• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tak tomu se říká přivolání :d
1. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz
:slight_smile: tak to já si raději ještě počkám...a zkusila bych třeba v pátek ráno, jestli se mrška nedostaví...kéééž by..
1. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz
to jo, jenže mě to vždycky strašně vytočilo, tak jsem se zařekla, že příště TT až tak 3 dny po vynechání...ale je fakt, že většina holek má TT pozitivní už 1-2 dny před MS, ale mají většinou ovu tak ten 10-14 DC, je fakt, že Šárka má kratkou luteální fazi.
Šárko, pro zajímavost mrkni na tuhle adresu http://merenibt.xf.cz/index2.html jsou tam zajímavé odkazy na to, kdy udělat těhu test a kdy ovu, různé kalkulačky a taky jsem na těhu testu četla že jsi začala měřit BT, tak pokud tuhle stránku neznáš, možná ti v pár věcech pomůže.
1. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz
Jojo, začala jsem měřit... včera jsem měla 36,9 a dneska 37...tak nějak tomu moc nerozumím, ale pečlivě měřím... Doufám, že vydržím, aby se to dalo nějak rozumně vyhodnotit... Mrknu na tu stránku, díky moc!!! ...
1. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
tak já si ted přečetla, co nového na těhu testu stránkách a zase jsem radši u vás :grinning: jsem potřebovala mít živo :sweat_smile:
1. říj 2008 v 16:01  • Odpověz
no nevim nevim, jestli tady je živo...nějak jsme zaspaly... :astonished:
1. říj 2008 v 17:00  • Odpověz
teď mi na obchodě hraje Román pro ženy.. to mi to rychle do 18hod uteče :grinning: miluji ten film. fakt se povedl.
1. říj 2008 v 17:06  • Odpověz
Jojo, Román pro ženy se mi taky líbí.. :sunglasses: Vašut super...ale Stašová,nemá chybu :grinning:... Teď budou dávat někdy o víkendu Bestiář, tak se také těším...Vašut tam má taky úžasnou roli :slight_smile:...
1. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
já jsem Bestiář viděla před rokem a už si nepamatuji, o čem je.. tady se nejvíce těším na scénku v restauraci - Martini ... Vaše dcera... hele to se vždy směju. jo a taky do zadku a bez hudby.. no jelikož to dnes nestihnu dokoukat, tka to tady zítra bude hrát tak ještě 5x :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 17:19  • Odpověz
a nebo "Pažoute, ty mi š.....š dceru???"... to je fakt dobrý.. :grinning:
1. říj 2008 v 17:21  • Odpověz
u nás ted byl ve škodováckém muzeu ten festival filmů. tak jsme trochu s kamarádkou zaváhaly a z původních domluvených 6filmů neviděly ani jeden :angry: no holt všichni chtěli jít za 30Kč do kina..
1. říj 2008 v 17:29  • Odpověz
Ahoooj holky, taky se k Vám hlásím od Admina :sweat_smile: . Zdravím těhulky a snažilkám přeji brzké těhu. Já jsem těhu 14t.
1. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
Zdravím Dasshhu....vítej těhulko!!!!!.......
1. říj 2008 v 17:47  • Odpověz
Jak dlouho jste se snažili???....
1. říj 2008 v 17:48  • Odpověz
ahoj Dashi :grinning: vítej... já se dneska budu pomalu odpojovat.. at v 18hod přesně vyrazím. princezny jsou dneska sami doma 10hod, tak asi bude načůrané :confounded: tak spěchám za nima
1. říj 2008 v 17:50  • Odpověz
Ahoj Lucííí....zítra napísanou...já také budu muset za chvilku...ten samý problém...:slight_smile:.....
1. říj 2008 v 17:52  • Odpověz
Ahojky, snažili jsme se tak od února. Každý měsíc jsem si dělala testy. No hrůza. Však to znáte. Vždy jsem měla pravidelnou MS a od toho snažení vždy zpoždění. Jednou i dvanáct dní. No, a pak jsme jeli na dovču a ta zabrala :sweat_smile:
1. říj 2008 v 17:53  • Odpověz
Saharko - počkala bych s tím testem. No, je pravda, že se lépe radí než koná. Já test dělala vždy před MS.

Tak se mějte holky.
1. říj 2008 v 17:56  • Odpověz
Ahoj Johanko, můžeš mi napsat, prosím, kdy jste zjistili, co čekáte? Já byla na UTZ minulý týden a nebylo nic vidět. Jsem na to moc zvědavá.
Jéééééééééé, teď jsem zjistila, že jsem si nastavila v profilu nějak špatně týdny těhu - jsem 67 tt. Jak slon. :grinning:
1. říj 2008 v 18:04  • Odpověz
Luci a copak děláš, že ti na obchodě hraje Román pro ženy??? Nechápu, já myslela že děláš v kanclu, ale já už se dnes jednou předvedla, jako blondýnka, nic proti těm ostatním, jsou to milé a chytré holky :grinning:
Jo taky jsem koukala na těhu test, ale musím přiznat, že co codím sem, tak to tam zanedbávám, ale předpokládám, že jakmile začnu zobat Clostilbegyt, tak tam budu řešit svoje problémky.
Jinak Dasshho ahoj.... :grinning: no já se jdu chystat na cvičení a jestli neumřu, tak zítra nebo ještě večer - záleží jestli ukořistím PC - paaaaaaaa :astonished:
1. říj 2008 v 18:12  • Odpověz
ahojky..tak jsem byla dnes u tchýně..říkám jí o té mé kamarádce Petře jak se jí narodila ta holčička Anna... říkám jí že jsem si povozila kočár..a ona už prostě vyšiluje, ať ho nevozím, atd... už mi leze krkem!!!!!!!!!!! :angry: je hodně pověrčivá a mě to leze na nervy... co mám dělat... babizna jedna..někdy je to sní super ale poslední dobou nevím prostě se mi zprotivila... tak jsem se zase vykecala | :grinning:
jo a byly jsme se kouknout na toho austina 3 jak má ta kámoška Petra ale ona ho má v červené a my mrkly na pistáciovou.. amoc se nám líbí...takže jsme zrušily casualplay a jdeme do toho austina..jsem ráda..aspon ušetříme korunky a můžu si koupit tohle- http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/povleceni-detske/desetidilne-povleceni ale nevím jakou barvičku..to budu kupovat až porodím podle toho co to bude... ale líbilo by se mi ty růžový a modrý srdíčka... to už bych brala podle holčiny nebo kluka..a pak taky to safari... je to zelenkavo žluté...ale nevím...spíš se mi to zdá na kluka... co na to říkáte? jsem asi cvok že takhle brzy šmíruju na netu co koupím.. ale jsem klidnější když vím že půjdu rovnou tam a tam a vím že pak nemusím nic hledat... a co kočárek,?ten sice je vybraný, ale když řeknu tchýni že ho chci koupit před vánoci tak mi utrhne hlavu že je to brzy... :frowning2: tak nevím..rodím 6.3.2009 a před vánoci nebo začátkem ledna si myslím že je akorát..nebo si ho také můžu nechat v krámě třeba do konce února... řeším tu samý blbosti co? se zase nudím..přítel marodí s nohou... tak chrní..má ucpanou a obrácenou žílu.. a když mu říkám at si dojde (před týdnem) k doktorce tak ne.dneska tam byl a ta ho málem uškrtila... ta žilá mu číhá z tý nohy že by to viděl i slepej. :wink: tak si vzal prášky..a chrní..budu ho mít doma až do úterý..tak snad mu ty prášky pomůžou protože jinak půjde do nemocnice na operaci... ach jo...
:cry: já když si dělala těhu test tak jsem stím ani nepočítala..prostě jsem si řekla teď ho udělám a jeto... měla jsem jít zrovna za týden na gynekol. a bolely mě prsa... tak jsem si ho udělala a bylo to tam.. no prostě to byla ta nejlepší zpráva která se nám mohla stát protože podle mého starého doktora jsem mít děti nemohla... no jo..tak já pádím..jsem se pěkně zase vykecala... :slight_smile:
1. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
ahojky holky, tak se teď vykecám já, protože snídám :grinning: . ráno jsem venčila holky 30min, jako po ránu taková procházka je super, ale pak bych se vrátila do postele s nima.. mě fakt provokovaly, jak na mě koukaly z ložnice, když jsem jim říkala, at jsou hodné, že přijdu večer :angry:

Jani dělám v kanclu, ale 4kolegové odjeli na školení a tka jsem za ně zaskočila na mém bývalém místě. je to změna - mám to tady radši, ale je to náročné. pořád vstávám a sedám.. no asi jako ty jani.. :grinning:

Dashi, mě taky v 16tt nešlo nic vidět. já se to dozvěděla až ve 20tt na srenning UZ. a byla jsem moc překvapená. připrav se, že je to šok, když se dozvíš, co v sobě nosíš a že vlastně budeš minimálně 18let vychovávat toto pohlaví.. jako doktor se málem smál, když mě viděl, jak jsem polkla, když to vyslovil. a nelituji toho, že jsem si to nechala říct. nechtěla bych ten šok zažít v porodnici.

Simi, já jsem si kočárek ještě nezačala pořádně vybírat. já jsem pověrčivá asi jako tchýně. rodím asi 1.2. a dřív jak v lednu zálohu dávat nebudu. a tak někdy rovnou 15.ledna se možná už koupí... ale já jsem ustrašená. zato obě babičky si to užívají. vždy volají, co koupili a tak. třeba tchýně už kouká, kde jsou v akci plýnky..že bude postupně kupovat.. tak to bych si už vůbec neriskla. dneska mě Domino ještě nekop a to jsme pak nevrlá a nervozní, tak snad se po snídani probudí :grinning:
a máš fajn, že nejsi sama doma, budete odpočívat spolu :grinning:
jo a nenašla jsi někde na netu takovou houpačku pro miminka? je to něco jako zavěšená autosedačka na hrazdička a dá se i nastavit samohoupání ...kamarádka to má, ale od ségry a mě se to nedaří najít ani na netu :confounded:
2. říj 2008 v 08:32  • Odpověz
Simo, to je super stránka, co jsi poslala. tam tu houpačku mají :o)
2. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahoooj všem....dneska opět nějak pozdě,.. :astonished: já to snad nikdy nebudu v práci přesně... :sunglasses:
2. říj 2008 v 09:37  • Odpověz
Já se musím přiznat...jsem to nevydržela a udělala jsem si těhu test :frowning2: No, ....a nic, jsem to očekávala, ale stejně jsem měla malililinkatou naději...ale MS zatím nikde...chjo
2. říj 2008 v 09:41  • Odpověz
Šari :frowning2: udělala sis pak aspoň něčím radost?? třeba slibem, že si dneska koupíš něco pěkného na sebe??? :wink: abys měla odměnu za to zklamání... asi vím, jak ti bylo. já přestala brát prášky v listopadu a nevím proč, ale ráno na vánoce jsem si udělala test.. zda to třeba nevyšlo - že bychom měli pěkný dárek.neměla jsem mít MS nic.. prostě mě to napadlo (ani jsem tenkrát netušila, že testy to poznají až 14dní po oplodnění), hele tak zkažené vánoce co jsem měla ...
2. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
Zatím ne, ale asi to udělámmm... Vím, že jsem to zkoušela brzo...Uvidím, jestli se nedostaví ještě týden, tak to znovu zkusím, ale myslím, že nebudu muset zkoušet...třetí den měřím BT - teploty 36,9, 37, a dnes 36,9..
2. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
já se v těch teplotách nevyznám. ty jsem neměřila. na to jsem byla moc pohodlná a věřila ovu testům :grinning: což už ted vím, že je hloupost :angry:
2. říj 2008 v 10:13  • Odpověz
Dobré ránko dámy :grinning: tak já dnes dofčela do práce na devátou,tzn.budu tady smrdět až do půl šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo.
Včera jsem si dala do těla, tak jsem ráda, že dnes budu víc sedět, stát budu až od půl třetí.
Símo, z tchýně si nic nedělej, víš co na ně zabírá, aspoň na tu moji, že tam nebudeš jezdit, ať jí přítel naznačí, že ti to vadí, je to tvoje dítě, tvoje těhotenství a i kdyby jsi měla kočárek doma už v pátým týdnu, může jí to být jedno ... hlavně se nestresuj, to není dobré ani pro tebe ani pro mimi, jinak to povlečení je mooooooc krásné, já bych ho mohla koupit tak maximálně na panenky :grinning:
ale kdo ví ...
Holky včera se mi zdálo, že si dělám těhu test, to by nebylo nic divnýho, ale já u toho měla pupek, jak v osmým měsíci a pořád jsem v tom snu nechtěla věřit, že jsem těhotná.... :grinning:
Prostě blbnu na drát...
2. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahojky Jani....no tak ten sen fakt dobry...to mně se zdálo, že táta pálí želvičky..opravdu nádhera... Jinak jsem slyšela, že ta, která je ve snu těhotná, tak bude brzo ve skutečnosti.... Taaakžeeee...aby ses vůbec toho zobání Clostilku dočkala :grinning:
2. říj 2008 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.