• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
luci.. také bych šla do kina :slight_smile:... Zítra bude poradna v pohodě.. klídek a nohy na stůl.. !!!.... :slight_smile:

Ani... já ještě nejsem těhotná,... jsem stále snažilka jako vyyyyy!!!!!!!!!!!!.....
20. led 2009 v 16:21  • Odpověz
holky, mě zase odpoledne nejel kůň :angry:
Ani, tak to máš doma taky veselo...ale je fakt, že já se aspoň nenudím :grinning:
Luc jakej byl film??? Šári podívej se, my to naplánovaly za tebe, prostě zítra těhotníš a nehádej se... :grinning: :grinning:
Já zrovna lovím na netu dovču, už mám něco vybrané, ale štve mě, že jsme tam už byli, i když ne ve stejném apartmánu. Holky jezdíte někdo do Chorvatska?? A kam?? Hoďte tip.Díkec
20. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
Chorvatsko nemusim. Katanie - jizni Italie je krasna. My dneska domluvili termin, z cech odjizdime 26 cervna a zpet se vracime za 14 dni uz zase ve trech!!!! Tesim se jak male dite :slight_smile:
20. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Taky přemýšlím na Itálii, ale musím počkat, jak se to bude líbit ostatním, my pojedeme někdy koncem července a taky minimálně na 14 dní...mooooc se těším...ale tobě se ani nedivím, že se nemůžeš dočkat už teď :grinning:
20. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
No jeden pan doktor vzdy rikal, ze nejlepsi na otehotneni jsou vitaminky a slunicko, tak vitaminky uz papam dopredu a slunicko nas teprve ceka........
20. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
jo vitámínky mi lezou i ušima :grinning: ale to sluníčko mi vyloženě chybí, já jsem sice dítě podzimu, ale zimu vyloženě nesnáším, zrovna teď jsem jela pro manžela a jenom vyjedu tady na kopec a mlha jako blázen, jsem jela na dvojku a ještě jsem skoro nic neviděla...ach jo, já chci teplo :frowning2: :frowning2:
20. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj holky, nikde nikdo...no jo Šárka těhotní a Lucka doufám nerodí...já jdu papat, donesla jsem si filet z pangasiuse s baby karotkou a fazolkama, mňam, se na to těším jak malé děcko :grinning:
21. led 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojky holky.... tak jsem zpět.. byla to rychlovka... stříkla do mě pár miliónu.. a šla sem... to je fakt děsná manufaktura... dostala jsem na 15 dní Utrogestan ráno a večer .. no a za 14 dní se uvidí... :grinning:
21. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
TY VOLEEEE, LUCCCCCIIII FAAAKT PORODILAAAA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TO JE PARÁDA.... SE POSERU.. ASI.. NORMÁLNĚ.... UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
21. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
Teď mi došla sms, mě se chce úplně brečet, to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
no jsem z toho úplně vedle. se tady fakt gebím na celou kancelář... a jedna holka z diskuze snažilek dnes má pozitivní těhu test, to je super den :grinning:
21. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
baby neviem o kom píšete ale teším sa aj tak :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
TOHLE VČERA LUCKA PSALA... HIHI... KURNA, JÁ SLA NA IUI VE 12,15 A ONA DNES VE 12,09 PORODILA, TO STIHLA DŘIV NEŽ JÁ... JÁ MÁM ALE RADOST.. :grinning:....

luciejadr • 39tt • Včera v 16:02

Zubi, do zítřka se nechystám rodit, takže počítám, že prostě zítra otěhotníš a já stále budu těhotná
dneska poradna na houby zítra odpoledne budu vědět více. to budou výsledky. mám náladu na bodu mrazu. ještě že jdu do toho kina a vše zapomenu.
21. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
AHOJKY BERTI.....jak se ti těhulíííí????.... chodilas do BT, viď.... také tam chodím.... :slight_smile:....
21. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
jé tak Lucka se pěkně spletla, já se tady taky tlemím jako blbeček, holky nechápou o co jde :grinning:
Já mám ve snažilkách z Jižní Moravy, za posledních 14 dní, těhule dvě :grinning: , jedna to zjistila dnes ráno...
Co ty? Jaké jsou dojmy???

Berti ahoj
21. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
jani... no tak, dojmy jsou tak nějak zatím normální.. zatím to beru normálně, jako bych měla sexík... dneska je fakt zvláštní den...
21. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
ty jo, ale stejně je to divný, šupnou do tebe nějaký propláchnutý spermie a když bude štěstí, tak budeš těhule...bez chlapa... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 15:01  • Odpověz
No hlavne, ze mate super den!!! A co ma ta nase mamina???

Ja potkala dneska tu asistentku co me rodila. Krve by se ve me nikdo nedorezal! A to jsem si rikala, ze az nekoho z tech ucastnenych potkam, ze se zeptam, jak se jim zije??? A prd!
21. led 2009 v 15:04  • Odpověz
:grinning: :grinning:
Zubajda..no chodila som..občas tam mrknem,moc Vám všetkým držím palce.Mne meranie BT veľmi pomohlo. :dizzy_face:

Včera sa manželovemu spolužiakovi z výšky narodila dcéra :dizzy_face:
21. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Ani, no Luc sice porodila, ale jinak den je naprdlačku, v práci jsem do pěti, nic se mi nechce, odpoledne jedeme ke známým, ke kterým jsme měli jet v neděli a jejich syn měl včera desáté narozky, nemám dárek, tak přemýšlím, co tady v tom zapadákově v půl šesté koupím...no vidím to na velkou čokoládu a flašku Rychlé špunty...no a dál jsem v koncích...

Luc má chlapečka :grinning:
21. led 2009 v 15:24  • Odpověz
Ty jo to muselo být hrozné setkání...vůbec ti ho nezávidím :pensive:
21. led 2009 v 15:24  • Odpověz
jani jojo, je to divný.. ale však se to pokusím dnes a zítra ztvrdit ještě přirozeně :grinning:
21. led 2009 v 15:25  • Odpověz
To je super, ze ma klucinu. Jsem ted vzdy stastnejsi, kdyz vim, ze nekdo porodil zdrave dite! Moc jim to preji!
21. led 2009 v 15:30  • Odpověz
tak ja mizim luxovat ten nas panelakovy byt .....
21. led 2009 v 15:31  • Odpověz
já v pondělí dožehlila hromadu prádla a od včerejška zase peru :angry: nechápu, k nám si snad nosí hadry i sousedi, už mám vyprané dvě pračky a touhle dobou se mi doma pere další, ani to nemám kam dávat...chjo :angry:
21. led 2009 v 16:08  • Odpověz
ty jo jani... já mám to samé.. nikdy se nemůžu doprat do konce .. a dožehlit.. pořád tam něco mám.. šílený... no jooo, to je tak, když u nás nikdo nenosí jednu věc dvakrát.. :sweat_smile:
21. led 2009 v 16:21  • Odpověz
jo tak u nás to taky tak je, Martin projde firmou, dojde do výroby, nasmrádneme těma chemikáliema a já můžu zase prát... :angry:
no a na víkend si dovezu svoje špinavé z práce a bo jsem prasátko, tak se převlíkám minimálně 2x :grinning:
21. led 2009 v 16:49  • Odpověz
jojo, pračka má co dělat... :grinning:.... ty už jsi asi pádila dooom, tak páčko... :wink:
21. led 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky,
já už včera zmizla v pět, letěla jsem ještě do obchodu malému Staníkovi pro něco k těm narozkám, tak dostala rychlé špunty a veliké Merci :grinning: tak byl nadšenej,Martin ho včera zkoušel, kolik že má opravdu let a kdy se teda narodil, no Staník z toho byl krapet vedle, protože mu ještě minulej týden říkám, ty máš za týden narozky a on na mě koukal jak jojo, že neví :grinning: Tak mu Martin dal ty rychlý špunty, prý že od deseti let už je chlap, tudíž musí dostávat flašky k narozkám :grinning: :grinning: :grinning: pak jsme vybírali dovču a nakonec to dopadlo, že Staník ukazuje v katalogu, že tohle se mu líbí a já mu říkám, že to je ale v Itálii a tm asi nepojedeme, ale že by se mi to taky líbilo, tak mi řekl : teto, vybodneme se na ostatní a pojedeme do itálie spolu :grinning: :grinning: no není to hezký :dizzy_face:
22. led 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojky Jani... jééé, to je paráda jet s 10tiletým klukem na dovču.. to člověk omládne o 20let :grinning:.... To já včera dorazila domů.. jsem byla nějaká vyjímečně unavená, doma jsem zhltla pizzu..a večer mě začalo bolet pěkně v kříži a břicho.. a trvá to do dnes... děsný... tak nevím, čemu to přisuzovat, jestli ovulce, nebo tomu Utrogestanu... Jak se má asi Luci.... už si chová Dominka... to je super... jej, se těším na fotečky.. :slight_smile:
22. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.