• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jinak u nás napadl hnusnej sníh :angry: a taky jsem dnes jako detektiv objevila Gag a viděla, že je v pořádku když tady nechodí
10. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky holkiiiii........ janiii... ty tvoje flastřičky.. hihi, to je věc.... tak jsem prosím byla pokusný králík jáááá, protože mám děsnou rýmu.... drží to dost dobře na nose, vůbec to nejde odtrhnout :grinning:....a po odlepení tam zůstane otisk náplastě :grinning: :grinning: :grinning:.....dneska vypadá věru přitažlivě :grinning:..... no, doufám, že to za chvíli zmizí.. hihi... jinak jááá jdu od 11 ke kadeřníkovi.. si to užijuuu.... trlalalalalalal.. se nemůžu dočkat.. doufám, že se to tady v práci nezboří... ale což, bude to místo oběda... tak zatím páá, musím něco dodělat a pak letííím.... :wink:
10. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky...tak já zrovna umírám...byla jsem hladná, tak jsem si od kolegyně nadrzo vzala bonbon a co myslíte...nezaskočil mi :angry: :angry: tak ho mám někde v půli cesty do žaludku a mrcha pěkně tlačí...chjo, příště se na to vybodnu...já jdu ke kadeřníkovi ve čtvrtek, už se nemůžu dočkat...začínám vypadat jak ichtyl :grinning:

Luc, však víš...já taky chtěla hrozně dvojčátka, ale teď budu ráda, za jednoho drobka :grinning: jinak bych taky mohla skončit v Bohnicích nebo v jiném podobném ústavu :grinning:
10. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
tak to jsi neviděla mě.... to teda já jsem "mega ichtyl" :grinning:
10. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
já už jsem z těch vlasů totálně hotová, jak si je pořádně nevyfoukám, tak ráno vypadám, jak projetá ventilátorem :grinning:
10. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky kočky, konečně mám chvilku vás pozdravit :slight_smile:...jdu se spěšně podívat co nového...jinak od minulého út víme, že bude asi holčička :slight_smile:, Míša je šťastný jak blecha :slight_smile:
10. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
Luci, jj, dnes sem se na koníkovi objevila asi po týdnu, co ty, jak zvládáš s Dominem, je to už lepší?
10. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj Gábi...jééé ty budeš mít holčičku, to je super a už máte návrhy na jména?
Šári a jak se s téma flastřičkama spalo?? bylo to fakt lepší, nebo kecají? Mě se jenom dneska ptalo asi 10 lidí :grinning:
10. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jani u nás byla dohoda, že holčičí jméno určí Míša a já klučičí, jemu se odjakživa líbí Káťa, mě taky, ale ve spojení Kateřina Kotová, mě ty dvě kk nejdou k sobě, to jak kuchyňský kout :slight_smile: :grinning: ...tak sem mu teď říkala, že když bude nádodou kluk, že bude Hugo nebo Kvido :grinning:
Myslíš proti chrápání, by občas maža potřeboval, tak to pak Šári poreferuj a užij si kadeřníka :slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
jani, ty flastřičky nic moc.. možná proto, že mám dost rýmu.... dnes je nalepím mišošovi na nos :grinning:.....
10. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
jooo, kadeřnííík... skvělý relax... no a zezadu vypadám jak Victoria Backham :grinning:... no a zepředu jak šároš bároš :grinning:....
10. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
Gabi mě přišlo že jsem tě neviděla dlouho :sweat_smile: ty jo, gratuluji k holčičce :wink: ale s tím kuchyn. koutem jsi mě fakt rozesmála. to je přirovnání. jinak kočárkování s Implastem je suprové.
holky, vy mi vykládejte o vlasech. ještě že je mám dlouhé a dávám je do copu, jinak nevím, jak bych vypadala :grinning: .. a Zbu, pokud jsi zezadu jak victorie.. tak ted uvažuji, který její střih myslíš???? :grinning:
10. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Zubi, to Ti musí slušet, máš nějak zkrácené, ne? Lucko, děkuji...to jsem ráda, že s implastem je jezdí super, u nás asi vyhraje, ostatní kočárky mě přijdou pidi, midi...
O vlasech raději taky nemluvím...
10. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
luci.. hihi.. myslím tu podkovu vystříhanou vzadu... :slight_smile:..... jsem si dala dárek před dalším bojem :grinning:... jsem chytla o víkendu takovou depku... a tohle mě vyléčilo :grinning:.. hihi...

gábi... juuuj.. holčička, to moc gratuluju... jojo, mám to dost zkrácené... :slight_smile:.. a příjde mi to pohodlnější.. nevím... no a kdyby mě to přestalo bavit, tak za chvilku mám dlouhé, roste mi to jako z vody :grinning:
10. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Hoj berušky,
tak jsem dorazila z práce domů, uvařila, umyla nádobí a šla chvilku cvičit...teď mě bolí nožičky a sedím u netu :grinning:
Gábi moje sestřenka má taky po svatbě iniciály KK... :grinning:
no já se nechám ve čtvrtek jenom obarvit, stříhat se nebudu,nechám si to zase narůst dlouhé, teda jestli mi to někdy doroste...snad jo...no nic,jdu asi pokračovat v tom cvičení...pa zítra
10. únor 2009 v 19:05  • Odpověz
hojdááá.... jani, jak jde měření ???.. :wink: já už začínám docela normálně fungovat... :slight_smile:... huráá...
11. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj, no docela to jde, ale musím si ráno vzpomenout že mám měřit :grinning: nějak mi to pořád nedochází :sweat_smile:
11. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
chichi.. tak se snaž ve stejnou dobu... a v klidu... tak vlož grafííík :slight_smile:....

http://www.fertilityfriend.com/home/saharka tady je moje začínající měření :grinning:
11. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj holky,
teti jani, není něco pro děti, po čem spí??? v ncoi mě nechal jen 4 hod a od 5 hod spal dohromady asi 2hod, ale trhaně po 10 min.. doufám že tato krize pomine, jinak se mu zlbázní maminka. do toho miluji kecy manžela, at přes den s ním spím...ale když on nespí nebo 10min :grinning:
zubi máš fotku v albi? určo ne, co??? :angry:
11. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
sím neumím anglicky, teda zapoměla jsem to... na grafu jsou nejlepší ty vajíčka a kuřátko nahoře :grinning: a jinak tulinkování se značí hvězdičkou???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
Luci od roku je Sedalia sirup :sweat_smile: ale jinak můžeš zkusit homeopatika...Chamomilla CH9, je to pak i na zoubky až porostou, je to hlavně na zklidnění...
Jdu vložit graf...snad :grinning:
11. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
11. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
hééééj jsem dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
co znamená to P co tam máš?? C je mi jasný i ten zbytek, ale to P?? :confused:
11. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
téééda, janča má první grafííík.. super...

P znamená, že jsem ještě dobírala progesteron, nebo-li Utrogestan....

ahooojky luci.. mamino jedná... určitě se nezblázníš.... počkej, až to ustane, ještě ti to bude chybět.. :grinning: nééé, to kecám.. doufám, že to bude co nejdříve dobré... ne-li ideální... :wink:
luci.. a to tulínkování :grinning:... se značí křížkem nebo PM, AM dle toho kdy to bylo.. :grinning:

jinak jsem si ted donesla také homeopatika z lékárny, nějak ten kašel nechce ustoupit, lékarnice mi dala pulsatilla, doufám, že pomůže... :grinning:
11. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
no já se jednou přečtu, jak ty teploty mají vypadat, at tu nekaldu bblé dotazy :grinning: my stále bojujeme a nespíme. už stihnul 3x jíst a bez spánku mezi tím. chci mít jeho energii. ale pro jistotu mu při příštím přebalování změřím teplotu
11. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jo aha taky mě mohlo napadnou že progesteron, ale mě bylo divný že je to na řádku bez zkratky...Luc nic si z toho nedělej, já vlastně taky nevím jak ty grafy mají vypadat..od toho mám Šárku :grinning: :grinning: :grinning:
Jo Pulsatilla se používá u kašle...uvidíš co to z tebou provede :grinning:
11. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
11. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
tak vás pobavím .domino spal v 13hod jen deset minut a pak měl další jídlo. tak jsem si říkala, že snad po tomhle jídle vytuhne...postel nevyšla a babetka už chtěla ven, tak jsem maleho oblékla a dala do autsedačky a šli. venku mi za tu minutu vytuhnul.doma jsem ho z ní ale vytáhla a byl rachot, tak jsem ho tam vrátila a už 20min v ní sedí, skoro spí (hlavně že neřve) a ja do ní musím dloubat at se hýbe.. snad tak nabere Domino energii. protože to že jsem byla KO já mi nevadí, ale už mi ho bylo líto že nespí od rána. už jsem mu měřila i teplotu..tak tu nemá. jen se zase vykakal. což jsem ani nepotřebovala když kakal ráno.tak yjsem včera objednala houpačku a jak vidím, tak by mohla mít uspech. posed tam je podobný jako v autosedačce
11. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
zubi, proč se tam v tom grafu ty dva body spojili a ten nahoře je sám???,a teda kam se píšou ty křížky a PM nebo AM?? ty tam nic nemáš :sweat_smile: :confused:
11. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.