• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Taky by mě zajímalo, co zrovna dělá, stejně je to divný, v úterý se tady bavíme kdy bude rodit a jak dlouho ještě vydrží a ona si s klidem anglického gentlemana porodí druhý den a ani nepočká, až budeš těhule, jak slibovala...to ji budeme muset sprdnout až se vrátí :grinning:
Jo Staník je zlatíčko, včera jsme spolu prolízali ty katalogy a já padla na hotel ve Španělsku, kde byl Martin se svoji bývalou, jezdí k nim taky, ale už taky se svým manželem a dvě dětma a já tak sedím a říkám: Tady byl strejda Martin s tetou Žanetou. A Staník na mě kouká a říká : A co tam spolu jako dělali? To jako jeli jenom tak? To nechápu. No a mě až pak došlo, že Staník měl asi dva roky, když se rozešli, takže si to nemůže pamatovat. No Jitka se řehtala jak kobyla, že dělám z dítěte vola a Staník pořád chodil a vykládal, že nechápe, proč jel Martin s Žanetou na dovču :sweat_smile:
22. led 2009 v 10:00  • Odpověz
kde jste kdo???
22. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
jééé, to je fotka Dominika joooo???..... jak jsi to našla ty brďoooo..... :grinning:... já byla na obědě... jsem vlezla do KFC a smrdím, jako bych tam celý den ty kuřata smažila.. hnus jalovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
dojeď...mě Martin v úterý řekl, že krásně voním??!! Tak jsem přemýšlela co jsem na sebe nalila, než jsem jela pro něj do hospody...no nic, ale vařila jsem mu masíčko a voněla jsem tím :grinning: :grinning: :grinning:

jo to je Domino :dizzy_face: psala jsem Lucce, že se těšíme na foto a ona mi napsala, že je u holek na diskuzi Mladá Boleslav, tak jsem tam vlezla :grinning:
22. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
super napad.. parada.... je krasnej... a kdy ji pusti..?.. mozna uz zitra.. to uz by mohla dat vice fotek :slight_smile:)))....
22. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
vidíš, to mě nenapadlo se zeptat. U nás jsou maminky v nemocnici standartně asi 4 dny, ale ten první se nepočítá, takže asi zítra nebo v sobotu, pokud nebude nějaký problém, malej se zatím nechce přicucnout na mlíko
22. led 2009 v 15:13  • Odpověz
to bude dobrý... kamarádka, co rodila v říjnu, také se její malej nechtěl přicucnout.. a pak doma to šlo jedna radost...a teď je to buclik krasnej
22. led 2009 v 16:36  • Odpověz
dobré ranko..... hezký pátek.... já jsem teda dneska jak přejetá parním válcem.. jsme si včera dali vínko.. a dneska mě po něm docela bolí hlava... po jedný skleničce, to bylo asi kvalitní víno :grinning:...
luciiiii.... tebe asi už pustili z porodnice ??.... jojo.... teď začne ta pravá maminkovská práce...
23. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak doufám, že se Luc ozve hned jak bude s prdítkem doma :grinning: Šári já si dala ve středu u kámošky něco, jmenovalo se to rumové pralinky a asi to byl podle chuti rum s čokoládou, no docela se to dalo, ale druhý den jsem měla v puse, jak kdybych vypila lepidlo a to jsem si dala jenom dva panáky :grinning:
Konečně pátek...večer mám sraz se základkou...už se těším :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky.... rumové pralinky jooo???.... no, čoveče, tos je neměla zapíjet vodkou :grinning:... to pak druhý den je naprd .. hihi.... jééé.. sraz se základkou... my měli minulý rok po 15letech, hustýýý... to je vždycky samá fotka svých dětí a rodin... už jsou všichni takoví usedlý a div, že nemají už vnoučata, tak se tam vždycky cítím jak vyvrhel... no ale je tam sranda... :slight_smile: užij si to...
23. led 2009 v 10:49  • Odpověz
no já jsem taky zvědavá, mame ho po deseti letech, ale naštěstí děti mají snad jenom tři holky, hodně je nás vdaných, takže se mě nikdo nebude ptát proč ještě nemáme děti atd...

kdy jdeš na nějakou kontrolu?? Píchali ti před IUI Pregnyl nebo ne?
23. led 2009 v 11:47  • Odpověz
Jani, nepíchali, protože už to nestihli mi píchnout.... jsem tam byla v úterý a ve středu jsem šla na to... Pregnyl prý píchají 36 hod před tím.... no uvidím, když to nevyjde, tak příště prý už s pregnylem...mám nějaký v ledničce.... jinak jsme to včera večer ještě pojistili, tak když to vyjde, tak je jasnačka, že to bylo tím včerejškem :grinning:DDDD
23. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak to je jasný, že IUI neklaplo a klapne snaženíčko doma v klidu :grinning: :grinning: aha vidíš a já žila v dojmu, že Pregnyl se píchá 24 hodiny před tím...no jsem zase chytřejší :grinning:
23. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
no, ona by mela po Pregnylu prijit ovu do 36 hodin, tak nejak... :slight_smile:.... a co vy?.. uz jste vybrali dovo???... my jsme včera večer klábosili, co dal.... co byt a tak a dosli jsme k zaveru, ze financi neni tolik, abychom si mohli vyskakovat a koupit novy po prodeji tech nasich (mého malého bytečku a starého přítele...)... tak až to bude přítele ten byt, tak si vezme hypo na rekonstrukci a dáme ho dohromady... a až budu moc prodat svůj byteček, tak tím umořím tu hypo na rekonstrukci.. a pak třeba si někdy pořídíme nějakou chalupu na víkendy... uvidíme.. hudba budoucnosti... :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
no já to chtěla nedávno řešit taky,co bude s bydlením a tak, zatím máme kde být, peníze jsou taky, ale já bych ráda věděla, jestli zůstaneme tam kde jsme, nebo si postavíme nové..já bych raději do nového, ale není to jenom na mě, že... :unamused:
23. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
to já bych samozřejmě také raději chtěla nové.. ale tak nějak prostě se na to musím dívat realisticky... co je pro nás nejschůdnější... byt kde jsme ted je velky, ale stary.. takze rekonstrukce tomu dá švunk.. a bude to dobré... jen si to prostě udělat k obrazu svému... :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
hlavně, že je velký, my bydlely se segrou s rodiči ve 2+1, ale byteček malej, takže hotovo, proto už bych do panelákového bytu nešla, já jsem teď rozmlsaná jenom tím, že mám koupelnu 3x větší než naši :grinning:
23. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
jani.. jééé, velká koupelna, to je můj sen... ale v plánech je, což je dobře... i rohová vanička... to mě láká nejvíc... když se do ní můžeme naložit oba... to je pak něco úplně jiného...
23. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
jojo, rohová velká vana...voda drahá jako kráva, ale občas neodoláme a napustíme plnou vanu, ale už nám i přetekla, jak jsme do ni lehli :grinning: a já mám vanu růžovou :grinning: trochu úchylka, ale pěkný
23. led 2009 v 15:13  • Odpověz
jééé růžová vana.. no a co, když se vám to líbí... no, si to taky představuju, ale určo tam nebudeme každý den... bude to i kousek se zastenou na sprchovani :wink:
23. led 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahojky, Šári nám nic jiného nezbylo, Martin vanu tuším vyhrál někde na plese, takže jsem naznali, že je to levnější než nová a nakonec jsme zjistili, že to je fakt pěkný, ale vybrat obklady byla docela fuška...No jo s kým si budu o víkendu povídat?? Lucka je buď v nemocnici nebo se doma nemůžou vynadívat na malýho Domina :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2009 v 15:02  • Odpověz
25. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tak jsem taky hlasovala pro Dominika.......uz se tesim az budu mit taky takove krasne detatko!!!
25. led 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj Ani, neboj, za pár měsíců se budeme koukat na vaše krásné děťátko, neboj :wink:
Jsem zvědavá až Luci dovalí nějaký fotky, malej je mocinky krásnej.
25. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak vás mám? už mi došly fotky malého Domina...je kouzelnej, fakt, pak sem musí Luc hodit fotky :dizzy_face:
Šári jak se máš? Tak jsem přemýšlela, že ještě necelý týden a můžeš zkusit testík...nebo jdeš rovnou na krev???
26. led 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojky... diky.. take jsem hned hlasovala pro Dominka.... no, ja se mam nejak stejne.. dneska jsem teda zustala doma,je mi nejak divne..jdu si jeste na chvili lehnout,... jinak testit budu az pristi tyden... :slight_smile:... tak zatiiim packoo
26. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Šári, já jsem si taky ráno říkala, co bych dala za to, kdybych mohla zůstat doma...no bohužel, mám dovču v pátek, tchán si namyslel zabíjačku, takže se stejně nevyspím a ještě budu muset makat :angry:
Tak se drž a měj se pa
26. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, posouvám diskuzi nahoru, jinak ji nenajdeme :wink: Luc je pořád v nemocnic, ach jo doufám, že je brzo pustí...
27. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj Jani... jé zabijačka... na tu bych šla hned.... je u toho prča... :slight_smile:... tak to si užij...

Já jsem ti čoveče tak šíleně unavená.... to čekání je únavný... :frowning2: :unamused:
27. led 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.