídit nové umyvadlo se skřínkou, další skřínku na zed a hlavně.... hlavně se tam musí přidělat na zed přímotop, protože tam máme v průměru 20st a na koupání je doporučeno 28st.. no ale tento víkend to fakt dělat nebudeme.
odpoledne mi bylo líp, krvácet nekrvácím a tak jsem stihla něco uklidit. pak přišly holky z práce-jedna je kosmetička, tak mi dělala řasy a tak. pak řpišel Tom a myslel, že bude uklízet ty věci do vestavěné skříně.. ale nakonec si nechal udělat kosmetiku ... a neudělali jsme nic. ale super jsme pokecali společně.
ale já se na to zítra pomalu vrhnu :wink:
myslím si, že do konce týdne mám co dělat a víkend si uděláme pěkný, odpočinkový, zajedeme na nákup a tak.
Gabi tak to zůstaneš doma asi tak jako já a užiješ si to. já to njen doporučuji. hlavně když vidím, že až do 36tt jsem měla energie a rozdávání a pak se to může zničeho nic měnit. jsem ráda, že jsem nachystala oblečky a tak. nedokážu si představit, že bych teprve ted zůstala doma. nenenen.
Jani..doufám, že nidky nebudeš litovat, že jsi ten clostil přestala brát :confounded:
13. led 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahoj holky...
no Luc koukám, že vlastně to nejhorší vás teprve čeká, taky bych potřebovala nové umyvadlo, to co máme druhý rok, je úplně celý popraskaný, nechápu, je fakt, že Martinovi do něj spadla flaška a ono prasklo, ale popraskaný i na místech kam nic nespadlo, nechápu...

Taky doufám, že toho nebudu litovat, ale slíbila jsem Martinovi, že si užijeme asi poslední společnou dovolenou, i když už bych byla těhotná, dala jsem mu ultimátum, buď do konce léta otěhotním nebo jdeme na umělé a to se mu moc nelíbí,takže slíbil, že podle utz se bude snažit...tak jsem zvědavá no ale tak snad se příští rok dočkáme i my..
14. led 2009 v 08:26  • Odpověz
dobré ráno,
Jani, tím že nebudeme měnit obklady a zem atd. tak to beru jako to nejmenší koupit skřínku s umyvadlem.. původně jsem měla dostat jen skřínku pod umyvadlo-což mě štvalo, ale naštěstí pak Tomáš přišel na to, že je potřeba to měnit celé. mě na tom starém umyvadle štve, že se neleskne. ted ty nové mají na sobě tu vrstvu, kde se neuchycuje tolik prach a je samoleštící.. no ještě že se prostě Domino narodí. jinak bych si to nevyřvala ani náhodou.
tu spol. dovolenou když budeš těhu.. no abys pak nedopadla jako já.. zahraničí ti nepovolí nebo se budeš bát (já teda měla oboje) a ta domácí dovolená mě zas tak nebrala :grinning: myslím, jak jsem se tam nudila, protože jsme jeli blbě :angry:
stejně jste aspon jednou měli vyzkoušet ted podle UZ.. ale to ti psát nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 08:52  • Odpověz
no já právě přemýšlím, jak to udělat, ale asi v dubnu zajdu za dr.na utz a pak to nechám náhodě, mám ještě tři balení a to by opravdu musela být blbá n áhoda, kdyby se nezadařilo...
tak s tou dovčou uvidíme, pokud to klapne tak bych jela asi tak 4-5měsíc, tak pokud budu v pohodě nemělo by to vadit, chceme jet na Makarskou , tam je velká nemocnice, už jsme tam i byli :grinning: ale když doktorka řekne ne, tak bduu sedět doma na zadku a ani se nehnu
14. led 2009 v 09:02  • Odpověz
tak jsem si dneska zapnula po dlouhé době televizi a něco málo u ní dělám. jako dopolende byl fakt blbej film :grinning: ale vyžehlila jsem u něho prádlo. a sem tam něco dala do skříně :wink: prostě pomalu a jistě.
už tady chci mít pořádek a začít se jen válet v posteli. jsem divná, co?? :grinning:
s tím přemýšlením...nepřeháněj :sweat_smile:
14. led 2009 v 11:35  • Odpověz
ahojky holčiny.. jsem zpět v práci .... tak jsem byla v tom CARu.. no a vzali mi pouze krev a zaregistrovala jsem se tam.... doktorka, ktera zkoukla mé výsledky z vyšetření, atd... říkala, že zkusí nejdříve IUI, kdyby se nezadařilo 2x, tak pak hned prý IVF... uff.. to byla rychlovka... jinak mám přijít zase příští týden v úterý na ultrazvuk a řeknou mi výsledky z dnešní odebrané krve... takže toho vlastně ani moc nevím... ale aspoň něco.. :wink:
14. led 2009 v 11:41  • Odpověz
no zníš trošku zklamaně, ale ono se to rozjede a pak budeš mít hlavu jak balon z informací :grinning: .. ale tak ted mi musíš vysvětlit ty zkratky.. neznám je :sweat_smile: nebo slyšela jsem je, ale prostě to zařazuji jako umělé.
je fajn, že hned za týden tam jdeš znova. že nebudeš mít návštěvy jednou za měsíc a tak.
14. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.