• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
zubi tak to máš super že tam může být s tebou a že nestresueš jak se má doms. a vodu jdi do ní dostala???
Jani a x byl??? když byla ovulka???
19. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
tak jsem zpět z veteriny, musela jsem mazat, protože chuděra zase začala zvracet.. dostala dvě pigára.. a teď zase chrupe na klíně... chudinka.. občas tak zakňučí...a klepe se... :frowning2: dostala jsem nějakou směs do vody, aby měla nějaké živiny, když má dnes dietku... :frowning2:
19. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
a co to podle mudra je???
19. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Luc...jasně X byl, ale Martin si stejně dělal srandu, že ty moje vajca jsou na prd, takže z toho nic nebude, ale nechtěl, prý až v dubnu, tak jsem musela násilím :grinning: :grinning:
Jé pejsek dostal včeličku, au...chudínka a co jí teda je??
19. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
jojo, vodu jsem do ní dostala.. pije v pohode, prospala se a je ji lip podle me.... asi nekde neco sezobla nebo olizla... :slight_smile: ona je desna... sezrala by cokoliv... :angry:
19. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
jani. super ovulka... a vůbec...snažílkovali jste včera a předevčírem???... :wink:
19. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
Včera jo ale předevčírem myslím ne...mám v tom chaoz :grinning:
19. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: chaoz je dobry... alespon na to tolik nemyslis a pak otehulis ani nebudes vedet jak :grinning:
19. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
jo Janča má tolik sexu, že už neví kdy :grinning: mě dnes domino nechal naobědvat. to je super. ted papám čoko u PC
19. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
luci... tak se to zlepšuje, viď ?.... to je dobře.... :slight_smile: :wink:
19. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
zase si hraje na hodného a máme i dobré noci :grinning: už chci jaro, at můžeme sedět venku na lavičce i s babetkou
19. únor 2009 v 15:30  • Odpověz
:wink: :slight_smile: jaro tady bude cobydup... neboooj.... a Domino ho bude i vic vnimat....chapu te, doma v tomhle marastu, to je des... :unamused:
19. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
Teda holky nevím kolik sněhu u vás máte, ale já když včera koukala z okna na zahradu tak mám obavu, že ty hromady sněhu nám vydrží až do Vánoc :grinning:
Jo tolik sexu, to určitě, jakmile začnu zobat Clostil, tak si ani neškrtnu :grinning: :grinning: to už známe
19. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
jani.... no v Pze je prd a ořech.....joooo a nešlo by to před manžou zatajit, od kdy budes brat ten clostil?... aby ho to tolik neovlivnovalo... :wink:
19. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
Já to tajit budu, ale podezírám ho, že to pozná po čuchu :grinning: :grinning: začnu ho brát za dva cykly...jo?? Jo, teď bude MS začátkem března - snad a pak na začátku dubna a to ho začnu brát :grinning:
ty jo já jsem plánovač jak prase :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
jani... no já ten clostil také měla v lékárně...a on v životě tam nechodí, žádné prášky nebere... a normálně tam kouknul a ptá se mě, co to jsou zase za nové prášky ten clostilbegyt....ale u nás to je už jedno... chodíme na to iui. no.... ale taky všechno vždycky nějak vycítil nebo poznal... :slight_smile: no jo, chlapi.. jo jinak teda plánovač jsi dobrej.. :grinning:....

nevíte někdo něco o Ani ???....
19. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
O Ani nevím nic, koukala jsem občas na tu diskuzi co měla, ale h olky se tam jenom hádaly, bylo to hrozné, tak jednu admini zavřeli, ale nechodí už náhodou do práce? Mrknu na tu diskuzi co měla...
19. únor 2009 v 16:28  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=85189&vOffset=90&vGroupOffset=120&vGotoLast=1#end
tak jsem ji našla zde,ale asi tam už taky moc nechodí, ale pochopila jsem, že tenhle týden nastoupila do práce...
19. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
jani... ty jsi normálně columbo!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
no jasně, akorát nemám ten baloňák a cigáro :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
to už jsou maličkosti :grinning:.....
19. únor 2009 v 16:51  • Odpověz
jasně, to dokoupím, abych byla dokonalá :grinning:
konečně jdu domů...tož se měj, večer mrknu, ale ty tu asi nebudeš. tak zítra..pá
19. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
ja tak kolem půl šesté také zmizím... pesan už je nervozní a dnes je klid v práci... tak zíííítra páčko teeedaaa.... :grinning:
19. únor 2009 v 16:54  • Odpověz
tak já jsem tady hihi já vím v blbou dobu. ale já byla doma. jenže máma měla čas a volali jsme přes skype skoro hodinu stihla jsem i krmit v té době :grinning: pak uspat domina a pak se probudil a už jsme se loučili :grinning: hihi. prostě odpoeldne jako víno.
Jani, proč je nezačneš brát dřív??? tajně!!! jen ty bys to veděla.
a my tady taky máme moc sněhu a myslím, že ted už sněží i v praze tajže zubi si nebude stěžovat :grinning:
19. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj mamko a snažilky...zdravím po delší době, Lucko, jak čtu, je super že Domino je lepší...popravdě, zimu mám ráda, ale už se taky těším na jaro...je jak naschvál, člověk by šel lyžovat a ono to nejde, příští rok určitě žádný sníh nebude...
Zubi s Jani, jestli jsem správně pochopila nasadily jste všechny zbraně na těhu,...držím palce :slight_smile: :wink:
20. únor 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky, ahoj Gábi...teda já jsem z toho svého grafu zmatená...Šári tomi ovulku vyznačí samo, nebo se to musí někam zadat...já si teda myslím, že byla, ale podle toho grafu teda fakt nevím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luc, to jsi měla skvělé odpoledne, taky bych něco takového potřebovala, sedět v klidu doma, a kecat :grinning: :grinning:
no taky jsem nad tím uvažovala, že je začnu brát dřív, ale já pořád tajně doufám, že na tu dovču nakonec pojedeme, tak to ještě zkusím vydržet a asi půjdeme v září na svatbu, tam bych moc chtěla, vdává se mi super kámoška, tak tam nechci jít s obroooooovským pupkem...ai když mě tak napadá, že i kdybych otěhotněla až v dubnu, tak na konci září ho mít budu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
Jančo, mi připomínáš mě...sem si říkala, když otěhotním už nebudu moci na lyže a sem...ono i s bříškem jde dělat spousta věcí...klidně můžeš razit na svatbu :grinning:
20. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
no Jani, to je ale uvažování. tě plesknu. já taky neobrečela vloni to moře.. bla jsem ráda za pupek. prostě kdyby nebyl, viděla jsem konečně moře a když byl, tak smůla. holt byli čechy jako dovča. a s tou svatbou taky. víš jak je krásné těhu oblečení.. a v unorovkách byla jedna těhula na plese dva dny před termínem porodu. sice pak přenášela,ale prostě týden před narozením Oliverka byla juchat na plese. takže ty myšlenky hod za hlavu a začni pracovat na mimi!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky holky... Jani... k tvému grafu... jestli i zítra budeš mít vyšší teplotu, tak ti ovulku vyznačí ff sám...on to vyznačí vždycky zpětně podle teplot, které 3x po ovulce musí být vyšší... uvidíš zítra nebo pozítří... mrkni na můj graf, mně ji dnes označil...

http://www.fertilityfriend.com/home/saharka

Luci,.... už si nestěžuju... sněhu je tu dnes, jak na horách.....teda příští týden v sobotu razíme na týden do Rokytnice, tak si sněhu užiju až až.. :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
Zubi a co pejsulínek??? a kde bude až bue na horách???
a co teda pomůže, dkyž ti to ukáže ovulku až za 3dny?? aby věděla, že jsi to asi prošvihla??? :confounded: ale když se dívám, tak ty jsi ten den měla IUI a pak jsi to jistil,a takže u tebe v poho :grinning:
20. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.