• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě takovej tvoreček je nejkrásnější věc na světě, co se může ženě přihodit..... já se tak těším....
29. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
já taky, dneska tady měla naše účetní vnučku, měla rok, ale tak je tak strašně roztomilá, prostě takový nádherný batole, ještě měla ty prďácký rifličky strčený v kozačkách a růžovej svetr, bomba :dizzy_face: a včera zde měl kolega syna, ten má 4,5 měsíce, taky zlatíčko, kolega je z něj úplně mimo, skoro víc jak maminka, mi teda přijde :grinning:
29. led 2009 v 15:29  • Odpověz
Jesltli budete mít chvilku, tak si to přečtěte.... uffff... vehnalo mi to slzy do očí..

http://emimino.cz/pages/story/6371
29. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Ty jo zrovna jsem to přelouskala, tu holku teda opravdu obdivuju, já bych to asi nezvládla...nechápu, jak se někdo může v dnešní době takhle chovat :pensive:
29. led 2009 v 16:24  • Odpověz
já bych na to také neměla nervy... bych se sbalila s dětma mnohem dříve... :rolling_eyes: :angry: a ty tchánovci.. no šílený... prostě takový jsou lidi... hrozný... no taková malá útěcha, že ji nebili... magoři.. fuj to jsem se z toho ale nasránkovala :grinning:
29. led 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj Luciii, ještě jednou moc gratuluji...jdu juknout na foto...a taky Vás dočíst, teď vůbec v práci nestíhám, večer vždy padnu...ale nějak, ne a ne usnout...
Šári už něco víš? :wink:
29. led 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojky Gábi... nene, ještě nic... budu testit tak přiští týden v úterý... :slight_smile:.... koukám, tobě těch 21tt hezky sluší ...hihi
29. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá :slight_smile:, musí dopadnout...děkuji :wink:
Kouakal jsem na fotečky a Domi je nádherný, klučík...jak se říká k sežrání... :grinning:
29. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Gabčo ahojky, jak se máš?? Koukám, že se nám každým dnem kulatíš :grinning: ty jo už 21tt, to je mazec a ještě pořád nevíte co to bude, nebo jo a nechceš to říkat :wink:
29. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
zdrávííím.. při pátku... Gábi... kéž by to dopadlo.. ale .... no, uvidíme v úterý.. čekám, že se opět podívám na sněhobílý testík...
30. led 2009 v 10:05  • Odpověz
jééé, teď mi to došlo... janulka někde míchá směs na jitrničky :grinning:... hihi...
30. led 2009 v 11:37  • Odpověz
luci.. doufám, že dnes je to zase o kousíček lepší.... :slight_smile:....
30. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
hoj, mám domícháno... :grinning:
jitrničky jsou exclusivní, Martin byl vrchní ochutnávač :grinning: :grinning: :grinning: tak všechno klaplo, já si dala akorát vařené maso a polívečku mňam mňam

zítra jedeme pomoct tchýni nandat všechno do mrazáku a hotovo.
Šári, tak snad to konečně klapne :wink:
30. led 2009 v 19:19  • Odpověz
ahooojdaaaa.... tak janiii, vrátila ses nám ??? ... :slight_smile:... ty jooo, já bych si tak dala polívečku... mňamka... :wink: ... jani, já myslím, že to neklapne, tak nějak to necítím, nevím... zítra testnu... uvidím... ale nedávám tomu...
2. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
chichi...já testla včera ráno...no co myslíš....nic...klasika, ale mrcha nedorazila, to mě točí, dnes jsem 30DC, nevím kdy byla ovu :sweat_smile: takže ani nevím, kdy to mám čekat...ale taky jsem to dostávala až 33DC, tak mám ještě čas... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
ty brďko.. to by bylo, kdyby jsi do toho vlítla.... že ani nevíš jak :slight_smile:... :grinning:... no jsem zvědavá...
2. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
no asi bych se z toho picla...vůbec bych to nečekala, test jsem dělala jenom proto, že prostě ležel na tom záchodě :grinning: ale kdyby se mi na něm objevily // tak bych se asi úžasem spláchla :grinning: ale právě mě zarazilo, že červená nikde, ale myslím, že během dneška dorazí, nějak to cítím :wink:
2. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
ty máničko, teď jsem koukala na tvůj graf...ty jo, jak že to neklapne, tohle vypadá doooost dobře, ale potichu, a´t nic nezakřiknu...vypadá to, že ten den co máš pokles mohlo dojít k nidaci vajíčka, jako k uhnízdění, tak si počkáme co bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
Jani... ty jo.. to mi teď psala jedna holka z IUI, že ten pokles vypadá na nidaci.. no.. ale uvidíme zítra...

Čoveče, pro tebe je dělání testu na záchodě nebezpečné... se spláchneš no a co potom ??.... :grinning:
2. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
chichi, jo taky mě to napadlo, nebo že radostí omdlím a nikdo mě nebude hledat, možná až by se chtělo Martinovi na záchod :grinning: :grinning:
No jsem zvědavá, zítra budeš testit??? já furt nic, mrcha nikde, nic mě nebolí...tak nevím, ale test byl nega, takže jsem v klidu...kdo si počká...však to známe :grinning:
2. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jo mimochodem, četla jsem u vás na diskuzi o té kočeně co málem vykrvácela...to je fakt hrozný a ještě když má takové následky...ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:

A co ta vaše těhule netěhule...to je taky super vědět ve 2-3tt že jsem těhotná :grinning:
2. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jani.. myslíš tu didusu???.. to je hustý... si to přečti pořádně tu diskuzi na BT, to byl fakt masakr.. no, podle mě také lže.. a vymýšlí si.. má několik nicků a prostě je asi nějak labilní nebo co.... dnes se zatím neobjevila.. jsem zvědava... mi psala do ip, že bude testit se mnou zítra... ale nechápu proč, když už má z krve hcg potvrzené... no.... nechám se překvapit... někomu to leze pěkně na mozek, doufám, že se mi nic takového nestane...
2. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
já jsem na to právě koukala, že tam psala, že má testy z krve, pak zase že krvácela kvůli cystě, záměna výsledků no hotovka, taky mi přijde že pěkně kecá...začetla jsem se, protože chci od tohohle cyklu měřit BT, tak jsem zvědavá, jak to dopadne...ale to by ta červená mrcha, taky musela dorazit :angry: :angry: :angry: :angry:
no já si zatím říkám, že se o mimi de facto snažíme skoro dva roky a poslední dobou to mám absolutně na háku, mimi sice hrozně chci, ale už to tak nehrotím, ale je fakt, že já vím, že slupnu tabletky Clostilu a když budu mít štěstí tak jsem jasná :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jééé další měřilka BT, tak to jsem zvědavá... jenže tobě už mrcha nedojde, páč jsi v tom vííííš... ty těhule jedna... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
Beru, no nevím nevím...nic se zatím neděje, tak nevím, jsem zmatená jak Gorro v Tokiu...no ale dnes jsem 30DC a pokud byla ovu až 19DC jak už se mi párkrát stalo, tak bych mrchu měla dostat až ve čtvrtek, jenže já za prase nevím, kdy jsem pozorovala ten plodný hlen, ale vím že jsem si z Martina dělala srandu, že mi chybí už jenom žloutek a určo to byl víkend, protože jsem seděla v županu u telky a musela jsem letěl pro kalhotky a intimku a vykládala jsem Martinovi, jestli už chápe, proč ženská nemůže chodit celý měsíc bez kalhotek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra testuješ?? Držím a mačkám všechny pěstičky který mám, už trénuju i na nohách :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Jani... díky moc za pěstičky :slight_smile:.... zítra se ozvu... jak to teda dopadlo... u tebe to nějak cítím, že to vyjde.. hihi..... tak zatííím, jdu dom, dnes už mám práce až nad hlavu ... bléééé
2. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
ty vogo, ty jsi jako ještě v práci?? No to je krutý...zítra čekám a víš co, kdyby to náhodou nevyšlo, nevěš hlavu, vyjde to příště....jako mě....pááááááá
2. únor 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj holky,
hlásím, že jsme v pořádku. o víkendu jsem tady měla mámu s rodinou, tažke net byl pro mě zabitej a dnes jsme poprvé sami doma. a Domino mi to dal sežrat. hlad a prdíky ho drželi postupně na střídačku od 8hod do 14hod. a to už jsem brečela i já - hlady :angry:
pak už byl jako andílek a na další papaní jsem ho budila.
jinak díky za pochvalu. atím se s tím pořád zžívám. jsem divná, co? zjistila jsem, že Tomáš na něho mluví daleko více než já. snad se to pak taky naučím. ted jsem prostě ráda, že se při přebalovaání moc neprobudí a pak zase po jídle hned usne :sweat_smile:
Holky, držím pěsti at jsou na testu //. já jsem se dnes připojila jen abych viděla co Vy dvě. a zatím žádná novinka :grinning:
2. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
hoj Luc...já zrovna došla ze záchodu...nic všude čisto bílo...nechápu, no vydržím do čtvrtka, testíky doma stejně nemám a je mi jasný, že kdybych si ho udělala, tak na něm stejně nic nebude, uvidíme...nechám se překvapit...
Hele divná nejsi, prostě je to něco nového nečekaného...Tom sice na malého mluví víc, ale ty sním trávíš víc času a staráš se, takže vím od kámošky, že ze začátku byla úplně hotová a byla ráda, když dorazil manžel z práce a malou si vzal...ale pak se to zlepšilo...krom toho, je možný že máš třeba podvědomě strach, ono to asi není příjemný, když ti malej po každým jídle blinká...to je pak jasný, že si přeješ aby hned usnul...no já jsem zvědavá na Šáru, koukala jsem na ten její graf a vypadá fakt nadějně, to by v tom musela být záhada, kdyby to neklaplo...takže zítra o ní čekám //
2. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Šáriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....kdy dojdeššššššššššššššššššš???????????????????
Čekáááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.