• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Tak páčko Luci... tak snad to Tomáš nepropásne .... :slight_smile:... hihi... já zítra budu asi na umření v práci po dnešním také juchuchu... :grinning:
15. led 2009 v 17:55  • Odpověz
je mi zleeeeeeeeeeeee :unamused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.... už aby bylo šest....
16. led 2009 v 10:14  • Odpověz
nazdar Zubi, tak Jani je asi doma, co??? jinak by už psala :unamused:
no jak ti je zle??? co jsi včera jedla a pila??? jen se přiznej. a ani si nenapsala, co vlastně Mišoš říkal na tu návštěvu v CARU.. když jste to probrali...
16. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojky luci... jojo..Janča asi je doma a vzorně se léčí, to je dobře...
No mně je děsně.. mám pocit, že je ve mně ještě alkáč.. no,pila jsem šáňo, červené víno a portský..no jo, blbka jsem to namíchala... no a pak různá jídla..losůska...sushi... srnce..různé sýry..ovoce, zeleninu..pršut, kuřecí řízečky, chobotnice...:slight_smile:... ehm, nějaké sladké blbosti.... ty brďo.... a můj miláček mě v jednu vyzvedával a odvezl mě domů... hodneeej.... :slight_smile:...
No,...moc ten CAR nekomentoval... spíš myslím, že bude víc k povídání po úterý, kdy budou výsledky mé krve a budou dělat utz.. teď to byla jen taková rychlá konzultace.. ale je fakt, že ho trošku mrzí, že mi budou jeho spermoníky zavádět oni, ne on...tak jsem mu řekla, že to doma potom ještě pojistíme, a když se povede, tak to budeme přisuzovat tomu :slight_smile:...
A co tvůj Tomáš v Praze, jak to přežil?.. nebo spíš dneska, jak to přežívá??... já asi zdrhnu v pět z práce... šéfové odešli někam na schůzku mimo kanceláře, tak bude dobrá příležitost..snad už se nevrátí.., ty jo, já jsem dneska s myšlením opravdu na nule..
Ale přišel mi balíček, bylinky na ledviny a na ženské orgány, tak jsem si hned udělala čajík na ženské orgány... a budu ho pravidelně-nepravidelně popíjet.. :slight_smile:, je docela dobrej.. no, teda doufám, že mi není špatně po něm...
16. led 2009 v 15:25  • Odpověz
hoj...já vám dám, že slintám do peřin :angry: no ale je fakt, že jsem včera zalehla asi v půl druhé a vylezla v půl osmé. Martin dojel až kolem půl desáté. Ráno jsem taky zůstala doma, bo jsem včera nakonec měla teplotu 38,5°C což u mě je stav smrti :confounded:
dneska je mi líp, nemůžu teda moc jíst, ale má to výhody, v pase mám o 4 cm míň v pase než 1.1.ale zdá se mi to nějak moc.Takže jsem se asi nějak blbě měřila.
Takže včera jsem zbodla dva banány, dneska 5 piškotů a suché špagety, víc toho nesnesu, i tak mi je opět zle, ale už to není tak hrozný, ale včera se mi Martin smál, bo jsem s tou horečkou ležela navlečená v posteli, přikrytá dekou a ještě u noh termofor :grinning: a i tak mi byla zima, ale dneska jsem vylezla v jednu z postele a koukala na MTV, VIVU a nějaký další hudební stanice, no některé písničky, jsem dnes slyšela asi sto krát, za chvilku je budu znát nazpamět :grinning:
Tož ahoj....Jo Luc ještě nic?? Stále jsi 2v1??
16. led 2009 v 17:16  • Odpověz
zubi, tomáš to přežil. šel spát jako první o půlnoci. on moc nepije. a v 13hod volal, že vyjíždí. v životě jsem ho neměla tak brzo doma z práce, naož z práce.. ty joo. byli jsme na nákup, ale mě to dorazilo. přišlo mi, že DOmino chce ven. tlačil tak strašně, že jsem nemohla ani chodit. hrozné. jestli mi tak bude ještě 14dní, tak nikam nechodím. jen sedím. to mi je hned lépe. dnes už nic neudělám. doufám, že mi tomáš udělá aspon večeři. zítra mi přijede návštěva, ale to si myslím, že se v noci z té únavy vyspím.
no jinak s tím pojištěním.. tak takhle to měla kamarádka.den před UIU nebo IUI :sweat_smile: den před tím se milánkovali, pak přišel zákrok a pak už čekali mimi.. a taky tvrdí, že to bylo milánkováním :grinning:
Jani a z čeho to máš???? nějak viroza nebo něco?
16. led 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoj Luc, no doktorka říkala, že to mám buď nedoléčenou virózu z toho Silvestra nebo bloklou krční páteř, motala jsem se jak nalit, nohy jsem nemohla zvednout a hlavu jsem měla asi o čtyři kila těžší než jindy...ale dnes je to lepší, sice mě ještě žaludek zlobí, ale není to tak hrozný...tak Domino už si kope cestu ven, jo??

Šári, ale to není špatnej nápad si to takhle pojistit den pře nebo po... :grinning:
16. led 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky. no zase bloklá krční páteř ti přeci nevyvolá zvracení, ne? to neznám, max. bolesti hlavy. ale už máš víkend, tak aspon bude ležet a užívat si další volný den :grinning:
jinak mi včera stačil odpočinek. nohy nahoře a asi za dvě hodiny už jsem to zase byla já :wink: nakonec jsem vydržela být vzhůru i na sex ve městě a jak naschvál jsem u něho usnula :grinning:
17. led 2009 v 10:35  • Odpověz
fuj, takkové zanedbání naší diskuze..
Jani, ty pořád nejsi v práci????
19. led 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky holky..... zdravím... dnešní vstávání do sluníčka...prostě paráda.. už aby začalo jaro... :wink: :slight_smile:
19. led 2009 v 09:46  • Odpověz
jj na jaro se take moc tesim. Vsem krasne ranko! Dneska uz ma za sebou vyrizeno spoustu veci a v patek jsem se snad poprve v zivote radovala z toho, ze mam MS!!!! Zase se vraci vsechno "do normalu" a zase se budu radovat, az MS nedostanu, ale to musi jeste probehnout 2 cykly, geneticke vysetreni obou atd. Pak budu klidna..... Moc se tesim.
19. led 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky ani... to je dobre, ze se ti vraci usmev do tvare.... :slight_smile:
19. led 2009 v 10:11  • Odpověz
zubajda: musi, ono nam nic jineho nezbyva, jinak bychom byli jen trosky a neci pritezi.......to nechci. Zivot jde dal a tentokrat ten porod musi vyjit!
19. led 2009 v 10:23  • Odpověz
ani... určitě vyjde... a bude to brzy... :slight_smile: ... moc ti to přeju...
19. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Ani a měníš tu práci nebo ne?
Zubi, sluníčko je sice super, ale ukázalo mi, jak máme špinavá okna. a já se furt rozhoduji, zda se do nich pustím nebo ne. někdo straší, že si tím omotám pupečník kolem mimi, někdo že t oje kec.. a já nevím a nevím. ale porod se tím přivolat dá :grinning:
a jinak na to, že je 6 nad nulou, ta kto u nás ještě nerozmrzlo a Babetka byla venku velmi neštastná. a to jsem s ní chtěla na prochajdu.. ach jo. a té soli všude. pořád ji mažu polštářky at netrpí, ale myslím, že venku jí to moc vadí, pokud nejsme na poli.
19. led 2009 v 10:39  • Odpověz
luciejadr: Menim! Nebudu nekomu delat PIP! Ve stredu jdu na pracak a zitra mam volat na termin jednoho pohovoru. A na to, ze se obmota pupecni snura kolem krku mitim oken je fakt kec. Ja to delala cele tehu. Malej mel sice 2 krat obmotanou pupecni snuru, ale kdyz jsem 18.11 nastupovala do nemocnice a delali mi monitor, tak tam ji jeste obmotanou nemel.
19. led 2009 v 10:52  • Odpověz
Ne ze jsem cele tehu myla nadobi. Ale makala jsem jak sroub. Vesela pradlo do vysky apod. Diteti to jen prospiva byt v nejakem pohybu. Kazde dite se muze behem porodu do pupecni snury obmotat, zvlaste, kdyz mas hodne plodove vody a ma tam misto pro otaceni.
19. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Myla okna ale i nadobi apod. jsem chtela napsat, to je tak, kdyz neco pisu ve spechu a nepremyslim :D Jdu na ten obed, co na me maka furt rve, kde jsem.........:slight_smile:
19. led 2009 v 10:55  • Odpověz
oni dělají UZ ještě před porodem? tak to jsem ráda. jinak já vody musím mít asi fakt moc. protože když se mi koukneš na bříško, tak v něm mám 17kg :grinning: a co jiného než voda tam může být.. teda počítm jen jedno mimi a ne dvojčata :grinning:
já teda zítra začnu ty okna :sweat_smile:
19. led 2009 v 11:16  • Odpověz
Luci... opatrněěěěěěěěěěěěě!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
19. led 2009 v 11:29  • Odpověz
Hoj beruny, v práci jsem nějak nestíhám...jdu přesídlit k jinému počítači, tak vás hned dočtu :wink:
19. led 2009 v 11:31  • Odpověz
No Jani..konečně. tak jsem uvažovala, co tě teda skolilo, že ani dnes nejsi v práci :wink: ale seš a hraješ si na to, že pracuješ :grinning:
Zubi.. jasně. i když to vypadá, že nám začali opět zateplovat..takže to možná padne. počkám do zítra :wink: neláká mě umýt okna a za pár dnů to zasviní pracovníci
19. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Luci, hlavne nesmis spadnout. To by pak byl pruser, ne ty pohyby pri myti!!!! Takze jak pise zubajda, tak opatrne. Ja mela v brisku 19 kg a jeste 10 kg musim schodit :slight_smile:
19. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak to jestli vam zateplujou, tak to na to kasli!! Stejne by si delala praci zbytecne. To pockej az sundaji leseni. Taky nam to tu delali a ja myla okna ve 3 mesici a pak v 6tym znovu az zateplili. Tak na to ted kasli :slight_smile:
19. led 2009 v 11:45  • Odpověz
Luc, ty jo, já bych se na okna vypodla...ale je fakt, že já na podzim, taky stála asi půl hodiny s rukama v bok, před oknem a přemýšlela jestli jo nebo ne, nakonec jsem si řekla, že na to se.u a že vyperu jenom záclony...hmmm, jak jsem je sundala, tak jsem mazala pro kýbl :grinning: ty hele a zkus naťuknout Toma, kámošce umýval okna manžel, ale ona si je nakonec musela aspoň přeleštit, bo vypadaly hůř jak před tím :grinning: :grinning:
19. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
no TOmáš mi okna myl v prosinci, než jsem dávala výzdobu, ale jen vevnitř. právě kvůli zateplení. ta firma je strašná a táhne se to od září. tak si zkuste představit, když od září čekám, kdy jako přestanou, jak ty okna asi vypadají :angry: ještě že je ted brzo tma. být to léto, tak jsem asi ještě více naštvaná. a ani se mi moc mu nechce říkat. řekl by mi, že je to zbytečné-je to chlap :sweat_smile: nchápe, jak jako ženská máme rády čisto.
Ani.. no tak to jsem zvědavá, kolik nechám v porodce. tipuji tak tak 10kg a se zbytkem se budu trápit :grinning:
jinak já při mytí oken moc z čeho spadnout nemám, při své výšce si beru jen výjmečně schodečky :grinning: no dobře, tak jako beru, ale fakt jen na chvíli. na zbytek dosáhnu.
19. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
ty jo luci.... ty už máš 39tt.... to je břichouš... :grinning:... jéééj jak já ti závidím...
19. led 2009 v 15:16  • Odpověz
Zubajda neboj ono to prijde, v brisku to nenechaji ......Ty jsi tehotna nebo se snazis???
19. led 2009 v 15:31  • Odpověz
no Zubi.. za chvíli už možná budu nervozní kdy :grinning: ale spíš počítám s vyvolávaní někdy kolem 10.2. protože mám mooc energie na to, žeby se jako tělo připravovalo k porodu :grinning:
19. led 2009 v 15:41  • Odpověz
ani... já se stále jen snažím :frowning2:..... už se o mě starají v CARu, tak snad to nebude dlouho trvat... :slight_smile:
luci... tyy brďo... počkej... dnes je energie, zítra být nemusí... uvidíš... :wink: hlavně, aby vše proběhlo v pořádku..
19. led 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.