• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
až přijdeš v pondělí, tak mi vysvětli, co znamená mladoch. protože už jsem pochopila, že na hory jedete ve třech, ale napsala jsi to mladý přítel... že by švédská trojka???? :confused:
jo a necheš něco uvařeného poslat k nám???? :grinning:
jo a jinak spermie necitítm - no je fakt že jaky je sex jsem nějak zaoměla :grinning: :grinning: ale tak hledám rozdíl mezi sexem a IUI, víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
ahojky... nevydržím do pondělí :grinning:... mladoch znamena, syn pritele.. je mu 16 let a jede s nami na hory... pritel je rozvedeny asi 6 let, takze tak tak... a my ho mivame kazdych 14 dni na vikend... :slight_smile:...
Jinak bych ti klidne neco poslala, vcera jsem udelala omacky pro cely regiment, jeste zbyde na tyden ... :grinning:... ale dnes pro zmenu dela obed pritel, budou spagetky s nejakou srajdou... teda kejdou..pardooon...

jooooo a asi tak za hodku jedu na pigáro...normálne se mi o tom zdalo, ze do me pichli neco jineho a mne po tom naskakaly desne velky bedary :grinning:... no, trosku divokej sen...
tak jooo, tak krasnou nedeliiii..... a páááčko zítra....hawk
15. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj při pondělí, vám píšu dopředu, protože budeme mít zase masáže celé dopoledne a taky pak asi vyjedu s jednou z maminek na prochajdu..

Zubi, vidíš, tak to jsem zapoměla, že ho míváte tak často. a to k vám tak často chce i v 16??tak to je super. většinou se ti pubertáci pak stopnout. asi jste super dvojka se kterou se nenudí :wink:
a taky máš super sny. mě se zdá o nábytku, který máme objednaný od listopadu a do konce příštího týdne by konečně měl přijet :angry: tak se mi zdá jak ho stále nedodávají atd... :confounded: jo a atky jsem tvrdila, že o víkendu něco upeču a nic. i když by čas byl, tak nebyla nálada :sweat_smile: ta chut jít do kuchyně navíc než na jídlo.

a jen popíšu víkend pro pobavení. včera jsme jedli v 7hod ráno a pak šli ještě spát a vydržel domino až do 10hod. což tomáš prohlásil, že ho to naučí i když bude starší. fakt to byla sranda. oba jsme byli vyležení. a apk celý den byl strašně hodnej, takže si ho Tomáš neužil, až po koupání začal zlobit, ale jen málo. tak si říkám, že mi to fakt dělá schválně a Tom si pak myslí, že mu kecám, že nemám kdy jíst a spát přes den. tak dens mu to Domino ukázal :grinning: :grinning: vydržel nespat 5hod a nebyl hodnej, naopak hihi. oběd jsme měli na střídačku :grinning: a na 2hod vkuse usnul až v 16HOD a já teda taky :slight_smile: . tak doufám, že bude ještě hodně unavenej a v noci bude hodný :wink:
15. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky, konečně se hlásím, teda Šári, já ten můj graf fakt nechápu...akorát jsem nemohla měřit v neděli...Martin mě předběhl :grinning: :grinning:
Luci to je fajn, že Dominu Tomovi ukázal, že umí i zlobit...já byla o víkendu u té kámošky s těma dvojčatama co mají za měsíc rok a ještě má skoro pětiletého chlapečka...no mazec, já chci dvojčata, oni jsou taaaaak neuvěřitelně hodní, že to snad ani není možný, kámoška říkala, že ji spí celou noc, už snad od 4-tého měsíce, v 17.00 jim dala kaši, posadila každého do jedné postýlky a my z kámoškou nechápaly, protože děti seděly, hrály si a vůbec jsme o nich nevěděly...
Večer jsem dojela domů a miláček rozdělal láhev vína, tak jsme seděli kecali, neměli jsme auto, tak jsme nikam ani nešli, a mě se ani nechtělo...
Šári, to tvoje popisování IUI mě teda fakt dostalo, jsem se u toho řehnila ještě doma :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
ahojky kočandy.. :grinning:...

luci... jojo, je sranda... a on je moc hodnej, není to takovej pubertak... mam ho moc rada.. :slight_smile:... na ty hory se moc tesim... jediny co mi huci v hlave, ze v tom tydnu bych to mela dostat/nedostat.. tak jsem zvedava noo.. uvidíme, nebudu se tím nijak stresovat... jojo, ty moje sny... :grinning:...

jani.. co co co grafík, musím mrknout... no, počkej na moje popisování dalšího iui, jsem zvědavá, kdo ho bude tentokrát provádět. ....:grinning:... jsem byla včera na pregnylu a byla prča s tou sestřičkou... chtěla po mně, abych ji slíbila, že v listopadu ji přijedu ukázat na pochování mimčo, že se zasloužila o vytvoření malíčku... :grinning:... chichi..

jinak jsem si ted delala ovu testik a obe carky krasne silne, parada, zatim to funguje... a za hodku vyrazim na kontrolu fosekulííí... kolik se jich smradloušů urojilo :grinning:

holkiiiii, v sobotu jedu do Bolky na maturiťák.. to bude něco... budeme s mišošem plesat o sto šest... chichi
16. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
ty beruno a kdy jdeš na to IUI?? To jsem nějak zazdila...
jo sestřička si udělala malíček, to je pěkný, ještě že zbytek bude dělat tatínek, takhle kdyby se k tomu přifařil kde kdo, kdo ví jak by to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jůůů aby to nebyla ta dvojčátka, ty jsi psala, že fosikuly byly dvě, že?? a když prdnou zaráz,to bude průvan :grinning:
16. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/259123

no Šári, jsem zmatená jak Gorro, nevím jestli ovulka byla, ale podle bolesti v podbříšku a absenci hlenu myslí, že ne, podle mého dorazí až zítra nebo ve středu...no nechápu co to jako je, je teda fakt, že v neděli jsem měřit nemohla :grinning: a v pátek a v sobotu se mi fakt nechtělo vstávat v půl sedmé...dneska jsem se překonala, i v tu neděli jsem chtěl měřit, bylo sice sedm, ale to tak nevadí, ale Martin byl rychlejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
janca... zítra v 10,30.. :grinning:... :grinning:.. to by byl pěknej mutant :grinning:... jani... teď jsem se vrátila od gyndaře, tak to vypadá, že fusekle tam jsou 3.. a každá má cca 30mm.. to je masakr, pinpongáče jak vyšitý... to bude řacha až prasknou... :grinning:....

jinak ten tvůj grafík, na ovulku to zatím nevypadá... počkej zítra na teplotu... :slight_smile:... já si dělala dnes ovu testík a je krásně pozitivní... hudlajdáááá :slight_smile:))) ... kurňa a už ať jsme těhule... ať si můžeme povídat o tom, jak často ráno zvracíme a taaaak.. :grinning:
16. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
jo o zvracení mi nemluv...jedna kočena z diskuze, je těhotná asi 7tt a říkala, že nesnáší reklamu na savo, tak jsem se ptala proč, prý když vidí záchod je ji blbě ještě víc :grinning:

no já si taky myslím, že ovu bude zítra nebo ve středu, tak počkám na zítřejší teplotu...ale je to mazec, ráno vždycky tipuju kolik bude :grinning: cvok :grinning:
Jé tak ty se budeš zase v pracovní době otěhotňovat :grinning: to je dobrý, to je jak kdybych si odskočila domů na sex :grinning:
16. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
no, já si myslím, že budu také zvracet jak alík, jsem takovej typ... něco hnusnýho ucítím a už to ze mě pojede... bleeeee.....
taky jsem zvědavá na tu tvou ovulku... :slight_smile: :sweat_smile: :wink:
16. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
no to já taky, se zasměju, když zjistím, že tenhle měsíc žádná není, ale mám doma jeden ovu test, tak ho večer prubnu a uvidím co a jak...
ty jo, to bude mazec, mě stačí když mě něco smrdutýho práskne přes nos, tak jsem jasná :grinning:
16. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
tak jsem zvědavá.. zítra dej vědět, jak jsi dopadla... :wink:
16. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
páááčko, mizíííím.. zítraaaaa na napísanou... :slight_smile:)))
16. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
Dobré ráno berušky, tak můj dnešní grafík
no čekám, že dneska bude ovu, test jsem včera nestihla, doplazila jsem se domů až po osmé, tak nic.
Dneska ráno jsme se vzbudili a Martina málem trefilo, napadlo u nás asi deset čísel sněhu, hotovo, silnice nebyla prohrnutá, silničáři nestíhají, takže cestu, kterou normálně jedeme asi 10 minut, jsme ráno jeli půl hodiny...no ale už jsem tu a zase dělám, že dělám :grinning:
Šári se jde dneska oplodňovat, ta se má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 07:50  • Odpověz
ahojky kočky.... tak jsem tu také.. teda to byl dneska děs.. mě to normálně bolelo.. tam měla nějakou studentku, které to všechno názorně ukazovala a vysvětlovala a dělala to nějak pomalu, takže nic moc, jsem všechno cítila.... běs... no ale měli jsme 90mil spermonu, tak snad jedna si najde tu spravnou cestu...ufff..

jinak můj grafík.. doufám, že zítra teplota stoupne..

http://www.fertilityfriend.com/home/saharka
17. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj, no to teda taky doufám, že k těm třem fuseklím co jsi tam měla, nějaký ten bičíkovec dorazí :grinning:
no dle signalizace bolení břicha, by mi teplota měla zítra stoupnout, tak jsem zvědavá jestli jo nebo ne...
17. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
janiii.... tak to jsem zvědavá... zkus dneska ten ovu testík.. :wink:
17. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky,
hihi Zubi, že jsem se neptala až dnes na to jak to probíhá a zda to cítíš :grinning: by to bylo zase lepší popisování.
nechcete se stavit s mišošem před maturitákem??? dkyž už tady budeš :wink:
jsem si zkontrolovala vaše grafy a janča to zanedbává. kde jsou křížky, am či pm o sexíkování??? ccc já vás jistím zezadu, tak jako máš velké mínus :grinning: :grinning:
a už chci at jste těhu a apk doma a přijedete za mnou na pár dní. nebude už chodit do práce :wink: podzim bude určitě moc krásný :wink: abych vás venčila. a domino slibuje, že už bude velký a bude i v noci spát, ne jak ted tři noci :frowning2:
17. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj Luc, to je fajn, že budeme mít kam jezdit na prázdniny :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo super...já to tam nepíšu, na konci měsíce bych se děsila toho, že manžel zanedbává manželské povinnosti :grinning: já na to totiž pokaždé zapomenu to tam dopsat, polepším se :grinning:
17. únor 2009 v 19:46  • Odpověz

Luc, spešl for you jsem upravila graf, už tam mám i křížky :grinning: ale ovu nikde, dnes si koupím test, bo jsem doma našla jenom dva těhu, ale ten ovulační někde taky je, ale nevím kde, leda že by ho počůral Martin :grinning:
18. únor 2009 v 08:25  • Odpověz
Jinak dobré ráno krasavice , Luci, včera mi můj nejdražší manžel, kterého tímto upozorňuji, že ho zabiju, oznámil, že je možné že v létě nikam nepojedeme, protože asi nedostane dovolenou a pokud jo, tak jenom týden, takže mi najdi v okolí nějaký hotýlek a dojedu na prázdniny za tebou, dovču budu asi mít prvních 14 dní v srpnu, ale doma teda sedět nebudu... :angry:
18. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
čauky holkíííííí.... ty jooo, Jani... ty jdeš krásně před ovu dolů.... já dnes vystoupala nahoru, to vypadá moc dobře... :wink:
18. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
No já jsem si zrovna spočítala, že letos na Vánoce rodit nebudu :frowning2: :angry: protože tím, že 14DC nebyla ovu, tak bude opět 19DC, takže MS se mi posune, už se mi posunula minulý cyklus, takže když v dubnu otěhotním, tak budu rodit až v lednu :grinning: no nevadí, pořád lepší někdy než nikdy, že :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
janii , sis to takhle spočítala jooo?... já teda vůbec netuším.... ale cííííí letos... nebo příští rok....sím... jestli mě někdo slyšíííí, kdo to může ovlivnit... tak sím sím smutně koukám... :wink:
18. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
Jo já si naplánovala porod na 26.12.2008 jenže to by mi vyšlo, kdyby byl cyklus 28DC, ale takhle už mi to nevyjde :grinning: ale pevně doufám, že nejpozději do Vánoc 2010 to dítě mít budu, i kdyby ho měl porodit Martin :grinning:

Kde je Luc?? Ona se určitě lekla toho, že za ní v létě dojedu :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jani, jsem tady. dopoledne jsem byla na návštěve a pak mě překvapil manžel na procházce směrem dolů. najednou se u mě objevila babetka. měla jsem infarkt. a otočím se a tam byl Tomáš. porstě byl od 14hod doma. jako já to obrečela jak jsem byla štastná. bylo to super. sice mi ukradnul PC, ale hrál si s DOminem a mohla jsem na něho mluvit- on tead jen poslouchal :grinning: ale byl tady.
jo a počítám s tebou, že dojedeš. a hotel nenabídnu. takže až budu plánovat s Tomem dovolenou tak my pojedem jen na táden a to v srpnu, tak určitě ten jeden týden se trefíme a přijedeš. bylo by to super :wink: bychom jezdili na výlety, akorát nemám auto :angry: to mi asi nekoupí tak rychle kvůli výletům,a le busem se taky dá. a martina nezabíjej, šetří dovolenou na šestinedělí :grinning: myslí to určitě dobře :wink:

sím S je značka sexu????

a zubi co ta sobota a kafe u mě? nebo mimo mě, tomáš bude hlídat :grinning: :grinning:

jani, ty umíš vše spočítat, ale řekněmě, že budeme štastní, když na vánoce budeš mít fotku s bříškem, hm? já ti říkala, že ten porod by bylo fakt moc přesné vypočtení :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jééé, já tam ty křížky nemám :sweat_smile: ne S známená Sticky, lepkavý hlen...já bych ho teda nazvala jinak, ale jiný výraz tam není...Šári jak tam nastavím, aby byl vidět sexík :grinning: musím se na to zítra mrknout.
To muselo být super překvápko, mi úplně hrkly slzičky :dizzy_face: já miluju taková překvápka...
Myslíš že Mates šetří dovču na šestinedělí?? No špatné by to nebylo, tak se nechám překvapit...to víš že budu ráda, když budu do Vánoc mít aspoň malé bříško, bylo by to super, dneska jsem mluvila se sestřenkou, musela teď na potrat, ale můžou se začít snažit už příští MS, byla teprve 5tt, tak prý není děloha tak poškozená, aby museli čekat nějak moc dlouho, tak doufám, že ji to taky brzno klapne.
No když bych to zmákla, tak bych dojela autem, ale znám Martina, tak mě stejně nemustí :grinning: takže bych přifrčela busem nebo vlakem, ale to se ještě uvidí, jak to bude....ju aspoň se mám na co těšit :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
Aohjky, než si malého vzbudím na jídlo - jako v noci chce co 3hod a ted bude hrát machra, že mu stačí co 4hod :grinning: tak jsem se připojila.
hele s tím Matesem, ty kecy měl vždycky tomáš, že neví, zda dostane dovču a tak. jednou jsem prohlásila, že to zaplatíme, objednáme a že ho seru a jedu sama nebo s kámoškou. stejně tu dovču měl :angry: ale hrál machra, že bez něho firma spadne a i jeho šéf měl v létě skoro 3týdny dovolené. tak to mě pak štve nejvíc :grinning:
no tak já věřím, že vy se šari něco jako potrat a nebití srdíčka mít nebudete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ani náhodou.
já se taky začnu těšit na léto. že bych měla vzrůšo a Janču tady :wink:
19. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
luci...jani.. ahojky holky.... ty joooofka.. to byla šílená noc.... od půj jedné ráno mi zvracel pes... každou půl hodinu... když už nic neměla, tak jen šťávy... chudinka malá... tak jsem si ji vzala do práce, abych ji měla pod kontrolou... teď tu leží u radiátoru natažená a chrní... teda zchrupla bych si taky.. :frowning2:

Luc.... s tou sobotou... to vůbec nevím jak stíháme... jsme pozvaní k našim na oběd... pak večer k bratránkovi do Bolky...u kterého spíme... a pak ten maturiťák... no a druhý den zase spěcháme do Prahy... :frowning2: kdybychom to nějak stíhali, tak se určitě ozvu a domluvily bychom se.... :slight_smile:
19. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Hoj holky, tak včera konečně - asi - proběhla ovulka, uvidím zítra podle teploty, ale dneska stoupla na 36.7°C tak to asi klaplo, teda to mimi asi ne, ale aspoň ta ovu :grinning:

Jéé chudák pejsek, to je mi líto, ale natáhni se vedle ni k tomu radiátoru :slight_smile:
19. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.