• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Luci IUI je intrauterinní inseminace...doufám, že to píšu dobře, pokud má Mišoš dobrý spermijky a je jich dost, tak je odeberou a nějak pročistí a vstříkne se rovnou do dělohy, myslím, že se před tím dávají nějaké hormony na podporu vajíček a píchá se Pregnyl na jejich prasknutí....IUI proplatí pojišťovna tuším 6x za rok
A IVF je in vitro fertilizace je oplodnění vajíčka mimo tělo,pak se provede ET nebo KET, to je embrio transfer, ET jsou živá embrijka a KET jsou nanuci...ta zamražená :grinning:

Ale Šári, nevěš hlavu, oni na vás vlítnou a za chvilku se budeš kulatit jako Lucka
14. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahojky, jojo, to je fajn, že nečekám dlouho.. taky mě to překvapuje...
14. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
no akorát, je problém s IVF, musí ho schválit pojišťovna, takže možná by nebylo špatné se nějak domluvit jestli se to dá domlouvat dopředu, aby jsi třeba nešla na dvě IUI a pak jsi třeba 3 měsíce nečekala, než ti schválí IVF...ale neboj, to bude pohoda :wink:
14. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
jo tak to vše znám od kamarádek :unamused: je fakt, že ta inseminace je nejmín náročná pro tělo ženy. jsem zvědavá, kdy by tě na IUI pustili poprvé.. ty jo, ale Zubi, to je fakt rychlost. jsi neuvěřitelná, jak se nenecháš odbýt a jdeš za bříškem :wink:
a jak znám Zubi, tak si zjistí o té pojištovně vše :grinning:
14. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
hihi, holky....jedny... no, o IVF neco malo vim... proplaci ji pojistovna, kdyz je endomrcha potvrzena lpsk... ale to je zatim hudba budoucnosti... nejdive to IUI.. apak se uvid, ta pojsitovna to pry schvaluje tak mesic.. uvidime... ted uz budu trpelivejsi, protoze vim, ze jsem v dobrych rukach "krale Miroslava".... teda ehm... CAMCARu... :grinning:
14. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
no jo to jsme celé my :grinning: ale neboj, strčí do tebe tu hadičku s těma profouklejma bičíkovcema a je to...žádný IVF nebude, to je na dlouho...a pokud ti nezjistí nějakou "vadu" na kráse z té krve, tak by to mohlo vzít rychlej spád :grinning: :grinning: :grinning: jééé, já už se tak těším na novou těhuli....na diskuzi už mám taky jednu...v prosinci se o mimi nesnažili, že začnou až v lednu a jak to asi mohlo dopadnout, máme těhuli z holky, co chtěla rodit až ta rok, ale je to super, na nic nemusí čekat, nenervuje se...závidím, ale přeju ji to, hlavně aby bylo všechno v pohodě
14. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
JAni.. takové náhody mi fakt lezli na nervy :grinning: slyšela jsem jich kdysi taky moooc. jako že my nečekali, že to půjde tak rychle...áááá :wink:
zubi.. přesně jak píše Janča.. mi prostě už vidíme tu budoucnost a budeme netrpělivé, kdy poprvé půjdeš na IUI.

bože holky, naposled jsem měla zapnutou TV dopoledne. tam jsou takové (napadá mě tak strašné slovo :grinning: )
14. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
Janiii.... já ale čekám na tebe... zasloužím si to až po tobě :grinning:.... hihi.... :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
luci.... "PTÁKOVINY"...to jen, abys nebyla sprostá před Dominem !!!! :grinning:
14. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
no to slovo znělo podobně..taky začínalo na P :grinning:
14. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: Šári, tak to budeš muset počkat do dubna , ale ( teď to nemyslím blbě ) jsi starší a starší mají přednost :grinning:
14. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
heleeed, jooo.. nenavážej se do mého věku joooo :grinning:..... jsem ouplná mladica... hihi... do dubna??... to budu zase o rok starší, to neberu ---- si ze mě budeš dělat ještě větší psinu...
14. led 2009 v 15:17  • Odpověz
nebudu...manželovi se taky nesměju, že mu bude už 33 :grinning: :grinning: :grinning: i když bych mohla :grinning:
14. led 2009 v 15:24  • Odpověz
tak já valím, dojdu ještě večer, pokud mi někdo půjčí PC jinak zítra papa
14. led 2009 v 15:24  • Odpověz
tak páčko... já asi už večer ne.. sedim tu celý den, tak večer dávám oddych... páčko zajtraaaa
14. led 2009 v 15:41  • Odpověz
vy stařešiny jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zubi, tobě už bude třicet, že jo?? pamatuji si to dobře :sweat_smile: no já vím, že se věk neříká, ale :wink:
taky se přiznám, že už mi je skoro týden 29 :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 18:20  • Odpověz
ahojky holky, tak já hlásím nástup do práce v 6.20 :confounded: fuj, Martin potřeboval jet dřív, tak jsem jela s ním.
Luc tak to gratuluji...jééé tak to já jsem nejmladší :grinning:

Jinak se musím pochlubit, jak jsem stará tak jsem blbá...včera jsem šla žehlit a dala jsem si do obýváku prkno a na něj postavila žehličku, jdu pro vodu a jak jsem ji chtěla nalít do žehličky, tak jsem levou rukou tu žehličku chytla za tu žehlící plochu...hmmm, jenže já kráva z nějakýho debilního důvodu, tu žehličku před tím zapla, naštěstí jsem si spálila hlavně malíček, ostatni prsty stihly ucuknout, ale i tak, mě svědí celá ruka...no debil, fakt :angry:
15. led 2009 v 06:56  • Odpověz
no teda Jani.. ty budeš mít přesčasů :grinning:
ty jsi jak malé díky s tou žehličkou :wink: víš co se říká, že pro jistotu nemáš šahat tam kde by to mohlo pálit :grinning:
15. led 2009 v 08:02  • Odpověz
no, pochybuji, že si toho někdo všimnul, že jsem tady byla tak brzo :rolling_eyes: asi těžko
jo jsem jak malej Jarin, ale nejlepší je, že já ani nevím, že jsem jí zapnula...až tak jsem padlá na hlavu :grinning:
15. led 2009 v 08:06  • Odpověz
halvně že jsi to zjistila celkem brzo. a ne až by zkratovala :grinning:
jo takhle..ty jsi tam dobrovolně :wink: šikulka
15. led 2009 v 08:08  • Odpověz
ani ne, dostala jsem doma ultimátum, buď pojedu zaráz s Martinem, nebo vymrzlým autobusem, zvolila jsem raději vyhřáté auto :grinning:
Akorát je mi od rána strašně špatně a nevím jestli je to žlučník nebo žaludek, hmmm, asi stárnu :grinning: už jsem si nakapala algifenové kapky a teď jsem tady ještě našla nějaké bylinkové, tak lupnu ještě ty...ať to stojí za to :slight_smile:
15. led 2009 v 08:44  • Odpověz
no.. luci.. kéž by 30.. bude mi už 31 :confused: :confused: :confused: :fearful: ... a tobě teda gratulace k narozkám...opožděně... jani, ty jsi ranní ptáče, já došla do práce až teď.. ale budu tu křenit dnes tak do pul sedmé a pak jsem pozvaná na nějakou povánoční párty...
15. led 2009 v 10:18  • Odpověz
jo povánoční párty...nejdeš náhodou s mým manželem?? Ten jde taky na nějakou akci :grinning:
15. led 2009 v 10:22  • Odpověz
tak to nevím.. ale jestli jde tvůj manžel na tu akci dnes, do La Fabrika do Holešovic, tak asi ano... :slight_smile:....
15. led 2009 v 11:18  • Odpověz
normálně teď mi holky z jiný diskuze říkaly, že ibalgin zvyšuje krvácení při mršule... já teď dva dny leju jak z konve, kusy ze mě padají... a to se teda dva dny láduju ibalginem, abych přežila... jani, je to možné ??.....
15. led 2009 v 11:18  • Odpověz
ty jo to jsem ještě neslyšela, jo acylpyrin, aspirin, nebo anopyrin, to jo, ten zvyšuje krvácení a nemá se třeba užívat na začátku a na konci těhotenství, ale ibalgin?? to slyším prvně.

Holky, já jdu za hodinu domů, přijede si pro mě miláček, nemůžu ani chodit, jak jsem hotová, tak jenom sedím a čekám, doktorka říkala, že jsou to buď dozvuky toho minulého n achlazení, nebo na mě něco leze znova...dostala jsem prášky na žaludek a čípky proti zvracení :confounded: juj, já snad ani nevím, kam se strkají :grinning:
15. led 2009 v 11:41  • Odpověz
ty jooo... ted jsem cetla jeden clanek.. zkusim ho sem prepsat....

Jmenuje se: Osm let bez sexu - čekali na čápa....
Asi po osmi letech manželství se jistému německému páru nedařilo mít děti. Zašli tedy k odborníkům, kteří zjistili,
neuvěřitelné: manželé spolu nikdy neměli sex. Žena (30), muž (36) let docházeli pravidelně měsíc na testy, které ukázaly, že jsou oba zdraví. Lékaři se jich teda zeptali, jak často souloží. Odpovědí jim byl nechápající dotaz: "Co tím myslíte?"... Lékaři z univerzitní kliniky podobný případ ještě nezažili. Nejsou to mentálně zaostalí lidé, ale pár, který vyrůstal v přísném náboženském prostředí a který neměl po osmi letech manželství potuchy o nezbytnostech pro početí. Oba nyní podstupují sexuální osvětu.....

To je teda něco.. Si tak říkám, jestli teda něco neděláme špatně, když se nám nedaří :grinning:.....
15. led 2009 v 11:57  • Odpověz
Zubi, to ani není možné :grinning: :grinning:
jinak tu párty máš fajn. to budeš mít pěkné zpestření. Jani ta už asi leží v posteli. to ji to teda pěkně skolilo. ještě ráno by se léčila sama a odpoledne už je doma :astonished:
a o tom ibalginu jsem to teda neslyšela. je fakt, že já jsem při MS bolesti neměla. když jsem brala prášky, tak nejsou a když jsem je brát přestala, tak jsem to měla pořád stejně slabé.
15. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
To je síla, vid.... jojo, docela se těším.. si tam vyčistím hlavu.... jojo, Janča slintá do peřin... :slight_smile:....
15. led 2009 v 15:10  • Odpověz
tak ja tak padám. Tomiáš má dnes v praze juchuchu - teda porady ale spí na hotelu a tak spím u kamarádky-c kdyby náhodou.. :grinning: zítra se objevím až odpoledne. tak jen, at si nemyslíte, že mám to štěstíčko a rodím :grinning:
15. led 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.