• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
co jsem slyšela, tak na tom 3D můžeš taky říct, zda chceš nebo nechceš,aby zabírali pohlaví. kamaárdka to má bez pohlaví. nechtěla to vědět. a 3D se u nás schválně dělá až kolem 29tt, aby se malé nemohlo schovat a moc se tam nevrtělo :wink: s tou neschopenkou to máš dobré, hlavně i díky tomu propouštění. u nás opačně doufají, že budu pracovat do poslední chvíle. někdy mě to láká, ale někdy bych byla už radši doma a měla svůj program...jaké dala jméno holčičce?
30. zář 2008 v 10:55  • Odpověz
dala Aničku... Teď teprve za ní jdu.. vůbec nestíhám... než jsem došla do práce, uvařila , ještě musím uklidit.. to ani nestihnu než se vrátí přítel..to bude zase keců :grinning: no mám doma ještě jednu práci co mi dobře vydělává a můžu jí dělat podle svého času. takže to je super... a další koruny se hodí. ted ještě ktomu ten kočárek , máme v krámě zamluvený casualplay a máme dát do listopadu 5000 kč zálohy... to je síla... my prodavačce říkáme že jí ho zaplatíme celý začátkem prosince z 13.platu... a ona měla hned spousty keců... jako by těch 15 dní nemohla vydržet..to jednání v těch krámech je hrozný..dneska jdu ještě zaplatit zálohu na postýlku.. tak uvidíme..mě asi dneska rupne v bedně :grinning:
30. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
ty jo..a to se ten kočárek neprodává na netu nebo někde jinde??? takové jednání u kočárků neznám. a je i někde na netu? že bych se koukla, co sis vybrala :grinning: já teprve za 3týdny vyjedu do světa kočárků. zatím jsem vždy nakoukla do nějaké prodejny a už dvakrát koukala na ten samý.. takže něco bych i vybrala, ale není to ono. a jakou barvu? já jsem ted ráda, že vím, že můžu vybírat modrý.. at jde naprvní pohled vidět, že v něm vozím kluka :grinning:
30. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz
Šari, tak čím ses dneska odbyla na obědě? já jsem měla polévku i druhé a ještě salát a asi prasknu. jediná výhoda je, že těhu oblečení je volné. to bych si normálně nedovolila tolik jíst, prtoože by mě praskly rifle :grinning:
30. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
Šari, pořád čekám, co ti odpoví Admin a nějak se mu do odpovědi pro tebe nechce :astonished:
30. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky...Lucii....já byla dnes na obídku s přítelem, nějak jsme se včera rafli a dnes hned posílal sms, jestli půjdeme na obídek :grinning:... Měla jsem houbové rizito...teda zase kombinaceee...Ale večer jsem slíbila palačinky s jahodami a tvarohem...a miláček chladí šampíko s jahama.. :wink: To bude zase príma večer.. Dnes jsem to měla dostat, zatím nic..jen mě hodně bolí bradavky...no...také jsem se zaregistrovala na fertilityfriend a dnes rano poprve změřila BT..jen mi připadala hodně vysoko, 36,9...není to hodně, já se v tom ještě nevyznám...
30. zář 2008 v 16:09  • Odpověz
ježiši co je natom že tam mám místo fotečky čápa a vněm číslo 17? vždyt je to jedno ne?nikoho to nepohoršuje, a není to známá celebrita...je to hloupý pravidlo. :angry: tak sem se vypovídala :grinning:
Lucy..jo jo prodává, ale tam je dražší.. sice asi o 2500,- ale i to je dost.. chtěla bych casualplay S4 , když ho vezmu tak budu mít světle modrou autosedačkutu budu mít od kamarádky co jí vůbec nepoužila.-je to spíš větší vanička něco jako korbička, pakuž nový- černou korbičku a barevné vložky do sporťáku.. a to příslušenství..jen si chci koupit ještě náhradní duše a pláště na kola..kdybych píchla a náhodou měly zavřeno v servisu nebo tak.. a pak jsem viděla ten austin 3 v červené barvě kamarádky a teď nevím..jenže se i líbí příteli..tak jsem v prd..i :wink: za ten casual dám 18 000,- což je ve veliké slevě ale ten austin 3 stojí 10.500,- s autosedačkou a výbavou..tak teď se rozhoduju..vím že je na to spoustu času.. a navíc..jsem dnes na netu poměřovala, a ta korba casualu je o pár cenťáků dokonce větší než ten austin a to se při pohledu když je vidíte vedle sebe vůbec nezdá... já bych chtěla ten casual...je to můj vysněný kočár... ale zase by byly ušetřený 7500 Kč.. což je veliký rozdíl.. bože tohle rozhodování mě zabije..bojím se že si to budu vyčítat...
Saharko- já měla i BT 37,2 a někdy i 37,5 a to jsem těhu ještě nebyla.. tak nevím..já si jí měřila 2 měsíce.. a byla jsem z toho na větev.. :slight_smile:
30. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz
jo a Anička je vážně nádherná... teda když jsem nebyla těhu tak jsem mohla psát i knížky o dětech..a to mi není ani 25...hlídala jsem každý den nějaké děti i jako přivýdělek už od miminka a teď co jsem těhule tak vůbec nic nevím..navíc mám pamět jako kdybych žádnou neměla..vůbec si nepamatuju co jsem třeba řekla před 2 dny..prostě nic... a když jsem dneska tu Aničku viděla tak jsem jí nemohla vzít ani do ruky jak byla tak křehká a malinká... už aby to těhotenství bylo zamnou... těším se na tu naší fazolku až bude venku... :grinning:
30. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
zdaaaar Simi.A ty zase nespíš? :grinning: Nejde Ti to taky,že?Já spala po obědě s Májou a tedˇbrejlím do stropu....... :rolling_eyes: ...s tou pamětí se teda přidávám.... :frowning2: Něco se s tou pamětí děje v těhotenství,to je fakt......
Simčo,můžeš poslat odkaz na ten kočárek casual?? :wink:
30. zář 2008 ve 22:49  • Odpověz
ahojky holky, taky mě hned napadlo, že SImi zase nespala, ale to psala chvilku po ordinaci :o) to jsem taky byla vzhůru. Simi, to ti psal Admin z koníka, že se jim nelíbí tvůj obrázek? mě se moc líbil. fakt .o). já sama jsem ještě nebyla schopna si tam něco dát. snad o víkendu to doženu.

Šari co večer, nebolí hlava? já si na víkend chci koupit tu bezalkoholickou Bohemku.. prý je děsně dobrá. ale já si mylsím, že mě i ty bublinky stačí, abych se opila bez alkoholu :grinning: .

Johi a Simi, co říkáte těhu pásu do auta? jsem se teď dívala na diskuzi vedle a mám z toho divné pocity. jestli jo nebo ne.
1. říj 2008 v 09:06  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: všem....Lucíííí...hlava mě nebolíí...bylo jenom jedno..ale palačinky byly mňam, mňam... :grinning:
1. říj 2008 v 09:37  • Odpověz
bych si taky dala :o). fakt to zní dobře. dneska jdu na večeři ve čtverko..tak jsem zvědavá, co si v 19hod večer dám..teda nejradši postel, ale musím se překonat. a dneska tady straším do 18hod.. nebudeš tu sama :grinning:
1. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
jééé hurá...konečně někdo také pořádně pracující :grinning: že bych utekla dřív??, hmmm... :sweat_smile: A jak se máte těhulky jedny..., heč já jsem snažilka :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
1. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
ahojky..já šla spát včera až zase po 2 hodíně..a jsem vzhůru od 7..od rána už mám vyžehlíno, uklízíno, navaříno a napečíno. já se snad zabiju... je to šílený už aby to skončilo..se říká - těhotenství nejkársnější období ženy..to jo - u mě teda ne... :grinning:

http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=419799
tady je ten odkaz na casual... ale ty ceny nejsou všude stejný..někde jsou levnější a někde dražší... a takhle by jsme ho měly akorát ta autosedačka je jiná..je modrá a s hvězdou..je to ta agatha de ruiz prada nebo tak nějak :slight_smile: je starší kolekce ale to nevadí...
a tady je ten austin co má kámoška..ale ve skutečnosti je hezčí

http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-coletto-austin-3-autosedacky--1183.html?cPath=1_17
no ten obrázek prý nesplňuje pravidla..musím sem prý dát fotku co mám na pase nebo svůj obličej... tak mě to docela mrzí protože jsem se stím obrázkem nadřela :cry: Tak snažilce :grinning: přeju at se jí to taky brzy splní... :wink:
1. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
Simii, diky diky...
1. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
nemáš zač..já si jdu na chvili lehnout na gauča do obýváku..se mi snad rozkočí hlava..tady u nás leje celou noc a vypadá to i na celý den...tak zase budu doma trčet... :angry:
1. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
Šari, dneska se ke mě dostal nechtíc mail od kolegyňky - blbě napsala adresu - a taky psala o fosilkách..tak jsem byla chytrá :o). čeká, až dorostou :grinning:

Simi, taky bych chtěla mít takto hotovo. ty jo. já vždy vše dělám v pátek odpoledne.. a pak přes týden jen detailičky :grinning: ..už se těším, až budu doma ještě bez mimi a mít ten časík. jsem si v knihovně půjčila moc knížek a asi je budu číst až za 14dní na dovolené. jinak to nevidím.

kočárky jsou pěkné na fotkách. začínám ti závidět, že máš vybraný. a jakou barvu bude ta korba?
1. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
Jojo, ty mí folikulky...přítel mi začíná říkat ty moje Fosílie :grinning:
1. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
není to normálně jedovatá rostlina???? :grinning:
1. říj 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holčiny, jak se máte, nějak nestíhám. Včera bylo posledního, tak toho bylo v práci moc. :wink:
1. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz
No, je to možný....u něho bych se nedivila...ale určitě lepší než "Splešťule blátivá", taky jedna z mých přezdívek..

Hoooj Jančíí...jak se vede, mimo práce ??? :slight_smile:
1. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz
Docela dobrý, ale jsem po včerejšku nějaká mimo, honila jsem machra a šla jsem včera na pilates a step aerobik :confounded: akorát mám dnes pocit, že mě bolí i svaly o kterých jsem neměla nejmenší tušení, že existují :grinning: jinak v práci pohoda, důchodci mají před důchodem, tak nechodí pro léky...
Ale včera jsem byla chytat bacila :grinning: kamarádka v sobotu porodila náááááááádhernýho klučinu, tak jsem si odskočila v pracovní době pochovat mimíška :grinning: :grinning: :grinning: úžasný relax
1. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
To jsi dobrá, já se poslední dobou nemůžu k ničemu dokopat...Jinak jsem hodně chodila na spinning...
To moje kamarádka má termín teď 6.10, tak jsem taky zvědavá a těším se až pochovám drobečka..
1. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz
já Vám cvičení závidím. to je dobrej relax :grinning: akorát že dnes přidju tak zbitá z práce, že bych uvítala max. bazén. ten tady v Bolce je na ......
1. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
Taky jsem chodila na spinning, ale v týdnu byly vždycky všechny hodiny obsazený,tak jsem musela chodit v sobotu ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: což mě pak přestalo bavit...
Já bych taky chodila plavat, ale když se vidím v plavkách tak trpím a co pak teprve ti chudáci spoluplavci :grinning: :grinning: cvičit musím, diety na mě nefungují, a jinak nezhubnu :unamused:
Jo Šáruš jak dopadla vana s olejíčky?? koukala jsem že včera byly palačinky a šampíčko, teda teda, tichá závist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz
mě se zase spinn odstěhoval a musela bych ted jezdit autem a to se mi nechce.. já jsem pohodlná a mám ráda vše u baráku..takže pak už jsem naštěstí těhu a nemusím se vymlouvat, že je spinn daleko :grinning: je fakt, že nej pocit byl po něm..a to jsem si pak dala k seriálu chipsy :angry: za odměnu
1. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
Hmmm,to známe, já se odstěhovala z města, kde jsem měla všechno a došla si pěšky, teď bydlím v menším a všude musím jezdit autem, ale aspoň mi ho manža musí půjčovat :grinning: ale taky mi dělá problém se večer nachystat a jet. Kolikrát si říkám, že na to hodím bobek, dneska se taky budu přemlouvat, už to vidím :grinning:
1. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz
Včerejší večer....no to bylo bááájoooo :grinning: :sunglasses: Ještě teď se nemůžu vzpamatovat, hihi....Zatím si to užíváme, než zase příjde mrcha jedna..ale den se pozdí...to je divný... :wink: Říkala jsem si, že nebudu zkoušet testy, ale.... hmmm....
Vy jste mnohem zkušenější...po kolika dnech po ovu (která u mě prý neproběhla, ale co kdyby :slight_smile: ) se může zkusit těhu test????....
1. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz
no tak já ho zkoušela den předtím než mi měla přijít MS a přiznám se, že jsem to zkoušela náhodou - bolelo mě 2dny břicho a tka jsem si na radu manžela dělala OVU testy a nenápadně jsem počůrala i TT. když si na to ted vzpomenu, tak kdy mi předchozí MS přišla totálně slabá, tak mě těhotesntví ani nenapadlo. nechápu jak to..
1. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz
No já bych s tím těhu testem ještě možná den počkala,je fakt, že když ti neproběhla ovu, tak je to takový makový, ale víš co, když může otěhotnět ženská i při MS, tak coby ne...
Ale řeknu ti, že já mám takový pravidlo, kdykoliv mi meškala ta červená mrška a já si udělala těhu test, tak jak víte byl vždy negativní, ale MS jsem do pár hodin dostala :angry: potvoru.
Teď jsem zvědavá kdy dostanu tuhle, mělo by to být o víkendu :frowning2: :frowning2:
1. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.