• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
3. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
žádná gratulace jooooo ??????????, :grinning:
3. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
zduř, doletěla jsem až teď, čárky jsem stihla, jsou fakt povedené....ale nakonec jsem si musela na BT diskuzi opravdu přečíst, jestli jsi to myslela tak jak já jsem to pochopila, dokonce jsem musela tu fotku ukázat kolegyni a ptám se jí, jestli někde vidí ty // a ona že jedině na těch dvou testech pod sebou...škoda, ale snad příště to vyjde...a mrchu už jsi dostala??? ale já stejně nechápu ten tvůj graf??!!
3. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
máničko, v albu máš napsaný, že budeš testovat až zítra
3. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
zduř :grinning:... máničko :grinning:.. ty jsi hustá :grinning:

no, já jsem testla už dneska.... a proč nechápeš graf?... co na něm nechápeš ?
3. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
ty vysoký teploty
3. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
grafy co jsem viděla tak vždycky když vypadaly podobně tak končily //...ten tvůj ne, tomu nerozumím
3. únor 2009 v 15:09  • Odpověz
jani... no já tomu také nerozumím.... pořád to takhle mám.... prostě ukázkový graf a výsledek nikde :frowning2:... a pak šíleně sillná ms.... :unamused: :frowning2: :angry: jako kdyby se oplodnilo a pak se neudrželo a odešlo s mrchou...
ted jsem se vrátila od dr. dal mi clostil... a mam ho brat od 5DC 5 dní... ráno a večer... tak jsem zvědavá no... :unamused:
3. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
já ho brala už od 3DC, ale folíky jsem měla ukázkové, tak uvidíš, třeba to klapne po něm. A na folikulometrii jdeš taky??
3. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
tak jdu se převlíct a valím na bus, do banky a pro nová prsa...juj, udělám si radost a litr bude v prdelce :grinning:
3. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
jani.... už tak brzo jooo, no, to je asi u každé jiné... jojo, chodím na folikušku.. teď jen musím počkat na mrchaňu... a pak nanovo...

nová prsa, jooo???.. jako jdeš na plastiku za tiskara ???... chci takyyyyy.....:grinning:
3. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj, tak jsem se rychle připojila kvůli vám dvěma.. teda hlavně kvůli Zubi.. ale zase jsi dobře akční..hned clostil :grinning: a v CARu nebudou proti, že jsi ho začala brát????
já nové prsa ani ne, ale krásnou podrpdu bych brala :wink:
3. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
tak holky, já chci nová prsa :angry: koupila jsem si dvě podkozeny a nechala v obchodě 1157 Kč...fujjjj...a ještě jsem se z deseti nacpala do dvou, tak jsem je vzala, ale já bych si tak někdy chtěla koupit krásnou krajkovou podprdu...ale s obvodem 75D si můžu tak akorát trhnout nohou...

Jo já ho beru už takhle brzo, dr mi řekla, že s tím má lepší zkušenost, upozornila mě na riziko potratu, po léčbě Clostilem..tak jsem byla ráda, že mi to řekla vyloženě na plnou hubu ... Luc a co ty??? Jak to zvládáš???
3. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahojky... luci... no.. akční.. on mi to říkal dr. když se nezadaří, tak mi ho šoupne... a v CARu mi říkali, že další iui bude se stimulací s clostilem... tak tak.. :slight_smile:....

jani..... no, mně nic takového neříkal, jen pronesl, jestli chci osmerčata... tak to asi myslel, kvůli clostilu.. :grinning:
4. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
Jo tak osmerčata???!!! :grinning: :grinning: no jestli na tom budeš jak já, tak já mám po clostilu jenom jeden jediný folík, který praskne, pak na druhém vaječníku je sice taky, ale ten nemá šanci :grinning: takže podle dr. u nás dvojčata hrozí jenom při IVF :grinning:

Mimochodem, jsem to dneska dostala :angry: :angry: :angry: :angry:
4. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
dostala jooo???? kurňa šopa hnusná mrcha červená sviňucha.... béééééé..... já to dostanu tak v pátek.. ještě ve čtvrtek ráno mám utrogestan, tak počítám druhý den bude sviňucha taky... :unamused:
4. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj holky,
já to nezvládám. jsem na prášky- ale z debilního odsávání. ráno malej dostal dávku v 6hod a hned usnul. já bych taky šla spát, ale musela jsem si nachystat další dávku a jak to dopadlo.. 3/4hod než jsem ze sebe dostala 60ml mléka. fakt jsem byla na prášky a schytal to manžel. chudák nestačil odejít do práce :unamused: no jestli to tak púůjde dál, tak po víkendu si jdu laktaci nechat zastavit úplně a budeme totálně umělá strava. fakt na to nemám takhle brečet kvůli mléka :sweat_smile:
Zubi, asi jsem si špatně četla pozadu diskuzi. ale jdeš hned ted v únoru zase na IUI-nebo jak je ta zkratka :sweat_smile: ???
4. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojky luci...... to musí být teď pro tebe hodně těžké.... :frowning2:... neboj, bude to určitě lepší a lepší... každým dnem... :slight_smile:...

ano ano.... půjdu zase na iui... ted uz vlastne stimulovanou s clostilem... pak pichnuti pregnylu...a utrogestan... ufff... uz vypadam jak pubertak... jsem pekne osypana z tech prasku... :pensive: :unamused:
4. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
osypaná?já myslela, že to funguje jako anitkoncepce a naopak bude hladká jako dětská prdélka :grinning: . a termín ti řeknou podle UZ a folíků???
4. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
jojo... půjdu tak asi 9DC na UTZ a tam se uvidí jak vyrostly... a kdy by se to mělo provést... :slight_smile:
teda, ale jako hladká dětská prdýlka bohužel nevypadám :frowning2:... tak to na mě má asi opačný vliv :rolling_eyes:
4. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
já taky po Clostilu vypadám jak debžo, samej pupenec....
Luc zkus homeopatika na tvorbu mléka...Ricinus Comunis CH5, koupíš v lékárně bez receptu, jsou to kuličky, rozpustíš pod jazykem, mrknu jak se to bere přesně, ale bacha nesmí to být CH30, bo to je na zastavení laktace...zkus to a čaj od Megafytu s jestřabinou...Neboj to se spraví...ale věřím, že je to hrozný, jakou máš odsávačku?
4. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
jani.. to je stejně skvělý, že děláš v lékárně... jsi takový pomocník na telefonu :slight_smile:
4. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
co bys třeba poradila na chrápání mého přítele ??? :grinning:.....nějak se občas nevyspím... papám Persen, občas... a také jsme zkoušeli Adenol kapky... bohužel :frowning2:
4. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jani už si to píšu. a hned dnes kupuju.
mám jednu pákovou a jednu tu tlakovou - od Nuk, co se tahá dolů. měli ji i v porodce. a obě se asi dnes pokazili :grinning:
4. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
Zubi, to já bych potřebovala něco,a by T. tolik neprděl :grinning:
4. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Teď je nějaká novinka, takové ty proužky na nos, máme je zde jako vzorek, napiš mi do IP adresu, jestli chceš a pošlu ti je, ať to můžete zkusit...Adenol je na nic, akorát že se uvolní nos...nebo zkuste oddělené ložnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
jéééééééééé na prdění bych také něco potřebovala :grinning: teda né já ale můj prďoch... kudy chodí, tudy prdí :grinning:... hihihihi.. ještě, že to nesmrdí :grinning:

Jani... jé super.. napíšu... zkusíme.. taky jsem to viděla v telce... to jsem zvědavá... NENENENE.. oddělené ložnice to nechci.. ale je pravda, že ráno někdy uteču do obýváku...
4. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
Tak Luci, bere se to 2x denně 5 granulek, a neměla by jsi po rozpuštění půl hodinky jíst a pít, nebo aspoň 15 minut

Na prdění...Espumisan, Noball, Sab simplex...nevýhoda...plyny odcházejí dál, takže je to k ničemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale až je budou mít zaražené, tak jim z toho něco kupte :grinning:
4. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
Adresu mám, zítra pošlu...mě je to zde stejně k ničemu, pacošům to rozdávat nebudu, stejně si to nekoupí a ty to aspoň vyzkoušíš a řekneš, jestli to k něčemu je dobrý...
4. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
jani... ty jsi chodící encyklopedie... :grinning:.. díkes... a ještě jednou moc díky za ty papírky :slight_smile:.... a kolik vůbec stojí a po kolika jsou ty papírky ??.... jsem zvědavá, jestli to nějak pomůže...
4. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.