• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
já bych to nazvala úplně stejně :grinning: a taky mě tentokrát všechno bolelo, ale to bylo i tím nestandartním pohybem :grinning:
9. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
Šári a vůbec? Jak bylo na horách?? Jsem si myslela, že jsem si to nepřečetla a ty jsi nic nenapsala :grinning:
9. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
hihi... no já už ani nevím, kde co píšu...

na horách to docela ušlo... celou dobu jsem měla mrchu... šílenou, takže po každém sjezdu kopce jsem frčela na záchod.... no... a celou dobu jsme měli šílenou mléčnou mlhu, nebylo vidět na krok.. no, tak jsme jezdili poslepu.. :grinning:... jinak celkem fajn odpočinkový týden...
9. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
Dobré ráno krasavice,
jak se máte? Mě se nechtělo vstávat, klasika a naštvalo mě počasí... :angry:
10. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
dobré ráno, u nás provokativně svítí sluníčko, ale je tam vítr a kosa jako ........ no a my vstávali s řevem - zvracel i nosem :frowning2: ale ted po snídani v 7hod leží v postýlce a usíná si tam. takže žůžo jako včera.
10. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
ahojky holky... to mně se vstávalo celkem dobře.... ale ráno začalo příšerně... volá mi šéf, že má pro mě jobovku.. že potřebuje najít auto, že je někde na Vinohradech ani s ulicí si nebyl jistej.. no běs ... no a protože dnes letěl pryč, tak jsem to schytala já, tak jsem dnes běhala po Vinohradech a hledala auto... ale jsem šikulka, našla jsem ho a dokonce dorazila na Smichov bez zabloudění... to byl teda hustoles :grinning:.... no a pak jsem si myslela, že jsem na 10,30 objednaná dneska k homeopatovi, takže jsem řídila jak šílená, abych to stihla... no a já jsem až na příští týden, fakt chaos... ale jinak dobrýýýýý....
Jinak začínám získávat energii ze sluníčka, to je fajn... mě to hrozně nabíjí.... :wink: :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
zubííí dobře se bavím. máš super šéfa. já bych nenašla ani vinohrady :grinning: a s tím homeopatem taky dobrý. ale nemáš dnes UTZ???
my si dneska poprvé hráli na hrací dece a super :grinning: usnul pod ní :wink:
10. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
hoj lucííí, ... nene, utz mám až ve čtvrtek :grinning:.... no, šéfa dobrýho mám, to jo... je to šílený zmatkář a bordelář... a když mu napíšu mail, tak mi odepíše, buď "díky vole", nebo "díky woe"... no hustý...

jůůů, hracííí deka, také bych pod ní usnula :grinning:... chichi....
10. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
já bych mohla být miminko - spát 16hod denně. to mají psát o dospělích a ne o dětech to lžou :grinning:

jo a jinak holky zase nepatřím k vám do spolku. já mrchu dostala a jsem ráda - můžu začít brát antikoncepci :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
Hoj holčiny,
teda Šári, tak to jsi měla fajn ráno, já si nedovedu představit, někde lítat a hledat auto, já už párkrát hledala to firemní a stačilo....Martin mi naposledy řekl, auto je u Alberta a dá mi do ruky klíč...nojo, ale ony tam stály asi čyři stejné Fabie, tak si vyberte která je ta vaše, že :grinning:
10. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jani.. hihi... :grinning:..... si představuju sama sebe, jak hledám auto mezi dalšími čtyřmi stejnými auty.. já jsem na tohle trotl.. :grinning:
10. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
no pokud to auto mělo dálkové tak to se dá, ale jinak zkoušet u zámku která je ta vaše :grinning: :grinning: no ale už jste někdy hledali vlastní auto na plném parkovišti před nákupním centrem o vánocích\,??? od jisté doby si pamatuji takové ty pitomé značky, kde jsou písmenka, barvičky apod :grinning: :grinning: málem jsme čekali až do večera, kdy odjedou ostatní domů :confounded:
10. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak bohužel auto na dálkové nebylo a co víc, na klíčích chyběla vždypřítomná SPZ :grinning: takže jsem volala Martinovi a jako trubka stála asi 10 minut na parkáči, než zjistil, kterým autem mám odjet, raději jsem ani nezkoušela klíče do zámku, ale pozitivum bylo, že auto mělo mít pražskou značku a to z těch čtyř měly dvě :grinning: :grinning: :grinning:

tak dneska jsem zase začala měřit, tak jsem zvědavá, ještě tenhle cyklus bude v klidu a pak to začne...hormony, hormony, hormony...fuj
jinak včera jsem měla úspěšný den :grinning: seděla jsem s holkama s koníka na kávě...mimochodem poměr 8:9 byl zajímavý...8 ženských a 9 dětí...já teda sama samotinká jediná bezdětná :grinning: bylo to super, no a došla moje sestra, že mi něco koupila...na podzim jsem se v Zara dívala na kabát, ale 2000,- jsem za něj dávat nechtěla, protože jsem si pár dní před tím koupila ještě jiný...no tak moje sestra skoro ten stejný kabát objevila v second handu :grinning: :grinning: za 225,- je snad novej, nechápu, žádný fleky, žádný dírky nic...naznala jsem, že za dvě kila, ho můžu nosit třeba jenom k popelnici :grinning: no a k tomu mi sestra donesla svoje kozačky, který si koupila k narozkám...za moje prachy...že je stejně nosit nebude, bo mají podpatek...stály 1300,- řekla si o pětikilo, tak jsou moje :grinning: :grinning: takže já seděla na zadku a domů jsem si donesla kozačky a kabát :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj, teda jani tak to se seper nakuúuje zatak málo peněz a ještě na zedku :grinning: ale ty kozačky..ségra je stejně dílo jako ty ,co??? prodat ti tvůj dárek :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
jo ona je fakt praštěná, už když mi volala, že za prachy, který jsme ji dali s Martinem, si nekoupí řetízek, ale kozačky, jsem ji řekla, že jsem zvědavá, jak je dlouho bude nosit...už je to tady, tak jsem se ji včera ptala, jestli ji neva, že ty prachy jsem ji dala já a ona mi ty boty za to vlastně prodává zpátky, i když jsem ji je krom těch 300,- zaplatila a že by mě zajímalo, co si za to pětikilo koupí, tak koukala jak zjara...
11. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
ženy, včera byl sraz...máme foto....
Která pravidla porušuje: | Zruš http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=310431&vReferer=%2Fphotos%2Fboskovice

schválně jestli mě najdete
11. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
jáááá jááá jsem tě našlaaa!!!!!!!!!... jsi na první, šesté, dvacáté a jednadvacáteeee :grinning:... super, sluší ti to v té hnědé... :slight_smile:...
11. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
hoj Šári...jé díky, akorát jsem naznala že by to chtělo nějakou tu liposukci...ty moje špíky jsou fakt děsný :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
jani... liposukciii???.. neblázni... vždyť vypadáš úplně normálně... !!!! :angry:
12. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
hoj, no právě že nevypadám...ten slon v zrcadle mě totálně děsí...začínám se děsit případného těhu, za dva roky jsem přibrala 12kg, když byc h v těhu přibrala dalších třeba 15kg, tak se pak neunesu :rolling_eyes:
12. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
ty slone jeden.. kdybys viděla mě... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za chvilku mizím do CARu na utz.. jsem zvědavá.. zeptám se i na IVF... :astonished: :sweat_smile:
12. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
až se vrátíš, tak sděl výsledky jak jsi dopadla a co ti řekli...jo jsem slon, nebo spíš velryba :grinning:
12. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj velrybko... tak jsem zpět... zítra jdu na další iui.. dnes jsem měla folík nalevo 21mm... a hned mi píchli i Pregnyl... jinak, mám docela strach.. mi našla na utz polyp v děloze.. vůbec nevím, co to je.. a ona se nestarala o to, aby mi to vysvetlila... :unamused:
12. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
http://myomy.cz/gynendoskopie/delozni_polypy.htm
hoj, tak ty budeš zítra zase sexovat v pracovní době, jo?? :grinning: :grinning: hele s těma polypama tě nějak nechci strašit ale myslím že by se to mělo asi odstranit, nevím jestli by to při případném těhu nevadilo :unamused:
12. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
jani.. jojo, budu :grinning:... no uvidím... díky za článek.. si tak trochu říkám, že to je endometriální polyp a hystologii mi dělali při laparce a bylo to neg... takže tím se uklidňuju.... uvidíme... dneska večer jdu také na pokec k jednomu primari gynekologie, tak treba take poradi... :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
jani... tenhle Mudr. Michal Mára, ten mě probouzel z narkozy po laparce... je to peknej mladej doktůrek :grinning:
12. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
:grinning: ahoj holčiny,
Janu jsem taky našla a díky zubi si zkontrolovala že vidím dobře :grinning:

Zubiii, a kdy jde sexovat Míšoš??? jinak to je hodně rychlé, dnes UTZ a zítra IUI.. teda. a ptala ses na IVF?nebo ještě ne????

dnes jsme měli u nás plavání Domina ve vaně - paní instruktorka nás učí, jak ho učit plavat a potápět. noi jelikož to bylo od 13hod a on do té doby nespal ani v kočárku tak byl mrzutej a nebavilo ho to :frowning2: a denně máme trénovat - ve vaně plné vody to bude pálka za vodu :grinning: :grinning: letošní vrácení budeme šetřit na příští rok :angry: ale hlvně koupával tomáš a ted to mám tréovat já, takže už nemám ani ty půlhodiny cco druhý den pro sebe :confounded: tralalal. v době kdy měl trénink jsme nekoupali at se nehoním sama a ted budu. ach jo :unamused: ale co bych pro dítě neudělala :wink:
12. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak to je fakt mazec, já jsem ani nepostřehla, že Šárka jde na to IUI už dnes :sweat_smile: to vypadá,že už asi sexuje, co?? :grinning:

Luc vy plavete ve vaně? To si ani nedovedu představit, jak to jako probíhá, to napustíš plnou vanu a pak Domina držíš a zkoušíte plavat??
13. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoooojdááá holkyyy.. tak jsem slupla 60mil spermoníků :grinning:.... chichi.. a teď budu zase čekat 14 dní :grinning:... njn..

jj ptala jsem se vcera na ivf.. poslali zadost... ale neudelaji mi ji, dokud nezmizi ten polyp.... no, takze se uvidi az tak za 3 nedele, kdy pujdu zase na utz...
13. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
jééé, Šári už to má za sebou, hlavně klid, žádný stres, lepší je počítat s neůspěchem a pak se radovat z překvápka... :wink:
13. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.