• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
to jsem právě zvědavá, jestli den předtím ztratím energii nebo ne :grinning: ale náhodou, začínám se flákat. dnes jsem jen vytřela i před bytem, vyžehlila, a umyla nádobí a prošla se do obhcodu.. takže jako už si umím i sendout :grinning:
v kolik jdeš ve středu do CARu???
19. led 2009 v 16:13  • Odpověz
luci... jdeme zítra v půl dvanácté.. tak to budu mít místo oběda a nemusím v práci říkat, že jdu k dr...
teda.. podle mě flákání vypadá úplně jinak.... to jako, že si sedneš .. dáš nohy na stůl..a neděláš "lautr" nic !!... to by mě zajímalo, co děláš, když se neflákáš... :grinning:
19. led 2009 v 16:33  • Odpověz
Luci, koukam, ze ty odpocivas jak ja :D
Ja taky jen "odpocivala".

Dneska jsem byla na socialce zadat o pohrebne, pak na zdravotni pojistovne odhlasit maleho, pak na poste se stiznosti, potom v pojistovne zrusit pojistku, v praci pro veci a podepsat brigadu na tech par hodin, co jsem oddelala, pak u kamosky na kave, ted zehlim, jeste musim udelat veceri.........a tak to bylo i v tehotenstvi.
Ja teda nemuzu rict, ze bych byla unavena pred porodem, ale ja ho mela vyvolavanej prostinem a pak jsem teda byla grogy.....noc pred porodem jsem vubec nespala falesnou bolesti......ale neboj vsechno se prezije!!! A pak uz bude jen same stesticko.
19. led 2009 v 16:52  • Odpověz
no já jsem zjistila, že jen tak sedět neumím. bud musím mít PC na noze jako ted nebo si musím číst. ale jinak jen tak sedět např. u TV neumím :angry:
a jde Mišoš s tebou??
Ani a ty jsi ted doma na pracáku(to jdeš vlastně zítra) nebo na nějaké "mateřské"???a stížnost jste psali s advokátem?nebo sami? ale měla jsi dobrou lítačku. a v práci v poho, když jsi odcházela?
já večeři dělat nemusím :o) tomáš přijede až pozdě po tréninku. a já mslám postupně od ovoce přes zeleninu :grinning: zjistila jsem, že mi třeba nechutná teplé jídlo. že trpím po obědě :angry:
19. led 2009 v 17:07  • Odpověz
No ja jsem do 20.1 na materske a 21.1 jdu na pracak. V praci v pohode, delala jsem pod zenskou, co uz mi sefovou delala a ona sama rekla, ze by byla jeste ted v horsim stavu nez jsem ja, ze se vubec divi, ze jsem sla do prace.
Stiznost jsme psali sami, nemam na vyhazovani penez za advokata, tak snad to nejak dopadne. Dala jsem jim tam i fotky maleho, tak snad se chytnou za nos!
Uz se tesim az budu zase kulatoucka :D
19. led 2009 v 17:16  • Odpověz
luci... jj jde se mnou, musí mu vzít také krev.... :slight_smile:
19. led 2009 v 17:18  • Odpověz
ted se ke mě tulí Babetka.. neuvažovali jste o pejskovi? aby Vás někdo roztýlil? my bychom si bez babetky nějak nedokázali předsatvit domácnost a je to sluníčko a uteklo by ti rychle to, než bude kulatá :grinning:
já jsem koza. jsem si spletla stížnost a žalobu o náhradu škody.
Zubi-a kdy budete mít výsledky krve???
19. led 2009 v 17:27  • Odpověz
Luci, my pejska uz mame. Meli jsme ho i predtim. Druheho si porizovat nehodlam. Je ale fajn, ze ho mame, je to takovej malej smudlinka........
19. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
nazdar holky, mě odpoledne nejel kůň :frowning2: tak jsem nestihla napsat.
Byla jsem v cestovce pro katalogy a už vybírám nějaké válecí místo na léto :grinning: jééé já se tak těším.
Ani ty jo,to je hrozný, co musí člověk všechno zařídit a vyběhat...
Juj Zubi jde zítra do Caru?? Já myslela, že až ve středu. Tak Šáruš, tfuj, tfuj, tfuj...hlavně pamatuj, že musíš být těhotná dřív jak já :grinning: :grinning:

Ani a co máte za pejska?
19. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
jo tak to zase chápu.. druhé si pořizovat, když víš, že bud mimi je takové ... mi jsme si taky říkali, že bud budu těhule na vánoce 2008 nebo dostanu dalšího pejska jako náplast a i tak bych asi mooc přemýšlela, jestli to není.. ted mám dva - tu jendu jen na hlídání na rok - a někdy je to zápřah. a co teda máte??? :grinning:
Jni..výmluva. jsi nás prostě zanedbala
19. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
jsem hrozná...já vím...se úplně stydím :pensive:
já mám slíbenou kočku, za deset kilo dole :grinning: ale to miláček neví, že chci britskou modrou, ne nějakou kterou někde najde na ulici :grinning: no ale je mi jasný, že mě bude chtít podplatit něčím jiným...ale nejdřív musím zhubnout, že :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
ty jo Jani, tak to bych hubla drasticky hned. Britky jsou nádherné. miláčkové moji. kamarádka má dvě, nám byt tady prodávali a měli britku.. v Bolce je to normální mít Britku v bytě :wink:
dnes jdu za malou Eliškou. už má měsíc :grinning: a večer do kina. konečně jsem našla někoho,kdo se mnou půjde na sněženky a machry..huráá. vím, že je to kravina, ale chci to vidět :sweat_smile:
20. led 2009 v 07:52  • Odpověz
My mame cistokrevne plemeno poulicni smesy.......za matkou se zabehl nejaky tulak :D Ale je nase zlaticko. Je maleho vzrustu, ale kdyz se rozvali v posteli tak zabere celou manzelskou pomalu (to je nadsazka), ale je to nas smudla. Manzel rika, ze by chtel byt psem v nasi rodine.........
20. led 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky... jéééé britskou jsem si vždycky také přála... ale ta moje šmudlina jorkšíří mi stačí... je to fakt takové miminko....
Luci.... výsledek krve mojí bude dneska... a přítelovi berou až dneska... :slight_smile:
20. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, no u rodičů, máme kočičáka, ale je to takový ten klasický mourek, ale strašná potvora..už ho máme asi 15 let a ještě jsem ho neochočila, poslouchá jenom ta´tky :grinning: Martin chce jednou psa, ale mi budeme mít nějaké hlídací tele :grinning: manžel miluje vlčáky, jeden mu umřel a teď má tchýně nového, je to jeho miláček, čekám, že až se jednou naštve, tak Belušu si vezme dom a mě strčí do kotce :grinning:
20. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky.. jsem zpět.... zítra jdu na IUI... ve 12,15.. hustý... :confused: .. a mišoš v 10,15 dát spg...ty brďo, to je rychlost... mám folík dneska 18mm
20. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
ty voe. to je fofr...to ani nestihnu vydejchat a ty budeš těhotná, ne???
No ale to je super, aspoň nestihneš moc nervačit :wink:
20. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak at to vsechno vyjde, tak jak ma!!! Ja uz jen dve MS a pak vysetreni u sveho gynekologa a hupsame na to znovu :slight_smile:
20. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
cholky, to tady zase zbydu jediná netěhule??? Hmmm, no nic, doma znásilním manžela :grinning:

Luc já pořád kde jsi a ty okukuješ miminko...hlavně se v kině moc nesměj, ať nedopadneš jak Šafránková v Báječná léta pod psa :grinning:
20. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
jančo... no, ještě teď se z toho klepu, jak to bylo rychly... ten doktor do me vrazil ten kolik a rika.. nooo, mame tu pekny folikul, tak to vidim na zitrejsi inseminaci.. pritel at prijde dve hodky predem, jeho spermie ocistime a dame do nejake centrifugy :grinning:... no jsem koukala jak z jara :grinning:... no uvidime...je to prča... a nic za to platit nebudu, jen reg.poplatek...

ani.. diky... tobe to take utece rychle....:slight_smile:
20. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
ty voe Zubi.. tak to je rychlost a mám šok :grinning: co Mišoš, jak to rozdýchal??? :wink: ty nakonec budeš těhotná dřív než já porodím :grinning:
Ani, tak to máš super psa, když si vás vybral :grinning:
Jani, u vás se nepočítá, že nemáte nic, když dole bydlí Běluška. vy prsotě psa máte
20. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
Luc ona nebydlí dole...ona bydlí 2 km daleko :frowning2: ale je jako naše...stejně víc než mamku poslouchá Martina...
My máme slepice a Karla :grinning:

Jo holky teď mě napadá, že jsem vám neřekla co o víkendu udělal ten ošklivej pán, co jsem si ho vzala.
20. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
Takže:
V sobotu na plese dělal opět loutkové divadlo s mrtvým bažantem a zajícem...už to dělal jednou, jsem mu řekla, že je to posmrtné týrání zvířat..prý už jim je to jedno,
no a v neděli ráno nás vzbudil Karel, zpíval si v kleci, protože jsem ho zapomněla v sobotu v noci zakrýt, no a Martin se zvedl a někam ho odnesl, já koukala jak blázen, ale myslela jsem že ho dal na chodbu. Asi za dvě hodiny jsem šla na záchod a Martin na mě volá, bacha na Káju. Ten blbec ho dal na záchod!!!!! Karel se krčil v kleci a nechápal, chudinka moje opeřená...a po obědě ho tam šupl zas, prý ho tam bude nechávat celej den, za trest, je to prý hajzlík. no už jste někdy čůraly s kklecí na klíně???
20. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
já to spletla. ty vlastně bydlíš s babičkou, že? tak to nechápu, že už nemáte psa. ještě když máte barák.
Jiank Martina bych zabila. fakt. s mrtvýma zvířatkama si takhle hrát. no asi už bych je nejedla. ne asi, ale 100%!takže by byli na výhoz-nebo na pohřeb. a za Karla bych mu nabila zadek.. teda nakopala. takhle týrat bobka Karla.
20. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
no naštěstí zvířátka nebyla naše, takže mi to bylo jedno, my vyhráli vrtačku, z tou by to šlo těžko :grinning:
Psa zatím nemáme, kvůli Martinové práci, jezdíme oba pozdě domů a ze začátku by to chtělo, aby se psem někdo byl, takže varianta je až já budu na mateřské, ale určo si pořídíme, nebo pčkáme až bude mít Beluška štěnátka, jenom nevím kdy to bude :sweat_smile:
20. led 2009 ve 14:35  • Odpověz
Luci... nene, ty nejdřív porodíš... .... a pak otěhulíme s Jančou...

Jani.. hihi :grinning:.. ty dokážeš vždy pobavit... čůrat s ptákem na klíně... teda s klecí :grinning:... to je fakt vtipný... jinak se přidávám k Luci... taky bych to už nepozřela... ufff.. chudáci bažantík se zajícem... :frowning2:
20. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
že jo, chudáci mrtvolky ... no tohle už udělal jednou, ale s kámošem a hlavní figurant byla kachna a zajíc...no cvok...ale Karla mu nedaruju, už jsem mu i vyhrožovala, že ho zavřu na ten záchod s ním a víte co mi řekl??!!
Že mi ve sklepě obloží místnost polystyrenem a zavře mě tam :angry: :angry: :angry: :angry:
20. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co by bez tebe dělal ??:.. :grinning:.... by umřel hlady... máte teda doma veselo.. to je dobře...
20. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
Janco, to mi pripomina meho manzela. Ten misto vymeny nazoru vzdy jen predvede slepici - to ze jako uz zase jen vdakam :D A tuhle jsme jeli autem a v navigaci mame kravu na prekroceni rychlosti, tak mu rikam, ze me bude muset koupit vetsi mrazak! A on jako proc ne? A ja, ze uz vezeme toho hoveziho dost, ze uz se nam to do tech nasich mrazaku nevejde :D
Sranda musi byt, i kdyby na chleba nebylo!!!
Zuby a tobe preju at Vam to vyjde a hlavne pohodove tehotenstvi a nepodcenit porod! Ale tebe si budou hlidat uz jiny ne jako me, kdyz vsechno slo hladce od poceti do prenaseni. Az na ten porod. Ale priste bude veseleji.
Janco a neboj nejsi jedina. Ja taky nejsem tehotna a jeste chvili byt nesmim!!! A kazda se jednou dockame toho naseho stesticka!
20. led 2009 v 15:19  • Odpověz
Ani, dobrá navigace. tohle jsem ještě neslyšela, že to tak vydává zvuky.
Zubi, do zítřka se nechystám rodit, takže počítám, že prostě zítra otěhotníš :grinning: a já stále budu těhotná :angry:
dneska poradna na houby zítra odpoledne budu vědět více. to budou výsledky. mám náladu na bodu mrazu. ještě že jdu do toho kina a vše zapomenu.
20. led 2009 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.