• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahoj, jo z krve by měl být test pozitivní už asi pátý den po oplodnění, takže ty jsi víc jak týden, takže to už by mělo ukázat zvýšenou hladinu hcG...
25. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
jani... děkuji mnohokrát za odpověď a hluboce se klanímm.... má milá.... :grinning:... :wink: , takže v pátek možná už budu vědět výsledek.. ufff....
25. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
zubi, taky bych ti to poradila :d krev je nepřesnější :wink: já teda na ní taky byla před MS, ale já jsem ta divná, co už byla v 7tt nebo 8tt když jsem zjistila, že jsem těhu :grinning: :grinning:
takže nakonec to zkusíš před horama a my budeme vědět taky tu zprávičku

jé jsem nepozdravila - ahoj holky. rychle píšu než dojede manžel domů. celý den jsem byla pryč s Dominem a kamáradkou Elškou (to je nevěsta pro Domina) a jak jsme dorazili, tak u nás byla teta Vanda a Domino se ukzala jako děsně nerudné dítě :rolling_eyes: ale bylo to hladem. holt si nenechal vysvětlit, že nutri má dostat až za hodinu a vyřval si malou dávku dřív :grinning: a ted je zase sladkej. no aspon koupání v 19hod nebo tak nějak bude lepší :wink: nebude řvát hlady :grinning:

jani. buchty ti budu posílat poštou - to vydrží. pokud tě nedají tady do věznice - sakra jsem zapoměla jak se jmenuje :grinning:
25. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
tak další těhu na obzoru, super...Janča je dobrý útočník, bys mohla dělat ještě ochranku...jestli jsi i takový řidič :slight_smile: :grinning: tak abyste se s Lúcou vejletíků dočkaly , to byla legrace :slight_smile:))...jinak Lucka by Ti mohla dodávat buchty, já pro změnu něco slaného, hlady neumřeš :slight_smile:
26. únor 2009 v 05:21  • Odpověz
:astonished: Dobré ráno, Gabi a ty tady děláš co tak brzo????? :astonished: :astonished:
26. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky,
to je fajn, že mě do případného vězení budete zásobovat a prosím zapékat i s pilníčky :grinning: Gábi, jasně, já jsem řidič profík :grinning: dopředu jedu jak drak, ale to couvání :grinning: :grinning: 5.4. budu mít výročí...před dvěma lety jsem nabořila moji krásnou červenou máňu :grinning: :grinning: :grinning:
ale jinak pohoda...
zítra budu trpět, bo mám dneska pátek...hmmm, doufám, že zítra vstanu :grinning:
26. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoojky holky.. :slight_smile:))))... je pááááteeeek !!!!!!!!!!!! Tralalalalalaaaaa... hurááá... poslední den v práci před dovolenou... se picnu... a včera bylo tak nádherně, všimly jste si toho sluníčka... jsem nasávala energiii... užasný... :slight_smile: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
Hmmm, tak u nás teda sluníčko nebylo :angry: ale dneska tady cosi vykukuje, tak snad se ho dočkám i tady...včera jsem krapet nechápala u televizních novin, na Nově mluvili s nějakou holkou o vodě nebo o sněhu a ona stála u zeleného keříku a v triku s krátkým rukávem, což teda fakt nepochopím, jedině že byste v Práglu měli nějaký spešl počasí :grinning: :grinning: :grinning:
ty se máš, já už taky nechci zítra do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
jani... no včera bylo fakt nádherně... ale na krátké triko to opravdu nebylo....
26. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak to byla ta slečna asi nějaká divná :grinning: :grinning: čučela jsem jak péro, když jsem ji viděla...jsem po obídku, nic moc...
26. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
Hele Luc, tak je to dobrý, právě jsem zjistila, že se k vám dá docela dobře dostat i vlakem, akorát první spoj mi to fluslo přes Prostějov šourákem...cesta 10 hodin :confounded: ale pak jsem zjistila, že jede rychlík od nás do Kolína ( by mě akorát zajímalo, jestli tam potkám ty medvědy :grinning: ) a pak další vlak do Bolky, tak to je super, to nějakou návštěvu v létě spáchám i kdyby mi Martin auto nepůjčil :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
Zubi máš nějakou dobrou náladu a včerejší sluníčko pěkně mátlo, protože já měla čepici a rukavice a šálu :grinning: zato dnes jsem ted přišla z procházky- promočená skrz na skrz, zmrzlé ruce, protože mokré mrznou rychleji a zničená. příště beru lyžařské rukavice, ty nepromoknout tak rychle. ale domino je spokojený a ještě dospává v korbě v pokoji.
zubi.. a neprovokuj s dovčou :grinning: :grinning: ale hlavně my se těšíme na zítra :wink: :wink: na zprávičku.

Jani, tak nakonec auto nemám :frowning2: :frowning2: ale budu shánět. moc mě to nažhavilo, že bych byla mobilní. a ten spoj přes kolín,jojo. pak se super dojede do Bolky. a medvědy nepotkáš, ale zazpívají ti kolíne kolíne, ....tralalalalallalalal

já na oběd měla borůvkové knedlíky, co dělala maminka, když tady byla po porodu :grinning: :grinning:

hele zubi, co máš s tím pátekm??? ten je až zítra ne?? na to že mám středu mě kránsně mateš :fearful:
26. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
No vidíš, já auto mám ale nikdo mi ho nechce půjčit, Martin tvrdí že jsem nebezpečná :grinning: a to se mnou skoro nikam nejezdí, takže kecá :grinning:
fajn, jenom doufám, že na mě v Kolíně nebudou blbě zírat až se někoho zeptám...Pojďte pane, budeme si hrát :grinning: :grinning:

Zubi nejdeš ty jen tak náhodou pryč už zítra?? :angry: nebo jsi cvok jako já a namlouváš si že dnes je pátek a zítra půjdu do práce jenom proto, že jsem aktivní :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
luciii.... já mám zítra dovču... a v sobotu frčíme na hory... :grinning:....

:grinning:... :grinning:.. :grinning: ... :grinning:... vy jste fakt vtipný....

jinak jsem trubice, jsem 9DPO a před chvilkou jsem testla...test 25 citlivost... a NEGATIVNÍIIIII...béééé
26. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
zubi.. jo tak dovčů chápu ale ten test nechápu. neslíbila jsi nám, že teda ted na krev ane test tak brzo???????????????????????????????????????????????????????????????????,
26. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy..... teď jsem koukla znovu.. a po limitu se mi zobrazila slaboulinká čárečka.. se picnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
26. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
takže zítra mazej na tu krev. jinak tě picneme my
26. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
já se zbláznííím fááákt....
26. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
no vydrž do zítra ok??a hned napiš!!!
26. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
luci.. jj vydržím... ufff... :fearful:
26. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, co to čtu??
Teda to je mazec, Zubi doufám, že dáš vědět jak jsi dopadla na krvi...ty brďo...držím pěsti...
27. únor 2009 v 07:55  • Odpověz
aohjky, já doufám, že napíše sms :grinning:
27. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojky... dostala jsem se k pc az ted...
Rano jsem delala testik a byl snehobily :frowning2:... ale i tak jsem si na krev dosla, vysledky budou az mezi druhou a treti...
Ale uz tomu neverim :frowning2:
27. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj Šári a Luci,
Šári třeba to z krve bude lepší, pokud jsi teprve 10DPO, tak test může být slabej a z krve to bude rozhodně lepší a hlavně stoprocentní...držím pěsti, pak písni co a jak...jsem napnutá jak špagát
27. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
Jani... už tomu fakt nevěřím.... jsem blbá, že jsem včera nemlčela a netestovala dál.... už to nikdy neudělám... cítím se jak pako... no, to je jedno.... tak budu jezdit na lyžích s mrchou... doufám, že ji někde všechnu vyklepu.... :frowning2:(((((((((((((((((((((((((((((((
27. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Něvěš hlavu, to bude dobrý...třeba se pleteš a mrcha nedojde a budeš lyžovat s fazolí...ale chápu tě, taky bych byla hotová, taková naděje a zase nic...ale počkej na výsledky, budeš moudřejší...
A jak to máš pak? Třetí IUI nebo už rovnou IVF??
27. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
jani.... no... ja nevim.. no... jdu neco delat... nebo me...klepne...

IVF nemam zazadano, takze bud pujdu na dalsi IUI - nebo zkusime prirozene... a mezi tim si zazadame o IVF... jeste ted nevim.. nejak to nemam v hlave srovnane....

zatim pa
27. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
Hlavně si na horách odpočiň, nemysli na to co bude nebo nebude a uvidíš, třeba nakonec bude všechno jinak...myslím, že je dobré si zažádat o IVF a pak se snažit, třeba se na IVF nakonec ani nedostanete...
tak pa a až se vrátíš tak se ozvi.
27. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak a u mě výsledky: hcg 0

:frowning2:

mějte se tu..!!!
27. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Šári, to je mi líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: mě se chce brečet za tebe...tak to aspoň na horách pořádně užij a nemysli na to :cry:
neboj, dočkáme se, dřív nebo později si budeme posílat fotky rostoucích pupíků a neboj....já na tebe počkám :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.