• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
luci... tak to je skvělý, že se takhle zabavíte... a pak je dominek takhle unavený :slight_smile:.... luci...no, o svatbe nepadla nikdy rec... a bud se necham prekvapit, nebo proste k ni nikdy nedojde no... nutit ho do svatby nebudu.... :wink:
23. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
Jo to ty máš Luci ty masáže každý pondělí? Aha, to mi nedošlo...
Šári, ale o to víc budeš jednou překvapená až tě Mišoš požádá o tlapku :grinning:
23. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
aohj holky, já se musím pochlubit :sweat_smile:
já jsem včera zažila největší romantárnu mého života. tomáš včra asi xkrát vovlal kdy jíme, ale to jsem myslela, že kvlli koupání. a on přijel po 17hod s naší rodinnou kamarádkou na hldíání s tím, že se mám obléct a jedeme na večeři. byli jsme v pictures pizzerie. tam měl pro nás rezervaci, coca colu přinesli v dětských hrnířkách :D (které koupil a donesl je tam) pak mi přinesli talířek s knížečkou nejlepší máma a přívěsek Dominik a kytici bílých růží. a atk jsme se najedli, já to obrečela a čísník pořád chodil a culil se na nás a tomáš pořád okukoval ty své růže, různě je nakláněl a točil s nima a mluvil o nich, až je natočil tak, že jsem tam uviděla zavěšené naučnice :D no tak ho musím omluvit za to že tak pozdě, si je enchal dělat na zakázku po tom, co se D. narodil )dřív se bál) a byli až ted. měli je s kamínky a on chtěl kamínek růžový - tu barvu prostě miluji a tak to trvalo, ales tálo to za to. domů jsme dojeli akorát na koupání a pak jídlo a tak jsem si říkala, že byl D. celý den moc hodný a já měla super večer, že bude strašná noc, tak nic. usnl mi za 20min mé asistence (kdyby nezvracel a neprobudilo ho to, tak za 10min) a noc na jedničku

zubi, tak nám holkám je jansé, že až bude // že to přijde :grinning: :grinning: ale chápu tě, svatba není vše.vy jste to vzali opravdu opačně :wink:

jani, už nám skončili, ale měli jsme to tak. akorát díky večeři jsem nestihla stáhnout fotky, tak snad dneska když bude domino hodný :grinning:
24. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
dala jsem tam fotky, jak se domino masíruje :grinning:
24. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
vy mě štvete, jak můžu já tak vy neste :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj Luc, teda to je romanťárna...já chci taky :dizzy_face: :dizzy_face: no to bych asi řvala celej večer dojetím, ještě k tomu ty hormony, no to by byl mazec...koukala jsem na fotečky, blikly na mě, hned jak jsem se přihlásila, ale stejně je nejlepší ta poslední s Babetkou...holky nechápaly čemu se směju :grinning: :grinning:
Jdu se napapat, dneska mám dušenou mrkvičku s hráškem a brambory, mňam, ale Martin říkal, že se mnou nebude spát, jestli ten hnus budu jíst :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky holky... luci ... krásný fotky...je to fajn, že se takhle scházíte... alespon pokecate a predate si zkusenosti... a tak... jinak ta romantika... to je teda hustoles... normalne zavidim.. to je borec, ze to takhle dokazal naplanovat a zaridit. fakt se pred nim klanim......

jani... hihi... teda uffff, co to jiiis ???..... no to bude ale vybusna noc, neee? :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
teda holky, jste mi přišli pozdě. já jsem už taky po jídle, ted chce D. a jdeme s kočárkem :grinning: jen dnes sami a ani nevím kam.. nemám cíl :unamused:

jo jani, tak to bych do pusy nedala. radši umřu hlady :sweat_smile:

a zubi, tu tvou pochvalu mu dám přečíst, at ví, že jako fakt se přemohl :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
luci... jen mu to dej přečíst.... protože tohle se fakt u chlapa nevidí... to vidím jen v telce a bulím u toho jako želva :grinning:...
24. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak mi přišla první PPM a dost dobrý :grinning: :grinning: že se mi vyplatilo jít na mateřskou :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
Luc, to mu fakt dej přečíst, protože já když vidím něco takového v televizi a významně se podívám po manželovi,t ak mi řekne, pěkně koukej, tohle v reálu nezažiješ...
teď mě napadá, že bych to měla dát doma přečíst já :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, vy nepapáte mrkvičku :grinning: já ju miluju a nejradši baby karotku jenom rozmrazit a chroupat :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
Luc a buď ráda, že Bolka je velká, kam já budu chodit s kočárkem v Kunštátě to teda nevím :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
jani.... já mrkvičku ráda, ale syrovou.. nééé takovou upatlanou uvařenou..uáááá... :grinning:

luci... si umím představit, co ti asi poslali... ufff....
24. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
počkej.. ta PPM ej fakt velká :wink:

ja taky papaím jen normál mrkvičku. rozvařená je blééé
24. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
no tak aspoň, že jíte syrovou, to ten můj nejí ani to a když si v létě dělám mrkvový salát, tak se ksichtí celej den :grinning:
24. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
luci.. fakt joo?... tak to je super... to já když jsem si spočítala na letošní rok.. tak bych taky mohla mít slušnou... jani... vy jste dvojka :grinning: a co ten tvuj grafíík, ty jooo, já se dnes nemůžu dostat na ff :unamused:
24. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
jo my jsme hrozná dvojka, já nemusím maso a Martin by se jím cpal od rána do večera, to stejný s těma jeho řečma, už jsem mu několikrát říkala, že jinou by na mém místě asi ranilo z těch prupovídek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on je fakt mánička :grinning:
grafík hodím
24. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ale je fajn, že se nenudíte... a můj dnešní grafííík :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/saharka
24. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
24. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
Hele tobě to pěkně stoupá :wink:
24. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
jojo, stoupá.. snad to k něčemu bude.. nooo... máš krásně označenou ovulkuuu čéče... :wink:
24. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
jo aspoň něco, když už nic, ale stejně z toho nic nebude, ale aspoň mám krásnej grafík :grinning: :grinning:
tož valím domů, konečně, zítra dorazím po deváté ale zase zde budu až do pěti :angry:
24. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
Jani a sexovali jste na ovulku???

a když stoupá teplota po ovulce, tak to značí možnost //?

Zubi, fakt mě šokli. málem jak moje průměrná výplata :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
luci.. tak to je bezva zpráva.. :grinning:... ale ono to takhle vysoké je jen půl roku, ne?.. nebo tak nějak...
když stoupá teplota po ovulce, to znamená, že se produkuje progesteron a ten se produkuje z prasklého folikulu, ze žlutého tělíska, teda jestli to říkám dobře... :slight_smile:...
24. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
jo mělo by to být asi tak jak psala Šaruš,ale přiznám, že v tomhle se moc nevyznám, ve škole nás akorát učili, že v půlce cyklu se uvolní vajíčko, to oplodní spermie a jseš těhotná :grinning: holky je to jednoduchý jako facka, tak kde je problém :grinning:
Luc, já teda ty // ani nečekám, až za dva měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
a tak teda byl X, AM nebo PM při ovulce????

jojo Zubi, PPM-peněžitá pomoc v mateřství je jen půlroku. našetříme penízky a pak už bude jen 7600Kč :(.

a Jani, asi od zítra budu mít auto :grinning: takže už plánuj léto!!!!!!!!!!budou výlety
24. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky, pěkné ráno...Luci, včera večer jsem četla o Tvé romantické večeři a málem sem u toho začala bulit dojetím...ty hormony :slight_smile:...doufám, že se s PPM taky dostanu aspoň na průměrný plat, klidně by to mohli dávat celý tři roky...to by byla, pak skutečně dovolená :slight_smile:))
Šári zda jsem pochopila, že stoupá teplota, tak by to mělo být super...ale já vím, max. základ co popisovala Janča :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:07  • Odpověz
ahojky holky... no, teplota dneska mírně klesla, ale ještě neházím flintu do žita... :wink: uvidí se koncem týdne...
25. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Hoj holky, tak mě teplota dneska stoupla, nějak moc, no nevím...Luc, sexík byl, ale já vlastně nevím, jestli ta ovulka byla jak ji vyznačil graf, nebo jak si myslím já :grinning: začínám v tom mít dobrej bordel :grinning: :grinning:

Fajn, že budeš mít auto, já začnu pomalu naťukávat manžela, jestli mě za tebou pustí vlastním autem, nebo budu muset cestovat busem :grinning: ale do léta čas, chtěla bych si zajet i za bratránkem do Lhoty, jak jsem byla na podzim, tak bych vás vzala jedním vrzem všechny :grinning: a bude...

Šári flintu neházej, ještě je čas...jinak holky naučte se pořádně péct a vařit, včera jsem málem zabila manžela, tak ať mi má kdo nosit buchty, až budu v chládku :grinning: ale je to dobrý, včera jsem ho jenom píchla vidličkou, příště to bude bolet víc :angry: :angry: :grinning:
25. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
Jůůůů... luc bude mít fáro... to budou vejletíííky... paráda... holky, ale pozor, abyste se nenabouraly navzájem :grinning: to by měli manžílci radost :grinning:...

no, já flintu zatím neházím.. ale dnes mi je fakt divně... tak mrchovsky... chytaj me zada.. a bricho... no, na mrchu bych mela mit jeste 4 dny cas... doufám, ze nedorazi driv... chjo... jani.. kdy nejdrive je mozne jit na krevni test?... je to driv, nez testovat normalnim curacim testem, nebo pozdeji???:... ja, ze bych si radeji zasla na krev asi koncem tydne...
25. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.