• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Asi se ptám, jak tatar, co grafem zjistíte :wink: ...popravdě je pořádně nechápu...Hory vám zavidím, hned bych vyrazila...náš pesan hory miluje, sníh a vůbec :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
luci... pejsulinek nic moc... chudinka celou noc se snazila nezvracet.. porad mlaskala hlasite a polykala... pak z toho taky krkala :grinning:.... no a rano zase venku zvracela... sotva chodi.. :unamused: do prace jsem ji vzit nemohla, tak je tam chudak sama.... Lancyka bude od zitrka u mych rodicu v Bakove.. nechaji si ji tam 14 dni... tata ji ma jako vnucku.. :grinning:... akorat ted kdyz ji neni dobre, tak se trosku bojim.. nasi ji precpavaji.. šunčičkou a tak... no, dostanou zákaz...
luci... no... potvrdis si tim, ze ovu probehla a ve ktere dny priblizne probiha.. a pak se da dle toho vypocitat, kdy asi tak dojde ms... protoze lutealni faze po ovu je vzdy cca stejna...
20. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Umírám...lépe řečeno asi zdechnu, holky, teď tady mám nějakou babu....stráááááááááááááášně smrdí, musela jsem si jít otevřít okno, nebo se pobliju, ještě ke všemu asi na něco čeká, tak tady pochoduje sem a tam...smrdí to zde hrozně, dokonce sem přišel takovej pěknej kluk a koukal na mě, jako kdybych smrděla já !!!!! :confounded: :confounded:

Aha, tak teplota musí být teď tři dny vyšší, aha, ale když klesne moc, tak jsem v riti, nebo neumím používat teploměr :grinning: :grinning:

jé Lancynka jede na prázdniny, ta se má...taky bych jela...

Ježiš ona snad neodejde... :confounded: :confounded: :confounded:
20. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Zubi, koukám že pes funguje taky jako vnouče :wink: :grinning: , to je rozmazlování atd :slight_smile:
Jani, biolit by nepomohl? :slight_smile: :grinning:
20. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
janiii.... chichi.. to je hrozný... chudáku v tom musíš být... tak běž k ní a nabídni ji nějakej chemickej deodorant :grinning:... :grinning: ....
Ta teplota i když klesne a pak zase vystoupi, tak ti to ovu nezruší....

Gábi.... jj.. u našich to je děs... tikají jim biologické hodiny... a tím myslím ty babičkovské a dědečkovské :grinning:...

Ufff, dneska jsem zase utrácela... nejdřív šaty, na zítřejší ples... a dneska k tomu boty, protože trubka jsem doma zjistila, že k tomu nemám ty správné boty.. no a když už jsem byla v tom nakupování, tak hnedle stejný lak jako ty šaty.. a řasenku, kterou už mám asi měsíc vyschlou :grinning:... no jooooooo... mám za tenhle měsíc vybráno :grinning:
20. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
janíí ty jsi pakoš :grinning: se tady řežu u PC jak magor. tebe tady mít na týden na prázdniny, tak se dožiji 100let :grinning:

Gabi, tak co jméno?? stále KK???

Zubi, no tak to budeš mít dobré nervy, že ji tam necháš dkyž víš, že není ok. tak sand to vaši zvládnou!!!mě dneska babetka tak nasrala, že jsem řvala na ní a domina jsem měla vruce a chudák začal řvát taky. takový hlas ještě neslyšel :sweat_smile: jinak babetka si vlezla do svého domečku a já ji nemohla jednou rukou z něho dostat. tak jsem ji chtěla vyklepat a to taky nešlo, na to že je to látkové tak se tam zašprajcovala a držela.. a to jsem ji chtěla zkontrolovat nožičku, protože se mi zdála že ji bolí.. za dobrotu na žebrotu.

zubi, jak vyslovuješ to jméno Lancynka??? jak se to píše nebo jinak? jako lančinka. lansinka????jinak je to celkem těžce zapamatovatelné jméno.. toho sis mohla všimnout, že mi s Jani ho zapomeneme hned a píšeme jen pejsek atd :grinning:
20. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
CHichi, já jsem věděla že to jméno je na L ale nevěděla jak dál :grinning: :grinning: :grinning: holt mi máme doma Tomáška a Karla, snadno zapamatovalená jména :grinning:

Jéjda, Lucka si dělala domácí štěrchátko, strčí psa do domečku a nám pak vykládá, že ji chtěla zkontrolovat nožičku...pche...dělala Dominovi štěrchátko, to je jasný :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
luci... :grinning: :grinning: :grinning:..... trošku se bojím ji tam nechat, ale znám rodiče a budou se o ni starat moc dobre... tata ji vzdycky dokonce zatopi v krbu, aby ji bylo teploucko... a kdyz ho o to poprosi mamka, tak ji sdeli, at si vezme deku :grinning:... to bude dobre...

Noooo. hihi, jsi me rozesmala také s tím jménem... jmenuje se po tom cyklistovi Lance Armstrongovi, co se uzdravil po rakovine a vyhral nekolik Tour de France...
vyslovuju to "lenci"... "lenciku"... "bobíšku"... "myšičko"... "zlatíčko"... "trubičko".. atááák... na všechno slyší.. chichi...
20. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Teda koukám, že Lancy je postaráno líp jak o mamku :grinning:

no náš Tomáš taky slyší na různá jména...tomino, máničko, hajzlíku, šmejde...akorát strejda mu říká Mikeš...což nechápu, Mikeš byl černej a Tomino je mourovatá směska...ale už má chlapec 16 let, to je hotovej stařeček, ale mrcha šedá kouše jak za mlada :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 15:12  • Odpověz
jani... tak třeba v tom srovnání "hotovej stařeček".. "mrcha šedá"... "kouše jak za mlada"..vidí strejda srovnání s tvým tomášem... :grinning:
20. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
kurňa, tady už niiiikdooo není a já tvrdnu v práci... no tááák, dívčice jedny ztřeštěný.... přeji vám krásný víkendík... milujte se a množte se!!!.... a v panidělnik zase na napííísanou.. :slight_smile:....
20. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
Zubi já měla návštěvu, ale jméno tvého pejska už fakt nezapomenu. ted už mi přijde mooc lehké :grinning: a teda to c se vyslovuje jako s, ne,?? říká se lans amstrong, ne???
Jani, ty máš dobré výrazy :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
Jj, Luci, stále kuchyňský kout...Kačka se mi líbí,stejně se jednou vdá...příští týden bude 4D UTZ a třeba se ukáže pindík :grinning:
Šári, libilo se mi, jak jsi psala, že oslovuješ lenclíku, bobíšku atd....My máme souseda, když volá na psa, tak ze začátku Báruško, Báro, Baruno, no a nakonec (omlouvám se předem za použitá jeho slova), ty mrcho jedna kde jsi atd...Je sranda ho občas poslouchat, trpělivost teda nemá, milý tón mu vydrží max. jednu minutu :slight_smile:)))
20. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Gabi, tak to je jak moje tchýně. má Zuzanku (dceru naší babetky) a ta přes celé náměstí řve kde jsi ty? ty jsi blbá, jsem se o tebe bála. a pak se ty výrazy zhoršují. a celé náměstí ví že venčí Zuzanku :grinning: a zuzanka má 2,5kg a bývá i "kráva", tele atd...
ten UZ si moc užiješ. já byla totálně nadšená. jenže pak jak mimi rostlo, tak už se nedávalo na UZ a už to bylo nuda :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně dostala k netu, zítra jedu nakupovat do Brna, tak se těším, to zase budou korunky lítat :grinning: jo Luc, ty výrazy mám většinou od kámošky nebo od ségry, moje sestra vždycky vymyslí nějakou koninu a ta se pak chytne, nechápu...nebo přezdívky pro kamarádky a známé.....
Jdu koukat na telku, Martina jsem odvezla za klukama, včera jsme byli u známých, tak dneska jsem ho zavezla na pivko. Vařit nemusím, zítra jdeme ke tchýni na oběd :grinning: super...
21. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
jani.. já chci taky na nákupy. ale pořád čekám tak ještě měsíc, až ještě zhubnu :grinning: a začne teplo a já budu kupovat jarní věci.já se chtěla koukat na novu. a Domino prostě nechápe, že chce máma koukat na film a už 4noc neumí večer zabrat do spánku. to nechápeme nic ho netrápí, jen neumí usnout. tak jsem ho šla uspávat atd a přišel tam tomáš a uspává on. no tak přeci tam nebudeme oba a tak se nakonec na film dívám :grinning: :grinning:

jinak jsem měla dnes infarkt. v listopadu jsme si objednali nábytek v Asku.vyrábí ho slováci a kvůli vánoc a moc objednávka byla dodávka až ted. a dnes jsme pro něho jeli. tomáš chtěl použít naší audinku na odovz, tak sem mu řekla, že je cvok a vzala si z práce Connect-no malý jumper. a ty vole, ten nábytek nebyl na části jako každý jiný nábytek, co se montuje jako lego, ale byl vcelku. takže auto bylo malé, bylo to vše těžké atd. ale máme ho tady. sice ve vedlejším pokoji, ale zítra jenom ustavíme.takže jak jsem doufala, že když je to slovesnký nábytek, že bude kvalitní, tak tím, že už je složený jako originál, tak doufám v ještě větší kvalitu. pokud ho tomáš a jeho kamrád při vynášení nezničili :grinning:
21. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ty jo, to si děláš srandu, že vám ten nábytek dodali v celku?? To je mazec, já zase mrtvá, když nám obývák dovezli v pěti krabicích, podezírala jsem je, že na něco zapomněli :grinning:
Co chceš zhubnout? Vždyť jsi tyčka...já jsem se dneska dívala na TV Barrandov...byl tam film jmenoval se Baculka, no byla jsem u něho mrtvá...Martin se mi pořád smál, že ta borka byla celá já :grinning: :grinning: i s těma kecama proč nezhubne a proč to nejde :grinning: srandista...dostane na budku...ale pobavilo mě, že zhubla za 3 týdny 12 kilo, já si na to vymezila tři měsíce a zatím jsem za měsíc a půl zhubla jenom čtyři kila :grinning: :grinning: :grinning: nic moc...

Máš z Dominem koukat na telku, ať si zvyká od malička :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
no tak kamarádka mi radila, že ho nemáme nutit spát od 20hod, ale to se fakt bojím, že už ho pak vůbec neuspíme. ale tomáš ho uspal a uspal se taky. jen mi to nešlo natočit v té tmě, ale fotku mám :grinning: super chrápal :grinning: :grinning:
ten film Baculka si schválně někde seženu. ale kámoška taky zhubla 12kg za 3měsíce,ale kromě cvičení se držela i správné stravy a to byvch nidky nevydržela :angry:
21. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
No to si sežeň, ze začátku to bylo docela dobrý, ale konec byl teda fakt krapet postavenej na hlavu, ale zasmála jsem se...taky Martin dneska konečně zapojil DVD co jsme dostali od Ježíška :grinning: tak pustil film, jmenoval se Stará škola...no to se tady chudák válel po zemi...řezala jsem se jak kobyla :grinning: fakt dobrá kravina...

Počkej, za pár měsíců do dopadne tak, že Tomáš bude vytuhlej a Domino bude čučet do zdi...kámoška mi párkrát líčila, jak její manžel šel uspávat dítě, manžel spal a dítě se na ni smálo z postýlky :grinning: :grinning: :grinning:

Tak půjdu spinkat, dovezla jsem si Martina,kámoš měl narozeniny, divím se že na mě sousedi nezavolali policajty, poslední asi dva měsíce, jezdím hodně se služebním pick-upem, nemá centrál, takže odemykám klíčem,no a dneska jsem jela ze svým autíčkem, akorát jsem se do Opla snažila dostat klíčem a ono to nešlo :grinning: no jo, ona se taky máňa klíčem odemknout nedá :grinning: :grinning: ale došlo mi to asi za dvě minuty...jsem pako, fakt :grinning: :grinning:
21. únor 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jani, tak s tím autem jsi mi připoměla mě včera. jak jsme jeli pro ten nábytek, tak naše auto jsme nechali před firmou a jeli tím connectem. a pak jsem jela já sama k firmě zase ty auta vyměnit. a když jsem dojížděla domů, tak se dívám do zrcátka, jak to, že v connectu je můj polštářek cestovní a proč je tam tolik flašek s pitím a tak :grinning: a trvalo mi to snad minutu, než mi to došlo že jsem si přesedla a řídím jiné auto :sweat_smile:

no konce filmů jsou někdy fakt divné - např. v pátek film na nově. totálně mě ten konec zklamal a litovala jsem času co jsem na to civěla :confounded:
22. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj Luc, to máš pravdu, já ten páteční film, sledovala u kámošky na půl oka, ale shodly jsme se, že ten konec byl opravdu divnej.Zrovna jsem se vrátila z Brna, mrkly jsme s kámoškou na dvatební veletr, na oznámení, kytky, prstýnky, má nějakou inspiraci, tak za 14 dní bude muset donutit nastávajícího,aby šel s ní...a dneska mě požádala, abych ji šla za svědka :dizzy_face: super moc se těším :sunglasses:
Tak jdu si na zítra uvařit oběd, koupila jsem si v Tesco baby karotku, tak si k ní upeču pangase...mňamka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
a on ji už požádal o ruku?? nebo jako že ho tam vezme aby ho to napadlo??? :grinning: :grinning: al to musí být pěkné takový veletrh.
22. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahojky holky... luci... on se vyslovuje "lens"... ale já ji říkám "lency".... přece jen je to ženská... :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
téééda Jani, koukám ti ff krásně označil ovulku... super.... :slight_smile: :wink:
23. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi FF vyznačil ovulku, ale trochu jinak než si myslím já, že byla, ale nevadí :grinning: stejně je mi to na nic...
Luci, jo kámoška byla požádána už loni na jaře, ale vzheledem k pracovnímu vytížení partnera se to loni nestihlo...takže až letos v září, ale on začne na jaře zase lítat kolem práce, tak to chce vyřídít všechno nejlépe teď, jo veletr byl fakt pěknej, takovej menší, za 14 dní bude velký na výstavišti, tak to teprve musí být mazec, ale krásný věci tam byli, fakt jsem koukala, já bych se klidně vdávala zase :dizzy_face:
23. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
janii.. ahojky.... to se máš, půjdeš za svědka... já byla kámošce minulý rok... bylo to fajn.... jinak teeeda, bych se také vdávala... chjoooo, :unamused: :frowning2:
23. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
No jo vlastně ty nejsi vdaná...aha, to mi nedošlo, ale neboj, třeba narozdíl ode mě budeš mít aspoň to mimi a pak svatbu, já to vzala z opačnýho konce...nejdřív svatbu...pak tři dovolené v Chorvatsku, dvě staré televize, jedno auto...a pak ty děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: každá z jiného konce, ale snad obě dvě dojdeme ke stejnému cíli... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... ne SNAD.. URČITĚ !!!!!!!!!!!!!!!
23. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
No to doufám, manžel teda ještě nezasadil strom a nepostavil dům, ale to snad neva, hlavně musí plodit toho syna :grinning: :grinning:

Kde je Luc??
23. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky,
no bylo Pondělí a ráno jsem tu zase měal masáže miminek - snad večer dám fotky do alba, je to fakt super a pak tu zůstaa kamarádkou s Eliškou a po obědě jsme kočárokvali. já se ted vrátila a domino v kočáře tvrdě spí i dkyž kočár stojí, tak je dole u dveří - já bydlím v přízemí, mám pootevřené dveře a chodím ho kontrolovat :grinning: :grinning: je musím být potichu at ho slyším.

a Zubi co svatba? bude někdy???

jani dík za ten nutroš. pro jistotu jsem si koupila do zásoby další dva za 320, když to jde nahoru :sweat_smile:
23. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.