• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky a jsi doma nebo pracuješ? Lucka jde prý dneska domů z porodnice, tak snad se brzo ukáže.
Jo takdy se těším,hlavně na rady babičky a vtipné kecy řezníka...to je hroznej cvok a taky jsem zvědavá co bude dělat pes, nemáme ho ani rok, tak uvidíme, jestli nám to prase nesežere dřív než se naporcuje :grinning:
Čekání se ti krátí, neboj....a jak to budeš mít, když to náhodou nevyjde? To budeš moct jít na IUI hned další měsíc nebo až za dva??
27. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
jani... jojo, také mi psala luciiiii.....
no, klidně budu moc jít na další hned ten cyklus co prijde... snad pritele neklepne, ze bude muset zase do kabinky.. :grinning:....
27. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
chichi, chudák, ti chlapi to berou jinak, jak znám Martina, tak ten by to absolvoval tak maximálně jednou za čtvrt roku :grinning: stačilo když tam byl poprvé...ty jeho otázky a výhrůžky, že jestli mu na něho někdo šáhne, tak jde pryč :grinning:
27. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky chtěla jsem se jen zeptat v jakém období mi zjistí gynekolog na ULZ že čekáme mimi? Děkuji
27. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky prosím kdy dokáže určit gynekolog podle ultrazvuku že jsem těhotná? děkuji
27. led 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj Pavli, podle mého názoru to 100% řeknetak 6-7tt v té době by měla být vidět na utz dutinka, ale do té doby asi moc ne, maximálně vezme krev a podle té se to dá taky určit, ale není možné říct, jestli těhotenství není mimoděložní, ale je to u každé jinak, ale asi bych návštěvu doporučila týdne až dva po vynechání MS.
27. led 2009 v 15:31  • Odpověz
janca.k děkuji moc!!!
28. led 2009 v 10:28  • Odpověz
Pavli nemáš zač :wink:

Holky, kde to vázne?? hmmm, si budu vykládat sama :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj Jani... jak se vede????.... no, se priznam, nejak nestiham.. takovych diskuzi... :grinning:.... kurna, ja uz chci aby byla pristi streda... se po..... :slight_smile: .. tyyy jooo, ty ještě zítra do práce a pak masakr.. "hurá na prase"... my pojedeme o víkendošu asi lyžovat.. omrkneme Paseky n.jiz., asi tam pojedeme koncem unora na tyden... :wink:
28. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
chichi, to bude v pátek akce fň :grinning: jestli to dopadne jak před loni, že nám prase spadlo na řezníka, tak potěš koště, ještě že ho dovezou zabité, nesnáším, když je zabíjí, pak je mi to buřt...něco jíst musím ne...ty jo, jak já se těším na vařený masíčko a polívku...zase nebudu týden líbat manžela, bo ten miluje mozeček s vajíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a krvavé kroupy, ochutnává je s řezníkem...pak jsem dostala tchána, když se ptal proč to nejím...no co kdyby prase mělo AIDS, nebo tak něco. to se přenáší krví, ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jo aleee, když to jí tvůj manža, tak potom to AIDS od něho stejně chytneš, neee !!!!..... tak si dej s ním hihi...
28. led 2009 v 15:08  • Odpověz
čoveče to je fakt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to mi nějak uniklo, sakra...loni mě nutil pod pohrůžkou rozvodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 15:19  • Odpověz
Hmmm, kdypak asi dojde Lucoš...jsem zvědavá na první dny s miminkem :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,
zabijacku bych si dala, mam rada ovarek a cernou i bilou polivku.......mnam. Mozecek nemusim ble....brr.
29. led 2009 v 07:29  • Odpověz
Holky kdo mate zajem, tak jsem dala na bazar nejake veci.....tak juknete, opravdu to stoji za to...
29. led 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj Ani, já ti polívku pošlu, tu četnou zase nemusím já :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale manžel by se po ní mohl utlouct :grinning: šéfová chce taky donést :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 11:02  • Odpověz
ahojky holky.... to já mám ráda zabijačkovou polívku s kroupama, mňamka... jen co nemusím jsou jitrnice a jelita, bléééé... a pak mám ráda ten čerstvý gulášek....
ahojky ani... díky za nabídku věcí, já raději ještě počkám s nákupem.... abych něco nezakřikla.. nebo tak... :slight_smile: ..

LUciiiiiiiiiiii, jak se vede???, ....
29. led 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky,
jsem tady, ale tento týden jen m achvilku. až bude manža v práci, tak si myslím, že budu více v posteli :grinning: a i s notasem.
no zatím to doma jde. až na to zvracení. den vypadá tak, že přebalím, nakrmím, pak hlídám 15-30min at nezvrací a pak odsávám. a zbyde mi tak hodina na ostatní aktivity. a když se pozvrací, tak ještě převlíkám-velmi opatrně, jinak znova zvrací :frowning2: . tzn. ž malé oblečení mi přestává stačit :sweat_smile: a pak že ho stačí málo a mimi z toho hned vyroste.
jinak nevím, zda jsem to vysvětlia, proč tak zvracíme, ale prostě máme neuzavřen jícen. a zlepší se to, až budeme papat v sedě. a do toho nemá sací reflex - má spodní ret zatlačen )vada na kráse :grinning: ) a tak neumí od prsa. no už si pomáhám i Nutrilonem v noci. jinak bych odpadla. doktor poradil AR Nutrilon pro blinkací děti, tak jsem zvědavá. snad z toho nechytne prdíky :angry:
musí se podívat Ani na ty věci...

Zubi kdy můžeš poprvé testovat????
29. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
jo a doufám tety, že hlasujete denně co hodinu na boleslavském deníku pro mimi 4.týdne- tedy pro Domina Jadrníčka :angry:
29. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, lucííííííííííííííííííííííííííííííí
29. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
Luciiiii... to se všechno spraví a pak na to s Dominem budete vzpomínat a smát se tomu...je fajn, že jste to zvládly při porodu... a teď to ostatní.... :slight_smile:
Luci, já budu testovat nejdříve v pondělí.. dřív to nemá smysl..to bych měla být 11 DPO, což je možná i tak brzo... ale asi to nevydržím....
No, to je přeci jasný, že hlasujeme :grinning: :grinning: :grinning:.... hihi.... a co v porodnici byli na vás hodní, vše v pohodě ???.. ona tam před hodně lety pracovala moje teta na porodním, ale teď už to je všechno jiné a zrekonstruované...
29. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
v porodnici byli zlatí. jak u porodu tak pak dětské sestřičky. jen jednu noc tam byla totální kráva. ale naštěstí tu poslední a neznechutla mě. jen lituji ostatní maminky, pokud tam bude ted častěji a za mě měla třeba dovolenou :grinning:
nový sál jsem si užila jen 3hod jak to bylo ryhclé :grinning: a dokonce jsem pak byla na pokoji s holkou z předporodního kurzu a když jsem odcházela, tak za tři hodiny porodila další z předporodního..takže do týdne jsme se všichni narodili.
už se těším, až se tomu blinkání budu smát. dnes mě to opět rozbrečelo. nemůžu se s ním tolik mazlit a nosit a tak.. prostě po jídle musí mít aspon hodinu klid.

nevíte, jak se dají vytáhnout inzeráty jen od Aninky? že bych kukla.
29. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj Luc, to je super, že jste doma, neboj to uteče a malej bude za chvilku sedět a bude to lepší, v té smsce co ti nedošla, jsem ti psala, že kolegyně odsávala mléko až do 8.měsíce, říkala, že to bylo krutý, ale aspoň měl malej kvalitku, on měl zase roštěp, tak nemohl od začátku pít, ale říkala, že si dávala mlíčko do mrazničky a jenom vytáhla skleničku ohřála a už se valilo :grinning: akorát je mi líto, že se s malým nemůžeš tolik ňuchňat...to je škoda, ale jak říkám uteče to tak, že za chvilku bude chodit :grinning: :grinning: :grinning:

jo s těma inzerátama teda vůbec nevím :pensive:
29. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
luci, já taky nevím, jak s inzerátama.. já se raději inzerátům s věcičkama vyhýbám.... asi pověrčivošt, či co...
29. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jo Šári, já taky ze zabíjačky jím hlavně polévku s kroupama, ale tu bílou, Martin má rád černou a vařené maso...jen tak se solí, to můžu :dizzy_face: jinak jitrnice nebo tlačenku ani ne, jedině když je to úplně čerstvé tak kousek, ale jelita, to vůbec... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
já vás plesknu.. zabíjačka.. mnam.. neprovokujte. včera mi tomáš nechtěl dát málem ani cibulku malinkatou do francouzských brambor. kvůli prdíkům.
jinak mám další album - ale jsou tam fotečky, které měla Kacul v mailu, tak nevím, zda jste si o ně psaly nebo ne. ale jinak jsem pospala porod. a ted jdu za Dominem. už se budí :wink:
29. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
na fotečky mrknu a jitrnici pošlu, adresu mám :grinning: :grinning: :grinning: řeknu řezníkovi ať ji udělá neprdící :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
jduuuuu koukat na fotečky.... tralalalaalalallalalala
29. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
ježíši to je nádherný broučínek... :slight_smile:....já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
29. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
že Šári, prostě k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no nááááááááááádhera
29. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.