• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahojky, teda teda se měří ve velkém :slight_smile:...Luci, Domi si brzo určitě udělá režim, ikdyž sem zvědavá na sebe, jak si budu stěžovat za pár měsíců :slight_smile:

Šári mám Tě pozdravovat od Veroniky Soudkové, nejdřív si nemohla vzpomenout, kdo je Šárka K., ale pak už věděla :slight_smile:))...jo a kluk/holčička se má narodit v půlce dubna a prý i Červinkovi čekají v půlce dubna už třetí :slight_smile:
11. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
šari, tak doufám, že tě tolik miminek od známých nepřovodí do depky..taky brzo budeš těhule!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
11. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
Lucko, ten vzkaz pro Šári byl povzbuzující, taky bude brzo těhulka :slight_smile: :wink:
11. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
mám DEPKU :grinning: :angry:
11. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
luci... ten nahoře bod jsem musela dát jako, že aby ho graf nebral v úhavu.... protože jsem ještě byla nemocná a to ten graf ovlivňuje.... takže se nespojil s těma dvěma.... no a ten křížek, PM nebo AM, tam ještě nemám, protože jsem teprve domrchovala a ještě jsme spolu nehotentovali :grinning:.. když sroluješ níže tak tam je minulý graf, kde už to je vidět v řádku BD....

Gábi, hojky...jééé Verča... jojo, to mi někdo říkal, že bude mít druhé... tak ji také pozdravuj.... Jééé, ČErvinka a třetí dítě, jooo??.. hihi, to je samec :grinning:... a pořád s tou samou??? ... :grinning: asi jo... tak super, hlavně, že někde se daří....
11. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Luci, pak musíš napsat až dorazí houpačka, ale kámošce malá usínala jenom při jízdě v autě :grinning: když už v noci nevěděla co s ní, tak ji posadila do auta a jezdila po městě :grinning:
Teda Šári, to moje měření je divný, myslela jsem, že se ta teplota drží při jedné hodnotě a pak klesne a stoupne atd, ale já to mám jak Tatry :grinning:
Jinak včera jsem Martinovi řekla, že dneska budeme dělat mimi a on mi říká, to teda ne až v dubnu :dizzy_face: tak jsem zvědavá, jestli si pak vzpomene, já už jsem si totiž usmyslela, že asi budu těhotnět až na dovolené...to Španělsko prostě klapnout musí :grinning: :grinning: :dizzy_face:
12. únor 2009 v 08:04  • Odpověz
ahojky... jani, náhodou ti to jde krásně dolů.... chystá se na ovulku... mně dneska také klesla... :slight_smile:... :wink:
12. únor 2009 v 09:16  • Odpověz
heeeleeejď... luc jooo.. jsem si konečně vložila nějakou fotečku s krátkýma do albumu..... abys mě neukamenovala... :grinning:
12. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky :o)
domino je hajzlík jak tomáš dorazil)výjmečně v 16hod)tak za půlhodiny měl jídlo a po něm usnul.. a spal a budila jsem ho jen na jídlo. celou noc vklidu. jako pak vypadám jak histerka. já jsem spala od 18hod do 20hod a pak od 22hod s dvěma přerušováním na jídlo až do 8hod. pak už trochu stávkoval se spaním, ale teta Jana ho unosila a opět už hodinu spí. tak jsem něco udělaal doma a relaxuji. prostě tomáš mi měl pomáhat a neměl s čím :grinning: opět mohl hrát hry na PC.

chytrá Jani, jakou by jsi doporučila odsávačku do nosu pro malé děti,???? Šari, jdu kouknout na starý graf :grinning:

šari tak na té fotce bych tě nepoznala. jak sji předtím měla album, tak tady jsi úplně jiná... teda. a ten účes moc vidět teda nejde...takže reklamace :sweat_smile:
12. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
Ty jo Šári, já bych tě taky nepoznala... :grinning:

Luc, no podle mého osobního průzkumu je nejlepší odsávačka na vysavač...ale nikdy jsem to neviděla v praxi,takže nevím, takže pokud by jsi chtěla vybírat mezi levnějšíma....takhle stojí od 250,- do 350,-
tak jsou další dvě, jedna hadičková a jedna s balonkem...rozdíl: Hadičková - účinnější, ale je lepší když jsou na to dva lidi...balonková - šetrnější k mimču, stačíš na to sama, ale účinek nic moc...
Ceny jsou pak různé, balonkové cca 80,- a hadičková může být za 30,- i za 120,-
12. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
já viděla tu na ten vysavač a málem jsem zvracela :sweat_smile: ale učínek jsem slyšela. a to se může i na tak malé mimi? my asi rýmu máme. už třetí den tam má bubáka v nose. jen dnes moc vzadu. tak holt musí dýchat přes něho. asi si koupím tu balonkovou i na vysavač. doufám, že je to jen maličkost. ale na hodinu s ním dnes vyrazím. ted přes poledne tam svítí sluníčko a jen 5st. už chci jaro :grinning: včera večer jsem i dobrovolně zametala sníh, abych byla aspon chvíli venku :wink:
a taky dochází Nutrilon :grinning: musím zjistit, kde je nejlevnější :sweat_smile:
12. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
Luc, tak mrkni na net, některé lékárny mají levnější pokud ho vezmeš přes net...vy vlastně berete Comfort že?
Já bych taky vyrazila ven, už se těším,jak sleze sníh a budu moct jezdit na kole ,nebo běhat, doma mě to fakt nebaví, taky jsem Martinovi nabízela že uklidím sníh,ale on se tím odreagovává z práce, tak jsem měla smůlu a nechtělo se mi být v té zimě venku jenom tak :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
Luc, Šári dodala jiný fotky :grinning: :grinning:
Super, ana té poslední tě poznávám :grinning:
12. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
jsem zpět. hodina stačila až nad hlavu. já jsem KO, babetka KO a domino vzhůru :grinning: a přišla nám houpačka. večer ji dá táta do kupy a zítra hodím fotky :wink:
no bereme zelenou jedničku, ani nevím proč zrovna ten a AR. a střídám to. jen doted to byl jen řpíkrm a ted je to hlavní jídlo, tak to musím poptat na poradně, jaký máme kupovat a tak :grinning: at pak nevezmu 3 do zásoby a nic z toho :sweat_smile:

zubi ty jsi kóóóča...
12. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
Aha, mě napadlo, že určo berete ten na ublinkávání, osobně si ale myslím, že lepší by pro vás bylo AR, ale čekám, že ti mudr poradí, co dál, takže homouše nezabraly? To je škoda...
Koukám, že procházka byla asi úžasná :grinning: maminka zničená, pes mrtvej a dítě vysmáté :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
no mě přijde, že ten AR je jak beton a pak po něm špatně kaká a má žízen, tak to střídám,. tak snad tím neubližuji. a homouše nic, melta nic.. prostě asi zapůsobil stres a jak moc jsem chtěla a myslela jen na to :confounded: a ještě v úterý jsem to zkoušela a včera v ten kritický den, kdy jsem neměla ani chvíli pro sebe natož odsávat jsem to vzdala uplně. ale pořád ve mě hloubá červíček. že jsem to vzdala a že sjem sobecká a tak :frowning2: a manžel mě nepodpoří opačně, ale spíš mlčí a myslí si, že bych měla odsávat, že to mlíčko je pro něho nejlepší...áááá. super, co???
tak domina jsem uvozila ve vozíčku. na to, že má ted jíst, tak usnul, tak ho nechám. stejně mi přijde, že jí víc než je na nutroši naspaná denní dávka.
kdy jedete do toho španělka??? to jsem asi přehlídla. já myslela, že až vlétě plánuješ dovču
12. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tak a ze mě je tmavá blondýna :grinning: nechala jsem si obarvit vlasy na tmavě hnědou a akorát mám vepředu asi tři blond pramínky na ozdobu...
Luc v žádném případě nejsi sobecká matka, sobecká matka je spíš ta, co mermomocí kojí a je jí úplně jedno jestli to mléko teče a stačí...já to beru tak, že já jsem vyrostala na Feminaru a Sunaru a taky žiju, takže bych Tomovi doporučila aby vytáhl prso a předvedl se :grinning: :grinning:
už jsi zkoušela tu houpačku nebo co jsi to koupila?
No já bych do toho Španělska mooooc chtěla a dneska se mi blýsklo na lepší časy, kámošce se rozbilo auto, oprava min. 25 tisíc, a ted jedou do lázní, manžel nemá skoro práci, takže opravu musí odložit a nemají korunky, takže asi nepojedou, jsem sobecká, ale pro mě z toho plyne, že se po skoro osmi letech dostanu na dovolenou jenom s Martinem, po tom prahnu už strašně dlouho, tak snad se mi to letos konečně splní... :dizzy_face:
12. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...Šári moc Ti to sekne, fakt baba, bych Tě anio v tmavých nepoznala :grinning: ... koukám nová móda, z blondýnky na brunetu :slight_smile:, nebo Janča chytla něco od Šárky :slight_smile:

Luci, buď v klidu, jsi ta nejlepší matka, žádny sobec...přesně, jak píše Janča plno dětí vyrostlo na sunaru a jsou pořádku, ikdyž občas jim něco leze na mozek, ale jsou použitelní :grinning: , to si dělám legraci ze své kamarádky, to Jani neber osobně :slight_smile:
13. únor 2009 v 08:33  • Odpověz
ahojky,
tak Janim taky čekám fotky. já jdu k holiči pro jistotu až po 6nedělí. mě začali padat i gelové nehty, asi fakt nějaké hormony působí :angry:
houpačku ted zkoušíme. byych ti poslala video, ale i když ho na fotáku mám jen 5sekund, je moc velké a já to neumím zmenšit. tak s tím bojuji. on mi totiž od 9hod strašně blinkal tak jsem DALA do polohy, at mu to zůstane dole v žaludku. tak nevím, zda mu tím neubližuji. a usíná tam. musím se poptat mudr, jak dlouho tam může sedět at mu nezničím páteř.
a kdy teda do toho španělka se chystáte? my jsme pravý opak. my snad poprvé s Tomem nepojedeme na dovolenou sami (nepočítám Domina). měli bychom jet s dalším párem a jejích mimi. a já se moooc těším.
a já taky vyrostala na sunaru a jsem přerostlá :grinning: a tomáš je malej a taky vyrostl na sunaru. asi ho dostal málo :grinning:
13. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky holky.... tak dnes na utz dvě fosekule.. obě mají 14mm... tak mi naplánovali v útery 17.2. další iui... v neděli mi dají pigáro pregnyl... a pak to pojede :grinning:...
13. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
je tak to je fajn, že máš zase termín už tak brzo. takže ne abych na grafu našla PM a AM a x .... jen at spermijky pěkně zrají :wink:
13. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning:.... my to těma PM, AM, x... budeme také jistit :grinning: chichi..... no, řeknu vám.. už to chci mít to snažení za sebou, nějak mě to poslední dobou neba... myslím to čekání a pak mrcha... vím, nemám tolik čekání za sebou jako janča nebo ty luci... ale proste...no.. asi nejsem trpeliva...
pak za čtrnáct dní od iui budu ten týden na horách, tak ani nebudu testovat a počkám, jestli to dostanu, nebo ne... :slight_smile:,.... alespoň na to nebudu myslet... už se nemůžu dočkat... tyyyjoooo, v létě bych také někam vyrazila.. teď v březnu budou se vracet daně, a dostaneme také nějaké bonusy, tak snad budou penízky..

luci... domino si určitě říká, že jsi nejskvělejší máma, kterou si mohl přát... staráš se o něho moc dobře a záleží ti na tom, jak se cítí.. a jestli je napapaný... vyspalý.. přebalený... a tak... tak nesejčkuj ženská jedna !!! :slight_smile:...
13. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
no já doufám, že mých 7měsíců ani nedoženeš, že to snažení zkrátíš!!!když už ti pomáhá i věda. je to něco jiného snažit se sama jako my a s vědou, to fakt už čekáš jen na mrchu a plodné dny. to už musí lézt na mozek.
kam jedete na hory???
já musím do práce taky donést papíry at nám vrátí daně..jupí, budou penízky :grinning: a vlétě pojedeme na dovču do čech. a moc se těším jen se bojím, že moje požadavky nikde nesplní :grinning: anebo za cenu, že bychom mohli all inclusiv k moři :angry:
13. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je nás v práci málo, tak vůbec nestíhám psát...
Luc, chtěli bychom jet přelom července a srpna, ale budeme vybírat až z nabídky co bude na Last minute,t ak to zatím nehrotíme.
Šári, taky držím pěstičky, aby jsi nečekala jako já...holky v létě to budou dva roky :grinning: ale beru to s rezervou, pauzu si teď děláme dobrovolně, ale pořád jsem si naivně myslela, že to třeba klapne i bez prášků, no asi ne..tak až v dubnu,ale to je za pár...
No já jsem na sebe dneska koukala do zrcadla, a jsem z té barvy celá nesvá, ale ségra mi říkala, že mi to sluší, tak ji budu věřit, ale je to šok i pro mě, pořád skoro blond a teď tohle :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
luci... tak sedm měsíců už mám za sebou... nebo spíš 7 cyklů.. :grinning:... jedeme nakonec do Rokytnice, a mame i mladyho pritele,protoze se uci na snb, tak musime nekam kde je lanovka sedackova...

jani... a nechceeeš se ofoootiiit???... jsem zvědavá... :wink:
13. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
hm... tak to jsi mě teda už dohnala. nakonec z vás budu nejrychlejší.. akorát že my jsme nemuseli k mudr.. takže vlastně jsme to měli nejjednodušíí. až se stydím.
já musím bt pořád se světlm melírem. jen jednou jsem šla do hněda a doma to nesupělo. ccc.. to nechápu :grinning: jeho první žena byla černovlasá a ted chce snad pravý opak :grinning: :grinning:
zubi, máš super, že se budeš těšit na úterý a pak na hory. že máš nosné body na co se těšit. a vlastně když probíhá IUI jak to vypadá? co s tebou dělají????jestli to jde popsat nějak :confused:
Jani.. být tebou tak mám strach, že do srpna ti známí něco našetří :sweat_smile: :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
luci.... no je to rychlovka... přijdu tam, lehnu na kozu, roztahnu nohy... příjde dr. roztáhne mi šušuru, otevře si čípek a pak ji sestra podá katetr s bojovníkama, udělá střík... a lezu z kozy :grinning:... asi suma sumárum dohromady 5 minut, ani ne... :grinning:...
13. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
zubi...ty jsi pakoš :grinning: :grinning: a ten střik cítíš nebo vůbec nepoznáš, že do tebe něco jde???? a pak nemusíš ani klidový režim??? tak to e fakt rychlvoka.
lepší popsání jsem fakt nemohla číst.
13. únor 2009 v 16:54  • Odpověz
luciii.. hihi, to jsem občas, nooo :grinning:... kdybys viděla včera mišoše na nákupu... našel tam největší mrkev, co tam byla.. a na celou zeleninu prohlásil, všechno nejlepší k valentýnovi .. bych ho zabila.. jsem byla červená až na prdeli... :grinning:.... nene, vůbec necítím, že do mě něco stříkne, tys to snad někdy cítila, když do tebe manža stříkne spermmoně ?? :grinning: :grinning:... nene, není potřeba klidový režim... to spíš až u ivf... hihi...

já dneska už mizííím... huráááá, od příštího týdne tu bude kolegyně, tak se budu moct víc ulejvat :grinning:... ufff.. chichi.. páčko shledáčko napísáníčko :grinning: :grinning: :grinning: tralala... jdu domů dělat pudink, pak bebe řezy a tááák, celý víkend mám vařící.. budeme mít mladýho... hola hej...hawk domluvil jsem :sunglasses: :zipper_mouth:
13. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
luci, ten domino je ale vlasáč.... :grinning:.. je krásnej.... ťunťulínek... jaj.. ja cííí takýýýý
13. únor 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.